Bonbon - nova mobilna mreža u RH

poruka: 19
|
čitano: 10.305
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Bonbon - nova mobilna mreža u RH

U petak 01. listopada, sa radom počinje nova mobilna mreža pod imenom Bonbon, sa posebnim predbrojem - 097.

 

Iako je vlasnik novog mobilnog brenda HT, sve odluke glede nove mreže donositi će poseban tim, koji je potpuno samostalan od postojeće mreže T-Mobilea i trenutno neće biti izdvojen u posebnu tvrtku, ali biti će odvojen od standardne organizacijske strukture i odgovarati će direktno Upravi HT-a.

 

Voditelj tima je bivši direktor Sektora za marketinške komunikacije T-Mobilea, Lordan Kondić.

 

Prema njegovim riječima, Bonbon će nuditi visoku kvalitetu uz niske cijene, a ciljani korisnici su osobe od 22 do 35 godina života, žive u gradovima iznad 40.000 stanovnika i imaju iznadprosječna primanja.

 

O visini investicija u novu mrežu nije želio govoriti.

 

 

*preuzeto sa linka

 

 

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
2 1 hvala 3
15 godina
odjavljen
offline
Bonbon - nova mobilna mreža u RH

Ista stvar kao što je Vip napravio Tomato.

Kada ti netko kaže da si glup, bolje je šutiti nego govoriti i potvrditi da si glup.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža u RH
vexx5555 kaže...

Ista stvar kao što je Vip napravio Tomato.

Hm, to ćemo tek vidjeti. Jer Tomato otvoreno propagira politiku niskih cijena, dok se Bonbon u startu okreće prema ljudima sa iznadprosječnim primanjima, kako sami kažu.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
Bonbon - nova mobilna mreža u RH
Evo osim teleta i rajčice sad imamo i bonbon, još samo fali cokolada i svinjetina.
Covijece mislim di vuku ta imena?
I'll be back
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Bonbon - nova mobilna mreža u RH
macak kaže...

ciljani korisnici su osobe od 22 do 35 godina života, žive u gradovima iznad 40.000 stanovnika i imaju iznadprosječna primanja.

 

Dakle, samo za bogate?

Pričekati ću još ta tri dana, ali nekako mi se čini da ću ipak uzeti tomato...

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
16 godina
protjeran
offline
Bonbon - nova mobilna mreža u RH

Mislim da je to mreza za jabucare i za jabukafon 4 za 8K+ kuna. 

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža u RH
MorciTheCroat kaže...

Mislim da je to mreza za jabucare i za jabukafon 4 za 8K+ kuna. 

 Onda bi se zvala iMreža. Ili iCarrier! Smijeh

Kada ti netko kaže da si glup, bolje je šutiti nego govoriti i potvrditi da si glup.
13 godina
neaktivan
offline
Bonbon - nova mobilna mreža u RH

Koji smijeh.... hrvatska realnost, danas se vozim tramvajem s posla, kad frajerčina vadi IŠit i javlja se na mobitel, i onda odgovara osobi koja ga je zvala," Nemogu ti se javiti nemam za poruku....... "

_nemam daljnjih komentara

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža u RH
joj kak sam happy, jos jedna hrpa lopova ce mi ponuditi cijene 15X vece nego sto je standard u normalnim zemljama, a 50 000+ budala ce to popusiti i oni dobit cemo jos pola sata reklama dnevno
bas sam happy :)
50Niggas
14 godina
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža u RH

to se trebalo zvat K-mobile mreža najvljena prije jedno 2 godine u kojoj je todorić trebao sudjelovat zajedno sa T-comom!

14 godina
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža u RH

evo nekih cijena;

 

pozivi prema svim mrežama - 0,70

SMS- 0,20

MMS - 0,70

GPRS-1MB -1 kn

 

obračinska jedinica 60+60 sekundi!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža u RH
skupi su im pozivi, poruke normalne, mms nezz ne koristim, a i internet je skup...
T-Scum opet pokusava zgrnut jos love...
50Niggas
15 godina
neaktivan
offline
Bonbon - nova mobilna mreža u RH

Ovo samo pokazuje kako kod nas ne funkcionira pravna država, uglavnom agencija za zaštitu tržišnog natjecanja.HT zapunjava tržište sa svrhom da bi onemogučio ulazak još kojeg neovisnog operatera na naše tržište.I ovako je malo manevarskog prostora tj malo potencijalnih korisnika za dodatnog operatera, a ovakvim akcijama HT radi na tome da ih praktički i ne bude.Potencijalnih korisnika mislim.

 

Na isti su način mimo zakona kupili Iskon, i ostavili ime da   zavaraju i zametu trag, i uspjeli su, jer većina ljudi ima dugoročno pamćenje prosječne ovce,   večina ne zna da je Iskon u 100 % vlasništvu HT-a.

 

Mala igra velikog tigra.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Bonbon - nova mobilna mreža u RH

koliko košta ta kartica........

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bonbon - nova mobilna mreža u RH
renoboXX kaže...

koliko košta ta kartica........

mislim da možeš na netu naručiti....

evo, za nepohvalit na tražilici neispadne prvi, čak moram i staviti hr na kraju da nađem ^^ , ok, malo šale, ugl. evo link, 20 kn ti je kartica:

https://www.bonbon.com.hr/portal/cms/front_content.php?idcat=63

Dont bug me!
14 godina
offline
Bonbon - nova mobilna mreža u RH

Ako ne želiš priko interneta imaš na ovoj adresi prodajna mjesta. 

That's no reason to cry. One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and it makes me sad.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Bonbon - nova mobilna mreža u RH

ma glupost.......rađe nebum uzel ali hvala što ste odgovorili, mislim da mi se više isplati tomato ja sam sada na vip ali uzeo bi i tomato pa imam 2 broja......

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Bonbon - nova mobilna mreža u RH

Pitanje - 

Znači, kad nadoplatim bon od najmanje 40 kn dobijem 1.mjesec 1000 poruka i onda trošim i idući opet dobijem koliko mi je ostalo ili kako ovo ide?

 

4. Što dobivam sa prijenosom broja u bonbon?

Ako preneseš broj i nadoplatiš ga bonom od najmanje 40 kn do 30. rujna 2012. dobivaš1000 FREE SMS-ova do 2020. u svakom mjesecu u kojem nadoplatiš svoj broj bonom od najmanje 40 kn. I naravno, zadržavaš broj kojeg znaju svi koji te poznaju :)

 

Bazinga.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bonbon - nova mobilna mreža u RH

Nadoplatis 40kn i dobijes 1000 poruka. iduci mjesec opet nadoplatis i dobijes opet 1000 poruka. neiskoristene poruke se ne prenose u iduci mjesec

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice