Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.699
|
čitano: 744.233
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Rok za odgovor na prigovor je 15 dana.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Pozdrav zanima me ako netko zna kolika je granica potrošnje interneta 300 Mega optički kabel jer nigdje je ne mogu pronaći , a ako ću pitati podršku ću se načekati.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Gledam uvjete korištenja i nigdje se ne spominje fair use. Pitaj ih na Facebooku, brzo odgovaraju na upite.

15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Zna netko kako dobiti szk telemacha, odnosno da razgovaraš sa agentom. Ovo sad kad se nazove broj szk priča samo automat.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
sage kaže...
Zna netko kako dobiti szk telemacha, odnosno da razgovaraš sa agentom. Ovo sad kad se nazove broj szk priča samo automat.

Na Facebooku kažu sljedeće;

Prilikom pozivanja Službe za korisnike na broj 095/1000-444 se uvijek prvo javi govorni automat koji nudi najčešće tražene informacije za vrstu broja s kojeg se poziva. Ako ni jedna od ponuđenih mogućnosti ne odgovara upitu onda opcija podrška ili ostali upiti vodi na prvog slobodnog agenta ili agenticu. Mogućnosti su drugačije ovisno o broju s kojeg se zove.

15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Nema evo zvao sam na taj broj, iz one aplikacije telemachove, samo govorni automat, ne nudi mogućnost da pričaš sa agentom ili agenticom..
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 19:33 (sage).
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Javi im se na Facebook, brže ćeš dobit odgovor na svoje pitanje u svakom slučaju.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
sage kaže...
Nema evo zvao sam na taj broj, iz one aplikacije telemachove, samo govorni automat, ne nudi mogućnost da pričaš sa agentom ili agenticom..

https://telemach.hr/upload/documents/aneks_9_-_tehnicka_podrska.pdf

 

Mobilna Tehnička Podrška korisnicima

Ponedjeljak-Petak

08.00-18.00

 

Subota-Nedjelja

N/A

 

Mada sam ranije pročitao i da kad se javi automat treba pričekati da se njihove opcije izvrte tri puta i onda da te automatski usmjeri na agenta, pa možeš i to probati.

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
mzopg kaže...
sage kaže...
Nema evo zvao sam na taj broj, iz one aplikacije telemachove, samo govorni automat, ne nudi mogućnost da pričaš sa agentom ili agenticom..

https://telemach.hr/upload/documents/aneks_9_-_tehnicka_podrska.pdf

 

Mobilna Tehnička Podrška korisnicima

Ponedjeljak-Petak

08.00-18.00

 

Subota-Nedjelja

N/A

 

Mada sam ranije pročitao i da kad se javi automat treba pričekati da se njihove opcije izvrte tri puta i onda da te automatski usmjeri na agenta, pa možeš i to probati.

Tehnička podrška druge i treće razine radi po potrebi vikendom i praznikom. Služba za korisnike radi svaki dan od 0-24.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 20:58 (Marko :D).
12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Pretplatnici - dali je netko zadnjih dana dobio kakav poziv gdje nude još neke dodatne popuste na nove tarife?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

O kakvim se popustima radi? Nisam nositelj tarife, ali koliko znam nisu ni moje zvali.

12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Jos ekstra 20kn popusta su mi ponudili na unlimited (ispada da bi me koštao 125kn) i 20kn na top, uz ugovor (jedan od tri broja mi već i je na ugovoru).

Pitam sam i frenda, on se nedavno prebacio na njih i ima unlimited, njemu isto još ništa nisu nudili.

9 godina
neaktivan
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

pozz, jel ima koja fora da se automatski posalje poruka nastavi kada potrosim onih 5gb 
Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ima. MacroDroid. Zahtjeva malo štelovanja ali kada jednom namjestiš macro ,milina.

Marko Ištuk
9 godina
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

tesko probo sam dosta aplikacija, posto mi sa jednog broja dolazi poruka o potrosenim gb a ja moram na drugi broj poslat poruku nastavi

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Proffy7 kaže...

tesko probo sam dosta aplikacija, posto mi sa jednog broja dolazi poruka o potrosenim gb a ja moram na drugi broj poslat poruku nastavi

Ne vidim problem. Instaliraš Tasker ili neku sličnu aplikaciju i namjestiš da kada stigne poruka s tog i tog broja, da se pošalje poruka na taj i taj broj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2021 0:07 (Marko :D).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...
Proffy7 kaže...

tesko probo sam dosta aplikacija, posto mi sa jednog broja dolazi poruka o potrosenim gb a ja moram na drugi broj poslat poruku nastavi

Ne vidim problem. Instaliraš Tasker ili neku sličnu aplikaciju i namjestiš da kada stigne poruka s tog i tog broja, da se pošalje poruka na taj i taj broj.

 stvar je u tome sto nemogu pogledat broj vec mi samo pise Telemach

16 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Pa kakve veze s kojeg broja dolazi? Staviš da aplikacija reagira na tekst poruke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

ovo sam ja probao u taskeru, sa riječi postovani, ali mi ne omogućava što da odgovorim...

 

ako ti nike problem da staviš screen shoot postavki

12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Prvo odi u poruku koju dobiješ od Telemacha koja počinje sa Postovani i dodaj među kontakte. Nije važno što ne vidiš broj.

Samo nazovi taj kontakt Telemach.

 

Zatim instaliraj MacroDroid i prati screenshoot-ove.

 

I u postavkama aplikacije stavi da ti se starta sa Mob-om, da nema restrikcije kod Battery Savera i interneta i daj joj sve dozvole.

 

Kada ti prvi puta nakon toga dođe poruka od Telemacha MacroDroid će od tebe tražiti Dozvole. Samo klikni Allow i to je to. Nakon toga sve bi trebalo raditi ko podmazano.

 

 

 

 

 

Marko Ištuk
Moj PC  
4 0 hvala 8
12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Automagic. Mislim da ne ide jednostavnije. 

 
4 0 hvala 2
12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Produžio sam ugovor u Telemachu prije kojih mjesec dana i od tada mi je internet u teškoj banani. U centru Osijeka gdje imam i 5g full signal zamalo svaki nemam interneta. Jednostavno pukne i šta god da radim ne mogu ga dobiti. Pokazuje mi da je signal puna a internet nula bodova. Već sam zvao službu za korisnike 10 puta i ništa. Išao u poslovnicu Telemacha u centru grada i njima pokazao to a oni u nevjerici gledali i opet ništa.

 

Zanima me da li ja imam uvjete za raskid ugovora (normalno s povratom mobitela kojeg sam uzeo za produženje) jer ovo je nepodnošljivo. Nikad neznam kad ću ostati bez neta.

 

Stavim karticu u sva 3 moja mobitela i na svima isto. Stavim svoju drugu karticu koja je isto na Telemach Unlimited tarifi u sva 3 mobitela i sve savršeno radi.

 

Doslovno moram paliti gasiti Airplane Mode, ulaziti u postavke pa ručno prebacivati sa 5G na 3G pa nazad na 5G da bi mi internet proradio.

Više nisam pametan.

 

 

Marko Ištuk
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko008 kaže...

Produžio sam ugovor u Telemachu prije kojih mjesec dana i od tada mi je internet u teškoj banani. U centru Osijeka gdje imam i 5g full signal zamalo svaki nemam interneta. Jednostavno pukne i šta god da radim ne mogu ga dobiti. Pokazuje mi da je signal puna a internet nula bodova. Već sam zvao službu za korisnike 10 puta i ništa. Išao u poslovnicu Telemacha u centru grada i njima pokazao to a oni u nevjerici gledali i opet ništa.

 

Zanima me da li ja imam uvjete za raskid ugovora (normalno s povratom mobitela kojeg sam uzeo za produženje) jer ovo je nepodnošljivo. Nikad neznam kad ću ostati bez neta.

 

Stavim karticu u sva 3 moja mobitela i na svima isto. Stavim svoju drugu karticu koja je isto na Telemach Unlimited tarifi u sva 3 mobitela i sve savršeno radi.

 

Doslovno moram paliti gasiti Airplane Mode, ulaziti u postavke pa ručno prebacivati sa 5G na 3G pa nazad na 5G da bi mi internet proradio.

Više nisam pametan.

Ovo ti apsolutno ništa ne govori? 

 

Odi do Telemacha i zatraži zamjenu kartice jer je tvoja očito neispravna.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.12.2021 20:14 (Marko :D).
12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Zamjenio karticu prije 2 tjedna. Ista stvar i dalje.

to je prvo što su mi rekli da napravim.

Marko Ištuk
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Što se događa kada isključiš 5G i koristiš 4G?

12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ista stvar. To sam i prvo pomislio da je do 5G mreže pa sam namjerno forsirao samo LTE ali na žalost isto se smrzne internet.

Marko Ištuk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Onda nešto s aktivnom uslugom na tvom broju nije u redu. Možeš se probat ponovno javit službi za korisnike, ali ovaj put preko e-maila ili Facebooka. Služba za korisnike preko telefona teško da će ikome pomoći.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.12.2021 20:32 (Marko :D).
12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Probao i preko Facebooka i preko agenta na njihovoj web stranici i ništa. Samo već 20+ dana mi govore da je prosljeđeno tehničkoj službi i to je to. A meni i dalje internet živi užas. Koja sam ja budala što nisam otišao na A1. 

Marko Ištuk
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko008 kaže...

Probao i preko Facebooka i preko agenta na njihovoj web stranici i ništa. Samo već 20+ dana mi govore da je prosljeđeno tehničkoj službi i to je to. A meni i dalje internet živi užas. Koja sam ja budala što nisam otišao na A1. 

U tom slučaju, piši prigovor za umanjenje računa jer ti usluga nije kompletno funkcioniralna. Ako ništa drugo, prigovor bi ih mogao natjerati da se malo požure u riješavanju problema. Siguran sam da ne žele izgubiti korisnika.

5 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

ovo se meni događa kqda spržim par paketa dnevno. ostane znak 5g ali neta nema... dodupe vrati se nakon air off/on

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice