MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.527
|
čitano: 1.364.671
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...
Sve je bitno. I tko se bori i za što se bori. Ne znam od kad pratiš UFC, ali card bez ijedne stvarno bitne borbe teško može biti najbolji ikad.

Kaj fali? Silva vs Maia? I još takvih 6 borbi za naslov? Ili bi nam trebala biti draža ova potencijalna "brawlers bonanza" gdje bi moglo biti krvi do koljena

6 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

kak znas da je netko casual? tako sto su mu bitne samo borbe za naslov 

 

onaj tko voli borilacke vjestine, gleda ovaj sport upravo zbog toga, zbog vjestina boraca, bez obzira jel se bore za naslov ili za gajbu pive u obliznjoj birtiji

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
3dfx kaže...

kak znas da je netko casual? tako sto su mu bitne samo borbe za naslov 

 

onaj tko voli borilacke vjestine, gleda ovaj sport upravo zbog toga, zbog vjestina boraca, bez obzira jel se bore za naslov ili za gajbu pive u obliznjoj birtiji

 Sorry mister hardcore pratitelj iz kauča 

 

Card može biti proglašen najboljim tek nakon eventa, ako se sve što očekujemo ostvari. Iz tog carda je jedino 100% sigurno da će main borba biti spektakl. Sve druge imaju popriličan potencijal da ne budu toliko atraktivne koliko na papiru izgledaju. I naravno da je bitno da borba ima nekakav ulog jer i to donosi određenu draž, a ovdje su sve friendly mečevi. Eventualno bi Jan vs Pereira moglo biti za number 1 contendera, ne znam je li potvrđeno.

 

 

 

In other news, UFC 295 Jones vs Miocic 11.11.2023. Here we go.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 mjeseci
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

loš ovaj zadnji ufc. poljaka pokrali, ne vidim kako je pereira to dobio, ali očito se njega gura. Ferguson je trebao odavno u penziju, nije njemu sve čisto u glavi, a od batina koje prima će mu biti samo gore. žalosno mi je to gledati.

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Solidan event, sve skupa sa early prelimsima i prelimsima, a main fight...

 

 Strickland

 

Tigar Krezumica
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
fromcelltohell kaže...

Solidan event, sve skupa sa early prelimsima i prelimsima, a main fight...

 

 Strickland

 

 jedan od jacih upsetova u zadnjih par god. potpuna dominacija samo s jab i crossom

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Zasto je upset?pa nisi ti ili ja bio tamo nasuprot kineza nego covjek koji je pro i kojem je to cijeli zivot i svaki dan trenira zestoko.ako je finalu sa razlogom je tamo.

 

Ista tako retardacija je hrvatska repka na srecu dosla u finale i polufinale...ako je tamo sa razlogom je tamo i ima taj faktor

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Pa na sreću je došao tamo, nije da je neki top borac koji je dobivao sve vrhunske redom. DDD se trebao boriti, ali se ozlijedio.

Isto kao sto su penali uglavnom sreca.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
17 mjeseci
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Rastavio ga Strickland kao neki prosječni borac kategorije.Adesanya me sve više podsjeća na AJ u ringu.

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Adesanya totalno podbacio ali moram priznat da se vec dugo tako pasivno bori ..pa pogodi koju kontru i zavrsi mec..
AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
GSP kaže...

Zasto je upset?pa nisi ti ili ja bio tamo nasuprot kineza nego covjek koji je pro i kojem je to cijeli zivot i svaki dan trenira zestoko.ako je finalu sa razlogom je tamo.

 

Ista tako retardacija je hrvatska repka na srecu dosla u finale i polufinale...ako je tamo sa razlogom je tamo i ima taj faktor

 Koji bazicni komentar lol. Pa upset je jer je 5. na rankingu, a koeficijent 6.0 (po cemu je najveci UFC title upset ikad btw). To je po definiciji upset. Inace je ranking pogresan.

 

Ovo tvoje je ekvivalent onima koji misle da je svaka sportska oklada 50/50 a ne koeficijent.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2023 8:31 (Mitch).
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Šta se svašta izdogađalo u zadnjih 24h vezano za UFC 294 event sljedeći tjedan.

Oliveira je ispao protiv Makacheva, umjesto njega je uletio Volkanovski, tako da imamo rematch.

Paulo Costa je ispao protiv Kamzata, umjesto njega je uletio Kamaru Usman. Ovo bi mogla biti dobra borba.

USADA je objavila da UFC od 01.01.2024 raskida suradnju sa njima, najprije zbog sitaucije sa McGregorom koji je nedavno predao sampleove za testiranje, ali treba proći najmanje 6 mjeseci testiranja prije borbe. To se vjerovatno Dana Whiteu nije svidjelo jer je bilo špekulacija da bi se McGregor borio sa Chandlerom oko Božića, a zbog te regulacije od 6 mjeseci nebi mogao. Isto tako nebi mogao ni na UFC300 koji se planira za 2. ili 3.mjesec.

Tako da im je očito bilo lakše otkantati USADU nego izgubiti potencijalne milijune koje bi im donio McGregor.
Vjerovatno će odabrati neku drugu anti-doping organizaciju koja će biti možda susretljivija po tom pitanju ili će možda i sam UFC raditi svoja testiranja. Ali po meni tako gube bilo kakav kredibilitet što se tiče dopinga jer će moći raditi šta žele i popuštati kome žele.

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

31.12.2023. ističe ugovor između USADA-e i UFC-a, UFC ne želi potpisati novi ugovor s njima.

 

Tigar Krezumica
14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
fromcelltohell kaže...

31.12.2023. ističe ugovor između USADA-e i UFC-a, UFC ne želi potpisati novi ugovor s njima.

 

 koliko sam skužio usada je njih odjebala

14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ajmo laganini zagrijavanje za današnji j.beni event, mislim da će bit zanimljivih fightova. 

Kolko tih dagestanaca ima, u svakom main card fightu je jedan.

Mogli su i kakav uvodni meč stavit i hazbulu i nekog, e to bi bilo to.

Kakve su prognoze? Ja se slazem sa prognozama da sve pobjeđuju dagestanci u mainu mada bi volio da Volk malo poremeti te planove i proba prodrmati Makhacheva. 

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Super mi je što kreću u 20h glavne borbe. Gleda se uživo u normalno vrijeme. Više bih volio da se dogodila borba Coste i Chimaeva, ali i ova zamjenska borba je dobra. Volio bih da bude iznenadenja,  pogotovo da Volk pobjedi, lik mi je odličan.

10 mjeseci
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

za sad ništa posebno. sjebali onu s johhnyem, sjebali usmana - čečena, trebala je ići na 5 rundi jebeš ove tri, da vidimo glavnu....

 

i to je to, sve u svemu sranje od eventa, a i UFC pomalo postaje sranje. jedino što je Dani bitno su dolari i sad se štimaju borbe prema tržištima kako bi se okrenula lova.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2023 22:29 (millennial).
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Otkazano Jones vs Stipe. Jones ozlijeđen, pauzira 8 mjeseci. Jbg.

 

Pavlovich vs Aspinal za Interim title. Solidna zamjena.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Zasto nije pavlovich stipe za interim

14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nije Stipe blesav da izgubi meč i zaradi sitnu lovu. Borba JJ mu nosi bogatstvo.
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
GSP kaže...

Zasto nije pavlovich stipe za interim

 Vjerojatno jer Stipe želi samo Jonesa i ništa drugo. Lako moguće da se nikad neće boriti jer će Jones valjda prvo u ring za ujedinjenje pojaseva. Znači tek za godinu i pol bi mogla biti borba sa Stipom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 mjeseci
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...

Otkazano Jones vs Stipe. Jones ozlijeđen, pauzira 8 mjeseci. Jbg.

 

Pavlovich vs Aspinal za Interim title. Solidna zamjena.

 ma sranje totalno, baš sam se bojao tako nečega. Stipe je zaslužio tu borbu protiv Jonesa. Pavlovich - Aspinal za titulu, smiješno, na što je spala nekad perpektivna kategorija.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
millennial kaže...

 ma sranje totalno, baš sam se bojao tako nečega. Stipe je zaslužio tu borbu protiv Jonesa. Pavlovich - Aspinal za titulu, smiješno, na što je spala nekad perpektivna kategorija.

 A gle, svaka divizija je tokom godina imala uspona i padova. LHW i HW su uvijek imale manji "pool" pravog talenta. Sad je to još manje. Ali to na stranu, fight bi trebao biti dobar. Oboje su imali jako dobrih trenutaka. Pavlovich je više manje sve počistio dosad. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 mjeseci
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...
millennial kaže...

 ma sranje totalno, baš sam se bojao tako nečega. Stipe je zaslužio tu borbu protiv Jonesa. Pavlovich - Aspinal za titulu, smiješno, na što je spala nekad perpektivna kategorija.

 A gle, svaka divizija je tokom godina imala uspona i padova. LHW i HW su uvijek imale manji "pool" pravog talenta. Sad je to još manje. Ali to na stranu, fight bi trebao biti dobar. Oboje su imali jako dobrih trenutaka. Pavlovich je više manje sve počistio dosad. 

 Pavlovich još i zaslužuje napad na titulu, ali Aspinall nikako, on je još uvijek nedokazani hype. Osim Volkova taj lik još nije dobio nikoga bitnog da bi napao pojas. Možda je stvarno top teškaš, ali ovako doći u priliku napasti pojas sa jednom većom pobjedom govori dovoljno o situaciji u UFC-u i teškoj kategoriji.

 

Slično smo vidjeli i u MW kategoriji gdje je jedan Strickland dobio priliku napasti titulu. Na kraju je i uzeo, ali ja bi rekao da mu je Izzy predao jer je Strickland izrazito jednodimenzionalan borac, a Izzy se zasitio i to se vidjelo već duže vrijeme.

 

Usput, pravo ime Izzya je Israel Mobolaji Temitayo Odunayo Oluwafemi Owolabi Adesanya 

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Tko prenosi Furyja i Ngannoua od naših?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
Tko prenosi Furyja i Ngannoua od naših?

 Nitko, isključivo PPV, a u Velikoj Britaniji TNT Sports.

Zalijepiti ću link sutra navečer u ovoj temi

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Snoozly kaže...
m77 kaže...
Tko prenosi Furyja i Ngannoua od naših?

 Nitko, isključivo PPV, a u Velikoj Britaniji TNT Sports.

Zalijepiti ću link sutra navečer u ovoj temi

K L O Š A R I!!!!! 

 

U koje doba uopće ide fight?! 

ATJ Lučko
7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ATJLučko kaže...

 U koje doba uopće ide fight?! 

 Od 23:00 pa nadalje, ovisno o tome koliko traju borbe prije, vjerujem da će ipak biti bliže ponoći.

 

Inače ispravak, DAZN je otkupio prava za ovu regiju i prodaje PPV za 9,99€ ali prije toga morate imati običnu pretplatu na njihov servis. Uglavnom ciganluk teški što se tiče televizijskih prava.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Jurica Gregurović
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.10.2023 20:06 (jurica_m).
10 mjeseci
offline
MMA (Mixed Martial Arts)
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.10.2023 20:35 (millennial).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice