Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

poruka: 419
|
čitano: 152.994
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
ZdravkoZ kaže...
Jednom prijatelju naplatili 20 kn novu 4G sim pa sam danas pitao kako to da se plaća i kažem da ja nisam platio.Djelatnik kaže da se plaća da su meni napravili propust.Isti mi kaže da mogu podnjeti prigovor ako želim da mi se naplati zamjena,mislim ono...
Tako da ipak nije besplatno...ili kaki kome...

 zamjena se naplaćuje u svim situacijama osim ukoliko je SIM neispravan. Tako da ti je djelatnik dobro rekao, napravili su propust u tvom slučaju.

- HTC 8S -
12 godina
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Meni na zahtjevu za zamjenu (koji sam dobio zajedno s novom karticom) pod stavkom LTE zamjena u zagradi piše da se ne naplaćuje, dok se zamjena zbog oblika (nano, micro, etc...) ili nekog oštećenja od strane korisnika naplaćuje tih 20kn

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

onda se ne naplaćuje za LTE. Ima smisla.

- HTC 8S -
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
NeoOS kaže...

onda se ne naplaćuje za LTE. Ima smisla.

 Najbolje je napomenuti djelatniku jer oni tih 20kn skidaju s računa (dakle tih 20kn se plate preko nadoplate bonom), ne plaća se cashom

13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Meni su naplatili nedavno kad sam tražio zamjenu, nisam znao da je besplatno kad napomeneš da je zbog 4G
www.wpnovosti.com || WoT: zemo323
9 godina
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

znači vi koji ste zamjenili karticu dobili ste mogućnost spajanja na 4g mrežu i na bonovima ili samo na pretplati?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Ja cu saznat sutra dali na bonovima radi.

Bio danas kod njihovog partnera, kaze lik tek sutra posljepodne ce moc.
Dok za pretplatu je mogo i danas.

E sad nisam pito al najvjerojatnije nema kartica
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Ja sam na bonovima i još neman 4G, otišao sam zamjeniti karticu jer mi je bilo dosadno taj dan a usput se pripremin za dolazak 4G signala :D

www.wpnovosti.com || WoT: zemo323
16 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
majstorSZ kaže...

Ja sam na bonovima i još neman 4G, otišao sam zamjeniti karticu jer mi je bilo dosadno taj dan a usput se pripremin za dolazak 4G signala :D

 Tako sam i ja

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Bio sam vec prije 1.5-2 godine na tele 2, bio sam zadovoljan sa omjerom ulozeno-dobiveno. Medutim, radi signala sam se morao vratiti na SIMPU (na kojoj sam bio vec 12+ godina).
Sad vidim da se signal popravio, pa me zanima jel to stvarno istina ili samo dobra reklama?
Ne treba mi 4G, ionako ga ne koristim, 3G mi je sasvim dovoljan.

Razlog prelaska bi bio zbog totalne, jer dobijem BONUS kune (znam da je do 31.12.15. , al nekako mislim da ce produziti do i u 2016. :) )
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
x360gamer kaže...


Razlog prelaska bi bio zbog totalne, jer dobijem BONUS kune (znam da je do 31.12.15. , al nekako mislim da ce produziti do i u 2016. :) )

 "Svi korisnici koji u razdoblju od 16.11.2015. do 31.01.2016. aktiviraju tarifu Božićna Totalna (u daljnjem tekstu: Tarifa) prihvaćaju ove Uvjete korištenja Božićne Totalne tarife za Tele2 korisnike bonova (u daljnjem tekstu: Uvjeti korištenja)."

 

http://www.tele2.hr/upload/pdf/uvjeti_koristenja_promocije_tarife_bozicna_totalna_2015_za_korisnike_bonova_151229154241.pdf

 

 

13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
x360gamer kaže...
Bio sam vec prije 1.5-2 godine na tele 2, bio sam zadovoljan sa omjerom ulozeno-dobiveno. Medutim, radi signala sam se morao vratiti na SIMPU (na kojoj sam bio vec 12+ godina).
Sad vidim da se signal popravio, pa me zanima jel to stvarno istina ili samo dobra reklama?
Ne treba mi 4G, ionako ga ne koristim, 3G mi je sasvim dovoljan.

Razlog prelaska bi bio zbog totalne, jer dobijem BONUS kune (znam da je do 31.12.15. , al nekako mislim da ce produziti do i u 2016. :) )

Naruči si besplatnu simicu Sim2Go pa možeš isprobati mrežu.

14 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Kao sto sam napisao/mislio, produzili su ponudu. Bilo je do 31.12.15.
Neda mi se eksperimentirat s karricama, nemam dual sim uredaj.
Samo pitam sadasnje korisnike dali se osjeti poboćjsani signal ili ne?!
14 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Ja ima dual sim i mogu reci da na mome podrucju okolina Vinkovaca vidi se poboljšanje mreže.Tamo gdje nema signala Tele2 ide preko T-mobile 3g.Sam uređaj prebacuje i sve radi ok.
Brzine nisu neke velike gdje nema Tele2 mreže ali za osnovne aplikacije brzine su i preko T-mobile solidene.
Sve u svemu nije loše za te novce!!
16 godina
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

3G i poboljšanje signala se itekako primjeti, VU-SRI županija, autocesta Lipovac-ZG 99% 3G. Jedino ne znam za autocestu ZG-ST gdje je svako malo ostajao bez signala (išao  proljeće/jesen 2015).

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
x360gamer kaže...
Kao sto sam napisao/mislio, produzili su ponudu. Bilo je do 31.12.15.

 Pa napisao sam prije par dana:

 "Svi korisnici koji u razdoblju od 16.11.2015. do 31.01.2016. aktiviraju tarifu Božićna Totalna (u daljnjem tekstu: Tarifa) prihvaćaju ove Uvjete korištenja Božićne Totalne tarife za Tele2 korisnike bonova (u daljnjem tekstu: Uvjeti korištenja)."

 

http://www.tele2.hr/upload/pdf/uvjeti_koristenja_promocije_tarife_bozicna_totalna_2015_za_korisnike_bonova_151229154

14 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Pozdrav, prije par dana sam preko web shopa uzeo uredaj i pretplatu, revolucija 100 i sad me zanima hocu li dobiti tu novu 4g karticu?
Nitko ne umire kao djevac, jer život svakoga izj*be.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Hoćeš, sve što se sada izdaju (već neko vrijeme) su te nove.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
itomic009 kaže...

Hoćeš, sve što se sada izdaju (već neko vrijeme) su te nove.

Vjerojatno ste već primjetili, onaj tko ima pretplatu dobio je doma novu 4G karticu i upute kako se aktivira. (Za one s bonovima, ne znam)

To još uvijek ne znači da možete koristiti 4G, ali je dobra priprema.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
10 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Jel još netko zaprimio novu karticu na adresu? Ja još uvijek nisam.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Dario7 kaže...
Jel još netko zaprimio novu karticu na adresu? Ja još uvijek nisam.

 Pozz ekipa. Ja sam prije 2 dana primil novu karticu. :D, 4g napokon.

Hello...
12 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Pitanje je hoće li 4G biti dostupan i bonašima jer neki operateri to daju a neki ne( Vip zakon tarifa max H+)
Marija,daj mi jednu pivu ubi me ova gravitacija
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Isto nova kartica zaprimljena prije 2-3 dana.
ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Da li je vama koji ste dobili 4g kartice omoguceno koristenje 4g signala?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Samo odabrani (poslovni) korisnici mogu trenutno probati 4G. Mi ostali ćemo dobiti pristup tijekom prvog kvartala ove godine. Čak je i došla obavijest o tome uz račun za prosinac 2015.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Nop, još uvijek 3g.
ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Na nekom postu sam pročitao da se može normalno surfati preko T-com mreže, zar se onda ne naplaćuje roaming? Kod nas Tele2 signala nema ili gdje ga ima poprilično je slab..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

 Hoće svima kada bude pušten. Nema to veze s bonom ili pretplatom. Kad si na T-Mobile mreži naplata ti je ista kao da si i na Tele2.

8 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Imaju ugovor za nacionalni roaming sa t-comom. Zato ne plaćaš ništa. A što se tiče 4g na bonove i sms, sve je moguće.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
ZdravkoZ kaže...
Pitanje je hoće li 4G biti dostupan i bonašima jer neki operateri to daju a neki ne( Vip zakon tarifa max H+)

Pitao danas i u Tele2 trgovini o zamjeni SIM kartice za bonaše i nisam dobio pozitivan odgovor.

 

Prema pisanju SZK Tele2 na Facebooku, SIM kartica kojom će se moći pristupiti 4G mreži mora imati brojku 1 na 7. mjestu niza brojeva koji čine serijski broj SIM kartice.

 

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 20:03 (BudalastoStvorenje).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice