Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.362
|
čitano: 14.166.888
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
VidoM kaže...

Pozdrav svima!

Da li bi mogli dati neku preporuku za TV od 55'', 4K, do nekih 500 eurića?

Prestao sam pratiti te tehnologije zadnjih godina pa ne zanam šta odabrati!Pretežno mi je komp spojen na TV i gledamo samo serije ili filmove...

Hvala

 Evo, imaš ovaj LG, košta skoro 500€: https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-55NANO763QA.AEU/

 

Ima sve šta ti je potrebno: Nanocell panel, HDR10 Pro i eARC, ali nema jedino Atmos, ako misliš gledati filmove sa Atmos zvukom, te nije baziran na Android OS-u već na webOS-u, npr. ako misliš gledati nešto preko Kodija, a dobrih TV-a sa Android OS-om u tom rangu nažalost nema...

 

Uz njega dobijaš 2+3 god. gare uz registraciju i nadoplatu. Javi kada ga budeš uzeo i napiši utiske 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.3.2023 11:57 (Vavoom).
3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Znaci da ga kupi na blef pa da tebi onda javi jel valja ili ne?
Moj PC  
1 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Boris grozni kaže...
Znaci da ga kupi na blef pa da tebi onda javi jel valja ili ne?

 Nek ode u bilo koju trgovinu gdje je izložen, pa neka ga usporedi s ostalima (prvo s onim koji su odmah do njega)...

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.3.2023 13:26 (Vavoom).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

box nije problem, moze da ostane jer tv nije za mene ( bit ce poklon teti koje ce gledat obični tv in serije koje cu ji ja skinut s neta )

 

C825 mini led je onda bolji od hisense a9 oled ?

 

Hisnese ima dodatnih 5% > vikend akcija pa je razlika sad TCL 650 hisense 715 eur....  

 

 

ima li ko hisnese 55A9 oled ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.3.2023 17:39 (IKE).
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Nemoj nikad uzeti rabljeni OLED
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
IKE kaže...

box nije problem, moze da ostane jer tv nije za mene ( bit ce poklon teti koje ce gledat obični tv in serije koje cu ji ja skinut s neta )

 

C825 mini led je onda bolji od hisense a9 oled ?

 

Hisnese ima dodatnih 5% > vikend akcija pa je razlika sad TCL 650 hisense 715 eur....  

 

 

ima li ko hisnese 55A9 oled ?

 Uzmi TCL 825 , nije savršen tv ali sve radi jako dobro i doslovno sve podržava.Slika je iznenadujuce dobra na tom mini led-u, ima mi ga brat i prezadovoljan je sa TV - om , on ga je platio 5000kn i zasada nikakvih problema nema. 

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ma gledam isključivo sa Netflixa i HBOa i to malo što skinem sa torrenta! Znači bio bi ok za ti?

4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
VidoM kaže...

Ma gledam isključivo sa Netflixa i HBOa i to malo što skinem sa torrenta! Znači bio bi ok za ti?

 Naravno, nećeš pogriješiti i uz to ima Nanocell i 2+3 g. gare...jedino šta nema Atmos, to je bitno ako ćeš skidati filmove sa istim, ako ga budeš pustio, TV će ti javljati poruku da je kodek nepodržan 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ekipa kroz koji tjedan cu kupovat prvi TV, moze mala pomoc oko odabira. Koristit ce se samo za filmove/serije. Minimalno 75' velicine i do cca 1.000 € ako ima nesto puno bolje za +100-200 € moze i to. Gledao sam Philips Ambilight?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
VidoM kaže...

Ma gledam isključivo sa Netflixa i HBOa i to malo što skinem sa torrenta! Znači bio bi ok za ti?

 FYI ako gledaš samo filmove i serije onda bi ti neki TV sa VA panelom bio bolji, zbog boljeg kontrasta i dublje crne. 

Nešto tipa TCL 55C635 u tom budžetu

4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mrbean kaže...
Ekipa kroz koji tjedan cu kupovat prvi TV, moze mala pomoc oko odabira. Koristit ce se samo za filmove/serije. Minimalno 75' velicine i do cca 1.000 € ako ima nesto puno bolje za +100-200 € moze i to. Gledao sam Philips Ambilight?

 

Pogledaj ovu Sony Braviu, bazirana je na GoogleTV-u, ako ti nije problem dati 200e više: https://pevex.hr/led-tv-sony-kd75x81kaep-uhd-dvb-t2-s2-android

 

Drugi izbor je nešto manji Phillips, naravno sa Ambilightom, ali on ti je malo van budžeta: https://pevex.hr/oled-tv-philips-65707-12-uhd-dvb-t2-s2-android

 

Uz oba dva TV-a dobijaš 5 god. garancije, ali dodatne 3 god. moraš nažalost ili nadoplatiti ili registrirati TV na netu.

 

Javi koji ti se od ovih najviše sviđa i koji si uzeo 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.3.2023 23:34 (Vavoom).
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima 75X89J u Svijet Medija. Najbolje do 1300 eura. C735 isto može u izbor

Moj PC  
0 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

prije koji dan sam si kupi Playstation5 , ali imam stari grundig fhd 2016/17 koji je generalno loš za ps5 a i 43'je malo i treba zamjenu lag je koma.

Tražim trenutno tv za sobu s buđetom nekih 600-650€ ne bi iznad toga osim ak se pojavi baš nešto izuzetno dobro na akciji, jer i to je iznad planiranog buđeta.

Glavni faktor za kupnju mi je smooth gameplay sa što ljepšim prikazom boja, i što je već sve bitno na tv vi znate bolje , sporedno služit će za gledanje tv programa, filmova, serija.

Od zahtjeva koje trazim:

Veličina ekrana:48 do 55' više od toga mi ne stane na planirano mjesto u sobi( znam da oled u tom rangu nije dostupan pa neka bude QLED ili možda mini led ili što je već po vama najbolje u toj cijeni)

Prikaz:  4k sa 120Hz real refresh rate, eventualno 100Hz 4k  a 120Hz u FHD(da zadovolji što na papiru ps5 nudi)

OS: nije mi toliko bitno da li je google, android ili nešto treće, sve bitne programe koristim preko ps5, najbitnije da je sustav dovoljno brz, stabilan, praktičan i da ponekad i dođe neki update te da ima neki game mode.

Opcije kao što suChromecast, Mirrorcast su poželjne ali nisu uvijet, laptop ne spajam na tv prečešto, mobitel isto rijetko, iptv nemam u planu zasad imam a1 tv.

Dodatne opcije:HDR,HDR10, Dolby Vision  itd što je već sve aktualno i dobro da se može dobit je poželjno u to se zbilja ne kužim.

Godina:2022, 2021 ako je stvarno značajno bolji od 2022. modela

Zadnjih par dana istražujem i dane zahtjeve ''vidim'' u ovim uređajima:

1: TCL 55C735

2. Hisense 55u7hq

3. Philips 50PUS8807, 55PUS8807

4. Hisense 55U8HQ( trenutno out of budget)

5. TCL 55C835( također out of budget)

6. Sony XR55X93JAEP( izložbeni primjerak/ tražio sam da mi kažu koliko je otprilike screen on time ako nije neki ogroman uzeo bi to, naravno taj podatak neću dobiti, a ne znam kolika bi ta brojka mogla biti a nisu u zagrebu pa ne mogu direktno otići,10k+ sati ne bi bilo preljepo)

7. Lg oled 48C1 ( servisiran, dobio sam odgovor da je promjenjen panel, ne znam koliko je ovo opće opcija ili pametno)

Trenutno sam u fazi čekanja nekog popusta na bilo kojem od ovih, jer po nabavi većina je bila jeftinije ne tako davno.

Koji je po vama od ovih uređaja najbolji i koji bi ste vi kupili, ako postoji nešto bolje da zadovalja uvijete a da nisam naveo bio bih zahvalan da navedete.
Unaprijed hvala.

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Hvala svima na savjetima. Gore navedeni su uh, dosta izvan budžeta. Kakvi su modeli Philips amblight koji se krecu oko 1000€?

Naravno ako je puno bolja slika na ovima sto ste poslali, pokušat cu se rastegnuti jos par sto eura.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Hvala svima na savjetima. Gore navedeni su uh, dosta izvan budžeta. Kakvi su modeli Philips amblight koji se krecu oko 1000€?

Naravno ako je puno bolja slika na ovima sto ste poslali, pokušat cu se rastegnuti jos par sto eura.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
perozg kaže...

Pozdrav,

prije koji dan sam si kupi Playstation5 , ali imam stari grundig fhd 2016/17 koji je generalno loš za ps5 a i 43'je malo i treba zamjenu lag je koma.

Tražim trenutno tv za sobu s buđetom nekih 600-650€ ne bi iznad toga osim ak se pojavi baš nešto izuzetno dobro na akciji, jer i to je iznad planiranog buđeta.

Glavni faktor za kupnju mi je smooth gameplay sa što ljepšim prikazom boja, i što je već sve bitno na tv vi znate bolje , sporedno služit će za gledanje tv programa, filmova, serija.

Od zahtjeva koje trazim:

Veličina ekrana:48 do 55' više od toga mi ne stane na planirano mjesto u sobi( znam da oled u tom rangu nije dostupan pa neka bude QLED ili možda mini led ili što je već po vama najbolje u toj cijeni)

Prikaz:  4k sa 120Hz real refresh rate, eventualno 100Hz 4k  a 120Hz u FHD(da zadovolji što na papiru ps5 nudi)

OS: nije mi toliko bitno da li je google, android ili nešto treće, sve bitne programe koristim preko ps5, najbitnije da je sustav dovoljno brz, stabilan, praktičan i da ponekad i dođe neki update te da ima neki game mode.

Opcije kao što suChromecast, Mirrorcast su poželjne ali nisu uvijet, laptop ne spajam na tv prečešto, mobitel isto rijetko, iptv nemam u planu zasad imam a1 tv.

Dodatne opcije:HDR,HDR10, Dolby Vision  itd što je već sve aktualno i dobro da se može dobit je poželjno u to se zbilja ne kužim.

Godina:2022, 2021 ako je stvarno značajno bolji od 2022. modela

Zadnjih par dana istražujem i dane zahtjeve ''vidim'' u ovim uređajima:

1: TCL 55C735

2. Hisense 55u7hq

3. Philips 50PUS8807, 55PUS8807

4. Hisense 55U8HQ( trenutno out of budget)

5. TCL 55C835( također out of budget)

6. Sony XR55X93JAEP( izložbeni primjerak/ tražio sam da mi kažu koliko je otprilike screen on time ako nije neki ogroman uzeo bi to, naravno taj podatak neću dobiti, a ne znam kolika bi ta brojka mogla biti a nisu u zagrebu pa ne mogu direktno otići,10k+ sati ne bi bilo preljepo)

7. Lg oled 48C1 ( servisiran, dobio sam odgovor da je promjenjen panel, ne znam koliko je ovo opće opcija ili pametno)

Trenutno sam u fazi čekanja nekog popusta na bilo kojem od ovih, jer po nabavi većina je bila jeftinije ne tako davno.

Koji je po vama od ovih uređaja najbolji i koji bi ste vi kupili, ako postoji nešto bolje da zadovalja uvijete a da nisam naveo bio bih zahvalan da navedete.
Unaprijed hvala.

 

 

 

 

 Update: 6. Sony tv izlozbeni primjerak je od 7.mj  znaci racimo u najgorem slučajno od 1.7 to je nekih 8mj po 12h dnevno to je odoka nekih 2500-3000 sati manje blagdani koje doduse dućani većinom rade, koliko je u tim radnim uvijetima taj tv ubijen, isplati li se uzeti s obzirom na cijenu koja je nekih 250-300 eura ispod ''trzisne' ' s obzirom da je izaso novi model

4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
perozg kaže...

Pozdrav,

prije koji dan sam si kupi Playstation5 , ali imam stari grundig fhd 2016/17 koji je generalno loš za ps5 a i 43'je malo i treba zamjenu lag je koma.

Tražim trenutno tv za sobu s buđetom nekih 600-650€ ne bi iznad toga osim ak se pojavi baš nešto izuzetno dobro na akciji, jer i to je iznad planiranog buđeta.

Glavni faktor za kupnju mi je smooth gameplay sa što ljepšim prikazom boja, i što je već sve bitno na tv vi znate bolje , sporedno služit će za gledanje tv programa, filmova, serija.

Od zahtjeva koje trazim:

Veličina ekrana:48 do 55' više od toga mi ne stane na planirano mjesto u sobi( znam da oled u tom rangu nije dostupan pa neka bude QLED ili možda mini led ili što je već po vama najbolje u toj cijeni)

Prikaz:  4k sa 120Hz real refresh rate, eventualno 100Hz 4k  a 120Hz u FHD(da zadovolji što na papiru ps5 nudi)

OS: nije mi toliko bitno da li je google, android ili nešto treće, sve bitne programe koristim preko ps5, najbitnije da je sustav dovoljno brz, stabilan, praktičan i da ponekad i dođe neki update te da ima neki game mode.

Opcije kao što suChromecast, Mirrorcast su poželjne ali nisu uvijet, laptop ne spajam na tv prečešto, mobitel isto rijetko, iptv nemam u planu zasad imam a1 tv.

Dodatne opcije:HDR,HDR10, Dolby Vision  itd što je već sve aktualno i dobro da se može dobit je poželjno u to se zbilja ne kužim.

Godina:2022, 2021 ako je stvarno značajno bolji od 2022. modela

Zadnjih par dana istražujem i dane zahtjeve ''vidim'' u ovim uređajima:

1: TCL 55C735

2. Hisense 55u7hq

3. Philips 50PUS8807, 55PUS8807

4. Hisense 55U8HQ( trenutno out of budget)

5. TCL 55C835( također out of budget)

6. Sony XR55X93JAEP( izložbeni primjerak/ tražio sam da mi kažu koliko je otprilike screen on time ako nije neki ogroman uzeo bi to, naravno taj podatak neću dobiti, a ne znam kolika bi ta brojka mogla biti a nisu u zagrebu pa ne mogu direktno otići,10k+ sati ne bi bilo preljepo)

7. Lg oled 48C1 ( servisiran, dobio sam odgovor da je promjenjen panel, ne znam koliko je ovo opće opcija ili pametno)

Trenutno sam u fazi čekanja nekog popusta na bilo kojem od ovih, jer po nabavi većina je bila jeftinije ne tako davno.

Koji je po vama od ovih uređaja najbolji i koji bi ste vi kupili, ako postoji nešto bolje da zadovalja uvijete a da nisam naveo bio bih zahvalan da navedete.
Unaprijed hvala.

 

 

 

 

 Od ovih svih koje si naveo, uzeo bi ovaj TCL, kao drugi izbor ovog drugog Hisensea, a kao zadnji izbor ovog 50" Phillipsa 

 

Jedina razlika je u tom šta su i ovaj TCL i ova dva Phillipsa bazirani na Androidu, dok Hisense ima svoj Vidaa OS, po kojem svi pljuju....

 

Edit: vidim da i ti imaš negativna iskustva sa Grundigom/Bekom, ali to nisi trebo napisati  Zašto? Pa kolega Grozni Boris, koji uvijek gura Grundig/Beko kao #1 će se naljutiti i udariti ti TD, on to svima radi čim neko kaže nešto loše o Grundačima.... 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2023 12:02 (Vavoom).
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mrbean kaže...
Hvala svima na savjetima. Gore navedeni su uh, dosta izvan budžeta. Kakvi su modeli Philips amblight koji se krecu oko 1000€?

Naravno ako je puno bolja slika na ovima sto ste poslali, pokušat cu se rastegnuti jos par sto eura.

 Nemam niš protiv Phillipsa, imam jedan model od 50" iz serije 8 već 2 god., ali većina ljudi ima negativna iskustva i govore ostalim da ih izbjegavaju (da ne "dugovlačim" imaš temu za to ovdje

 

E sad, Phillips privlači kupce ne samo Ambilightom, već lijepim dizajnom (mogao bi se nazvati povoljnijim i "lošijim" bratom Löwea iako je i njih preuzeo "xiang-slang" Hisense) i jedni su od prvih brandova (uz Sony) koji su uveli TV-ove sa Android OS-om (mislim da je to bilo 2015-e). Svi ostali su kupili licence za Android OS nakon Phillipsa i Sonya.

 

Nadam se da sam malo pomogao 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2023 12:00 (Vavoom).
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja bi Fiću uzeo jedino uz 5 godina garancije.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
DarthMarkus kaže...

Ja bi Fiću uzeo jedino uz 5 godina garancije.

 Koliko sam gledao, sve Phiće dolaze sa 2+3 god. gare, osim mislim OLED modela 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pa njihovi Oledi i jesu jedino isplativi. U biti kupuješ prošlosezonski LG na popustu.

 

ALi opet, 2 godine gare za OLED...no tnx.

 

Dobro je netko prije rekao...kupiš vešmašinu sa 5 godina gare, a brand poput LG, SONYa ili PHIĆE daje 2.

 

OK, postoji doplata produljenja jamstva, ali onda popust i nije toliki popust.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2023 15:05 (DarthMarkus).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Tajming je bitan. Svi oni će nuditi popuste i 5 godina garancije, samo treba biti strpljiv.

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Hvala na pomoći, ja sam slično mislio, jedino me taj rabljeni sony zanimao još 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vavoom kaže...
perozg kaže...

Pozdrav,

prije koji dan sam si kupi Playstation5 , ali imam stari grundig fhd 2016/17 koji je generalno loš za ps5 a i 43'je malo i treba zamjenu lag je koma.

Tražim trenutno tv za sobu s buđetom nekih 600-650€ ne bi iznad toga osim ak se pojavi baš nešto izuzetno dobro na akciji, jer i to je iznad planiranog buđeta.

Glavni faktor za kupnju mi je smooth gameplay sa što ljepšim prikazom boja, i što je već sve bitno na tv vi znate bolje , sporedno služit će za gledanje tv programa, filmova, serija.

Od zahtjeva koje trazim:

Veličina ekrana:48 do 55' više od toga mi ne stane na planirano mjesto u sobi( znam da oled u tom rangu nije dostupan pa neka bude QLED ili možda mini led ili što je već po vama najbolje u toj cijeni)

Prikaz:  4k sa 120Hz real refresh rate, eventualno 100Hz 4k  a 120Hz u FHD(da zadovolji što na papiru ps5 nudi)

OS: nije mi toliko bitno da li je google, android ili nešto treće, sve bitne programe koristim preko ps5, najbitnije da je sustav dovoljno brz, stabilan, praktičan i da ponekad i dođe neki update te da ima neki game mode.

Opcije kao što suChromecast, Mirrorcast su poželjne ali nisu uvijet, laptop ne spajam na tv prečešto, mobitel isto rijetko, iptv nemam u planu zasad imam a1 tv.

Dodatne opcije:HDR,HDR10, Dolby Vision  itd što je već sve aktualno i dobro da se može dobit je poželjno u to se zbilja ne kužim.

Godina:2022, 2021 ako je stvarno značajno bolji od 2022. modela

Zadnjih par dana istražujem i dane zahtjeve ''vidim'' u ovim uređajima:

1: TCL 55C735

2. Hisense 55u7hq

3. Philips 50PUS8807, 55PUS8807

4. Hisense 55U8HQ( trenutno out of budget)

5. TCL 55C835( također out of budget)

6. Sony XR55X93JAEP( izložbeni primjerak/ tražio sam da mi kažu koliko je otprilike screen on time ako nije neki ogroman uzeo bi to, naravno taj podatak neću dobiti, a ne znam kolika bi ta brojka mogla biti a nisu u zagrebu pa ne mogu direktno otići,10k+ sati ne bi bilo preljepo)

7. Lg oled 48C1 ( servisiran, dobio sam odgovor da je promjenjen panel, ne znam koliko je ovo opće opcija ili pametno)

Trenutno sam u fazi čekanja nekog popusta na bilo kojem od ovih, jer po nabavi većina je bila jeftinije ne tako davno.

Koji je po vama od ovih uređaja najbolji i koji bi ste vi kupili, ako postoji nešto bolje da zadovalja uvijete a da nisam naveo bio bih zahvalan da navedete.
Unaprijed hvala.

 

 

 

 

 Od ovih svih koje si naveo, uzeo bi ovaj TCL, kao drugi izbor ovog drugog Hisensea, a kao zadnji izbor ovog 50" Phillipsa 

 

Jedina razlika je u tom šta su i ovaj TCL i ova dva Phillipsa bazirani na Androidu, dok Hisense ima svoj Vidaa OS, po kojem svi pljuju....

 

Edit: vidim da i ti imaš negativna iskustva sa Grundigom/Bekom, ali to nisi trebo napisati  Zašto? Pa kolega Grozni Boris, koji uvijek gura Grundig/Beko kao #1 će se naljutiti i udariti ti TD, on to svima radi čim neko kaže nešto loše o Grundačima.... 

 Danas sam bio u SantaDomenici, znaci TCL nema nigdje izložen, zaposlenik rekao da mu se čini dobar iako iskreno ni sam ne zna da li je kvalitetom ok tv. U7hq vrtili su staticne slike nije mi nešto wow izgledalo pa je teško reći, U8hq dost dobar kontrast lijepo sve na njemu izgleda bar za moje oko jako dobar ipak je mini led, gledo i onaj a8q doduse rabljeni oled je oled klasu iznaad ovog što sam tamo vidio... samo se i taj rabljeni bez obzira sto ga imaju koliko su rekli mislim 6 ili 5 mjeseci ugasio mi se pred očima, tak da očito mućak, ovaj philips the one 8807 činio mi se najispraniji prikaz od svih. Dakle ostaje mi, hisense U8hq, tcl c735, i ovaj rabljeni Sonys s 2.5k do 3k sati jbg taj je ipak novi 1400-1500 eura nekoć bio sad je s izlaskom novijeg modela pao na 800-950, ovaj c835 je svakako preskup.

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

679 eura u Svijet Medij je Sony 55X89J. 

Znači novi TV, 120Hz, VRR, super za PS5.

Nije FALD kao X93, ali ja bih zasigurno uzeo novi X89 nego X93 sa nekoliko tisuća sati rada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
perozg kaže...

 Update: 6. Sony tv izlozbeni primjerak je od 7.mj  znaci racimo u najgorem slučajno od 1.7 to je nekih 8mj po 12h dnevno to je odoka nekih 2500-3000 sati manje blagdani koje doduse dućani većinom rade, koliko je u tim radnim uvijetima taj tv ubijen, isplati li se uzeti s obzirom na cijenu koja je nekih 250-300 eura ispod ''trzisne' ' s obzirom da je izaso novi model

 Nemoj. Mislim, imaš garanciju pa te boli briga, ali postoji i velika šansa da ćeš morat iskoristit tu garanciju, pa razmisli isplati li ti se cijeli taj tramak...

4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
perozg kaže...
Dakle ostaje mi hisense U8hq, tcl c735, i ovaj rabljeni Sonys s 2.5k do 3k sati jbg taj je ipak novi 1400-1500 eura nekoć bio sad je s izlaskom novijeg modela pao na 800-950, ovaj c835 je svakako preskup.

 Od ovih bi ti preporučio ovog TCL-a 735-icu i ovu Sony Braviu, jer su bazirani na GoogleTV-u, ali pošto je ta Bravia izložbeni primjerak, bolje pogledaj Hisensea ili ovog 55" Phiću (kažeš da ti je bio ispran, ali moj kad sam gledao je bio sasvim ok, nije da reklamiram Phillips kao šta je Garfield reklamiro ). Inače Bravie su odlični TV-i za Playku 5, bar sam tako čito na netu 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.3.2023 8:21 (Vavoom).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zuper kaže...

679 eura u Svijet Medij je Sony 55X89J. 

Znači novi TV, 120Hz, VRR, super za PS5.

Nije FALD kao X93, ali ja bih zasigurno uzeo novi X89 nego X93 sa nekoliko tisuća sati rada.

 taj ili Philips 55OLED707 888 € u Elipsu ?

moram nešto kupiti, pa pitam..

 

dosta je ljudi kolko sam čitao protiv Philipsa, valja li taj.. ?

SMOUK ON D VOTHER, PAM, PAM, PAM, PA, PA, PAPAM..
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.3.2023 8:50 (Drazen99).
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Znači ako budem gledao preko laptopa na TV, neću imati zvuka (Atmos)?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice