Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.974
|
čitano: 3.246.603
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ak netko ima viška pozivnicu za morningstream bio bih zahvalan :)

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Može i menijednapozivnica za morningstream ako tko ima 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Slijedi Mađarska. Ne znam kako će to biti zanimljiva utrka. Obično bude procesija. No veseli borba u srediti poretka, tako da tu može biti svega. A i Ferrari je tu. :) 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Realno ja sam prestao gledat ta prva dva mjesta. Borba za 3 mjesto je uvijek tu. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ekipa mozda sam u krivu, ali svi koji imate neku pretplatu na TV (A1, Optima...) imate njemacki RTL na kojem se prenose kvalifikacije i utrke, iako ne znam njemacki, ali nema toliko reklama i da se poslusati radio. Ja vec godinama gledam taj RTL i super je, nemam potrebe za nikakav stream.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nema reklama? Pa 40% utrke su reklame

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Zadnju utrku nije bilo uopce toliko, a s obzirom da je bila dosadna nije mi ni malo smetalo. Cak ni u prvoj nije bilo toliko lose, ima sa strane mali pregled.

 

Slazem se da ih ima neki put previse, ali je cisto pristojno ove godine zasad

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...

Ekipa mozda sam u krivu, ali svi koji imate neku pretplatu na TV (A1, Optima...) imate njemacki RTL na kojem se prenose kvalifikacije i utrke, iako ne znam njemacki, ali nema toliko reklama i da se poslusati radio. Ja vec godinama gledam taj RTL i super je, nemam potrebe za nikakav stream.

 

Ja vec duze vrijeme gledam na austrijskom ORF1 jer nemaju nikad reklame za vrijeme trke.

twice the pride double the fall
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Reklame na arena1 hd su smanjene u odnosu na proslu godinu bar za 60%, tako da je prihvatljivo za gledanje. Ja znam pratit na sky sports us, ili sky sports.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Reklame na arena1 hd su smanjene u odnosu na proslu godinu bar za 60%, tako da je prihvatljivo za gledanje. Ja znam pratit na sky sports us, ili sky sports.

 Ja gledam na SK1 HD Srbija ili Sky Sport F1 HD DE. Nikad nemaju reklame tok traje utrka.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Navodno je Vettel pred potpisivanjem ugovora sa Racing pointom odnosno Aston Martinom. Tako da Perez vjerojatno odlazi jer nevjerujem da će Lawrence sina izbacit iz tima.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ZooZ kaže...

Racing pointom odnosno Aston Martinom.

Baš me zanima jel to bude samo još jedna promjena imena ili tu bude bilo i nešto više. Mercedes ostaje i dalje kao dobavljač motora ili?

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Čudno mi je to, s Perezom ujedno odlazi i velika lova. Perez je vrlo dobar vozač koji ima dobru financijsku pozadinu tako da ne bi trebao biti problem da nađe drugu momčad. Nekako mi tu dolazi da bi ga Haas mogao uzeti. 

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Neslužbene informacije govore da je prelazak Vettela u RP (Aston Martin od iduće sezone) done deal. Naravno, Perez otpada. Navodno je jako ljut i razočaran u toj mjeri da čak razmišlja o napuštanju F1. Posebno ga "boli" što je s momčadi od početka kada su bili katastrofa i sad kad su postali bolja momčad odmah ga se rješavaju. 

 

F1 je stvarno okrutan sport. 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...

 Hm, Vettel u Racing Point tj. Aston Martin umjesto Pereza?  Ako gledamo zadnje Wolfovo ulaganje, a Mercedes tesko da bi zamjenio pobjednicki dvojac.

Vandit 

 Prije tocno 2 mjeseca, sam to napisao 

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2020 12:24 (ivanoile).
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Dobra prognoza. :)

 

Prije dva mjeseca je to bilo dosta teško za pogoditi. Sada nakon dvije utrke kada se vidjelo tko gdje pripada u poretku je malo lakše raditi takve prognoze. A ako RP ovako nastavi "razvijati" khm, khm bolid, iduće sezone pretječu Ferrari. Vettel bi im tu dobro došao sa svojim iskustvom. Tu će još biti i mercedesov motor i eto ti marketinga kojeg RP sa sadašnjim vozačkim lineupom može samo sanjati. 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja bih najvise volio da Vettel pocne guzit 2021 ovaj slampavi Ferrari, zajedno s onim Binottom. Vettel mozda nije vise za prvaka, ali Ferrari je ugusio sve svjetske prvake koje je imao, pa neka im karma vise vrati.

 

Kamo srece da Alonso i Vettel budu ispred Ferrarija... (navijam za Ferrari, ali njihovo ponasanje je kao da su od 2008 osvojili sva prvenstva)

Di2 & EPS FTW!
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Vettel još uvijek nije pristo na ugovor. Još uvijek razmišlja i nada se nekoj boljoj opciji za drugu sezonu. S obzirom da je za sljedeću sezonu dozvoljeno jako malo promjena na bolidu zbog covida, moglo bi se dogoditi da aston martin i bude bolju od ferraria, jer voze se praktički isti bolidi kao ove sezone. To bi praktički značilo borba za 3 mjesto u konstruktorskom poredku. 

 

No isto tako se vode neke kalkulacije Vettel-Perez jer bi bila ekipa jača, a Stroll bi dobio neku drugu ulogu. No ta opcija je malo vjerojatno. Kako god bilo sve će biti jasno do velike nagrade britanije s obzirom da do onda Vettel treba odgovoriti 

15 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...

Ja bih najvise volio da Vettel pocne guzit 2021 ovaj slampavi Ferrari, zajedno s onim Binottom. Vettel mozda nije vise za prvaka, ali Ferrari je ugusio sve svjetske prvake koje je imao, pa neka im karma vise vrati.

 

Kamo srece da Alonso i Vettel budu ispred Ferrarija... (navijam za Ferrari, ali njihovo ponasanje je kao da su od 2008 osvojili sva prvenstva)

Realno njega guzi i Leclerc u identicnom bolidu. Vettel od 2016. nije isti vozac.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mitch kaže...
ivanoile kaže...

Ja bih najvise volio da Vettel pocne guzit 2021 ovaj slampavi Ferrari, zajedno s onim Binottom. Vettel mozda nije vise za prvaka, ali Ferrari je ugusio sve svjetske prvake koje je imao, pa neka im karma vise vrati.

 

Kamo srece da Alonso i Vettel budu ispred Ferrarija... (navijam za Ferrari, ali njihovo ponasanje je kao da su od 2008 osvojili sva prvenstva)

Realno njega guzi i Leclerc u identicnom bolidu. Vettel od 2016. nije isti vozac.

 On je imao sreću što je vozio jedan od najbolji bolida ikad i tako osvojio 4 titule. Realno prosječan vozač i stalno neko plakanje, nikad on nije kriv itd...

 Stavit Hamiltona u neki drugi bolid isti k kao i Vettel.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
Mitch kaže...
ivanoile kaže...

Ja bih najvise volio da Vettel pocne guzit 2021 ovaj slampavi Ferrari, zajedno s onim Binottom. Vettel mozda nije vise za prvaka, ali Ferrari je ugusio sve svjetske prvake koje je imao, pa neka im karma vise vrati.

 

Kamo srece da Alonso i Vettel budu ispred Ferrarija... (navijam za Ferrari, ali njihovo ponasanje je kao da su od 2008 osvojili sva prvenstva)

Realno njega guzi i Leclerc u identicnom bolidu. Vettel od 2016. nije isti vozac.

 On je imao sreću što je vozio jedan od najbolji bolida ikad i tako osvojio 4 titule. Realno prosječan vozač i stalno neko plakanje, nikad on nije kriv itd...

 Stavit Hamiltona u neki drugi bolid isti k kao i Vettel.

 Slazem se da, zbilja je pao u taj prosjek u zadnje vrijeme....pa meni je Sainz 10x uzbudljiviji vozac.

 

A jos povrh svega, Vettel radi pocetnicke greske...ironicno sto to nije radio u RB kad je zbilja bio pocetnik.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mitch kaže...
x18x05x kaže...
Mitch kaže...
ivanoile kaže...

Ja bih najvise volio da Vettel pocne guzit 2021 ovaj slampavi Ferrari, zajedno s onim Binottom. Vettel mozda nije vise za prvaka, ali Ferrari je ugusio sve svjetske prvake koje je imao, pa neka im karma vise vrati.

 

Kamo srece da Alonso i Vettel budu ispred Ferrarija... (navijam za Ferrari, ali njihovo ponasanje je kao da su od 2008 osvojili sva prvenstva)

Realno njega guzi i Leclerc u identicnom bolidu. Vettel od 2016. nije isti vozac.

 On je imao sreću što je vozio jedan od najbolji bolida ikad i tako osvojio 4 titule. Realno prosječan vozač i stalno neko plakanje, nikad on nije kriv itd...

 Stavit Hamiltona u neki drugi bolid isti k kao i Vettel.

 Slazem se da, zbilja je pao u taj prosjek u zadnje vrijeme....pa meni je Sainz 10x uzbudljiviji vozac.

 

A jos povrh svega, Vettel radi pocetnicke greske...ironicno sto to nije radio u RB kad je zbilja bio pocetnik.

Tamo uzme prvo mjesto u kvalifikacijama i u utrci pobjegne na startu. Kad si naprijed nema pritiska, voziš pažljivo. Kad si iza u poretku onda je sranje i puno se griješi, a on je to često radio. Valjda Lec bude pametniji i sa Sainz-om budu dobar posao radili.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1
But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Vettel još uvijek nije pristo na ugovor. Još uvijek razmišlja i nada se nekoj boljoj opciji za drugu sezonu. S obzirom da je za sljedeću sezonu dozvoljeno jako malo promjena na bolidu zbog covida, moglo bi se dogoditi da aston martin i bude bolju od ferraria, jer voze se praktički isti bolidi kao ove sezone. To bi praktički značilo borba za 3 mjesto u konstruktorskom poredku. 

 

No isto tako se vode neke kalkulacije Vettel-Perez jer bi bila ekipa jača, a Stroll bi dobio neku drugu ulogu. No ta opcija je malo vjerojatno. Kako god bilo sve će biti jasno do velike nagrade britanije s obzirom da do onda Vettel treba odgovoriti 

 A koja je trenutno bolja opcija od RP-a? Nema je. Možda eventualno ako Red Bull nije 100% za Albona, što mi je teško povjerovati. 

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pa bolje opcije nema, ali se on još uvijek nada da će nešto iskrsnuti. Aston Martn će druge godine biti još bolji, a i već sad se govori da će nadogradnje koje će donjeti ove godine ubrzati bolid

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Pa bolje opcije nema, ali se on još uvijek nada da će nešto iskrsnuti. Aston Martn će druge godine biti još bolji, a i već sad se govori da će nadogradnje koje će donjeti ove godine ubrzati bolid

 Nije Toto glup da ulaze 40 mil. u nesto sto nema smisla tj. nece biti kompetitivno. Samim time sto je RP vec kopija Mercedesa i ima pace da moze konkurirat postolju.

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari mrvicu bolje izgleda (da pokucam), ali Mercedes je u svom svijetu. (i njihov blizanac)

Di2 & EPS FTW!
7 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Za ekipu koja nema gdje gledati utrke (i kvalifikacije) - sportsurge.net

Streamovi su uglavnom u 720p, a neki i 1080p ali ti znaju tu i tamo zaštekat. Preporuka je da odaberete stream SkySportsa jer su ipak oni službeni partner F1, a i komentatori su najbolji. Odgledao sam obje ovosezonske utrke i nisam imao nikakvih problema.

Vidim da se žalite i na reklame, na SkySportsu ih tijekom prijenosa uopće nema. Probajte danas pogledati kvalifikacije pa provjerite

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2020 1:25 (Snoozly).
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Imam MaxTV i gledam F1,reklame su tu malo manje nego inace ali tu su..ne smeta mi toliko nije GP upitanju da je svaka sekunda bitna..ne oada mi napamet opet nesto placat da bih gledao bez reklama..a i uvik nesto Blazicko i sukomentator kazu zanimljivo sto nisam znao pa se i informiram usput s obzirom da ne pratim preko tjedna nista!
AUDIOFIL
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Oba Williamsa u Q2. Ovo se dugo nije desilo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice