Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.698
|
čitano: 712.893
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Novi MAXTV reciver

E da, i zaboravio sam napomenuti.

Na aplikaciji nema XXX kanala, nisam sve ostale detaljno provjeravao, ali ovi su zadnji pa mi je zapalo za oko (nebitni su jer su ionako smeće ;-)).

Tako da nisu svi programi koje imamo u paketu još uvijek uključeni na aplikaciji kao što su na STBu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2024 12:49 (Bitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Jesi probao uključiti u apk sadržaje za odrasle?

Kod mene na HT Android boxu rade

 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
I na Samsungu ima kad se uključi u postavkama.

Jedino nema na mobilnim aplikacijama.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Novi MAXTV reciver

Provjerit ću, thanks. Vidio sam neku opciju "Roditeljska zaštita" u appu, ali nisam klikao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ja je ne mogu nac na Tizenu?!? Imam samo MaxTv2Go 🤯
#HŽV
7 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
Onda imaš stari televizor. Podržava samo Tizen 3.0. 2019. g I noviji...
 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Stigo je novi update na android box, djeluje da je vise fluidam i brze mijenja programe...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Fire OS ništa i dalje ?
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
4mal kaže...

Stigo je novi update na android box, djeluje da je vise fluidam i brze mijenja programe...

 Cini mi se bolja slika nego prije,gotovo identicna sa iptv uslugom.Manje kasnjenje,ali prilikom promjene programa treba vise vremena dok izostri sliku.

14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Jebes me? 😂
Imam Q8F iz 2018 🤯
#HŽV
15 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Na Tizenu se slika znatno popravila, ovo je sad čak bolje nego na STB-u. Zamjeram još jako sporo sučelje i malo predugo izoštravanje slike kod promjene programa. Nije da bez toga ne mogu živjeti, ali ipak...Volio bi vidjeti i malo više opcija u settingsima, npr. da ja odredim što će mi biti početna stranica. Zvuk se i dalje "krši" u DD 2.0, tu još nema napretka, o DD 5.1 možemo i dalje samo sanjati! Svejedno, poslao sam STB u ropotarnicu povijesti, nadam se da ga neću morati vraćati...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Na oba Samsunga na kojima je IPTV prijemnik postavio i Max tv aplikaciju; na Samsungu iz 2017 godine nema aplikacije ali je tu MI box dok se na dva TCL Androida aplikacija već vrti...

Prednost je što se aplikacija sad može instalirati na više uređaja ( kod mene na 12 ) te što se i nadalje može gledati na dvije aplikacije istovremeno + na dva IPTV uređaja...

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2024 6:50 (Ulica Ulice).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Instalirao u aplikacijama stremio, film ili serija se pokrene, ali nakon 5-10 min izbaci me u izbornik. Da li vi imate problem sa stremio aplikacijom ili sam ja nešto krivo napravio.

Tnx na savjetima i odgovoru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Kako se na ovoj novoj aplikaciji "brišu" aktivni uređaji... na prošloj sam znao ali na ovoj novoj ne mogu pronaći.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...

Kako se na ovoj novoj aplikaciji "brišu" aktivni uređaji... na prošloj sam znao ali na ovoj novoj ne mogu pronaći.

 ne postoji ta opcija

nemam za potpis
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
tenac kaže...

 ne postoji ta opcija

 znači više se broj "prijavljenih" uređaja ne može napuniti.

14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...
tenac kaže...

 ne postoji ta opcija

 znači više se broj "prijavljenih" uređaja ne može napuniti.

 može, mislim da se radi o 10 i onda se prvi prijavljeni uređaj sam odlogira

nemam za potpis
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Jel ima tko info hoce li za Tizen 2 izac app? Mislim, ima i EOn i A1…
#HŽV
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice