Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 47.125
|
čitano: 14.662.860
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Over(C)lock kaže...

Jel zna netko kakav pouzdan dobar best buy TV, naravno da nije nepotrebno preskup. Zapravo htio bi neku preporuku čisto da znam što bi uzeo, oprema se kat i treba TV a nisam u tome pa eto jednostavno ne znam što bi odabrao iz mora ponude. 

 Mislim da kroz zadnjih pet stranica imaš sve odgovore...

Od 600 do 1600 eura

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lord22 kaže...

Kupljen tv za kafić model tlc 75v6b nije bio polegnut dok su se nosači postavljali, postavljen na stalak i upaljen...!!?????

 Razbijen, sam si ga vozio ili dostava?

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Postoji li konsenzus oko toga pokriva li garancija burn in za olede? Citao sam po forumu starije teme i neki tvrde da je neki da nije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lord22 kaže...

Kupljen tv za kafić model tlc 75v6b nije bio polegnut dok su se nosači postavljali, postavljen na stalak i upaljen...!!?????

 Netko ga je prstima stisnuo uz rub malo jače, bojim se da ništa od garancije

15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ma da nema garancije za to, nije ni nama jasno kako je mogao pući baš smo pazili, da je toliko osjetljivo za ne povjerovati.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

suosječam...baš šteta, mislim probaj reklamirati,nemaš šta izgubiti

9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Iscodisco22 kaže...

Pozdrav,,dali zna netko ako Hisensovi televizori podrzavaju aplikaciju Tivimate?

 Hisense je zbog operativnog sistema Vida, najslabiji kada je u pitanju podrska za iptv. Od aplikacija ima trenutno SIP tj Smart iptv i Smart One iptv koja je mnogo bolja

3 godine
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Zna se mozda kad ce kod nas bit dostupan hisense u8n modeli 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lord22 kaže...

Ma da nema garancije za to, nije ni nama jasno kako je mogao pući baš smo pazili, da je toliko osjetljivo za ne povjerovati.

 

je, pazio sam i ja kod zamjene led lampi na starom LG-u, ali trenutak nepažnje i malo jači stisak na panel - all gone pear shaped...

svidjelo mi se kod mog TCL-a što su stavili one "spužvice" na rubove gdje se TV drži kod vađenja iz kutije/montiranja pa da se bar malo ublaži pritisak na panel - i moram priznati da je fakat bio dobro upakiran sa hrpom debelog stiropora...

 

suosjećam, probaj reklamirati, ali sumnjam da će proći...

 

nije mi jasno da se na TV-e ne može staviti neka privremena čvršća zaštita panela koja bi se skinula nakon montaže (kao neki cover nešto)

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ajde ovako kada smo kod panela...znači Panasonic je odmah 1 dan nakon montaže preživio odbijanac bežičnog miša o parket i rikošet na tv. U punom šusu od poda....slika je promjenila 100 boja na tom dijelu i sve se vratilo nbazad u sekundi kao da ništa nije bilo. Ja sam promrzao. Na tv-u nema nikakvih tragova i radi dan danas kao san, to je bilo 2020g. ako se ne varam. Panasonic glossy ekran GX820 mislim da je model. Uglavnom shock resistant  panel

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Bartaul kaže...
Postoji li konsenzus oko toga pokriva li garancija burn in za olede? Citao sam po forumu starije teme i neki tvrde da je neki da nije.

Pokriva. Ja sam, prije nego sam naručio LG Oled pitao i u Sancta domenici, ali naposljetku sam od LGja dobio potvrdu da pokrivai burn in.

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
60nine kaže...

nije mi jasno da se na TV-e ne može staviti neka privremena čvršća zaštita panela koja bi se skinula nakon montaže (kao neki cover nešto)

 Obično uz tv dođu napomene i uputstva kako se i na koji način tv vadi iz kutije da se izbjegne uopće dodirivanje panela, no prosječan korisnik to prvo baci u smeće a onda nastavi s radom

10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tiki kaže...
60nine kaže...

nije mi jasno da se na TV-e ne može staviti neka privremena čvršća zaštita panela koja bi se skinula nakon montaže (kao neki cover nešto)

 Obično uz tv dođu napomene i uputstva kako se i na koji način tv vadi iz kutije da se izbjegne uopće dodirivanje panela, no prosječan korisnik to prvo baci u smeće a onda nastavi s radom

 

na stranu to što možda i dođu upute, veći je problem što s ovim novim panelima koji maltene nemaju ruba - nemaš gdje taj TV dobro primiti rukama kod postavljanja (bilo na zid, bilo na komodu), najmanji problem je vađenje iz kutije :)

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav

 

Trevao bih preporuku za tv 55" ili 65" incha.Trenutno sam na starom Samsung RU8002 55 incha

 

Koristio bih prvenstveno za serije,iptv,gledanje formule i nogometa.Gaming na PS5 povremeno.

Budget je do 800eura,eventualno do 900 eura.

Hvala

ORIGIN: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Doca15 kaže...

Pozdrav

 

Trevao bih preporuku za tv 55" ili 65" incha.Trenutno sam na starom Samsung RU8002 55 incha

 

Koristio bih prvenstveno za serije,iptv,gledanje formule i nogometa.Gaming na PS5 povremeno.

Budget je do 800eura,eventualno do 900 eura.

Hvala

 Imaš već sto puta napisano. TCL mini led VA modeli 805, 835, 845 ..ovisno o budžetu, ako već nećeš OLED, ili hoćeš ?!

合氣道
7 tjedana
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ista stvar kod mene - samo ja gledam 55 incha za spavacu sobu, isto da se moze app dignut za IPTV i da je ok, ne treba nista spektakularno a vidim da je ovaj na akciji trenutno.

 

https://www.sancta-domenica.hr/tv-55-samsung-55cu8072.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

490 eura. Izbjegavati ili ne?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Doca15 kaže...

Pozdrav

 

Trevao bih preporuku za tv 55" ili 65" incha.Trenutno sam na starom Samsung RU8002 55 incha

 

Koristio bih prvenstveno za serije,iptv,gledanje formule i nogometa.Gaming na PS5 povremeno.

Budget je do 800eura,eventualno do 900 eura.

Hvala

 

Ja vrlo zadovoljan sa 65c805, nađe se za ~800 eura s 5 godina garancije (za koju još uvijek nisam dobio potvrdu, mrmlj). Jedino ne znam kako radi s PS5.

marching up and down the squaaare
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Stigao C3, na prvu sam jako zadovoljan, slika super, user frinedly, sve za sad top. Mada sam se ko konj preznojio dok je nisam raspakirao, složio i dignuo gore. Preveliko je to u p materinu, ne znaš kako ulovit.

 

Da li netko zna di ima najbolje upute za kalibraciju, da ne lutam previše?

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.6.2024 12:42 (soecc).
 
2 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ninotocka kaže...
Doca15 kaže...

Pozdrav

 

Trevao bih preporuku za tv 55" ili 65" incha.Trenutno sam na starom Samsung RU8002 55 incha

 

Koristio bih prvenstveno za serije,iptv,gledanje formule i nogometa.Gaming na PS5 povremeno.

Budget je do 800eura,eventualno do 900 eura.

Hvala

 

Ja vrlo zadovoljan sa 65c805, nađe se za ~800 eura s 5 godina garancije (za koju još uvijek nisam dobio potvrdu, mrmlj). Jedino ne znam kako radi s PS5.

 c835
prezadovoljan, jos sam ga kupio na nekom popustu u elipsa, 55inch za 550ak eura, 5g jamstva
bomba deal

15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozz,,zasto mi radi hdr preko mpc i mad vr a samo kada pomaknem mis dok je sve na full screen..nikako da narihtam...sa strema ili usb harda sve radi kako treba btw...hdmi kabel je za 8k...full rgb,limited,ycbr ili sta da stavim..ima tko kakvu ideju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ninotocka kaže...
Doca15 kaže...

Pozdrav

 

Trevao bih preporuku za tv 55" ili 65" incha.Trenutno sam na starom Samsung RU8002 55 incha

 

Koristio bih prvenstveno za serije,iptv,gledanje formule i nogometa.Gaming na PS5 povremeno.

Budget je do 800eura,eventualno do 900 eura.

Hvala

 

Ja vrlo zadovoljan sa 65c805, nađe se za ~800 eura s 5 godina garancije (za koju još uvijek nisam dobio potvrdu, mrmlj). Jedino ne znam kako radi s PS5.

 Ja imam 65c809 i potvrda je dugo "dolazila"...

 

Inače, spojen PS5 i igre rade odlično!

5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

 

imam dvojbu oko dva OLED televizora veličine 55inch.

 

LG OLED C3 ili Samsung 90c?

 

Bili bi smješteni u dnevnom boravku i namjena je većinom gledanje serija i filmova. Pronašao sam ponude koje su cjenovno tu negdje.

 

Hvala na pomoći!

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
anttee11 kaže...

Pozdrav,

 

imam dvojbu oko dva OLED televizora veličine 55inch.

 

LG OLED C3 ili Samsung 90c?

 

Bili bi smješteni u dnevnom boravku i namjena je većinom gledanje serija i filmova. Pronašao sam ponude koje su cjenovno tu negdje.

 

Hvala na pomoći!

 

 

Imao sam dvojbu slicnu,isto se radi o 55 inchi, LG c3 sam uzeo i prezadovoljan sam.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
anttee11 kaže...

Pozdrav,

 

imam dvojbu oko dva OLED televizora veličine 55inch.

 

LG OLED C3 ili Samsung 90c?

 

Bili bi smješteni u dnevnom boravku i namjena je većinom gledanje serija i filmova. Pronašao sam ponude koje su cjenovno tu negdje.

 

Hvala na pomoći!

 

 Imaš na Rtingsu recenziju i usporedbu oba uređaja.

 

The LG C3 OLED and Samsung S90C OLED are similar TVs occupying the same market position. Of the two, the Samsung is the better gaming TV and slightly better overall TV, while the LG is the better TV for movie fans. The Samsung has a wider color gamut and gets brighter than the LG, especially in HDR; not only that, but it also maintains its HDR brightness better in Game Mode. It also supports 4k @ 144Hz (120Hz on the 83-inch model), while the LG is limited to 4k @ 120Hz. However, the LG supports DTS audio formats and Dolby Vision, making it great for Blu-ray fans. It also has better low-quality content smoothing than the Samsung TV, making it better for watching streaming content, especially in low-bitrate situations.

 

Ja sam kupio C3 prošlu jesen i nemam zamjerki. Kako je LG u međuvremenu dobio Stremio aplikaciju, bilo kakve dvojbe su potpuno iščezle.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
anttee11 kaže...

Pozdrav,

 

imam dvojbu oko dva OLED televizora veličine 55inch.

 

LG OLED C3 ili Samsung 90c?

 

Bili bi smješteni u dnevnom boravku i namjena je većinom gledanje serija i filmova. Pronašao sam ponude koje su cjenovno tu negdje.

 

Hvala na pomoći!

 

 Samsung s90c ima bolju sliku

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice