Pomoć oko novog kampa...

poruka: 25
|
čitano: 2.088
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pomoč oko novog kampa...

Više manje sam dolučija što da stavim u njega, samo razmišljm obično ili vodeno lađenje. (cijena vodenog i nije tolko veča ali stari testovi su bili govorili da nije dobro i usput voda i komp kako to ide (dobro ili loše lol) )

 

Sad nešto veče pitanje XP ili Vista ili 7 (windows 7)

 

hvala ljudi i pomognite mi...Izlanuo se

 

Prebacije Terabajte u sekundi (jedna Riječ) OOO!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2009 0:33 (Pepe852).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoč oko novog kampa...

gle...ako ces uzimati za vise vremena onda si uzmi ili i7 ili i5 ili quad...nemoj dual....a ako ces sad kupiti dual to znaci da ces sad igrati mozda na full postavkama, al kad pocnu izlaziti nove igre koje ce biti prilagodjene koristenju svih 4 jezgri, onda ce tu quad biti bolji...quad je buducnost, tako da ako ne mislis vise mijenjati komponente, onda quad definitivno

 

 

BTW: ljudi, ima li uopce ploce za ovaj i5, nisam znao ni da je vec izasao! Iznenađen

01010100 01001001 01001111
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2009 22:23 (Tionio).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoč oko novog kampa...
Ako misli prasit igre definitvno uzmi taj E8xxx i ne brini se.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoč oko novog kampa...

Prvo nauči pravopis jadan ne bio, "Pomoč", "dolučija", "lađenje", "veča", "kupijem", "rezlika", "pomognite mi...".

Jedino si naučio Copy - Paste.

Tko vas pušta u školu i iz nje gori je od tebe !

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoč oko novog kampa...
Paladin kaže...

Prvo nauči pravopis jadan ne bio, "Pomoč", "dolučija", "lađenje", "veča", "kupijem", "rezlika", "pomognite mi...".

Jedino si naučio Copy - Paste.

Tko vas pušta u školu i iz nje gori je od tebe !

 

gledaj stvarno se neželim mučiti pravopisom ovo je ulični jezik i jbg dikoja greška ali gle trudim se da razumijete prema tome... a pitao sam za savijet o kompu ne pravopisu lol

 

P.S. hvala na komentarima neman baš novaca za i7 ali kad sam vidio testove kakva je to makina uzeo bih ga odmah (jbt nemogu pisati književno) i da uziman na duže vrime i da mislin na njemu prašit sve moguče lol Tionio hvala dosta si mi pomogao...Namigiva

Prebacije Terabajte u sekundi (jedna Riječ) OOO!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2009 23:27 (Pepe852).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoč oko novog kampa...
e usput... Imam oko 7000 kn za komp potrošit samo za kučište pa koje da hlađenje uzmem Vodeno ili obično...
Prebacije Terabajte u sekundi (jedna Riječ) OOO!!!
14 godina
neaktivan
offline
Pomoč oko novog kampa...
Uzmeš E8xxx, recimo ovaj na 3.0ghz. I ne sekiraj se. Vrhunski procesor za igranje.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoč oko novog kampa...

LOL Odlučio sam budem ako skupim novaca budem kupio i7 procesor pre lud je a ako ne quad 2.66 (2.66 je i na i7) i budem uzeo vodeno pretpostavljam ali ako budem uzima vodeno odna budem uzima full size kučište ukratko budem kupio makinu samo to bude malo teško ali ja mislim da budem... hvala svima

 

P.S. ako očete slobodno još komentirajte doduše triba mi više mišljenja...

Prebacije Terabajte u sekundi (jedna Riječ) OOO!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoč oko novog kampa...
Pepe852 kaže...

Više manje sam dolučija što da stavim u njega, samo razmišljm obično ili vodeno lađenje. (cijena vodenog i nije tolko veča ali stari testovi su bili govorili da nije dobro i usput voda i komp kako to ide (dobro ili loše lol) )

 

 

Kako ide komp i voda:

 

Ovako.

 

:)

15 godina
odjavljen
offline
Pomoč oko novog kampa...

Čovječe, jel takav problem napisat pravopisno ispravan post? Barem malo/veliko slovo i ije/je ako ništa. Kad sam vidio prvi post, odma sam odustao od čitanja. Kakav ulični jezik? Ovdje se može dobit karton i za nepismenost - pogledaj u pravilima foruma koja 100% nisi pročitao.

 

EDIT: zvizni šamarčinu profesorici/profesoru hrvatskog i reci da je to od mene. Kad pita zašto, reci joj nek pročita tvoje zadaćnice još jednom i da stavi naočale da bolje vidi tvoju pismenost.

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2009 0:06 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pomoč oko novog kampa...
Sum_of_all_fears kaže...

Čovječe, jel takav problem napisat pravopisno ispravan post? Barem malo/veliko slovo i ije/je ako ništa. Kad sam vidio prvi post, odma sam odustao od čitanja. Kakav ulični jezik? Ovdje se može dobit karton i za nepismenost - pogledaj u pravilima foruma koja 100% nisi pročitao.

 

EDIT: zvizni šamarčinu profesorici/profesoru hrvatskog i reci da je to od mene. Kad pita zašto, reci joj nek pročita tvoje zadaćnice još jednom i da stavi naočale da bolje vidi tvoju pismenost.

zvizni joj 2 - za prvi reci da je od Sum_of_all_fears a za drugi da je od mene

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoč oko novog kampa...

Ajme sad mi ovo počinje dosađivat jbt.

 

XP, Vista ili Windows 7

Prebacije Terabajte u sekundi (jedna Riječ) OOO!!!
15 godina
odjavljen
offline
RE: Pomoč oko novog kampa...

Ne psuj, i za to se dijele kartoni.

 

XP - ne.

Vista - da ako je dobiješ sa kompom. Ilegalna ne nikako.

Win7 - najbolje rješenje, build 7100 RC1, geniune free OS do 2.3.2010.

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
14 godina
protjeran
offline
RE: Pomoč oko novog kampa...
AmD kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Čovječe, jel takav problem napisat pravopisno ispravan post? Barem malo/veliko slovo i ije/je ako ništa. Kad sam vidio prvi post, odma sam odustao od čitanja. Kakav ulični jezik? Ovdje se može dobit karton i za nepismenost - pogledaj u pravilima foruma koja 100% nisi pročitao.

 

EDIT: zvizni šamarčinu profesorici/profesoru hrvatskog i reci da je to od mene. Kad pita zašto, reci joj nek pročita tvoje zadaćnice još jednom i da stavi naočale da bolje vidi tvoju pismenost.

zvizni joj 2 - za prvi reci da je od  Sum_of_all_fears a za drugi da je od mene

  ma malo su 2 bolje 4!! prva od Sum_of_all_fears a druga od AmD a ostale dvije da su od mene hehe

Mato_Lukic pogledajte moj video...gta iv mod http://www.youtube.com/watch?v=3eK_qK48RHs&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eyoutube%2Ecom%2Fmy%5Fvideos%5Fedit&feature=player_embedde
14 godina
protjeran
offline
RE: Pomoč oko novog kampa...
Sum_of_all_fears kaže...

Ne psuj, i za to se dijele kartoni.

 

XP - ne.

Vista - da ako je dobiješ sa kompom. Ilegalna ne nikako.

Win7 - najbolje rješenje, build 7100 RC1, geniune free OS do 2.3.2010.

  Al ga gnjaviš hehe jao jao pa pusti djete na miru,pogledaj kolko tek ima godina!! Čekaj malo tek ima 14 godina...mislim ono šta da kažem...

Mato_Lukic pogledajte moj video...gta iv mod http://www.youtube.com/watch?v=3eK_qK48RHs&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eyoutube%2Ecom%2Fmy%5Fvideos%5Fedit&feature=player_embedde
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoč oko novog kampa...
Mato_Lukic kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Ne psuj, i za to se dijele kartoni.

 

XP - ne.

Vista - da ako je dobiješ sa kompom. Ilegalna ne nikako.

Win7 - najbolje rješenje, build 7100 RC1, geniune free OS do 2.3.2010.

  Al ga gnjaviš hehe jao jao pa pusti djete na miru,pogledaj kolko tek ima godina!! Čekaj malo tek ima 14 godina...mislim ono šta da kažem...

HVALA :) (da me negnjavi puno lol) a vistu imam ultimate a sedmicu več budem negdi nabavio znači 7 ok lol

Prebacije Terabajte u sekundi (jedna Riječ) OOO!!!
15 godina
offline
Pomoć oko novog kampa...

Bwahahaha....

 

 

Pomoć oko novog kampa.... Di se to misliš kampirat?! Negdje u prirodi, ili u COD4?!

 

Gle, ovisno koja mapa je u pitanju, ali kamperi ne prolaze najbolje...

 

lol

 

btw, 7000 kuna za kučište je po meni bacanje novca. Upotrijebi te pare za vrhunske komponente, sumnjam da si neki overclocker, pa kupi kvalitetno zračno hlađenje, i kupi legalne windowse. Moj savjet je pričekat još mjesec dana kada izlazi 7, i uloži pare u njih.

I find your lack of faith disturbing!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko novog kampa...
0v3r10rd kaže...

Bwahahaha....

 

 

Pomoć oko novog kampa.... Di se to misliš kampirat?! Negdje u prirodi, ili u COD4?!

 

Gle, ovisno koja mapa je u pitanju, ali kamperi ne prolaze najbolje...

 

lol

 

btw, 7000 kuna za kučište je po meni bacanje novca. Upotrijebi te pare za vrhunske komponente, sumnjam da si neki overclocker, pa kupi kvalitetno zračno hlađenje, i kupi legalne windowse. Moj savjet je pričekat još mjesec dana kada izlazi 7, i uloži pare u njih.

vidi vodeno lađenje se pokazalo dosta dobro na full size kučištima a taman budem kupovao komp kad izađe 7 lol ja je iman i sad i imat ču je za misec dana samo što če biti legalna za misec dana lol ali ok budem još vidio (šta ti to znači kampiranje)

Prebacije Terabajte u sekundi (jedna Riječ) OOO!!!
15 godina
offline
Pomoć oko novog kampa...

Kampiranje je kad se ulogoriš na jednom mjestu, zapališ vatricu, zapečeš kobase i postaviš claymore mine oko sebe Belji se

I find your lack of faith disturbing!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko novog kampa...

Blesan jednostavno ne uči, "kampa", to sam u užasu previdio.

Ne treba tebi Pepe računalo, tebi treba krampa i lopata, i poštedi oca troškova oko konfiguracije s kojom nikad ništa korisno nećeš uraditi.

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć oko novog kampa...

Nemoj vodeno hlađenje šta će ti to,oli ćeš ocat do iznemoglosti sve komponente.Vazmi core i5 proc.i mbo za njega,zajedno cijena 2700 kn ostaje ti još 4300 kn možeš birat šta češ po guštu.

Kako vidiš jel se ugasi svitlo u živideru ?
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2009 16:56 (dery).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoč oko novog kampa...
Pepe852 kaže...
e usput... Imam oko 7000 kn za komp potrošit samo za kučište pa koje da hlađenje uzmem Vodeno ili obično...

kad već hoćeš vodeno hlađenje želiš li platiti 2 soma kuna na takvo kućište???????????????? Šutim ok......al sam ti složio nešto....

et et
the PeRo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoč oko novog kampa...

Zašto mu nisi složio da vodeno hlađenje hladi i grafičku ?

Kad već pluta, nek pluta sve.

 

:)

15 godina
offline
RE: Pomoč oko novog kampa...

Jel ti znaš čemu služi vodeno? Odnosno, zašto se ono stavlja?

Every hole is a goal!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoč oko novog kampa...
Bukva kaže...

Jel ti znaš čemu služi vodeno? Odnosno, zašto se ono stavlja?

LINK (obnovljen link)

 

Hmm.. da razmislim.. kako bi mi ribicama bilo toplije po zimi? :)

 

 

EDIT: Navedeno Thermaltake kućište dolazi po "defaultu" sa vodenim hlađenjem za CPU, potrebno je dodatno kupiti djelove kako bi i VGA ubacio u "vodenu" priču. Po meni je šteta kad već ima sistem za hlađenje tekućinom ne iskoristiti ga i za hlađenje grafulje. Nitko ne ugrađuje ovakav sistem ako ne namjerava extremnije overclockat svoj komp .. ili je naš autor filantrop (u šta sumnjam)

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2009 22:57 (Zura).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice