Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.965
|
čitano: 14.498.804
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Općenito je po svim testovima TCL C8xx serija hvaljena za gaming performanse.

Tako da je ovaj model odličan izbor za PS5

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Lumix, ja bi ti preporučio da ak planiraš TV koristit za gameanje i gledanje najviše 4K sadržaja uzmeš LG B3, a ak planiraš ga koristit samo za gledanje filmova/serija prek Netflixa i sličnih streaming appova te ti je bitnija dijagonala od specki, izbor snizi na C845, a nisu loši ni Samsung S90C ili možda običan LED Q80C ak ga negdje nađeš sa 2+3 god. gare

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
8 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Koja je Vasa preporuka (mozda Top 3) za 42-43" TV od LG ili Samsunga do nekih 350 EUR?

 

Ima ih mali miljun. Htio bi radije Sony, ali preskupooo :) Hvala

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
maki040 kaže...

Koja je Vasa preporuka (mozda Top 3) za 42-43" TV od LG ili Samsunga do nekih 350 EUR?

 

Ima ih mali miljun. Htio bi radije Sony, ali preskupooo :) Hvala

 https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/tv-43-samsung-43cu8072.html

 

ili

 

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/tv-43-lg-uhd-43ur8000.html

 

 

3 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima tko kakav info o onyx televizorima ??

Konkretno https://www.njuskalo.hr/led-tv/onyx-smart-tv-4k-75-189.30cm-oglas-41928040

Jasno mi je da nema garancije ali pise da je novo pa valjda bi potrajao dvije godine 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Tenet kaže...

Ima tko kakav info o onyx televizorima ??

Konkretno https://www.njuskalo.hr/led-tv/onyx-smart-tv-4k-75-189.30cm-oglas-41928040

Jasno mi je da nema garancije ali pise da je novo pa valjda bi potrajao dvije godine 

 https://www.svijet-medija.hr/art/televizor-samsung-ue75au7172-uhd-4k-smart-tv-t2-hevcs2/104645 za malo ispod 5000kn s garancijom. Čemu uzimati noname shit bez garancije? Ak za 2 mjeseca rikne gdje ćeš ga odvesti na servis?

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

HudiBitek (vrijedi i za Teneta), nije loš ni LG UR7800 ali za malo više para, jedino šta kolega nije naveo za šta planira koristiti TV, ak samo misli gledat naše TV kanale i poneki film sa Netflixa onda mu je dobar izbor za male pare, ak je prezahtijevan (znači misli najviše na njemu gameat i gledat prek streaming appova, ili ako ima satelitsku i koristi CS), onda nek se protegne 200-300€ više i uzme ili QLED ako mu je bitnija dijagonala ili OLED...

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 12:13 (Vavoom).
14 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, planiram kupovinu novog TV-a 55 inča, budžet do 600 eura pa šta odabrati? Samo još da napomenem da mi je igranje nebitno, a opcije su TCL C735, HISENSE U7HQ i PHILIPS PUS8558/12 ili ako neko ima još bolji prijedlog neka slobodno napiše?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vavoom kaže...

Lumix, ja bi ti preporučio da ak planiraš TV koristit za gameanje i gledanje najviše 4K sadržaja uzmeš LG B3, a ak planiraš ga koristit samo za gledanje filmova/serija prek Netflixa i sličnih streaming appova te ti je bitnija dijagonala od specki, izbor snizi na C845, a nisu loši ni Samsung S90C ili možda običan LED Q80C ak ga negdje nađeš sa 2+3 god. gare

 Za gejmanje ti je bitnije specke tj kvalitet slike od gledanja filmova na netflixu????? 

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

I mene zanima jel taj TCL 65C735 najbolja opcija u tom cjenovnom rangu? Tražim si neku telku do 800 eura i on jedini ima VA 120hz panel sa VRR.

Tv bih koristio za multimediju a i spojio bih PC na njega za neko gejmanje (nemam konzolu).

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 13:42 (ph3nom_gamer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ph3nom_gamer kaže...

I mene zanima jel taj TCL 65C735 najbolja opcija u tom cjenovnom rangu? Tražim si neku telku do 800 eura i on jedini ima VA 120hz panel sa VRR.

Tv bih koristio za multimediju a i spojio bih PC na njega za neko gejmanje (nemam konzolu).

+ još ide i robot uz njega tako da mislim da je to dobar izbor

Dođi sebi dok još imaš kome
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
drvofiks kaže...

Pozdrav, planiram kupovinu novog TV-a 55 inča, budžet do 600 eura pa šta odabrati? Samo još da napomenem da mi je igranje nebitno, a opcije su TCL C735, HISENSE U7HQ i PHILIPS PUS8558/12 ili ako neko ima još bolji prijedlog neka slobodno napiše?

Evo C805 u instara 600€ (kod njih ne ide opcija 2+3 god garancije, sad je pitanje jel to vrijedi cca 120€ ili ne)

 

https://www.instar-informatika.hr/tv-tcl-55-55c805-qled-144hz-4k-smart-tv/218952/product/

8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lesonitka kaže...
maki040 kaže...

Koja je Vasa preporuka (mozda Top 3) za 42-43" TV od LG ili Samsunga do nekih 350 EUR?

 

Ima ih mali miljun. Htio bi radije Sony, ali preskupooo :) Hvala

 https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/tv-43-samsung-43cu8072.html

 

ili

 

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/tv-43-lg-uhd-43ur8000.html

 

 

 

Koji je bolji? Cijena je manje vise ista.

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
assassin.st kaže...
drvofiks kaže...

Pozdrav, planiram kupovinu novog TV-a 55 inča, budžet do 600 eura pa šta odabrati? Samo još da napomenem da mi je igranje nebitno, a opcije su TCL C735, HISENSE U7HQ i PHILIPS PUS8558/12 ili ako neko ima još bolji prijedlog neka slobodno napiše?

Evo C805 u instara 600€ (kod njih ne ide opcija 2+3 god garancije, sad je pitanje jel to vrijedi cca 120€ ili ne)

 

https://www.instar-informatika.hr/tv-tcl-55-55c805-qled-144hz-4k-smart-tv/218952/product/

Bez prava povrata!?

 

Na osnovu kojeg zakona?

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
BioZZG kaže...
mrbean kaže...

Može. Kada sam uzimao TV, dvoumio sam se između 65" LG C2 ili 75" TCL C845 i nije mi ni malo žao što sam uzeo miniled u većoj dijagonali.

 

Koristim ga na Pro-pingu digitalnoj TV, Netflix, Youtube, HBO, Disney+ itd. Slika odlična, pogotovo na streaming sadražaju, "bleedinga" ima minimalno i primjetim ga jedino kada je potpuno crn ekran i kada se vide recimo samo 1-2 reda slova, ali zanemarivo.

 

Više navrata sam uspoređivao C2 i TCL C845 i na oko se vidi da je C2 (meni osobno) pretaman. Čak je i kolega koji ima C2 rekao da je top slika na TCL, jako blizu OLED-a.

 

Da kupujem danas, opet bi izabrao isto. Sad mi je želja neki bolji soundbar (2.1 ili  5.1) i to će onda biti to :)

 

 Šta ima tebi biti C2 pretaman kad tu kolege pisu da si luđak onda, valjda su oni u pravu 

 

Trenutne akcije na TCL 745/805/845 su vrhunske, ko god je u lovu na TV ne treba gledati dalje od ovoga + 5 godina garancije.

ok , tebi je pretaman ,shvatili smo i poštujem tvoj stav  ,ali  to ne  treba biti  i nije  univerzalno pravilo jer ti tako misliš  .  ne misliš da bi i ti trebao poštovati tuđe mišljenje, nije mi jasno sta namjeravaš postići  ?

ne znam šta očekuješ i želiš od tv.a ,na kraju krajeva nije ni važno i  svako zna šta želi od tv-a,  ali evo meni i na C1 počesto oči cure koliko je svijetao ,i  ni u jednom momentu nisam pomislio da je pretaman (čak ni po danu ),  iako je postavljen nasuprot velikog prozora  ,  i sta sad ? 

9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
john142 kaže...
assassin.st kaže...
drvofiks kaže...

Pozdrav, planiram kupovinu novog TV-a 55 inča, budžet do 600 eura pa šta odabrati? Samo još da napomenem da mi je igranje nebitno, a opcije su TCL C735, HISENSE U7HQ i PHILIPS PUS8558/12 ili ako neko ima još bolji prijedlog neka slobodno napiše?

Evo C805 u instara 600€ (kod njih ne ide opcija 2+3 god garancije, sad je pitanje jel to vrijedi cca 120€ ili ne)

 

https://www.instar-informatika.hr/tv-tcl-55-55c805-qled-144hz-4k-smart-tv/218952/product/

Bez prava povrata!?

 

Na osnovu kojeg zakona?

 Zakona džungle :)

"VI.b IZUZETAK ZA SLUČAJ KUPOVINE PROIZVODA PO NARUDŽBI


Sukladno članku 8. stavku 3. i članku 86. stavku 1. točci 3. Zakona o zaštiti potrošača, prodavatelj ističe posebne uvjete za proizvode označene oznakom „isključivo po narudžbi“. Takvi proizvodi prilagođeni su kupcu/potrošaču jer se isti, zbog svoje specifičnosti, cijene i raspoloživosti, naručuje samo zasebno – po nalogu kupca/potrošača. Ukoliko je proizvod označen oznakom „isključivo po narudžbi“ za kupovinu takvog proizvoda vrijede posebna pravila jer se isti nabavlja samo iznimno – po nalogu kupca. Za slučaj web kupovine - nakon potvrde narudžbe nije moguć odustanak od narudžbe niti jednostrani raskid ugovora. Za slučaj kupovine u poslovnim prostorijama prodavatelja, nakon narudžbe proizvoda nije moguć odustanak odnosno povrat robe. Za slučaj nejasnoća molimo Vas da se prije narudžbe posavjetujete s našim prodajnim predstavnicima." https://www.instar-informatika.hr/uvjeti-poslovanja/12/page/

A piše na stranici da je TV na zalihi. Pa kako to? Kakva krvava narudžba po nalogu kupca? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 17:25 (hudibitek).
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
https://www.harveynorman.hr/4k-led-tv-sony-kd55x75wlpaep?gclid=Cj0KCQiAo7KqBhDhARIsAKhZ4uj4LT3oX0ndLKOmkVbJF0NmhQu_aGKVQqQh4I70ltaeSOWKVdCuE4YaAoesEALw_wcB
Molim mišljenja, namjeravam ga kupiti, da li je neki minus što je Google tv, a ne klasični android tv!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
miro051 kaže...
https://www.harveynorman.hr/4k-led-tv-sony-kd55x75wlpaep?gclid=Cj0KCQiAo7KqBhDhARIsAKhZ4uj4LT3oX0ndLKOmkVbJF0NmhQu_aGKVQqQh4I70ltaeSOWKVdCuE4YaAoesEALw_wcB
Molim mišljenja, namjeravam ga kupiti, da li je neki minus što je Google tv, a ne klasični android tv!?

 Nemoj se uvrijediti, ali ja bi za te pare išo ipak na TCL C835 koji ima malo bolje specke (120Hz refresha, 2 HDMI 2.1 porta i VA QLED matrica naspram 60Hz i nijednoga 2.1 porta), a ima jako dobar brightness šta je idealno za jako osvjetljene sobe, a obzirom na specke zadovoljit će sve kriterije, posebno ak misliš na njemu gameat i najviše gledat filmove prek streaming appa, a bit će dobar i za naše TV kanale

 

A Maki, ovisi za šta bi ga koristio, ovaj Sammy će biti dobar za gledanje filmova prek streaming appova, dok LG ima odličan media player i IPS matricu (znači malo bolji vidljivi kut)....

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 19:44 (Vavoom).
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Da, ovaj TCL po speckama jede ovog Sony-a, još Onkyo ozvučenje sa stražnjim subom, uuuh !!
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
hudibitek kaže...
john142 kaže...
assassin.st kaže...
drvofiks kaže...

Pozdrav, planiram kupovinu novog TV-a 55 inča, budžet do 600 eura pa šta odabrati? Samo još da napomenem da mi je igranje nebitno, a opcije su TCL C735, HISENSE U7HQ i PHILIPS PUS8558/12 ili ako neko ima još bolji prijedlog neka slobodno napiše?

Evo C805 u instara 600€ (kod njih ne ide opcija 2+3 god garancije, sad je pitanje jel to vrijedi cca 120€ ili ne)

 

https://www.instar-informatika.hr/tv-tcl-55-55c805-qled-144hz-4k-smart-tv/218952/product/

Bez prava povrata!?

 

Na osnovu kojeg zakona?

 Zakona džungle :)

"VI.b IZUZETAK ZA SLUČAJ KUPOVINE PROIZVODA PO NARUDŽBI


Sukladno članku 8. stavku 3. i članku 86. stavku 1. točci 3. Zakona o zaštiti potrošača, prodavatelj ističe posebne uvjete za proizvode označene oznakom „isključivo po narudžbi“. Takvi proizvodi prilagođeni su kupcu/potrošaču jer se isti, zbog svoje specifičnosti, cijene i raspoloživosti, naručuje samo zasebno – po nalogu kupca/potrošača. Ukoliko je proizvod označen oznakom „isključivo po narudžbi“ za kupovinu takvog proizvoda vrijede posebna pravila jer se isti nabavlja samo iznimno – po nalogu kupca. Za slučaj web kupovine - nakon potvrde narudžbe nije moguć odustanak od narudžbe niti jednostrani raskid ugovora. Za slučaj kupovine u poslovnim prostorijama prodavatelja, nakon narudžbe proizvoda nije moguć odustanak odnosno povrat robe. Za slučaj nejasnoća molimo Vas da se prije narudžbe posavjetujete s našim prodajnim predstavnicima." https://www.instar-informatika.hr/uvjeti-poslovanja/12/page/

A piše na stranici da je TV na zalihi. Pa kako to? Kakva krvava narudžba po nalogu kupca? 

 Totalna glupost, napisao sam im par recenica preko chata na njihove nebulozne odgovore oko toga da pise tako na stranici. Na kraju su me uputili da im se javim na podrsku mailom. Ali jasno je kao dan, ne mogu oni sa svojim uvjetima kupnje biti iznad zakona. Nije da ugraviraju moje ime na TV kad ga kupim preko weba, nego jednostavno love u mutnom.

Dobra je cijena TV-a, malo me ovo odbija ali mislim da cu neovisno poslati prijavu inspektoratu cisto da ih malo dovedu u red

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2023 22:28 (assassin.st).
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ph3nom_gamer kaže...

I mene zanima jel taj TCL 65C735 najbolja opcija u tom cjenovnom rangu? Tražim si neku telku do 800 eura i on jedini ima VA 120hz panel sa VRR.

Tv bih koristio za multimediju a i spojio bih PC na njega za neko gejmanje (nemam konzolu).

 Napisao sam na prošloj stranici.

Ovaj TV je C745. Znači veliki napredak u svakom pogledu. Ako imaš Premium Visa, u utorak ide još 10% dole

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
miro051 kaže...
https://www.harveynorman.hr/4k-led-tv-sony-kd55x75wlpaep?gclid=Cj0KCQiAo7KqBhDhARIsAKhZ4uj4LT3oX0ndLKOmkVbJF0NmhQu_aGKVQqQh4I70ltaeSOWKVdCuE4YaAoesEALw_wcB
Molim mišljenja, namjeravam ga kupiti, da li je neki minus što je Google tv, a ne klasični android tv!?

 Nije minus, Google TV je novija inačica Android tv-a i ubuduće će se tako zvati. Rade sve aplikacije kao i na androidu

9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ekipa, stari me pita za bestbuy 55", gledanje samo zemaljskih programa...imate kakvu preporuku? vjerojatno nista drugo mu ne treba osim zemaljskih...uzeo mu neki samsung prije par godina, ni youtube ne pali na njemu...

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2023 9:42 (Dan1234567890).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, 

 

koja je točno razlika između TCL 55C835TCL 55C839 osim nešto sitno u cijeni jel?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Dan1234567890 kaže...

Ekipa, stari me pita za bestbuy 55", gledanje samo zemaljskih programa...imate kakvu preporuku? vjerojatno nista drugo mu ne treba osim zemaljskih...uzeo mu neki samsung prije par godina, ni youtube ne pali na njemu...

 https://www.abrakadabra.com/Katalog-TV%2C-mobiteli-i-elektronika-Televizori-i-dodaci/Grundig-TV-55-GFU-7800-B-Android-55%22/p/A00JXCQ

 

Za 322,99 € čisto ok, slika nije da padneš na guzicu naravno za tu lovu ali za nezahtjevnog korisnika bit će ok + 5g garancije besplatno ako ga registrira online

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Dan1234567890 kaže...

Ekipa, stari me pita za bestbuy 55", gledanje samo zemaljskih programa...imate kakvu preporuku? vjerojatno nista drugo mu ne treba osim zemaljskih...uzeo mu neki samsung prije par godina, ni youtube ne pali na njemu...

 E sad, ak mu je stari Sammy bio odličan, baci oko na Q60C koji je ovogodišnji model, poslužit će i više neg odlično za naše TV kanale + ak ti starac oće pogledat neki videoclip na YT, ima odličan brightness šta je idealno ak je soba u kojoj je TV previše osvijetljena, uz to ima i Quantum Lite procesor koji navodno poboljšava sliku i naravno Q-Symphony, a ak ga nađeš negdje sa 2+3 god. gare - onda je to još bolje...

 

Nije loš ni TCL C645 za malo manje para, ali sa malo boljim speckama (HDR10+, Dolby Vision, GoogleTV sistem) tak da slobodno razmotri i njega...

 

A za Tikijevu preporuku, pazi se Groznog Borisa za kojeg se zna da je najveći Grundig/Beko promoter, on bi ga toliko nahvalio samo da nagovori nekog da ga uzme, pa da se kasnije žale kak im je spor OS, gube volju za gledanjem nečeg na YT i veoma razbacano sučelje....šta ak mu stari ima ogromne prste koje će ga zaboljet od tako malešnog daljinca?

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2023 11:37 (Vavoom).
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vavoom kaže...
Dan1234567890 kaže...

Ekipa, stari me pita za bestbuy 55", gledanje samo zemaljskih programa...imate kakvu preporuku? vjerojatno nista drugo mu ne treba osim zemaljskih...uzeo mu neki samsung prije par godina, ni youtube ne pali na njemu...

 E sad, ak mu je stari Sammy bio odličan, baci oko na Q60C koji je ovogodišnji model, poslužit će i više neg odlično za naše TV kanale + ak ti starac oće pogledat neki videoclip na YT, ima odličan brightness šta je idealno ak je soba u kojoj je TV previše osvijetljena, uz to ima i Quantum Lite procesor koji navodno poboljšava sliku i naravno Q-Symphony, a ak ga nađeš negdje sa 2+3 god. gare - onda je to još bolje...

 

Nije loš ni TCL C645 za malo manje para, ali sa malo boljim speckama (HDR10+, Dolby Vision, GoogleTV sistem) tak da slobodno razmotri i njega...

 

A za Tikijevu preporuku, pazi se Groznog Borisa za kojeg se zna da je najveći Grundig/Beko promoter....šta ak mu stari ima ogromne prste koje će ga zaboljet od tako malešnog daljinca?

 

Jebo mene pas ako ti nisi AI stvor za prežvakavanje specifikacija. Eto, treba mu Dolby Vision da stari gleda Dnevnik HTV-a.

marching up and down the squaaare
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ninotocka kaže...

 

. Eto, treba mu Dolby Vision da stari gleda Dnevnik HTV-a.

 E moj kolega....nisam nigdje napiso da mu je DV bitan za bolju kvalitetu slike naših TV kanala (vijesti), već samo kao jednu od specifikacija TV-a, vidim da nisi dobro pročito moj post, i ne, nisam nikakav AI robot nit koristim tu tehnologiju za pisanje postova, pravi human sam, bez brige, bil sam bolji ne samo iz zadaćnica, već i u cjelokupnom pisanju u osnovnoj od mojih bivših kolega, pa zato ti moji postovi izgledaju kao da koristim AI za pisanje...

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2023 10:47 (Vavoom).
13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

Koji je trenutni best buy za 55 incha do 400-430 eura. Bitno mi je da podržava hbo max pa hisense otpada. LG i Samsung ima par izbora u LED varijanti a ako bi iso na jeftiniji brand kao TCL onda bar bi htio da bude QLED a njih nema ispod 500 eura.

Trenutno me najviše vuče ovaj LG

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/lg-55ur7800-pametni-televizor

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
maucina kaže...

Pozdrav,

Koji je trenutni best buy za 55 incha do 400-430 eura. Bitno mi je da podržava hbo max pa hisense otpada. LG i Samsung ima par izbora u LED varijanti a ako bi iso na jeftiniji brand kao TCL onda bar bi htio da bude QLED a njih nema ispod 500 eura.

Trenutno me najviše vuče ovaj LG

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/lg-55ur7800-pametni-televizor

 Naravno da ima QLED modela za manje od 500€, npr. TCL C635 koji je malo stariji model, ali će bit i više neg odličan pogotovo za gledanje filmova prek streaming appova, imaš još i noviji model C645 koji sam već kolegi gore preporučio, ali sam izgleda dobio napade tipa "šta će mu Dolby Vision za naše TV kanale", a taj forumaš nije dobro pročito moj post...

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice