Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.341
|
čitano: 14.151.862
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
TenderHart12 kaže...

Pozdrav

 

Kupujem novi tv, mora biti 65", i dvoumim se između Panasonica GX810E i Sasmunga Q60R.

Kako sam čitao na netu Panasonic je dobio dobre ocjene i više je u rangu Q70.

Panasonic je jefiniji i ima samo dvije godine garancije a Samsung je skuplji ali ima 5 godina, tako da mi je i ovo sa garancijom otežavajući faktor.

Da mi je da neko odluči, ja evo izludi čitajući recenzije po netu a nikako da se odlučim, pomoć PLS :)

 

 

PS.Imo sam i OLED-a u vlasništu, trenutno ima LG sa IPS-om tako da je samo dvojba između ova dva modela ,tražim VA panel.

 

Hvala vam unaprijed.

 

 Pokušaj zanemariti recenzije na netu. Samo tvoje oči znaju što im odgovara. Recenzije su najčešće plačene, i nisu relevatne. Znam da je teško vidjeti rad TV-a u realnim uvjetima. Interesantno, ali naši trgovci ne žele bilo koji TV priključiti na antenu da se vidi kvaliteta slike! Kad kupuješ cipele od 500 KN, možeš ih probati, ali televizor? NE! To znam jer sam prije mjesec dana i ja nabavljao novi TV. Uglavnom, odlučio sam se za Samsung Q70R (na neviđeno) jer sam i prije imao Samsung UHD TV ali me zanimalo kako radi taj QLED, i nisam pogriješio. Slika je vrhunska, nisam znao da li slika može biti bolja od starog (3 godine Samsung UHD serie 7)? Može. Slika je vrlo kontrastna, oštra, nema podrhtavanja kod promjene kadra...HDR radi odlično. Uglavnom preporuka za QLED! Druge neću komentirati jer ih nisam imao.

Sretno sa odlukom.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
TenderHart12 kaže...

Pozdrav

 

Kupujem novi tv, mora biti 65", i dvoumim se između Panasonica GX810E i Sasmunga Q60R.

Kako sam čitao na netu Panasonic je dobio dobre ocjene i više je u rangu Q70.

 

 to su preskupi televizori s 50 Hz, za puno manje novaca kupiš LG od 70 inch 

Skupi jesu, ali ovaj LG je IPS panel, a on mi se malo "ogadio" pošto imam jedan LG kući koji je IPS i kontrast je gotovo nikakav a o crnoj da ne pričam.
Imao sam do skora FULL HD OLED tako da mi je teško naći tv koji odgovara a da nije OLED:)
Razmišljao sam i o 70Um7450 koji se može nači za slićne novca a VA je panel, tako da što više čitam manje sam odlučan, bolje ne znat ništa, jel do skora sam gledao koliki je TV i da li je SMART sučelje, a ovo sad je patnja......;)
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jura3561 kaže...
TenderHart12 kaže...

Pozdrav

 

Kupujem novi tv, mora biti 65", i dvoumim se između Panasonica GX810E i Sasmunga Q60R.

Kako sam čitao na netu Panasonic je dobio dobre ocjene i više je u rangu Q70.

Panasonic je jefiniji i ima samo dvije godine garancije a Samsung je skuplji ali ima 5 godina, tako da mi je i ovo sa garancijom otežavajući faktor.

Da mi je da neko odluči, ja evo izludi čitajući recenzije po netu a nikako da se odlučim, pomoć PLS :)

 

 

PS.Imo sam i OLED-a u vlasništu, trenutno ima LG sa IPS-om tako da je samo dvojba između ova dva modela ,tražim VA panel.

 

Hvala vam unaprijed.

 

 Pokušaj zanemariti recenzije na netu. Samo tvoje oči znaju što im odgovara. Recenzije su najčešće plačene, i nisu relevatne. Znam da je teško vidjeti rad TV-a u realnim uvjetima. Interesantno, ali naši trgovci ne žele bilo koji TV priključiti na antenu da se vidi kvaliteta slike! Kad kupuješ cipele od 500 KN, možeš ih probati, ali televizor? NE! To znam jer sam prije mjesec dana i ja nabavljao novi TV. Uglavnom, odlučio sam se za Samsung Q70R (na neviđeno) jer sam i prije imao Samsung UHD TV ali me zanimalo kako radi taj QLED, i nisam pogriješio. Slika je vrhunska, nisam znao da li slika može biti bolja od starog (3 godine Samsung UHD serie 7)? Može. Slika je vrlo kontrastna, oštra, nema podrhtavanja kod promjene kadra...HDR radi odlično. Uglavnom preporuka za QLED! Druge neću komentirati jer ih nisam imao.

Sretno sa odlukom.

Pokušaj zanemariti recenzije na netu. Samo tvoje oči znaju što im odgovara. Recenzije su najčešće plačene, i nisu relevatne.

VINCET TEOH

 

ovim putem zahvaljujem VINCETU na njegovoj plaćenoj i ne relevatnoj recenziji od xg9505

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jura3561 kaže...
TenderHart12 kaže...

Pozdrav

 

Kupujem novi tv, mora biti 65", i dvoumim se između Panasonica GX810E i Sasmunga Q60R.

Kako sam čitao na netu Panasonic je dobio dobre ocjene i više je u rangu Q70.

Panasonic je jefiniji i ima samo dvije godine garancije a Samsung je skuplji ali ima 5 godina, tako da mi je i ovo sa garancijom otežavajući faktor.

Da mi je da neko odluči, ja evo izludi čitajući recenzije po netu a nikako da se odlučim, pomoć PLS :)

 

 

PS.Imo sam i OLED-a u vlasništu, trenutno ima LG sa IPS-om tako da je samo dvojba između ova dva modela ,tražim VA panel.

 

Hvala vam unaprijed.

 

 Pokušaj zanemariti recenzije na netu. Samo tvoje oči znaju što im odgovara. Recenzije su najčešće plačene, i nisu relevatne. Znam da je teško vidjeti rad TV-a u realnim uvjetima. Interesantno, ali naši trgovci ne žele bilo koji TV priključiti na antenu da se vidi kvaliteta slike! Kad kupuješ cipele od 500 KN, možeš ih probati, ali televizor? NE! To znam jer sam prije mjesec dana i ja nabavljao novi TV. Uglavnom, odlučio sam se za Samsung Q70R (na neviđeno) jer sam i prije imao Samsung UHD TV ali me zanimalo kako radi taj QLED, i nisam pogriješio. Slika je vrhunska, nisam znao da li slika može biti bolja od starog (3 godine Samsung UHD serie 7)? Može. Slika je vrlo kontrastna, oštra, nema podrhtavanja kod promjene kadra...HDR radi odlično. Uglavnom preporuka za QLED! Druge neću komentirati jer ih nisam imao.

Sretno sa odlukom.

 

Hvala na preporuci  i ja bih volio uzet Q70 ali mi je poskup u 65" dijagonali za novce koje sam spreman dati.A kad sam bio u dućanu ne daju ti ništa probati ko fol ne znaju gdje je daljinski i istina je ni jedan nije spojen na zemaljsku televiziju .....

Mislim da ipak prevagnem na Samsung 65Q60R ako nema šta bolje u tom cjenovnom rangu ;)

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vjerujem da je poštovani Vincent pokupovao ove silne televizore pa zna sve o njima pa se onako tek usput zahvaljuje trgovini iz koje dolazi uređaj.
Inače, ako pogledaš bolje, xg9505 nisam nigdje spomenuo. Ako je bolji od Samsunga, neka ga kupi. Nemam ništa protiv. Mišljenja sam da treba samo komentirati ono što si na svoje oči vidio.
6 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Moram priznati da ne razumijem zašto ljudi kupuju mid to high end tv i onda bi testirali zemaljsku tv.. To je kao da kupuješ sportski auto pa gledaš kako će ići na normalnoj cesti di ne može pokazati ni manji dio svojih mogućnosti/kvaliteta..

 
0 2 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
love2ml86 kaže...

Moram priznati da ne razumijem zašto ljudi kupuju mid to high end tv i onda bi testirali zemaljsku tv.. To je kao da kupuješ sportski auto pa gledaš kako će ići na normalnoj cesti di ne može pokazati ni manji dio svojih mogućnosti/kvaliteta..

 Možda ne razumiješ, ali to je tako. Naime, da bi uređaj pokazao svoju snagu (kvalitetu) treba im dati lošiji signal. Ako to odrađuje kvalitetno onda će sa odličnim signalom raditi vrhunski.Usput, ja još uvijek gledam neke programe tipa Nova tv, HRT...pa mi je bitno kako slika izgleda. Naravno da će na Netflixu UHD, HDR izgledati vrhunski. Analogija na sportske aute, šta vrijedi ako auto ubrzava za 3 sek do 100 na sat ako na običnoj hrvatskoj cesti lupa na rupama, izbija bubrege...da li je to onda dobar auto?

6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jura3561 kaže...
love2ml86 kaže...

Moram priznati da ne razumijem zašto ljudi kupuju mid to high end tv i onda bi testirali zemaljsku tv.. To je kao da kupuješ sportski auto pa gledaš kako će ići na normalnoj cesti di ne može pokazati ni manji dio svojih mogućnosti/kvaliteta..

 Možda ne razumiješ, ali to je tako. Naime, da bi uređaj pokazao svoju snagu (kvalitetu) treba im dati lošiji signal. Ako to odrađuje kvalitetno onda će sa odličnim signalom raditi vrhunski.Usput, ja još uvijek gledam neke programe tipa Nova tv, HRT...pa mi je bitno kako slika izgleda. Naravno da će na Netflixu UHD, HDR izgledati vrhunski. Analogija na sportske aute, šta vrijedi ako auto ubrzava za 3 sek do 100 na sat ako na običnoj hrvatskoj cesti lupa na rupama, izbija bubrege...da li je to onda dobar auto?

Oni koji će kupiti vrhunsku televiziju je valjda kupuju da gledaju vrhunski sadržaj inače ćeš si uštediti novce i kupiti neki budget frendly model. Isto za aute, ne kupuješ nešto što ubrzava za 3 sek do 100 da bi ga vozio po kvartu. Već na stazi (nadam se). Na kraju krajeva sam proizvođač obično ne dopušta trgovinama da se prikazuje lokalni sadržaj već reklamni.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 17:16 (love2ml86).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
love2ml86 kaže...
Jura3561 kaže...
love2ml86 kaže...

Moram priznati da ne razumijem zašto ljudi kupuju mid to high end tv i onda bi testirali zemaljsku tv.. To je kao da kupuješ sportski auto pa gledaš kako će ići na normalnoj cesti di ne može pokazati ni manji dio svojih mogućnosti/kvaliteta..

 Možda ne razumiješ, ali to je tako. Naime, da bi uređaj pokazao svoju snagu (kvalitetu) treba im dati lošiji signal. Ako to odrađuje kvalitetno onda će sa odličnim signalom raditi vrhunski.Usput, ja još uvijek gledam neke programe tipa Nova tv, HRT...pa mi je bitno kako slika izgleda. Naravno da će na Netflixu UHD, HDR izgledati vrhunski. Analogija na sportske aute, šta vrijedi ako auto ubrzava za 3 sek do 100 na sat ako na običnoj hrvatskoj cesti lupa na rupama, izbija bubrege...da li je to onda dobar auto?

Oni koji će kupiti vrhunsku televiziju je valjda kupuju da gledaju vrhunski sadržaj inače ćeš si uštediti novce i kupiti neki budget frendly model. Isto za aute, ne kupuješ nešto što ubrzava za 3 sek do 100 da bi ga vozio po kvartu. Već na stazi (nadam se). Na kraju krajeva sam proizvođač obično ne dopušta trgovinama da se prikazuje lokalni sadržaj već reklamni.

 Istina da se takav TV kupuje radi vrhunskog sadržaja. Nažalost takvog sadržaja je jako malo. Barem ne onog koji bi mene interesirao. Govorim o sadržaju, ne o formi. To je razlog zašto proizvođač ne dopušta gledanje lošijih sadržaja u trgovini. Istina bi vrlo brzo bila vidljiva. Naravno da prezentiranjem njihovog materijala, koji u realnom životu ne postoji, većina nas je oduševljena.Opet o sportskom autu, naravno da će kvalitetu pokazati na pisti, ali do piste treba doći...

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 17:50 (Jura3561).
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Znaci da bi kvalitetno gledao dnevnik, vremensku prognozu i malnara s youtuba treba kupiti 4K hdr fald ili oled, zanimljivo. 

Apsolutno netocno da nema kvalitetnog sadrzaja, samo je problem sto to vuce dodatne troškove pa nije samo pljuniti +10k kn za tv i mir a sadrzaj ce besplatno pasti s neba tj preko riblje kosti :)

3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Duboko se ispričavam što sam napisao da prilikom korištenja televizora želim da mi i zemaljski kanali budu kvalitetni. Pažljivi čitatelj je odmah opazio da ja čekam da će sadržaj besplatno pasti sa neba! Plaćam pretplatu HTV-u, pretplatu Netflixu-Premium paket, posjedujem Blu ray player ..., nisam znao da moram priložiti bankovne potvrde o tome.

Moja jedina namjera je bila dati preporuku kupcu televizora - iz vlastitog iskustva. Pa što vi ne napišete vaše iskustvo, držeči se teme? Umjesto toga pokušavate meni inputirati da sam televizor kupio kako bi se po selu hvalio i da sam osim toga neznalica koja nezna što i kako gledati! Pa čemu to?

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

A koji si ti padobranac od 6 dana na forumu i odmah se nađe uvrijeđen na bezazlen post a nadrobio si puno gluposti u malo postova. Lakše s tim predrasudama, tko je tebi spomenio tvoje bankovne racune, tvoje selo...? 

Gledaš HRT a imas Netflix premium, blu ray player, internet? Stvarno? Sta ima kvalitetno za pogledat na HRTu?

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Skeios kaže...

Pozdrav,

 

hvala na prijasnjim preporukama, ali imam jos jednu, nadam se zadnju, dvojbu izmedju

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/lg-50um7600plb-televizijski-prijemnik

https://www.nabava.net/televizori/sony-kd-43xg8096-televizor-cijena-43-110-cm-led-ultra-hd-83077851

 

Pa ako mozete dati savjet, dijagonala lg takodjer 110cm.

 

Hvala

 Ljudi, ako moze preporuka bio bih zahvalan.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bik kaže...

A koji si ti padobranac od 6 dana na forumu i odmah se nađe uvrijeđen na bezazlen post a nadrobio si puno gluposti u malo postova. Lakše s tim predrasudama, tko je tebi spomenio tvoje bankovne racune, tvoje selo...? 

Gledaš HRT a imas Netflix premium, blu ray player, internet? Stvarno? Sta ima kvalitetno za pogledat na HRTu?

 

 I dalje ništa od teme? Jal je gadna stvar, znam. Dakle, tvoj post je bezazlen ja koji primjenjujem istu retoriku, ja sam odmah padobranac sa 6 dana staža? Uživaj u svom Vivaxu, skini neki kvalitetni film sa torenta, a druge koji se drže teme ostavi na miru. Nažalost, sad već i ja kad ovo pišem postajem zlobnik kao i ti, iako nikome nisam pametovao niti ga podbadao. Za razliku od tebe.

Ugodno gledanje želim.

16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ako bih sada kupio TV od recimo 4000 Kn, koji soundbar bi bio preporučen uz njega? Zamislimo da je TV LG. Ili da je TCL.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Za pocetak probaj bez Soundbara - i ja sam se iznenadio koliko je zvuk OK, osobito za filmove i youtube.

Nije za slusati glazbu, za to TV ni ne koristim, ali je zvuk cist i ugodan, i najcesce ga drzim na razini 8, sve iznad toga je uglavnom

preglasno (youtube), dok zemaljske TV programe drzim na 13, jer cini mi se da su dosta "tisi" masteri nego Youtube zvuk.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ru8000 82 za 11800kn, vs q60 75inch 10500kn vs q60 82inch 15000kn?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Skeios kaže...
Skeios kaže...

Pozdrav,

 

hvala na prijasnjim preporukama, ali imam jos jednu, nadam se zadnju, dvojbu izmedju

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/lg-50um7600plb-televizijski-prijemnik

https://www.nabava.net/televizori/sony-kd-43xg8096-televizor-cijena-43-110-cm-led-ultra-hd-83077851

 

Pa ako mozete dati savjet, dijagonala lg takodjer 110cm.

 

Hvala

 Ljudi, ako moze preporuka bio bih zahvalan.

 Prvo se odluči koju veličinu ekrana želiš. Oba su OK TV-a

10 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Do 3000kn ima li sta bolje od ovog modela.

LG43UM7100PLB UHD 4K

 

Dojagonala od 108cm mi je ok, sluzit ce za ne bas zahtjevne korisnike 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Daj si pogledaj par postova prije, uzeo sam stvarno solidan Hisense 55" za 2500 Kn u elipsu.

10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Susjeda me pita ako valja šta Philips 55PUS7504/12 4K UHD LED Android TV https://www.philips.hr/c-p/55PUS7504_12/7500-series-4k-uhd-led-android-tv-s-tehnologijom-ambilight-s-3-strane#see-all-benefits.

Htjela bi taj Ambilight,ima navodno dobra iskustva,kao i zbog širine stalka jer mora stati na policu koja je cca 70 cm široka.

Ima netko taj tv?Malo ima recenzija na netu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nešto čitam na netu da navodno ne radi HBO go za  Hisense tv?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
torente 35 kaže...

Nešto čitam na netu da navodno ne radi HBO go za  Hisense tv?

 

Kao i Netflix 4k/FHD, nego se vrti na HD Ready. Do nekih glupih certifikata je, to proizvodjac mora rijesiti

sa davateljima usloge, dakle Netflixom, HBO i drugima. Youtube radi na max rezi.

 

Mozda se popravi sa updateom, mozda ne - ovisi o Hisenseu. Navodno na nekim modelima radi, na nekima ne.

Sad kakav tocno OS ima, navodno jeftiniji imaju nekakav "android fork OS", a skuplji Roku OS, svejedno ni jedno ni drugo nije idealno.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
boixus,.. mall hr aplikaciju instaliraj
imas LG um7400 55inchera za 2700kn danas preko app

ocekujem ben@jerry sladoled za ovo
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2020 14:07 (peregrimus).
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
peregrimus kaže...
boixus,.. mall hr aplikaciju instaliraj
imas LG um7400 55inchera za 2700kn danas preko app
ocekujem ben@jerry sladoled za ovo

 mall.hr ponekad ima drugačije cijene na webshopu preko browsera i preko aplikacije??

Ovo mi je prvi glas, čudno kako to nitko nije nikad spomenuo na ponude hardver temi, ili da ja to nisam vidio.

 

Evo ti jedno Hvala od mene :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Boixus Nois PS kaže...

Do 3000kn ima li sta bolje od ovog modela.

LG43UM7100PLB UHD 4K

 

Dojagonala od 108cm mi je ok, sluzit ce za ne bas zahtjevne korisnike 

Ima kako ne, vizualno puno ljepši LG model+Magic Remote koji ne ide uz taj jefitniji model.Ako ciljaš na 43 veličinu, da to je najbolji izbor pogotovo ako se ikad misli koristit kao PC monitor.

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/lg-43um7600plb-televizijski-prijemnik

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=1021&jumpto=6146796&sort=asc&view=flat

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=1019&jumpto=6143811&sort=asc&view=flat

 

BigD_Cro kaže...

Ovako, nedavno smo raspravljali o budget TV-ima. Danas sam u Elipsu u Dubravi naletio na Hisense H55B7100 koji sad imaju na akciji za 2500 Kn. VA panel, Vidaa-U smart sučelje, 4K. Stavljam ga u stan koji ću rentati dok ga završim. Do sada imam iskustva s Panasonic plazmama, a prošlu godinu sam si za doma uzeo Panasonic gx550 (IPS, entry level serija, plaćen na akciji u Emezetti 3200 Kn).

Dojmovi su sljedeći: izrada je bolja kod Panasonica, plastika odaje bolji dojam. Daljinski ima bolji Hisense, ali i jedan i drugi se mogu sakriti pred daljinskim sa starih Panasonic plazmi. VA panel ima nešto bolji kontrast i crnu od IPS-a, ali VA šepa u normalno osvjetljenoj prostoriji i to si uzmite u obzir. Pošto sam upalio TV pred sat vremena, pretpostavljam da će dojam biti bolji navečer. Hisens ima drastično bolje korisničko sučelje od Panasonicovog, kod kojeg su smart funkcije rudimentarne. Komande reagiraju brzo, bez laga, TV se pali brzo. Netflix i Youtube funkcioniraju stabilno, casting na TV radi savršeno. Castam MaxTV To Go s mobitela i to radi i bolje nego sam očekivao. Zvuk neloš za tu klasu uređaja, rekao bih isto da je bolji od očekivanog.

Pri kupnji dečki otvaraju kutiju i pale TV, tak da se može pogledati ima li kakvih oštećenja, mrtvih piksela itd. Što se trajnosti tiče, ne mogu ništa tvrditi, dokupio sam 3 godine produljenog jamstva za nekih 45 Kn. Prije godinu i pol smo punici kupili 43" Hisense bez smart funkcija i s Full HD panelom, do danas TV radi bez problema. Ima jedan stuck piksel od početka i to je to.

Mislim da je TV stvarno dobar bang for buck, naročito me ugodno iznenadilo fluidno i stabilno sučelje. Definitivno bih preporučio TV i mislim da je bolji izbor od raznih Grundinga, Sharp i Toshiba uređaja iz entry level klase.

Što se tiče cijene, mislio sam da je u pitanju nekakav mamac za kupce, da ih nema na lageru, ili da je dostupan u jednom ili dva dućana. U Elipsu u Garden Mallu su mi prodavači rekli da ih na lageru imaju 18 komada.

 

Edit: kao napomenu navodim da su ovo dojmovi nakon dva sata korištenja TV-a, nadam se da će ostati dobri i na duži period.

 Pa je uloženo-dobiveno super, a Hisense daljinski je klasičan dakle od njega niko neče dobit živčani slom.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/televizori/samsung-smart-tv-kulturni-sok-/271891.aspx?page=0&jumpto=6016776&sort=asc&view=flat

 

Dermentor kaže...

Ja iskreno ne bi uzeo Tv bez 5 godina garancije.

To kaj bi ti htio, to realno ipak nečeš dobit kod 95% poznatih TV brendova.Mislimo na standardnu garanciju, dakle 2 godine ili eventualno 3 kaj se tiče Hrvatske.

 

Garancija+dodatno osiguranje 2+3, to nije pet godina standardne garancije niti pod razno da ne bi bilo zabune.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/televizori/koji-televizor-kupiti-vodi-odabir/48433.aspx?page=925&jumpto=6021056&sort=asc&view=flat

 

Hisense u Srbiji trenutno nudi 5 godina zelenog, ili recimo za Hitachi TV u Mađarskoj preko ExtremeDigital dobiš ovo zeleno.

 

https://edigital.hu/tv-audio-szorakozas/televizio-c2268/hitachi

 

https://edigital.hr/tv-audio-i-zabava/televizori-c2268/hitachi

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ma to danas je akcija za app samo 300kn za kupivinu iznad 3000
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
fromilid kaže...
Ma to danas je akcija za app samo 300kn za kupivinu iznad 3000

 A, OK!

Al nije ni to za baciti! :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
malo sam se zafrkavao sa promjenom rezolucije videa kod YouTubeu...čak i 240p uopće ne izgleda toliko loše koliko bi se očekivalo (xg9505) s tim da je tu još i niži bitrate od jubito-a

jedino kod HDR sam razočaran...ali to je stvar mojih velikih očekivanja...tehnički gledano za potpun HDR10 doživljaj potrebno je 4000 nitts... dolby visio čak 10000 nitts...a sadašnje televizije i to ove do 2000€ se dobace do 1200nitts

razlika postoji ali nije da te baci na guzicu...s obzirom na broj nitts-a ta razlika je nekih 10-20%....s tim da nitts padaju kako količina hdr materijala raste zauzimajući sve veću površinu ekrana i to upravo je vjerojatno glavni problem što to nije da te baci na guzicu jer kamera koja snima u hdr-u u svakom trenutku snima cjelokupno vidno polje objektiva u hdr a ne sami dio i onda u svakom trenutku imaš da je cili ekran pod hdr-om što onda ruši peak brightness na ispod 1000 nitts i više.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Evo u SD 65" OLED za 7990kn 

Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice