Gledanje programa unazad

poruka: 10
|
čitano: 7.752
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje programa unazad

Da li postoji softverska "platforma" (poput EON tv-a) na kojoj se može gledati televizijski program unazad, a da nije limitirana na 1 tjedan već da može pratiti program i duže? Zna netko 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje programa unazad

Gonet se hvali sa 30 dana , nisam probao pa neznam kvalitet usluge...

Imaš brdo iptv listi pa vidi sa njihovim prodavateljima koliko daju unatrag...


https://www.gonet.tv/hr/
Bunker
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje programa unazad

 Ok hvala na linku, budem proučio..pretpostavljam da imaju naše programe.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje programa unazad

Aktivirao sam uslugu no uopće ne prikazuju programski sadržaj mjesec dana unatrag..ima neko možda link na nekog operatera da nudi isto, ali da je provjereno?

16 godina
offline
Re: Gledanje programa unazad
dado80 kaže...

Aktivirao sam uslugu no uopće ne prikazuju programski sadržaj mjesec dana unatrag..ima neko možda link na nekog operatera da nudi isto, ali da je provjereno?

Imati snimalicu na nizu programa je skupo i jako rijetko potrebno. Mjesec dana je strašno puno.

Nisam siguran da ćeš samo tako naći nekoga tko to ima.

15 godina
neaktivan
offline
Gledanje programa unazad

Dobio sam njihov odgovor i nije do njih već do televizijske kuće; što je točno, no opet bi se u reklami trebao navesti i taj podatak.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje programa unazad

 Možda se ponavljam no nakon nekog vremena korištenja EONTV-a i GONEtv moram priznat da nisu loši..e sad da li osim njih postoji još netko u Hrvatskoj da pruža iste usluge; ako netko zna ili je isprobao?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje programa unazad

 Hvala na odgovoru..nažalost nemaju cjelokupnu ponudu MTV-a (clubMtv,MTV2000,MTV80 isl) pa pokušavam naći postoji li neko ko nudi te glazbene programe 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje programa unazad

Moram priznati da ne uspijevam pronaći neki IPTV da nudi uslugu snimalice, a istovremeno nudi glazbene kanale MTV-a. Možda neko ima nekakvu preporuku 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice