Pomoć oko novog PC-ja

poruka: 5
|
čitano: 1.730
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Pomoć oko novog PC-ja

Vrijeme je za kupovinu novog stroja! Želio bih računalo za svakodnevni rad, amaterska obrada fotografija, igre jako malo (obavezno nadolozaći Diablo III). E, ono što je važno, sit sam kanti oko stola i htio bih malo kompaktno računalo. Razmišljano sam o Dellovom zinu HD 410 ili Mac miniju, a možda netko može složiti nešto u neko malo kučište. Savjeti i preporuke?

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko novog PC-ja

jesi li rađe razmišljao ond ao laptopu....neznam kako raspolažeš s novcima.....dell zinu hd ti nema 3.0 USB a Mac mini nema optički čitač...

12 godina
offline
Pomoć oko novog PC-ja
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć oko novog PC-ja

Jesam razmišljao sam i o laptopu, ali kada vidim šta prodaju po bijelom svijetu, a šta kod nas slabo mi dodje! Eventualno laptop ako bih ga potegao preko bare. Što se tiče mac minija nekako mi je nedorečen, imaš mac, a nemaš mac (mislim + monitor, tipkovnica, miš) a kod zina USB3.0 mi se ne čini kao preveliki problem, veći  je što kod naših prodvača nisam našao verziju s wirelles karticom. Možda nova generaciaj bude bolja...

Što se tiče love protegao bih se do 5-6 K!

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2011 20:35 (az6rab6).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko novog PC-ja

Bagovci su ti testirali Acer Aspire 5750G-2416G64Mnkk...jako je dobar pošto je ispod 5000 kn....ima:

15"6(1.366x768),

Intel Core i5-2410m 2.3Ghz,

Intel HD 3000(integrirana) + Nvidia GeForce GT 540M 1 GB

6 GB DDR3(al ne pishe koji)

640GB HDD

2,54 kg

cijena 4500 kn(na keš)

 

ja bi ga možda i sebi kupio pošto prodajem svoj komp+ 22" LCD Samsung  monitor   za 5000 kuna

možda te moj komp interesira:

 

http://www.bug.hr/forum/topic/stolna-racunala/prodaja-compaprocjena-cijene/109546.aspx

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice