Tema za odabir tvrdih diskova izdvojena tema

poruka: 1.837
|
čitano: 582.355
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
Tema za odabir tvrdih diskova

Vidi pokvarenjake sada su digli na 120 eura . Mislim meni su skinuli novce pa otkazali ali pretpostavljam da nemamo nikakvih prava. Da ti se makar izvinu ili daju popust na 10 posto zbog njihove greske pa ajde....

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2024 13:18 (Sarevok).
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Tema za odabir tvrdih diskova

Ma bilo mi to odmah čudno čim je kolega rekao da disk takvoga tipa košta manje od nekog diska tipa WD Blue. Ah, nema veze.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tema za odabir tvrdih diskova

meni je danas stigao disk, 80 eura ukupno

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tema za odabir tvrdih diskova
Pozz trebam hdd od 8tb za slike videe i montažu videa s njega. Bitna mi je pouzdanost prije svega.
Gledam sam ovaj kako vam se čini?https://vacom.hr/proizvod/tvrdi-disk-western-digital-red-pro-8-tb-wd8003ffbx/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Tema za odabir tvrdih diskova

Ok disk, ali na 100% pouzdanost zaboravi, svi crkavaju, nekad i ovakav skuplji prije nego jeftiniji.

Za razliku od Red Plus koji ima 3, Pro ima 5 godina garancije. Pogledaj i ostale modele, Toshibu EC ili Seagate IronWolf/Pro, Exos ... za ovu cijenu dobiješ 12TB a jako blizu je i 16.

Za montažu, bolje da imaš neki SSD kao radni, a na ovom hardu držiš samo arhive.

12 godina
offline
Re: Tema za odabir tvrdih diskova
Ma nije to neka pretjerana monzaza tako da i hdd je okej, a ugl ce bit za i za privatne slike i videe i filmove tj sve.
Do sada imao samo wd i po jedan hitachi i Samsung. I okej su mi bili. Za segete ugl ljudi pricaju protiv, a Toshiba ne znam. Ja sam do sad imao ugl po 4-5 god onda promjenim a stari mi je kao offline backup
13 godina
online
Re: Tema za odabir tvrdih diskova
Mladen kaže...

Da li vam je krenula isporuka ili su otkazali narudžbu ?

Meni su maloprije otkazali, jednostrano, bez obavijesti, vidim samo statuse "Otkazano" i "Plaćeno". Narudžba je napravljena jučer, izdan predračun, jutros plaćeno.

 

 

Valentin17 kaže...
Mladen kaže...

Da li vam je krenula isporuka ili su otkazali narudžbu ?

Meni su maloprije otkazali, jednostrano, bez obavijesti, vidim samo statuse "Otkazano" i "Plaćeno". Narudžba je napravljena jučer, izdan predračun, jutros plaćeno.

 

Evo upravo vidio poruku. Također poruka da je otkazano i da je zatražen povrat novaca.

 

Sarevok kaže...

I meni otkazali i da ce vratiti novce na racun. Ovo je vec drugi put da mi mall.hr otkazuje bez objašnjenja.  

 sad tek vidim. i ja sam narucio, platio i nakon 2 dana stornirano.

 

zalio sam im se i nakon 10ak dana dopisivanja i spominjanj inspekcije poslali su mi disk po istoj cijeni od 77€ ili koliko je vec bio :D 

 

i sinoc mi je stigao.

 

probajte mozda jos nije kasno. pogotovo jer ga jos imaju na stanju i to po cijeni od 120€

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice