Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.061.829
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Da li ima šanse da novi korisnik koji dolazi sa Tcom pretplate dobije neku povoljniju ponudu od onih koje predstavljaju na službenim stranicama: LINK

Osoba bi htjela pretplatu, flat internet, to je vidim ok, i da mjesečno plaća skupa sa novim mobitelom ukupno 200-230kn.

 

Vidim da u službenoj ponudi i nema neki izbor mobitela uključenih do te cijene pretplate, može li se mrvicu povoljnije proći ?

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ALVIN kaže...

Da li ima šanse da novi korisnik koji dolazi sa Tcom pretplate dobije neku povoljniju ponudu od onih koje predstavljaju na službenim stranicama: LINK

Osoba bi htjela pretplatu, flat internet, to je vidim ok, i da mjesečno plaća skupa sa novim mobitelom ukupno 200-230kn.

 

Vidim da u službenoj ponudi i nema neki izbor mobitela uključenih do te cijene pretplate, može li se mrvicu povoljnije proći ?

 Nope

11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
thebatman kaže...

 Nope

možeš li pojasniti taj 'nope'

ranije su imali neke mogućnosti povoljnijih ponuda isključivo za korisnike koji prelaze u drugu mrežu ili za nove korisnike - od bivšeg kolege žena radi u tcomu, pa znam da su tako nudili nekima

meni osobno su dali bolju ponudu kakve inače nije bilo u službenim ponudama kad sam dao ovlaštenje h1 da na daljinu prekinu ugovor i da pređem kod njih

EDIT: sad vidim da pita jel tele2 ima tu ponudu, ne obrnuto

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 9:26 (picajzla0707).
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
picajzla0707 kaže...
thebatman kaže...

 Nope

možeš li pojasniti taj 'nope'

ranije su imali neke mogućnosti povoljnijih ponuda isključivo za korisnike koji prelaze u drugu mrežu ili za nove korisnike - od bivšeg kolege žena radi u tcomu, pa znam da su tako nudili nekima

meni osobno su dali bolju ponudu kakve inače nije bilo u službenim ponudama kad sam dao ovlaštenje h1 da na daljinu prekinu ugovor i da pređem kod njih

EDIT: sad vidim da pita jel tele2 ima tu ponudu, ne obrnuto

 :) znam im sistem iznutra, nema za akvizicije povoljnije ponude.

11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
thebatman kaže...

 :) znam im sistem iznutra, nema za akvizicije povoljnije ponude.

 ma znam, zato sam i prekrižio post čim sam vidio da nije riječ o tcomu

14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Aha ok.

Ne vidim da igdje spominju uz tarifu raspali naplatu uspostave poziva, valjda je nema ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ALVIN kaže...

Aha ok.

Ne vidim da igdje spominju uz tarifu raspali naplatu uspostave poziva, valjda je nema ?

 Nema uspostave. 169kn je racun 

14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Kakva je situacija kod drugih sad kad je mreža više opterećena? Meni su se brzine praktički prepolovile na 1800+2100 2CA. 

 

Čak razmišljam da uzmem neke bolje antene od ovih Iskra P56 bez obzira na cijenu, makar ne znam koje bi točno bile bolje. Možda nešto ovakvo? Iskra P-58: https://www.antene-zupancic.si/lte-antenski-sestav-58-l700-uni-mimo-p-1567.html

What doesn't kill you only makes you stronger.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2020 3:26 (Clam-).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Clam- kaže...

Kakva je situacija kod drugih sad kad je mreža više opterećena? Meni su se brzine praktički prepolovile na 1800+2100 2CA. 

 

Čak razmišljam da uzmem neke bolje antene od ovih Iskra P56 bez obzira na cijenu, makar ne znam koje bi točno bile bolje. Možda nešto ovakvo? Iskra P-58: https://www.antene-zupancic.si/lte-antenski-sestav-58-l700-uni-mimo-p-1567.html

Što misliš da ćeš postići novom antenom sada kada je promet na mobilnim mrežama povećan?

 

EDIT: Evo potvrde onoga o čemu pišem: https://www.index.hr/vijesti/clanak/mreze-su-opterecene-jer-ljudi-rade-od-kuce-strucnjak-upozorava-na-vaznu-stvar/2166327.aspx

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2020 11:12 (zelenapaprika).
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Tele2 uzas raspad sistema

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

3g jedino upotrebljiv

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Neograničeni internet u Tele2!

Bome je, nekako se malo usporilo, jbg tako je to sa ovim letećim internetom, žica je zakon

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Extra brzina bazna,,

-
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2020 13:46 (horihoro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
zelenapaprika kaže...
Clam- kaže...

Kakva je situacija kod drugih sad kad je mreža više opterećena? Meni su se brzine praktički prepolovile na 1800+2100 2CA. 

 

Čak razmišljam da uzmem neke bolje antene od ovih Iskra P56 bez obzira na cijenu, makar ne znam koje bi točno bile bolje. Možda nešto ovakvo? Iskra P-58: https://www.antene-zupancic.si/lte-antenski-sestav-58-l700-uni-mimo-p-1567.html

Što misliš da ćeš postići novom antenom sada kada je promet na mobilnim mrežama povećan?

 

EDIT: Evo potvrde onoga o čemu pišem: https://www.index.hr/vijesti/clanak/mreze-su-opterecene-jer-ljudi-rade-od-kuce-strucnjak-upozorava-na-vaznu-stvar/2166327.aspx

 

Pa pretpostavljam da ne može biti gore nego je sad sa ovima koje imam jer su mi već u startu dosta pomogle s obzirom da sam udaljen cca 1.5-1.7km od odašiljača, pa bi sa nekim boljima možda dobio kojih 10-20Mbps više. U najgorem slučaju ne bi dobio ništa zbog trenutnog povećanog opterećenja. Ali sad kad vidim kakve ljudi imaju brzine, vjerojatno trebam biti sretan i sa ovih 50-70 Mbps down i 20-30 Mbps up kroz dan...

What doesn't kill you only makes you stronger.
4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Clam- kaže...

 

Pa pretpostavljam da ne može biti gore nego je sad sa ovima koje imam jer su mi već u startu dosta pomogle s obzirom da sam udaljen cca 1.5-1.7km od odašiljača, pa bi sa nekim boljima možda dobio kojih 10-20Mbps više. U najgorem slučaju ne bi dobio ništa zbog trenutnog povećanog opterećenja. Ali sad kad vidim kakve ljudi imaju brzine, vjerojatno trebam biti sretan i sa ovih 50-70 Mbps down i 20-30 Mbps up kroz dan...

 Ovo što sada imaš je objektivno jako dobro s obzirom na trenutnu situaciju i opterećenost mreže. Barem se meni tako čini.

7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
horihoro kaže...

Extra brzina bazna,,

 Zajebaješ , a .....

a neki dan si ima  100 km /h , 

 

😂😜😂🤣

15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

vidi se porast u pingu i pad u brzini ali sve za sada podnošljivo

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

korona izolacija. svi doma i na netu... :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

 

ne znam kako je to moguće, ali meni je trenutno puno brži 4g tele 2 pokućni, nego 4g+ od tcoma koji imam na mobitelu

u Osijeku sam

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
A kod mene u kući je ovako 1800+2100. Vidjet ćemo navečer. Sada svi streamamo filmove ili glazbu, pa će biti problema.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Oldy kaže...
A kod mene u kući je ovako 1800+2100. Vidjet ćemo navečer. Sada svi streamamo filmove ili glazbu, pa će biti problema.

 Jel to pokućni ili hot spot sa mobitela.

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Mob S10e. Hot spot (šrot). :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2020 15:45 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ekipica dali ima netko da je iskoristio mogućnost produljenja ugovora prije isteka, (govorim o Tele 2 pokućnom) pa me zanima što je dobio, odnosno što su mu ponudili...

Ja kad sam zvao prije mjesec dana rekli su mi da zovem sredinom ožujka ali da se možemo dogovorit za 4G+ ruter, to su veće brzine i samim time i stabilnije. Pa eto da vidim ako ima netko sličnog iskustva...

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ovak izgleda ujutro, a navečer jedno 140mbit manje😭
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Gale92 kaže...

Ekipica dali ima netko da je iskoristio mogućnost produljenja ugovora prije isteka, (govorim o Tele 2 pokućnom) pa me zanima što je dobio, odnosno što su mu ponudili...

Ja kad sam zvao prije mjesec dana rekli su mi da zovem sredinom ožujka ali da se možemo dogovorit za 4G+ ruter, to su veće brzine i samim time i stabilnije. Pa eto da vidim ako ima netko sličnog iskustva...

 Ponude po običaju

  velikodušno

"muda za bubrege" ....

 

🤣😭🤣😂

 

 

 

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...

 Ponude po običaju

  velikodušno

"muda za bubrege" ....

 

🤣😭🤣😂

 

 

 

 znači da se ne nadam previše.....

7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Gale92 kaže...
MUĆAK kaže...

 Ponude po običaju

  velikodušno

"muda za bubrege" ....

 

🤣😭🤣😂

 

 

 

 znači da se ne nadam previše.....

 Upravo tako , 

i Tele2

kao i ova druga dva parazita gulikože  bogate se na naš račun ,

uz neke popišane mobitele nude neke bezvezne poklone da ljude navuku na 24 mjeseca  deranja kože a ne da su snizili mjesečne naknade oni nude smeće od tzv.poklona.

 

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
MUĆAK kaže...

 Upravo tako , 

i Tele2

kao i ova druga dva parazita gulikože  bogate se na naš račun ,

uz neke popišane mobitele nude neke bezvezne poklone da ljude navuku na 24 mjeseca  deranja kože a ne da su snizili mjesečne naknade oni nude smeće od tzv.poklona.

 

 meni nude 4g+ ruter... sad koliko su s time veće brzine te stabilnija veza, no što imam sada.. trenutno imam njihov zte ruter

9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ljudi, ja vas još jednom molim da NE POTPISUJETE UGOVORNU OBAVEZU ! !

 

Uzmite router o svome trošku, pa makar i na obročno plaćanje, ali zaobiđite operatere. To vam savjetujem za vaše dobro. 2 godine je jaaako dugi period i ne nasjedajte.

 

Ako kupite sami router, uvijek ćete ga moći prodati na njuškalu i vratiti dio uloženoga. Ako uzmete preko operatera, potpisali ste robiju na 2 godine!

 

Toliko od mene. Hvala.

 
6 1 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Potpisujem 100% tako smo i mi napravili kada je T2 pokucni izaso kupili router bila je neka shema 450kn bez ugovorne obveze, ( govorim o prvim danima izlaska T2 pokucnig )nakon 2 mj,  prodao router na njuski bez problema! Posto su onda T2  routeri bili oko 900kn novi, prodao sam ga za 600kn, takve su bile trzisne cijene na njuski, isto polovni kao i moj. Da ne odskacem, a dobro mi je dosao +, zasto ne! 

Odmori se u Istini! 😊
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice