Samsung S2 tablet 9.7 t813 ver. i kupovina GDJE??

poruka: 1
|
čitano: 710
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Samsung S2 tablet 9.7 t813 ver. i kupovina GDJE??

poštovanje...

 

razmišljam se kupiti tablet,i uglavnom po preporuci sam se odlučio za samsung S2 t813 koji košta 3k kn +,a najjeftiniji je u mobile shopu,koji je valjda hrvatski predstavnik mobileshop.eu...razlika je 300kn minimalno,a ionako sam već iznad zamišljene cifre za kupovinu...

pa bi me zanimalo,GDJE da ga kupim,jer nema previše postova o toj trgovini,ali čitam neke dosta negativne komentare,pa se bojim da ne bi i ja zaglavio u neku takvu priču,ali iman jako kratak fitilj i to bi moglo vrlo loše završiti,a iskustvo u životu me uči da je bolje spriječiti nego liječiti...

sada dakle tražim savjet i mišljenje,dali se uopće isplati kupovati kod dotićnih u trgovini,iako sam gledao cijene na netu i vanka,oni su dosta najjeftiniji,minimalno nekih 300kn i više...

stoga,ako netko ima kakav savjet,jel se isplati uzeti išta kod njih ili su nešto tipa ED,kad dođe do garancije i popravka,svašta nešto se dešava...

ne kupujem tablet svaki dan,pa ne bi se htio zahebati,ali isto bi volio proći šta jeftinije,naravno....

svaki savjet dobrodošao,unaprijed hvala,Lp :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice