Sve o nogometu izdvojena tema

poruka: 4.289
|
čitano: 741.511
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

e moj mrože pa ima još 90-ica na nou campu,poslije ćemo mrtve brojiti.

a za danas je teško reći,lyon igra brži i bolji nogomet,ali je bayern na vrhuncu forme za razliku od njih.samo ne znam koliko će na riberya utjecati ovo s kurvabama,i koliko će on moči dobro,ali i hoče li stakleni robben moči u komadu odigrati nekoliko utakmica a da se opet ne skrši.koliko im fali se vidjelo u prvoj tekmi protiv man u.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

ovo što ću reći ne treba shvatiti kao neko izvlačenje,uostalom još ništa nije ni gotovo,ali je to jednostavno činjenica.

barcelona je protiv intera pretrčala 10 km manje,nego recimo protiv arsenala,a pojedinačno su neki igrači skoro po kilometar i pol manje pretrčali.to je čudno s obzirom da je ovo polufinale i fizički zahtjevniji protivnik od arsenala,a što je razlog tome,ne bi htio nagađati.samo je činjenica da ako je protivnik bolje odigrao,pa ne može te zaustaviti da trčiš,tako da tu nešto nije štimalo.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
15 godina
offline
Sve o nogometu

Nema tu ti kaj ne stimat.. Interorvi igraci su dali sve od sebe da dobiju povoljan rezultat, trcali su puno vise nego u proslim tekmama htjeli su vise pobjedu i to je to..

 

Samo jbga ja kazem da se Barci ne pise dobro niti doma iz jednostavnog razloga..

 

Kad tad ce se morat otvorit a vidimo da su jako ranjivi kada ih se stisne i ranjivi su na kontra napade..

 

a 2 gola zabit interu u ovom trenu a ne primiti niti jedan je veliki pohvat..

 

Inter je fizicki puno jaca momcad i od Barce a i od svih Barcinih protivnika sa kojim je igrala do sada..

 

Fizicki se jedino chelski mogo borit sa interom ali se vidlo kak je to zavrsilo

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2010 16:57 (toxic).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sve o nogometu
toxic kaže...

Nema tu ti kaj ne stimat.. Interorvi igraci su dali sve od sebe da dobiju povoljan rezultat, trcali su puno vise nego u proslim tekmama htjeli su vise pobjedu i to je to..

 

Samo jbga ja kazem da se Barci ne pise dobro niti doma iz jednostavnog razloga..

 

Kad tad ce se morat otvorit a vidimo da su jako ranjivi kada ih se stisne i ranjivi su na kontra napade..

 

a 2 gola zabit interu u ovom trenu a ne primiti niti jedan je veliki pohvat..

 

Inter je fizicki puno jaca momcad i od Barce a i od svih Barcinih protivnika sa kojim je igrala do sada..

 

Fizicki se jedino chelski mogo borit sa interom ali se vidlo kak je to zavrsilo

 Ha čuj, ja navijam za inter(sad dok igra protiv barce) al nebi baš reko da se barci nepiše dobro na domaćem terenu. Kad barca igra doma je sasvim drugačija nego kad igra u gostima. I zato mislim da ni interu neće bit lako, ali bit će mu sigurno lakše nego barci

Mrog
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sve o nogometu
Toxic, malo preuveličavaš Intera, nije sad najjača momčad, najjača je Barca, ali Inter ima Mourinha, Nr. 1 trenera, koji ''zna znanje''.
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr /// BF:BC2 ingame: (_.:BRUNO:._)
15 godina
offline
Sve o nogometu

Nisam ja mislio na ono pod ne pise im se dobro, da mislim da ce ih Inter razmonitrat i pobjedit u gostima..

 

Nego da im nece biti lako pobjedit sa 2 gola razlike a da ne prime gol...

 

Uglavnom vidjet cemo kada dode vrijeme za to...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sve o nogometu
Šef kaže...
Toxic, malo preuveličavaš Intera, nije sad najjača momčad, najjača je Barca, ali Inter ima Mourinha, Nr. 1 trenera, koji ''zna znanje''.

 Realno mislim da ni barca nije najjača močad. Kad bi se susrela sa Chelsijem mislim da bi ju i chealsi isprašio. Sjetite se samo poršlogodišnjeg polufinala u Lige prvaka i recite da je barca zaslužila da ide dalje. E pa nije. Pique je igrao rukom u šesnastercu i sudac nije dosudio penal, Drogba je također nekoliko puta srušen u kaznenom prostoru gdje je sudac bar 2 puta mogao pokazati na bijelu točku, ali nije. A i mislim da je chealsi igrao bolje i trebao je proć u finale, a ne barca. Tako da je barcelona imalo puno sreće prošle sezone što se tiče lige prvaka, i nadam se da ove godine neće biti tako, jel onda bi stvarno zamrzio barcelonu do kraja.

Mrog
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sve o nogometu
Inače, za nekih 15 minutica počinje utakmica Hajduk - Šibenik (zamalo napisao Dinamo), finale Hrvatskog (jadnog) Kupa.
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr /// BF:BC2 ingame: (_.:BRUNO:._)
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

nema te ekipe na svijetu kojoj barcelona ne može sprašiti i nekoliko komada,to su mogli i u milanu napraviti po šansama,barem dva zabiti.problem je samo što je pitanje koliko će ih ovakvo sramoćenje motivirati da trče.može inter biti fizički jači,ali to onda pogotovo znači da je barca morala trčati i više nego protiv arsenala,a oni su čak 10 km manje još,e tu onda nešto ne valja.

a šef kaže da je mourinho najbolji trener,zašto?zato što to on za sebe voli reči.gdje je on još po trofejima za cappelom i drugim velikim trenerima.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
16 godina
offline
RE: Sve o nogometu
leo_819 kaže...

Što jest jest ja kao navijač Barce mogu reć da je Murinho vrhunski postavio momčad jučer, igrali su previše defanzivnu i nisu dopuštali Barcelonu da previše leprša, duplirali su Messija i nije ga bilo ni vidjet cijelu utakmicu... Ja vjerujem da će ih rastegnut na Nou Campu i da će im obrana puknut, ipak je domaći teren velika prednost u ovakvim utakmicama.

Slažem se. Također sam navijač Barcelone. Volio bih vidjeti na Camp Nou jedan odličan nogomet s puno golova, no i pobjedu Barcelone Namigiva. Vjerujem da im je ovo pouka i da će dati 110% od sebe u uzvratu.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sve o nogometu
Šef kaže...
Inače, za nekih 15 minutica počinje utakmica Hajduk - Šibenik (zamalo napisao Dinamo), finale Hrvatskog (jadnog) Kupa.

zamisli ti koliko je to žalosno.FINALE nečega,a gledat će samo jako mali postotak onih koji ne navijaju za hajduk ili šibenik.ja isto nemam želudac za gledati takav nogomet,pogotovo kad me većeras čeka jedno polufinale,da si ne kvarim jel.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sve o nogometu
Evo, počelo je.
Ja ću gledat, ipak nije naša liga totalno sranje. Ili shimano ti navijaš za Dinamo pa... :P
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr /// BF:BC2 ingame: (_.:BRUNO:._)
14 godina
offline
Sve o nogometu

jel zna neko nes o varteksu, da su izgubili licencu ili nesto i da nece igrat vise?

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sve o nogometu
dmanz kaže...

jel zna neko nes o varteksu, da su izgubili licencu ili nesto i da nece igrat vise?

mislim da se to još nije dogodilo,na kraju sezone će se znati više.

 

 

a šefe nema to veze što ja navijam za dinamo,da to nešto valja ja bi gledao radi nogometa.ali kad gledaš jučer onakav tempo i utakmicu pa onda čekaš danas nešto slično,kako da se natjeram da gledam uspavanke.ni talijnsku ligu ne mogu prožvakati,a kamoli ovu ligu 16 i naš nogomet.i liga uopće nije toliko loša,nego i više od toga,katastrofa.Smijeh

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2010 17:55 (shimano).
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

jel danas igra onaj pedofil RIBERY?

mama mi je gej a otac lezbijka
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2010 20:30 (ahuramazda).
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

luda utakmica,bayern je imao sreće što mu se nisu osvetili svi ti promašaji,već je čak uspio i zabiti.lyon ovakvom igrom ni ne zaslužuje finale,jako loše.

ribery je zaslužio crveni glatko.od onakvih startova puca noga.a robben je još jednom pokazao kolika je šteta što je tako staklen,pa gdje bi bio on da nije toliko puta bio povrijeđen,svaka mu čast strašan majstor.

meni malo ide na jetru to što hrvatska i ovako nema dobrog lijevog beka,a u sredini imamo na bacanje,a sad smo dobili još jednog odličnog na toj poziciji,pranjića.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sve o nogometu
Dobra utakmica, samo mislim da je trebao izvaditi Mullera, a ne Olića, Olić puno više trči i radi više posla. A i ono kako se Muller spetljao ispred praznog gola je stvarno bezveze...
Robben, igračina, nakon izlaska Olića i izbacivanja Riberya je igrao odlično i, mislim da je ovima u Realu žao što su ga prodali.
Super utakmica, čeka se nastavak.
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr /// BF:BC2 ingame: (_.:BRUNO:._)
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

što je najgore i ja sam prvo pomislio da je trebao olić ostati,ipak imaš igrača manje i olić može u nkoj kontri pobječi.ali van gaal je imao malo drugačije razmišljanje,on je vidio da su puno bolji,pa je krenuo u napad s desetoricom,i bogami se to isplatilo.pa je zato ostavio klasičnijeg napadača,a i olić danas nije bio nešto raspoložen,ona šansa koju je bacio u zadnji red tribina je to potvrdila.ali dobro,ne možeš uvijek igrati najbolje.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sve o nogometu
Ali po tome nije ni Muller imao dobar dan. I on se ispromašivao.
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr /// BF:BC2 ingame: (_.:BRUNO:._)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sve o nogometu
Šef kaže...
Ali po tome nije ni Muller imao dobar dan. I on se ispromašivao.

da,pa i nije nešto ni on,samo ipak je on prava špica pa  kad napadaš prvi je izbor.a ona zadnja prilika mu je lopta ipak bila malo iza,ali imao je vremana pa ju je mogao probat smiriti prvo.a gol je zapravo on zabio,ipak je on dirao a to je prevarilo golmana.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Navijac sam Barcelone jos iz doba kad su igrali Klauivert,Rivaldo,Overmars,ali nekako mi se vise svida ideja da u finalu gledam Inter-Bayern

Tad bi gledali sjajan nogomet i s jedne i s druge strane,jer ako Barca prode Inter nitko od drugog dvojca nema sta trazit protiv Barce jer nisu tako snazne ekipe u defanzivnom smislu da igraju intaligentno kao Inter.Inter je u svakom smislu nadigrao Barcelonu,svaka cast da je Barca imala posjed lopte i inicijativu ali Inter je igrao intaligentno i uspio u onom sto nije uspjelo Chelse-u godinu prije da potpuno otupe napad Barcelone

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sve o nogometu
Arnold Šrafncinger kaže...

Navijac sam Barcelone jos iz doba kad su igrali Klauivert,Rivaldo,Overmars,ali nekako mi se vise svida ideja da u finalu gledam Inter-Bayern

Tad bi gledali sjajan nogomet i s jedne i s druge strane,jer ako Barca prode Inter nitko od drugog dvojca nema sta trazit protiv Barce jer nisu tako snazne ekipe u defanzivnom smislu da igraju intaligentno kao Inter.Inter je u svakom smislu nadigrao Barcelonu,svaka cast da je Barca imala posjed lopte i inicijativu ali Inter je igrao intaligentno i uspio u onom sto nije uspjelo Chelse-u godinu prije da potpuno otupe napad Barcelone

kužim ja šta govoriš,ali po meni ako inter prođe barcu onda je on najjači,tako da nema ni protiv intera nijedna od ove dvije ekipe šanse.

ali polako,ima barca još štogod za reći,ja mislim da se sad inat probudio,a oni su par komada mogli dati već u milanu i s ovako lošom igrom,a gdje onda ako budu pravi.ništa još niije gotovo,barca je to.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Mislio sam reci da ce ako prode Barca u finale biti jednosmjerna utakmica,a ako prode Inter nece morati recimo protiv Bayerna igrati tako defanzivno kao protiv Barce pa ce biti veca uzivancija za gledanje kad se 2 ekipe nadigravaju a ne da cjelu tekmu dominira jedna ekipa kao finale 2009 kad je Barcelona nakon 5 minuta zavladala terenom i do kraja smo samo njih gledali bez odgovora s druge strane

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sve o nogometu
Arnold Šrafncinger kaže...

Mislio sam reci da ce ako prode Barca u finale biti jednosmjerna utakmica,a ako prode Inter nece morati recimo protiv Bayerna igrati tako defanzivno kao protiv Barce pa ce biti veca uzivancija za gledanje kad se 2 ekipe nadigravaju a ne da cjelu tekmu dominira jedna ekipa kao finale 2009 kad je Barcelona nakon 5 minuta zavladala terenom i do kraja smo samo njih gledali bez odgovora s druge strane

WTF!!!!!!

 

Strasne izjave neznam koju tekmu si ti gledao ono sto sam ja vidio da barcelona nije imala kontinuitet pass igre duzi od 3 minute da je inter bio kvalitetnija ekipa s puno pokusaja za gol apsolutno su nadigrali barcelonu u svakom segmentu igre,barca je dosla do daha zadnjih 5 minuta kad su mrtvi umorni igraci intera bili i to je sve sto se moglo vidjeti od barcelonine igre 5 minuta svjetlosti ostalo je izgledalo kao neki prosjecni talijanski klub koi gostuje na san siru.

 

Uzvrat ce biti nesto sasvim drugo,teren je veci nego onaj na san siru dosta siri i tu dolazi do izrazaja barcina igra ako barcelona bude igrala kao protiv arsenala a inter poput arsenala zavrsiti ce katastrofom za inter,ali poznavajuci murinha i njegovu genijalonst kladim se da ce uci sa 3 spice kao protiv chelsea i da se nece zatvarati kao wenger i ako budu imali kontuinirani presing na sredini terena imaju jako velike sanse da postignu gol na camp nou a mozda cak i pobjede,i opet ostaje pitanje koliko ce messi pruziti o njemu ce ovisiti sve ako bude messi show barca ce ici dalje ako bude messi ko u milanu inter ide.

 

Ova druga utakmica ne tako jaka kao ova prva ali isto tako zanimljiva jer 1-0 je fenomenalan rezultat za gostovanje jer si natjero protivnika da mora ici na pobjedu a da ne smije primiti gol,cak smatram da ce ovdje biti jako puno golova mozda nesto slicno ko u manchesteru,bayern nezna igrati zatvoreno jednostavno nema takve igrace sad koliko ce faliti nedostatak riberya neznam ali s raspolozenim robbenom nece se ni primjetiti taj nedostatak.

When you are halfway up,you are always halfway down
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

neću se vračat na prošlu utakmicu barcelone i intera,vidjet ćemo sutra kako će biti pod drugačijim okolnostima,pa ćemo onda imati štogod za reći.

a danas ćemo isto tako vidjeti kako će bayern protiv lyona igrati,jer ako smo govorili da je barcelona manje trčala zbog puta,to se može onda i za lyon reći koji je isto imao naporan put,a i njima se dogodila slična stvar jer ih je bayern dobrano nadtrčao i izgledao močnije.tako da ako danas ne bude takav slučaj i ako lyon bude puno bolji,onda bi to trebalo biti indikativno i za sutra.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sve o nogometu

Nadam se pobjedi Bayerna, jel tamo igraju naši, a Lyon onakvom igrom iz Munchena ni nezaslužuje finale. Mislim da bi finale Inter- Bayern bilo najbolje i najuzbudljivije za gledati. Svaka čast Braceloni al mislim da neće proć inter, tako bi finale moglo biti Bayern- Inter (nadam se), i onda nek pobjedi bolji, nadam se Bayern.

Mrog
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sve o nogometu
mrog 33 kaže...

Nadam se pobjedi Bayerna, jel tamo igraju naši, a Lyon onakvom igrom iz Munchena ni nezaslužuje finale. Mislim da bi finale Inter- Bayern bilo najbolje i najuzbudljivije za gledati. Svaka čast Braceloni al mislim da neće proć inter, tako bi finale moglo biti Bayern- Inter (nadam se), i onda nek pobjedi bolji, nadam se Bayern.

pa to sam bio i rekao da je lyon bio katastrofa,ali imao je istih problema kao barca,vidjet ćemo danas kako će izgledati.

a po toj utakmici ćemo vidjeti koliko je tu bilo negativnih utjecaja,pa ako se pokaže lyon drastično drugačiji,onda je i za barcu jasno šta je bilo i šta će sutra možda biti kad su odmorni i kod kuće.

više anarhije i osobnosti,i svima bi bilo bolje!
15 godina
offline
RE: Sve o nogometu
shimano kaže...
mrog 33 kaže...

Nadam se pobjedi Bayerna, jel tamo igraju naši, a Lyon onakvom igrom iz Munchena ni nezaslužuje finale. Mislim da bi finale Inter- Bayern bilo najbolje i najuzbudljivije za gledati. Svaka čast Braceloni al mislim da neće proć inter, tako bi finale moglo biti Bayern- Inter (nadam se), i onda nek pobjedi bolji, nadam se Bayern.

pa to sam bio i rekao da je lyon bio katastrofa,ali imao je istih problema kao barca,vidjet ćemo danas kako će izgledati.

a po toj utakmici ćemo vidjeti koliko je tu bilo negativnih utjecaja,pa ako se pokaže lyon drastično drugačiji,onda je i za barcu jasno šta je bilo i šta će sutra možda biti kad su odmorni i kod kuće.

Cek, cek ti ako danas lyon odigra super i ako barca sutra odigra super ces kao glavni razlog proslim utakmicama kao i mutavi stimac okrivit vulkan i putovanje obje ekipe??? nema ti to smisla aposlutno nikakvih..

 

a pitaj isusa i  boga kako su se vratili natrag iz milana?? pa isti tak vikend pobjedili u lizi a imali su istih problema... mah necu opce komenitrat

 

 

Cinjenica je da su bili umorniji od suparnickih ekipa ali da li je to stvarno tolko puno pa nebi reko.....

 

Meni je iskreno zao sta se uvijek nade pogotov za barcu neka dobra izlika ako izgube.... pa sudac pa vulkan pa ovo pa ono.. a ovo za suca da ne pricam.. izgleda da se ljudi bas ne sjecaju ko im je pomogo da osvoje ligu prvaka prosle godine a nisu zasluzili apsolutno nikako..

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2010 12:14 (toxic).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sve o nogometu
toxic kaže...

.

Cek, cek ti ako danas lyon odigra super i ako barca sutra odigra super ces kao glavni razlog proslim utakmicama kao i mutavi stimac okrivit vulkan i putovanje obje ekipe??? nema ti to smisla aposlutno nikakvih..

 

a pitaj isusa i  boga kako su se vratili natrag iz milana?? pa isti tak vikend pobjedili u lizi a imali su istih problema... mah necu opce komenitrat

 

 

Cinjenica je da su bili umorniji od suparnickih ekipa ali da li je to stvarno tolko puno pa nebi reko.....

 

Meni je iskreno zao sta se uvijek nade pogotov za barcu neka dobra izlika ako izgube.... pa sudac pa vulkan pa ovo pa ono.. a ovo za suca da ne pricam.. izgleda da se ljudi bas ne sjecaju ko im je pomogo da osvoje ligu prvaka prosle godine a nisu zasluzili apsolutno nikako..

 E hvala Bogu jedan razuman forumaš se našao. I ja cijelo vrijeme govorim da barcelona nije zaslužila da prošle godine osvoji ligu prvaka, al niko drugi to valjda ne vidi ili ne želi vidjeti

Mrog
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Ja se sve nekako nadam da je taj put utjecao na prosle tekme jer sam se kladio na LyonSmijeh

Nego sto se tice barce ne pamtim kad su imali tezi uzvarat u nokaut fazi natjecanja lige prvaka, ako produ inter i osvoje ligu prvaka postati ce definitivno najbolja barcina ekipa svih vremena a messi ce u kucu slavih iako mislim da vec zasluzuje mjesto.

 

Neigranje puyola i inieste s druge pak strane nedostaje snajder i maicon je pod upitnikom biti ce napeto do zadnje minute neznam viditi ce mo.

When you are halfway up,you are always halfway down
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice