MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.529
|
čitano: 1.371.855
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Samo pet glavnih borbi, da.

Ostalo je uključeno u pretplatu na Fight Pass. Nedavno su digli cijene.

 

Kakvo je na Fight Channelu komentiranje? Ovi naši neznalice ili original?

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Danny_HR kaže...

Samo pet glavnih borbi, da.

Ostalo je uključeno u pretplatu na Fight Pass. Nedavno su digli cijene.

 

Kakvo je na Fight Channelu komentiranje? Ovi naši neznalice ili original?

 Zavisi tko komentira, nekad bude odlično, stvarno ti približe detalje u samoj borbi, a nekad bude očajno...primjerice za 199 je sukomentator za svaku borbu govorio da mu nije baš interesantna, da je razočaran itd. što naravno ubije volju za gledanjem, a znamo svi da je 199 možda bio i najbolji event ove godine.

 

 

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Znači naša ekipa?
Ništa od toga onda, rađe platim duplo za amere. :)

8 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Gledao sam malo prije borbu za pojas u slamka kategoriji i ostao sam odusevljen. Svaka cast tim zenama, ono sta su izdrzale, kako su se borile, nemam rijeci... Mozda ce mi pokvarit UFC200 jer su mi zene definitivno podigle ljestvicu ocekivanja :D

 

Jel tko primjetio kako je Tate neodoljiva kada se sredi? Bomboncic koji bi te pojeo u sekundi

16 godina
moderator
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Danny_HR kaže...

Znači naša ekipa?
Ništa od toga onda, rađe platim duplo za amere. :)

Praktički trostruko! Dodaj onda još malo pa si kupi HD.  Da, na FC-u nema Rogana, nego neki naši, nažalost.

 

A sad, da li su digli cijene nedavno - nemam pojma. Prestao sam pratiti preko ufc.tv-a kad su digli s oko 9-10 eura i to HD, a to je bilo još prošle (ili pretprošle?) godine.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.7.2016 20:55 (mbaksa).
16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Hahahahh dobra primjedba,nisam za tim išao uopće.100 evenata trajemo :)

 

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Čovječe! Tebe nema mjesecima. Mislio sam da si odustao od foruma. :) Očito samo lurkaš.

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Dobar početak eventa! :)
8 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nekakav kvalitetan link, sve sto sam nasao gore je od 360p nekakav hd xd

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Fino sve za sada, prezadovoljan sam, al ostatak eventa ću gledat ovih dana, moram odspavat zimski san :(
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

ja se probudio.

 

kupio sam event za 7 eura preko fight channela i bok.

 

720p super.

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Cain jednostavno veličanstven!:))
I ja se sada probudio, prelimse ću kasnije pogledati.
A, gledam preko Kodia ;)
13 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Bravo Amanda Nunes!! Žao mi je Meishe, ali Katy Perry je previše.

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sve u svemu, jako dosadan main card. 

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Na kraju Amanda vise manje spasila event a sta je tu je.

 

sada cu uz kavu pogledati sto se dogadalo prije..

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ufc 200 ću skinit i pogledat za koji dan, ali sad prenosim najbitniju vijest!

Henderson vs Bisping je najavljen!!!
Hvala Bogu da su poslušali publiku i fanove i omogućili ovu borbu!!!
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Cain i Aldo me oduševili, posebno Aldo koji je izgledao gladan, željan revanša s Conorom, fizički odličan, sve na mjestu.

Brock nakon pet godina pauze također izgledao brutalno, par puta pošteno zakucao Hunta u pod, iznenađenje za mene, očekivao sam famozni walk off...volio bih da Lesnar ostane u ufc-u.

Cormier...dosadan do bola, u standupu mu je Anderson s dva dana priprema radio probleme, zasluženi zvižduci za njega i zaslužene ovacije za Spidera.

Prelimsi odlični, žao mi je jedino da Lauzon - Sanchez nije potrajalo malo duže...e, da, je li još nekom 30-27 pretjerano za Gasteluma?

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
1.Lovac kaže...
Ufc 200 ću skinit i pogledat za koji dan, ali sad prenosim najbitniju vijest!

Henderson vs Bisping je najavljen!!!
Hvala Bogu da su poslušali publiku i fanove i omogućili ovu borbu!!!

 Sav respekt Hendersonu i ufc-u, ali ovo je teška lakrdija, čemu onda služi službeni poredak, ako lik s 46g i u posljednje tri godine, omjerom 3-6 može dobiti title shot???

Što je s Jacareom, Rockholdom, Weidmanom?

Još jednom, LAKRDIJA.

12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nakon toliko velikih imena kompletan event me nije zaintrigirao toliko. Jedina borba koju bih izdvojio je Cain vs Browne. To je bilo veličanstveno za pogledati . Od ostalih borbi ostaje žal za spidera što nije bilo više standa jel su svi MMA fanovi bili u transu. Ocjena eventa : 3

Pro audio equipment
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2016 15:29 (Nikacc).
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ja bi rekao ni 3 

 

Nekako sam očekivao puuno više od ovog eventa, na kraju smo dobili ništa.

Za zadnju borbu, tate je izgledala kao da joj nije do borbe od samog početka, i nakon 20 sekundi se vidjelo da gubi ovu.

 

Cain je napredovao dosta, ali i dalje mi se ne sviša onaj njegov stil gdje nagura nekoga uza zid i samo ga gura uz ogradu. Malo je manej to radio danas, ali oept se par puta vidjelo da je na to išao.

 

DC me totalno razočarao. Da je Jones bio unutra u punoj spremi, razbio bi ga na komade. Pa Silva koji je nepripremljen došao, mu je zadavao problema u stojci, i da je borba potrajala još minutu, nebi živ izašao iznutra.

Da ne spominjem da nije napravio apsolutno ništa na podu, iako je imao tu pozciju više od 10 minuta.

 

Znam da su i Lesnar i Hunt legende, i vidim na neki veličaju Lesnara, ali da je on došao na ruke bilo kojem od top 5 boraca iz kategorije, nebi izašao iz prve runde sigurno.

Spasilo ga je to što Hunt baš nije fizički tako jak ni brz kao nekad, a oni pokušaji rušenja neki su doslovno komični.

 

Sve u svemu, 199 mi je čak bio zanimljiviji 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.7.2016 7:10 (Arabarran).
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
rooswelt1991 kaže...

 

DC me totalno razočarao. Da je Jones bio unutra u punoj spremi, razbio bi ga na komade. Pa Silva koji je nepripremljen došao, mu je zadavao problema u stojci, i da je borba potrajala još minutu, nebi živ izašao iznutra.

Da ne spominjem da nije napravio apsolutno ništa na podu, iako je imao tu pozciju više od 10 minuta.

 Nema ništa zajedničko između DC-a u borbi sa Silvom i DC-a koji je trebao ući sa Jonesom u oktagon. 

 

Čovjek je u 2 dana prošao kroz katastrofalan psihički stres, i to se vidjelo i jako utjecalo na izvedbu, i bio je totalno demotiviran i tu samo da pokupi neku lovu. 

 

Nemoguće je znati kako bi prošao sa Jonesom. Ja sam uvjeren da je bio potpuno spreman i da bi mu sigurno pružio do sada najveći otpor u najmanju ruku.

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Priznajem, bia sam u krivu! UFC je prodan..

Šta se DCa tiče, tko će znat kakav je bia dogovor za tu borbu. Dc je moga Silvi glavu otkinit, moguće da su se dogovorili kako će ić na odluku da se ne ozlijede ni jedan ni drugi. Sve je to biznis...
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ljudi ne kuže da UFC nije kickboxing nego MMA. DC ako želi može hrvati koliko želi i protiv čovjeka poput Silve to mu je najpametniji potez. DC je napravio što je trebao i to je to.

Problemi koje je prošao prije ove borbe sigurno su uzeli danak i nema dvojbe da bismo protiv Jonesa gledali drugačijeg Cormiera.

 

Usput, Silva je zaslužio ovacije jer je par mjeseci nakon operacije, bez jednog jedinog treninga, pokazao da je jedan od najboljih na svijetu u onome što radi. Usput, ne radi se o bilo kakvoj operaciji, već operaciji žući. Oni koji znaju nekoga tko je to operirao vrlo dobro znaju kako to utječe na tijelo. Tako da mu se ne može zamjeriti apsolutno ništa.

9 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Svaka čast Andersonu Silvi.

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Lesnar je imao istu taktiku kao i Cormier, ali je Lesnar dolje pokušao završiti Hunta, Cormier je bio užasno dosadan, neaktivan, što je i rezultiralo time da je McCarthy nekoliko puta vraćao borbu na noge.

Cerrone je nakon meča također isprdao Cormierov nastup, a složiti ćemo se da on zna razliku između mma i kickboxa.

13 godina
neaktivan
offline
16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Danny_HR kaže...

Ljudi ne kuže da UFC nije kickboxing nego MMA. DC ako želi može hrvati koliko želi i protiv čovjeka poput Silve to mu je najpametniji potez. DC je napravio što je trebao i to je to.

Problemi koje je prošao prije ove borbe sigurno su uzeli danak i nema dvojbe da bismo protiv Jonesa gledali drugačijeg Cormiera.

 

Usput, Silva je zaslužio ovacije jer je par mjeseci nakon operacije, bez jednog jedinog treninga, pokazao da je jedan od najboljih na svijetu u onome što radi. Usput, ne radi se o bilo kakvoj operaciji, već operaciji žući. Oni koji znaju nekoga tko je to operirao vrlo dobro znaju kako to utječe na tijelo. Tako da mu se ne može zamjeriti apsolutno ništa.

 Kuže ljudi razliku, ali ljudi kuže i kad im je netko nezanimljiv i dosadan. Kad se toliko želio boriti na UFC 200 da je prihvatio bilo koga u roku od 2 dana prije borbe, očekivao bi da je želio prirediti i neki show, tj. zabavu za gledatelje.

OK, 100 ljudi - 100 ćudi, nekome je ono sigurno bilo zanimljivije za gledati od stojke, ali moramo biti realni, za 99/100 ljudi nije i Cormier je ostavio očajan dojam u borbi koja nije imala nikakve težine i gdje je mogao igrati malo manje kalkulirano. Istina, nije Spider baš bilo tko, ali realno on je njega trebao razmontirati, a ne wrestlefuckati 4/5min svake runde. 

Davao sam DC-u dobre šanse u uzvratu s Jonesom, ali sad nakon ovog mislim da bi ga Jones namlatio 7x gore nego prvi put.

Zasluženo je dobio hukanje publike.

 

Ostatak eventa prilično nezanimljiv, ženske su malo popravile dojam, posebno Nunes, koju sam i birao za W. Volio bih da ona neko vrijeme ostane prvak, baš je simpa cura. Miesha djelovala jako loše pripremljeno, i psihički i planski za borbu.

 

Lesnar -Hunt: borba je bila 50-50, ili Hunt walkoff OK ili Lesnar decision, pokazalo se da je ovo drugo. Hunt me razočarao u drugoj rundi, kada je imao priliku na nogama, nije ništa radio, samo se odmarao cijelu rundu. Lesnara bih volio vidjeti kao dio stalnog rostera UFC-a, nije ni on baš zanimljiv ali freakshow borbe su uvijek dobrodošle.

 

Aldo-Edgar: dosta slično prvoj borbi,iako mi sada ova pobjeda djeluje impresivnije kada se zna kako je Edgar dominatan bio od tog poraza u prvoj borbi. Conor ima o čemu razmišljati u rematchu, neće to biti nimalo laka borba ako Aldo bude ovako koncentriran i bude se ovako pametno borio.

 

Cain -Browne: očekivano demoliranje od strane Caina, Happa je očajan borac, ove pobjede koje i ima, nijedna nije bez asteriksa (*) . Iskreno lik mi djeluje kao šupak i uvijek se veselim kad vidim kako gubi svijest od nečijih udaraca. Cain ako se uspije održati zdravim bi mogao biti najteži izazov za Stipu. Priej toga bih volio vidjeti rematch s Werdumom.

 

Na prelimsima odličan performans Gasteluma, totalno zasluženo. Moram priznati malo sam ga podcjenio,  dečko postaje sila u 170 diviziji, dok Hendricks upravo suprotno, postaje nebitan.

 

 

 

 

 

 

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
16 godina
moderator
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Dosadan, dosadniji, DC.  Prije sam navijao za njega jer je Jones bio šupak pa sam htio da ga bilo tko ispraši, a DC je bio najizgledniji za to. Danas bih volio da netko ispraši DC-a (Jones ), jer se također pomalo šupački drži, no za razliku od Jonesa, vrlo je neatraktivan za gledanje. Ne odgovara mi ni borbeno-stilski, ni karakterno. Neka Cain ode u penziju, a DC u tešku kategoriju - možda se vrati na atraktivnost koju je imao pred tri-četiri godine.

16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

tako nekako,stalno pratim,rijetko pišem :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice