SP u nogometu - Brazil 2014.

poruka: 3.439
|
čitano: 203.104
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
nj0fra kaže...
kopa24 kaže...

da se mene pita sammir,rebić,čop,brozović i perišic ne bi ni bili na popisu a kamoli da igraju..ali ako je kovač tako odlucio nadam se da nije za..ebo {#}

 

Zašto Rebić i Perišić? Istina da Rebić nije igrao puno ovu sezonu (zbog ozljede), ali je definitivno jedan od naših najvećih mladih potencijala. Evo zadnju utakmicu je ušao i za 2min postigao gol. Šteta zbog ozljeda, ali nadam se da će sljedeće sezone igrati puno više u Fiorentini. Što se Perišića tiče bili smo svjedoci njegovih loših igara u reprezentaciji, ali mora se znati da je također imao problema sa ozljedama neko vrijeme i nije baš bio u formi. Da ne spominjem da u reprezentaciji ne igra svoju prirodnu poziciju. Drugu polovicu sezone se izgleda vratio u formu i to je onaj stari Perišić. Tko prati Bundesligu i Wolfsburg zna kako je zadnjih 6 kola svaku utakmicu zabijao i bio među najboljima na terenu, stvarno svaka mu čast i očekujem da će sad na pripremnim utakmicama pokazati o kakvom se igraču radi.

 

Što se tiče ostalih igrača Iličević je već otpao, a ostali neka se iskažu na pripremama pa ćemo vidjeti. Iako po meni kao treći golman je trebao Kalinić iz Hajduka, a Bubnjić, Strinić, Vida, Brozović, Močinić, Pašalić, Sammir, Vukojević, Čop i Jelavić nemaju dovoljno kapaciteta za reprezentaciju. Iz razloga što su neki od njih jednostavno panjevi, a drugi su premladi i imaju potencijala, ali nisu još dorasli velikim utakmicama i njihovo vrijeme će tek doći.

Rebić zato jer je premlad za reprezantaciju fali mu jos dosta utakmica i iskustva da bi se uklopio u reprezentaciju,a Perišić jednostavno jer mi se ne svida kao igrač.Praktički pola nase reprezentacije igraju odlično u klubovima a kad su u repki vuču se ko krepane ko mačke nemojte me krivo shvatit ja sam domoljub i volim Hrvatsku ali ne mogu shvatit zašto su pojedini igrači takvi.

14 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

bokte najavljuju izostanak Strinića kao smak svijeta, pa taj mi ne bi igrao da je zadnji igrač na svijetu...

13 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Nije da mi je Strinić neki extra igrač ali imamo li na lijevom beku bolje rješenje od njega?

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2014 19:37 (vrinho).
14 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Pa bolje i Nitko nego Strinić

13 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Koji odgovor {#} Bolje da nisi ništa napisao.

14 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Strinić, Badelj, Lovren i njima slični nemaju šta radit u reprezentaciji...

15 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Lovren je jos ok, sjecam da smo prije radi njega bili dobili gol, al mislim da je sad malo vise napredovao, te svakako se ocekuje nesto od njega
13 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Praetorian1 kaže...

Strinić, Badelj, Lovren i njima slični nemaju šta radit u reprezentaciji...

Koga bi onda Kovač trebao voditi umjesto njih? S tim igračima smo se kvalificirali na SP a sad bi Kovač trebao zvati neke druge koji nikad nisu igrali za reprezentaciju. U čemu je problem s Lovrenom, proglašen među najboljim stoperima i pojačanjima Premier lige, čini se da se preporodio nakon što je otišao iz Lyona. Badelja nisam pratio puno ali u HSV-u je uvijek među najboljim igračima. Dok prizivaš igrače i kažeš koje bi trebalo izbaciti onda bar napiši koji su na tim pozicijama bolji od njih. Ovako samo laprdaš. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2014 21:32 (vrinho).
14 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Baš tako Badelj i Lovren nisu tako loši igrači pogotovo Lovren koji je trenutno jedan od najboljih igrača Southamptona, a od sljedeće sezone igrač Liverpoola ili Uniteda i u bududćnosti vjerojatno jedan od boljih stopera Premierlige. Što se tiče lijevog beka tamo će vjerojatno igrati Pranjić. Iako je loš u defanzivi, jako je dobar u ofenzivi i često ide visoko i ostavlja rupu na lijevoj strani. Samo kako će ta rupa izgledati protiv Brazila gdje nam prijete Hulk i Dani Alves na toj strani... Aletrnative su nam Milić iz Rostova koji je neprovjeren i ne zna se zapravo kakav je i Ćorluka može odigrat na toj strani ko protiv Turske 2011. kad je dosta dobro obavio zadaću iako nikad ne igra tu poziciju.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
13 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Već duuugo mi nemamo pravog lijevog beka i tu imamo uvijek problema. Koga staviti? Mislim da je Čorluka prespor za brze Brazilce ako ga se stavi na tu poziciju, u Pranjića se baš ne pouzdajem jer je u dosta situacija na toj poziciji ''plivao'', kao i Strinić. Milića skoro pa ne poznajem niti sam ga pratio pa ga ni ne bih ocjenjivao. Već će Kovač nešto iskemijati, koga nema bez njega se mora. Samo me strah da ne bude još ozljeda jer su praktički tek počele pripreme i već imamo otpale.

15 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Kranjčaru pukao mišić i propušta SP. LINK

 

Najvjerovatnija zamjena je Sammir, no vidjet ćemo još.

Fortune favours the brave
13 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Sammir je dobar, treba ga zvat sad kad se Niko ozlijedio.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Koga god da pozovu te kako god da slože momčad nama je realno najveći doseg osmina finala.

Prolazak skupine bi također bio iznenađenje, iskreno.

 

Znam da ćete me zbog ovoga popljuvati, ali samo pokušavam smanjiti očekivanja na nekakvu realnu razinu.

Manje se osjeti razočaranje.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
15 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

S onim što je pokazao u ono malo utakmica u Getafe-u mene je više manje zadovoljio, najbolji tehničar u getafe-u, čak je par igrača Barcelone prešao i spasio Getafe u zadnjoj utakmici s čime su ostali u ligi.

 

Al trom je i spor te ne može trčati puno, 60min igre je njemu maksimum neki.

 

 

Ako prođemo skupinu u osmini finala nas čeka Španjolska ili Nizozemska, daju se i oni proći.

 

Španjolska je u padu zbog starosti Xabi-a, Xavi-a i Inieste, a Costa im se ne uklapa u tika taku, a možda im se neće ni priključit zbog ozljede, pa im preostaje Villa, Llorente ili Torres. Casillas ako bude branio kao u finalu itekako će se dati zabit gol. Arbeloa također nije u formi, bio je ozlijeđen par mjeseci.

 

Nizozemska koliko čujem je pomladila momčad i nisu tako jaki kao prije.

 

Nismo mi toliko loši, jako nas se podcjenjuje na drugim forumima (ponajviše zbog loših kvalifikacija) i svi daju skoro prednost Meksiku. Govore da smo Island jedva prošli, ja to nisam tako doživio. S 10 igrača smo ih izdominirali, jedino što nismo uspjeli koji gol više zabit, a prilika je bilo. Treba se nadati osmini finala, pa i više, napokon imamo više odličnih igrača kao i 1998, možda čak i bolje.

 

Samo da igraju sa srcem i da se trude te pokažu ono što mogu kao i u svojim klubovima, s takvom ekipom možemo bilo koga pobijedit!

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.5.2014 17:08 (Hyperion).
13 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Solidan za ulazak tamo u 65-70 min.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Kranjčar ionako nebi bio u prvih 11, možda kao rotacija i da ulazi zadnjih 20 minuta. Rađe bi dao priliku mlađim igračima da tu i tamo uđu nego Sammiru.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
14 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Ajmo se prestat busat u prsa sa osminom finala i neznam čime i čekat da vidimo dali čemo uopće iz skupine izaći.

14 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Teško će biti proći grupu, jako teško. Što će vam Samir pored toliko Hrvata? Nema mi smisla.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Pa grupu bi u teoriji trebali lako proći. Kamerun nije ništa pokazao kad su bili najjači, a i sada u prijateljskoj su pokazali da su u rasulu. Meksiku ne igra par igrača (Vela), a Chicharito je u lošoj formi. Naravno Meksiko može iznenaditi pošto su skoro svi igrači iz domaće lige tako da se ni ne zna kako će igrati. Što se Brazila tiče imaju jedino dobru obranu, a ovo ostalo im nikad lošije nije bilo. U sredini terena smo daleko bolji od njih, pa čak i u napadu usudio bih se reći. Kada zemlja od 200 milijuna stanovnika ne može naći dobru klasičnu špicu onda tu nemamo o čemu razgovarati, naravno mislim o Fredu. O krilima da i ne pričam; padavičar Neymar i propali Hulk. Nismo ni mi savršeni, ali itekako imamo šanse.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
14 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Za ovakvo podcjenjivanje Brazila dugo nisam čuo. Lako se može desiti da Hr izgubi i sa velikom razlikom. Realno Hr je jedva prošla kvale, sad to treba biti tri puta bolja igra od one iz kvala da bi mogli parirati Brazilu. Držim fige da barem X izvučete.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Brazil je precijenjen samo zato što je Brazil. U nogometu je sve moguće pa čak i da oni ne prođu skupinu. Događalo im se nedavno par puta da su gubili od Meksika.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
14 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.

Taj film nećemo gledati, prolaze skupinu 100%. 

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
neaktivan
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
x18x05x, je li BiH prolazi Argentinu i Nigeriju?
Real eyes realize real lies...
13 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Nemojmo se zanositi, nemamo razloga za to. Ovo lako ćemo si možemo objesiti znamo kamo.... Zadnji put smo prošli skupinu Velike 98', uslijedilo je SP 2002. gdje smo se podsmjehivali Meksikancima a Ekvador smatrali autsajderom i što se dogodilo? SP 2006. s Japanom i Australcima lako ćemo, jači smo od njih i što se dogodilo? Pljuc... Protiv svih smo bili jači na papiru ali na terenu je bila drukčija slika. Meksiko skoro uvijek prolazi skupine i igra dobro a Kamerun.... Afrikanci, kod njih nikad ne znaš, mogu odigrati utakmicu života ili podbaciti totalno. Brazil, prvi favorit prvenstva koji ima odličnog izbornika i ako će igrati kao prošle godine na Kupu konfederacija malo tko im može parirati, što se tiče nas protiv njih, da izvučemo bod bio bi kao Mount Everest i veliko iznenađenje, o pobjedi da ne govorim. Tko zna, prva utakmica a Brazilci nervozni i još ne totalno uigrani.... Da je ostao Štimac izbornik potpisujem da bi imali 3 poraza u skupini, ovako s Kovačem zbog njegovog mentaliteta vjerujem da možemo proći skupinu a poslije što bude. Ništa me ne brine osim ozljeda, već su nam trojica otpala.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.5.2014 22:41 (vrinho).
14 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.

N3N0, jako teško. Mislim da smo najlošiji u skupini. Sve je ostalo samo napumpano. Da izvučemo barem X protiv Irana ja sretan. Neka pobjeda ili nerješeno je bonus.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.5.2014 22:49 (x18x05x).
15 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
vrinho kaže...

Nemojmo se zanositi, nemamo razloga za to. Ovo lako ćemo si možemo objesiti znamo kamo.... Zadnji put smo prošli skupinu Velike 98', uslijedilo je SP 2002. gdje smo se podsmjehivali Meksikancima a Ekvador smatrali autsajderom i što se dogodilo? SP 2006. s Japanom i Australcima lako ćemo, jači smo od njih i što se dogodilo? Pljuc... Protiv svih smo bili jači na papiru ali na terenu je bila drukčija slika. Meksiko skoro uvijek prolazi skupine i igra dobro a Kamerun.... Afrikanci, kod njih nikad ne znaš, mogu odigrati utakmicu života ili podbaciti totalno. Brazil, prvi favorit prvenstva koji ima odličnog izbornika i ako će igrati kao prošle godine na Kupu konfederacija malo tko im može parirati, što se tiče nas protiv njih, da izvučemo bod bio bi kao Mount Everest i veliko iznenađenje, o pobjedi da ne govorim. Tko zna, prva utakmica a Brazilci nervozni i još ne totalno uigrani.... Da je ostao Štimac izbornik potpisujem da bi imali 3 poraza u skupini, ovako s Kovačem zbog njegovog mentaliteta vjerujem da možemo proći skupinu a poslije što bude. Ništa me ne brine osim ozljeda, već su nam trojica otpala.

Pa baš zbog tih ispadanja 2002. i 2006. mislim da ovaj put neće nikoga podcjeniti i da ćemo proći grupu, bili bi ludi da to naprave. Na povijesti se mora učiti, drugačije nema napretka!

 

Uostalom tada nismo ni blizu imali tako jaku ekipu kao sad.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.5.2014 23:01 (Hyperion).
13 godina
offline
Re: SP u nogometu - Brazil 2014.
Hyperion kaže...

Pa baš zbog tih ispadanja 2002. i 2006. mislim da ovaj put neće nikoga podcjeniti i da ćemo proći grupu, bili bi ludi da to naprave. Na povijesti se mora učiti, drugačije nema napretka!

 

Uostalom tada nismo ni blizu imali tako jaku ekipu kao sad.

I ja u to vjerujem ali prošlost pa i ona bliža govori drugačije. Nama je podcjenjivanje protivnika u podsvijesti. Sjeti se Škotske u kvalifikacijama, al dobro....onda je bio Štimac na klupi, zato vjerujem u Kovača jer je puno drukčijeg mentaliteta i drukčije radi s igračima. Čak je i Bilić bio OK po tom pitanju.

Jači jesmo nego onda, bez dileme.  

13 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

S Brazilom teško da cemo sta izvuc jer nemamo ni Mandzu protiv njih, a ne znam tko bi drugi od nasih napadaca mogao probit tu obranu. 

13 godina
neaktivan
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

A gledaj, nitko ni od Atletica nije očekivao finale lige prvaka pa eto. Treba imat srčanosti i borbenosti. Kovač je sjajan izbornik, neznam zašto nebi prošli grupu i uz malo sreće napravimo veliki podhvat i otišli daleko.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.5.2014 13:31 (Tommy_123).
11 godina
offline
SP u nogometu - Brazil 2014.

Ako ćemo realno i objektivno sagledati Brazil i Argentina su svemirski brodovi za BiH i Hrvatsku, svako ko kaže i pomisli drugačije taj veze nema o fudbalu ili ti ga nogometu.  Pogledajte kakvi samo igrači nisu na spisku ovih reprezentacija{#} ti isti bi kod nas (BiH,Hrv) bili "nosioci" igre. Igraju u svakom boljem klubu u europi da ne spominjemo njihova nacionalna prvenstva... imaju više profesionalnih nogometaša nego mi stanovnika.... glupo je bilo kakvo poređenje.

Uz sve to ove reprezentacije igraju na domaćem terenu (Brazil bukvalno).

Znači protiv ove dvije ekipe igrati neku formaciju 4-5-1 ili nešto slično i probati šta iz kontre ili prekida napraviti i nadati se kakvoj sreći. Bitno je samo u slučaju nekog visoko poraza( što nije ne moguće) ne klonuti duhom pa onda ispušiti i ostale dvije utakmice.

 

Prolaz za narednu fazu treba tražiti u preostale dvije utakmice, mi protiv Nigerije i Irana a Vi protiv Mexica i Kameruna. Mi imamo malo veće šanse za prolazak, jer ako uzmemo da su Kamerun i Nigerija tu negdje po kvalitetu, Iran je slabiji od Mexica za klasu sigurno. Dakle mi imamo jednu "lakšu" utakmicu međutim svjetsko prvenstvo je, svi igraju maximalno pa i iznad maximuma. Reprezentacije koje su u rasulu (kao Francuska na prošlom WC) i koje imaju "poremećene odnose" su jedne koje baš ispuše ovi ostali se bore do krvi.

 

Cilj je proći grupnu fazu a o dalje ne treba uopće razmišljati. Navijački gledano svi bi mi volili da budemo prvaci svijeta naravno i vjerujemo da možemo daleko dogurati.

Moje neko predviđanje je da će jedna od ekipa Hrvatska ili Bosna proći dalje a jedni će kući{#}

 

 

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice