Rellocated Sectors Count

poruka: 3
|
čitano: 1.749
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Rellocated Sectors Count

 

Pozdrav,

na kompjuteru vec starom oko 7 godina imam problem da se samo zamrzne od jednom i ne ide dalje, i to par minuta nakon šro se upali(znaci nemoguce je raditi na njemu skoro). Ne koristim ga vec 2 godine jer sam ga slao po servisima i nitko ne zna sta je, tj. oni "rijese" problem i to traje par dana. Nedavno sam ga upalio iz radoznalosti i malo sam ga osluskivao i primjetio sam da se u hdd-u cuje cudno kao struganje. Nakon što se kompjuter zamrzne taj zvuk prestane, tako da mi je sada palo na pamet da je problem u hardu. Ne zelim ga slati na servis jer nema smisla ulaganja. I evo pokusao pogledatu koji je problem pomocu Crystal Disk Info i dobio sam da je problem Rellocated Sectors Count. Zato Vas molim za pomoc, svaka rijec je dobrodosla.

Hvala unaprijed.

 

 

 
 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 22:19 (Soul_Hunter11).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rellocated Sectors Count

Skini Hard Disk Sentinel pa vidi šta će ti reći

 

https://www.hdsentinel.com/download.php

 

Ako ti se crveni sve ,napravi backup svega (ako uspijes uopće) i promijeni hard.

 

Vjerovatno je u njemu problem...

 

Eventualno baci oko u Task Manager  da vidiš kako stojis sa zauzećem proca i memorije ,ako je sve normalno ,onda je definitivno hard...

16 godina
offline
Rellocated Sectors Count

Backupiraj podatke, disk baci u smeće, gotov je.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice