Sony Android TV - downgrade

poruka: 3
|
čitano: 2.933
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Sony Android TV - downgrade

Pozdrav,

 

imam ovaj tv: https://www.sony.hr/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-49xd7005/specifications

 

Sony Bravia KD49XD7005

 

Sada je već treća godina ovog tv-a a problemi se samo nizaju:

- ponekad nemožeš upaliti televiziju preko daljinskog, ne reagira, u tom slučaju moram iskopčat iz struje i ponovno palit i dizat android

- USB stick. Bilo šta da gledam preko USB-a, npr pogledam film do pola, pauziram i ugasim tv. Vratim se nakon sat vremena, upalim tv i automatski mi program s kojim gledam film (u svakome isti problem, MX player, VLC, sonyev program) javlja "can't open/play this file". A to javlja zato jer se USB doslovno "odspoji" kad je televizija ugašena neko vrijeme. To često znači da playeri budu zablokirani u neku petlju pa moram izaći van i force stop te aplikacije kako bih mogao ponovno krenuti nešto gledati (i naravno video krene ispočetka ne gdje sam stao jer mu se sve poremeti).

 

Kada sam kupio TV, sve ovo je radilo savršeno i bez ikakvih problema. Onda se desio Android update i sve ovo je počelo štekat.... Factory reset sam probao već 2-3 puta, i uvijek isti simptomi. A problem kod factory reseta je taj da on napravi reset ali trenutno instalirani Android (8.0) ostane. Znači ne vrati ga nazad na "tvornički dobiveni sustav" nego napravi reset na postojećem. Zna li netko kako bih mogao downgradeati Android na verziju koju sam imao na početku (nažalost neznam koja je bila verzija, ali vjerojatno ima negdje za provjeriti)?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
13 godina
offline
Sony Android TV - downgrade

Probao sam to već, ne prepoznaje file za instalaciju na usb sticku. Ima li neki način preko root menua za to izvesti?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice