MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.327.688
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nezz mislim da je Masvidal daleko od svog vrhunca i da polako tone..Burnsu dajem veliku prednost!
Sutra ujutro pogledam na miru sve!
AUDIOFIL
10 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ford eleanor kaže...

Eto Adesanya vratio titulu na stvarno dojmljiv način.

Kao da ga je navlačio da se malo previše opusti i čekao da sjedne pravi udarac.

 Nije nego mu je alex ozlijedio ponovo nogu i bio je stjeran u kut i sva sreća da je sjeo taj nokaut jer bi inače popušio teško.

12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Također skidanje kila je vjerojatno igralo velik ulog u krajnjem rezultatu, ugasio se od jednog udarca koji realno ni nije mogao biti najjači iz pozicije koje je Adesanya bio, ali jednostavno mozak je toliko dehidriran od skidanja 20+ kg da se ugasio pri prvom signalu. 

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Izzy dobio na spektakularan način :D Alex ga je podcijenio, spustio majstor ruke i udara protiv Izzya, i ode lijepo  na spavanje :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.4.2023 20:31 (mmafan).
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Spuco ga iza uha tako bi i zavrsio u prvoj borbi prve runde da je bilo jos desetak sekundi

5 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

woooow koji vikend

 

Danas ujutro OneFC, sutra ujutro UFC

 

ako ste propustili OneFC imate na YT

 

https://www.youtube.com/live/Qd68ClJkot4?feature=share

OneFC

Soldic vs Kadestam
Musumeci vs Amlarwai - borba za naslov
Rodtang vs Tabares - borna za naslov
Johnson vs Moraes - borba za naslov po treci puta

 

UFC

Dober Frevola
Gracie vs Jourdain
Evloev vs Lopes
Muhammad vs Burns - borba za borbu za naslov :D
Sterling vs Cejudo - borba za naslov

7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Nezz kako je Darius bio favorit po kladionicama protiv Olivere..mislim, da imao neki win streak(8 u par god mislim) ali brate Oliviera je totalno drugi level sto je pokazao kad je bio na leđima..i kad se odlucio dignut,zavrsio borbu rutinski!!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.6.2023 15:04 (volegradele).
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Amanda Nunes, poslje Jon Jonsa, najveci MMA borac svih vremena 

 

S jedne strane, steta sto odlazi, jer ju se stvarno zadovoljstvo gledati, a s druge strane, super sto odlazi jer, jednostavno joj nitko nije ni blizu, pa ce sada bantam biti totalno napet

 

fly kategoriju ce pretpostavljam ugasiti posto tamo ionako nema nikoga

 

super je bilo za vidjet ove mlade kanadske snage koje dolaze, nadam se da ce vrlo brzo dobiti sljedece meceve

 

moram priznati da su mi u zadnje vrijeme, nekako mlaki UFC eventi, vise sam najhajapan na ONE FC i Karate Combat ove godine 

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Je kako je pomela ovu Meksikanku to je cudo..zapamtit ce ovo premlacivanje dugo!
Ma jebeni GOAT..
AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Očekujem Penna vs Shevchenko 2 za naslov. Ništa drugo mi ne zvuči toliko zabavno.

Aldana je skroz pukla pod pritiskom. Uzdrmaš prvaka u prvoj rundi i onda u sljedećih 20 minuta ne baciš niti jedan pravi udarac. Nešto ko City protiv Intera samo što se njima to nije obilo u glavu. A njoj se je i to doslovno.

FTW divizija se vjerojatno i službeno gasi, nije baš ni da je dosad postojala.

Sve u svemu odličan event, Kanađani su fino razvalili. Oliveira se vratio sa stilom. Dal će baš odmah dobiti title shot ne znam, pogotovo jer se Conor kao vratio.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.6.2023 18:41 (Hexfire).
7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
volegradele kaže...

Nezz kako je Darius bio favorit po kladionicama protiv Olivere..mislim, da imao neki win streak(8 u par god mislim) ali brate Oliviera je totalno drugi level sto je pokazao kad je bio na leđima..i kad se odlucio dignut,zavrsio borbu rutinski!!

 Imaš li možda neki dokaz uplate lijepe sume na Oliveiru? Najdraži su mi ovi pametni koji sve znaju nakon borbe, ako si toliko pametan onda lijepo prije borbe uplatiš lijepu sumu na "underdoga" i popišaš se po tim glupim kladionicama i njihovim bookmakerima, uzmeš lijepe novce i uživaš.

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nemam jer ne igram kladionicu..pratimm UFC vec dugo i nije prvi put da “underdog” pobjedio..samo sto po meni 1st contender i bivsi prvak nikako ne moze bit underdog protiv 5th..
AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...

Sve u svemu odličan event, Kanađani su fino razvalili. Oliveira se vratio sa stilom. Dal će baš odmah dobiti title shot ne znam, pogotovo jer se Conor kao vratio.

 Conor prvo mora dobiti Chandlera 

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
How yes no
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

conor nemre dobit nikoga u top 15

 

jednostavno nije na nivou na kojem je trenutno sport

 

cjede sve sto mogu iz njega do zadnjeg centa, koliko ce to jos trajati, tko zna

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.6.2023 9:58 (X3M).
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Dugo već on nije relevantan čisto u kompetitivnom smislu, ali PPV brojke su i dalje na njegovoj strani pa Dana mora izmusti što više dok još ide. Ako izgubi i od Chandlera tko zna hoće li se opet boriti.

Nikoga ne bi iznenadilo da umjesto Conor - Chandler dobijemo Conor - Makhachev.

Jer nije baš da imaš nekog tko 100% zaslužuje title shot, a da nije već imao priliku.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...
Dugo već on nije relevantan čisto u kompetitivnom smislu, ali PPV brojke su i dalje na njegovoj strani pa Dana mora izmusti što više dok još ide. Ako izgubi i od Chandlera tko zna hoće li se opet boriti.

Nikoga ne bi iznenadilo da umjesto Conor - Chandler dobijemo Conor - Makhachev.

Jer nije baš da imaš nekog tko 100% zaslužuje title shot, a da nije već imao priliku.

Ne vidim, za sada Conora da se bori za naslov, ispred Oliveirae, pa cak i Justina/Dustina

 

Conor je ono sto je bio Diaz, borac koji ce prodat PPV i to je to. Uvijek ce dobit borbu kad hoce, ali nisam siguran da cemo ga ikad vise gledati u borbi za naslov, jednostavno je "pase", kao sto je i Nate bio

12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pomelo Plazibata..moram prozna da je izgledao kao amater..totalno nespreman i tehnički limitiran..ovaj ga izdominirao sve runde i u 5 ga zasluzeno nokautirao!

AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
volegradele kaže...

Pomelo Plazibata..moram prozna da je izgledao kao amater..totalno nespreman i tehnički limitiran..ovaj ga izdominirao sve runde i u 5 ga zasluzeno nokautirao!

 volegradele

Slomio ruku u 1. rundi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2023 23:56 (hummer0).
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

svaki put kad gledam borce poput Vettroria ili Cannoniera, i kada tokom borbe na ekranu pise MIDDLEWEIGHT BOUT, umierm od smijeha, jer ni jedan ni drugi nisu ni blizu 84kg koliko imaju na vaganju

 

vettori je izgledao veci i jaci od Stipe koji je imao 110kg u zadnjoj borbi

 

totalni uzas

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
X3M kaže...

svaki put kad gledam borce poput Vettroria ili Cannoniera, i kada tokom borbe na ekranu pise MIDDLEWEIGHT BOUT, umierm od smijeha, jer ni jedan ni drugi nisu ni blizu 84kg koliko imaju na vaganju

 

vettori je izgledao veci i jaci od Stipe koji je imao 110kg u zadnjoj borbi

 

totalni uzas

 ajme evo topla voda otkrivena

 

kabib je bas izgledao da ima 70 kila a usman jebo mater meni se cinio da ima 75 a ne 77....mislim ono

 

vettori je kepec kraj stipe je 10cm niži...stipe nosi 110kg ko iz šale da se može borit 5 rundi bez problema, a vettori u petoj izgleda kao da ga adesanja guzi

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2023 21:30 (GSP).
6 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

jeste vi vidjeli main event koji se sprema za ufc 291 :

 

DUSTIN POIRIER
VS
JUSTIN GAETHJE

JAN BŁACHOWICZ
VS
ALEX PEREIRA

TONY FERGUSON
VS
BOBBY GREEN

PAULO COSTA
VS
IKRAM ALISKEROV

STEPHEN THOMPSON
VS
MICHEL PEREIRA

DERRICK LEWIS
VS
MARCOS ROGERIO DE LIMA

MICHAEL CHIESA
VS
KEVIN HOLLAND

15 godina
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
3dfx kaže...

jeste vi vidjeli main event koji se sprema za ufc 291 :

 

DUSTIN POIRIER
VS
JUSTIN GAETHJE

JAN BŁACHOWICZ
VS
ALEX PEREIRA

TONY FERGUSON
VS
BOBBY GREEN

PAULO COSTA
VS
IKRAM ALISKEROV

STEPHEN THOMPSON
VS
MICHEL PEREIRA

DERRICK LEWIS
VS
MARCOS ROGERIO DE LIMA

MICHAEL CHIESA
VS
KEVIN HOLLAND

 Top card, nadajmo se da neće nitko otpasti.

Tigar Krezumica
14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Conora hebe usada, mogao bi on u BKFC odraditi koju hehe, a alvareza i chanldera neka se pobiju :D
7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
3dfx kaže...

jeste vi vidjeli main event koji se sprema za ufc 291 :

 

DUSTIN POIRIER
VS
JUSTIN GAETHJE

JAN BŁACHOWICZ
VS
ALEX PEREIRA

TONY FERGUSON
VS
BOBBY GREEN

PAULO COSTA
VS
IKRAM ALISKEROV

STEPHEN THOMPSON
VS
MICHEL PEREIRA

DERRICK LEWIS
VS
MARCOS ROGERIO DE LIMA

MICHAEL CHIESA
VS
KEVIN HOLLAND

Ovo je najjaci UFC main card u povijesti, nadam se da ce se ostvariti

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Da je na vrhu još neki pravi title fight onda bi sigurno bio među najboljima ikad. Ovako je potencijalno samo najbolji ove godine.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

ne bih se slozio, bitnije je koji borci sa kojim stilovima se bore, a ne za sto se bore

 

tako da ne treba title fight na tom eventu. i ovako je najjaci card ikad poslozen

 

duplo bolji card nego UFC 290, a tamo su 2 borbe za naslov 

 

 

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Sve je bitno. I tko se bori i za što se bori. Ne znam od kad pratiš UFC, ali card bez ijedne stvarno bitne borbe teško može biti najbolji ikad.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...
Sve je bitno. I tko se bori i za što se bori. Ne znam od kad pratiš UFC, ali card bez ijedne stvarno bitne borbe teško može biti najbolji ikad.

UFC pratim od UFC 23, kada se Randleman borio sa Williamsom za naslov, nakon sto je Rutten otisao u mirovinu

 

I dalje je ovo najbolji UFC card ikad 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2023 11:19 (X3M).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice