MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.330.020
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Baš nemam toliko povjerenje u Stipin grappling. Naravno da je bolji od Ganea, tko nije, ali je i dalje to par razina ispod Jonesa. Ako ništa drugo barem će zaraditi dosta.

U globalu jako dobar event. Skoro sve borbe od early prelimsa pa nadalje su bile jako zabavne. Dosta prekida, gustih rundi, upset u title fightu, fino se posložilo. Mogla bi ovo biti jako dobra godine.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Tko je goat: silva, gsp ili jones?

Ovi internet analiticari kazu silva, jones, gsp.

10 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Iza Fedora, netko od njih sigurno.
6 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Spacecraft kaže...
Iza Fedora, netko od njih sigurno.

 Svaka čast Fedoru, pratio sam ga od prve velike objede protiv Minotaura ali Jon Jones je napravio mnogo više u karijeri. Fedor je završio tako što ga je namlatio ko je stigao i tako prosuo ostavštinu zbog para. 

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nitko ne komentira Shevchenko Vs Grasso ? 

Tigar Krezumica
2 godine
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
fromcelltohell kaže...

Nitko ne komentira Shevchenko Vs Grasso ? 

Nema se tu što komentirati.

Evidentno je da tu netko uzima gadne novce na kladionicama. Tako je i Amanda Nunes izgubila titulu, i to s osmijehom.

Underdog 600 pa ti vidi tko se tu treba okoristiti od takvih "iznenađenja"....

 

Grasoo nije zrela pobijediti Ševčenkovu još uvijek...

 

Sve je to veliki cirkus, a mafija po običaju drma po svome.

 

Nervira me onaj voditelj na Sk Fight (hrvatska verzija)...

On ne vidi nikada da je netko tapkao, nikada ne može procijeniti tko će pobijediti, kao da je s Marsa sletio.

 

I; "Vidi Jonesov trbuščić ha.ha.ha", jako smiješno u P.M ..kao da je to nekakav bitan faktor... Izgubio je definiciju mišića ?!

Pa jebote, ne ide na takmičenje ljepote...

Tako su se ljudi smijali kada se u boksu pojavio "debeljko" Andy Ruiz, koji je brzinom brzo riješio "apolona" Joshuu...

 

Kako to, kako to ...

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2023 5:50 (Zaporožac).
5 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Dr.Feel kaže...

Tko je goat: silva, gsp ili jones?

Ovi internet analiticari kazu silva, jones, gsp.

Iznad svih - Jon Jones, bio i ostao, nitko nikad prije, a cini mi se ni poslje, ne bude bio ni blizu njemu. Lik je jednostavno nenadjebiv

 

nakon njega moja lista bi bila ovak:

 

Georges St-Pierre

Amanda Nunes

Anderson Silva

Daniel Cormier

 

Fedor je svakako ikona sporta, medutim imao je tu nesrecu da je bio u Pridu.

 

Pride je bio leglo namjestanja meceva i malih i velikih, borci nisu birali meceve uopce, promotor je radio sto je htio i kako je htio, i tako je moralo biti.

Yakuza je prakticki vladala beskompromisno, tako da ga ne mogu svrstati medu najbolje svih vremena jer mu je dosta meceva, protiv anonimusa i poluamatera koje su stamo stavili za dignut lovu.

 

Cak sumnjam i u mec protiv Mirka, da je "morao" dobiti

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
A bice se Kabib u svojoj savrsenoj karijeri borio sa samo top borcima i nema namistanja u UFCu…
AUDIOFIL
5 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
volegradele kaže...
A bice se Kabib u svojoj savrsenoj karijeri borio sa samo top borcima i nema namistanja u UFCu…

za sada jos nije bilo naznake o namjestanjima u UFC-u, od strane promotora 

 

bilo je nedavno uhvacena skupima, "low end" koji su se bavili "take a dive" da bi na kladionici dobili lovu,  James Krause LINK

 

namjestanja od strane promotora, za sada nema naznake, tipa kako rade u boksu, to jos u UFC-u nije zabiljezeno

 

Khabib je najdominantniji borac u borilackim sportovima, ima najvise 10-8 rundi od svih ikad, sumnjam da mu je uopce bilo potrebno ikakvo namjestanje u UFC-u 

5 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

jedan detalj, koliko je JJ dediciran, uz godina iskustva, uz sve znanje sto ima, jos je spreman uciti i prilagodavati se

 

tocno ovako je Ganea pobijedio :)

 

https://youtube.com/shorts/7MPdNo9x6GQ?feature=share

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2023 17:52 (Mitohondri).
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Di ces veceg namjestanja nago kad Jones dan ranije izjavi da ce Ganea submit u prvoj rundi i to i ucini  

Ko god je imao viska para ulozio je na njegov tip. Na kraju svi sretni i debeli

Eire
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kad se vrti ta priča o GOAT-ima, da li je po vama pošteno uvrštavati borce koji su padali na doping testovima, pa i više puta. Npr. Jones i Anderson.

 

Bez obzira šta je uzeo i koliko, uvjeti su za sve bili isti, ali oni su ipak otišli korak dalje da bi imali neku prednost i bili superiorniji.

 

U atletici, a i drugdje, npr. Lance Armstrong kad je pao, skinu ti svaku titulu koju si osvojio i sve pada u vodu. Ok, možda UFC nije toliko bitan kao atletika i pomicanje rekorda raznih ljudskih sposobnosti, ali svejedno dopingiranje je isto svugdje.

Kako gledate na to?

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Osobno JJ mi nikad nije bio posebno drag..mozda par prvih god pocetka karijere..nakon toga..doping..zatvor..problemi sa alkoholom drogom..losi navuceni mecevi..sad je dobio usranog Ganu i svi svrsavaju na njega…
AUDIOFIL
5 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

ne gledam na to uopce, ne u vezi GOAT nego opcenito u sportu, jer svi su na PED u bilo kakvom obliku, samo neke uspiju uhvatiti, neke ne

 

tko misli da su jedni napucani a drugi "cisti" se zavarava, nitko u bilo kojem profesionalnom sportu nije cist

 

razlike su tko je pametan, tko je budala i da se uhvatit, ili tko ima pametne kemicare oko sebe, a tko ima neke diletante

 

kao i sve drugo stvar je koliko ko ima para i kakve kvalitetne supstance i ljude si moze priustit da ga ne uhvate

 

PED nisu samo stereoidi, imas tu i betablokatore, intravenska hidratacija, diuretike,, EPO za povecanje broja crvenih krvnih stanica, koje ti poboljsavaju prijenos kisika kroz tijelo, ljudski hormon rasta, albuterol koji ima anabolik efekt slican stereoidima, a nije stereoid. sve se to da sakrit od USADe

 

ili jos banalnije, netko ima para da placa posebno trenera za snagu i kondiciju, posebno trenera za udaranje, posebno za hrvanje, posebno za BJJ, pa placa lika koji mu se brine samo o prehrani, pa ima psihologa itd itd, dok drugi jedvna ima para da placa dvoranu za vjezbanje, i onda se nadu u kavezu jedan protiv drugog, tu su vece i mentalne i fizicke prednosti od PED, a ako jos dodas na to i PED woohoo sky is the limit, ali ne zaboravi cim i ovaj "siromasni" dode do para napravit ce isto 

 

ili jos jedan oblik "dopinga" vjezdanje na visokim nadmorskim visinama, velika prednost u odnosu na druge, pa zatim transfuzija krvi i slicne kerefeke

 

ima ljudi koji se time bave, neka ih love i testiraju, koga uhvate imaju dedicirane kazne i to je to. 

 

uostalom pogledaj USADA listu dozvoljenih vrijednosti hormona, svaki je do 3-4 puta veci od normalnih vrijednosti normalnih ljudi, tako da fak all then

 

evo, najveci nedavni stereoid booster Conor Mcgregor se bori za koji mjesec, pa nitko ne kuka kak je besramno se rokao svim mogucim PED, samo zato sto, hej nije u USADA pool, pa moze 

6 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

joj daj te fore "e on nemrem bit the best jer je pao na doping kontroli" su za djecu

 

SVI su na necemu, who gives a fuk, move on

 

pogle listu, ne da se svi droksaju, nego se droksaju vise nego ikad, USAD sluzbena lista

 

znaci ovo je samo od kad je USADA u igri

 

Pride je imao "dah" test, i onda ides rec da je fedor kao veci od jonsa jer nije pao na testu 

 

Pride je bio totalni shit show sto se tice droga, onak, u ugovoru im je pisalo slobodno se rokajte

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Dvalishvili - šta reći! Kakva mašina. Čovjek 25 minuta nije zastao, između rundi lik nije sjeo jer mu odmor ne treba. Kakva kondicija. Uništio Yana, koji nije imao ideju što ga snašlo. 

7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mmafan kaže...

Dvalishvili - šta reći! Kakva mašina. Čovjek 25 minuta nije zastao, između rundi lik nije sjeo jer mu odmor ne treba. Kakva kondicija. Uništio Yana, koji nije imao ideju što ga snašlo. 

 Iskreno smrdi mi na EPO, Gruzijac, cijeli taj njegov tim mi je sumnjiv, valjda imaju dobrog kemičara u timu. Ali svi su na nečemu tako da to nimalo ne umanjuje činjenicu da je lik zvijer, Yan u 25 minuta nije mogao uhvatiti 10 sekundi da se sabere i pokuša nametnuti neki svoj ritam.

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

ima kila kao dobre dvije vreće cementa, i ako tu i sad nema kondu da 25 minuta skače ko majmuncic onda nek se bolje ostavu svega

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ovaj vikend ponovo imamo odlične borbe. 

 

 

Kakav trailer! Fenomenalno. Ajmo Edwards, obrani titulu!

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.3.2023 23:04 (mmafan).
5 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

totalno sam nabrijan na Justin vs Rafael, to ce biti borba veceri i meni je to main event 

 

 

6 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

ovo je valjda prvi UFC title fight gdje uopce nisam uzbuden zbog glavne borbe

 

kao i svi ostali, Gaethje vs Fiziev je jebenica totalna, samo zbog toga cu gledati event

 

Usman vs Leon, mi se cini kao easy win za Martinu 

 

Usman mi je uzas lik i totalni "cringe", jednostavno mi ne sjeda nikako, ali je definitivno jedan od najboljih boraca ikad

 

bumo vidli ne 

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Večeras kreće u 22 sata. Super što je u Londonu event, pa nije kasno. Jedva čekam!

5 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mmafan kaže...

Večeras kreće u 22 sata. Super što je u Londonu event, pa nije kasno. Jedva čekam!

 Da nisam ovo vidio, probudio bih se u 3 ujutro da idem gledam 

 

svaki put zaboravim, da kad je u londonu pocinje u "normalno" vrijeme, hvala stari na postu

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Early Prelims startaju već u 17:30

Prelimsi u 20:00

I Main Card u 22:00

 

Inače, UFC kompletan card možete streamati sa:

 

https://www.vipboxtv.sk/ufc-stream

Tigar Krezumica
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Odličan event. Sve su borbe ispunile očekivanja. Bravo Rocky, toliko mi je drago zbog njega, fenomenalna taktika!

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Geathje vs Fiziev tocno onako kako sam i mislio, stand'n'bang. Odlicna i pravo muska borba, i jedan i drugi su mi odlicni borci. I bravo za Justina, obozavam ga gledati, niti jedna njegova borba nije dosadna.

A Kamaru kao da je trenirao hrvanje sa mnom, oni pokusaji rusenja su smijesni. I nekako mi je spor bio, ne znam. Edwards zasluzeno obranio pojas.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Izy vs Alex kome dajete prednost?

 

Navijam za izija ali mislim da alex pobjeđuje uvjerljivije nego prošli puta. Tip izgleda 20kg veći, dve kategorije razlika... to treba zabraniti i to nije fer.. vagati se sat vremena prije borbe pa da vidimo.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Onda bi morao ukinuti nekoliko divizija vjerojatno. Ali da, weigth cutting se ni meni ne sviđa.

Nadam se da će Alex dobiti jer su promjene na vrhu uvijek poželjne. Izy nije izgledao loše u prvom meču i ako ukomponirana grappling ima šanse.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Izzy je tribao i dobit da nije pokleknuo na kraju…
Mislim da dobiva veceras!
AUDIOFIL
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Evo približne satnice.

Kakve su prognoze za burns-masvidal?

Ja sam osobno za masvidala i baš mi je ok kao borac ali mislim da burns ima više šanse za pobjedu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice