Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 29.503
|
čitano: 3.577.918
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 tjedna
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Još jedna važna faca odlazi iz Red Bulla, Will Courtenay. Prelazi u McLaren, doduše sredinom 2026.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Likovi uvijek idu lijevo desno po engleskoj. Više me iznenadi kad englez pređe u Ferrari.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Polako svi napuštaju brod koji tone.

Ostaće bez većine ključnih ljudi, a pitanje je na šta će ličiti i partnerstvo sa Fordom od 2026.

I Max će vjerovatno mijenjati sredinu nakon sljedeće sezone.

Onda neka voze Horner i Helmut, teško da mogu biti gori od Pereza, mada po njihovoj logici Perez bi mogao postati i prvi vozač. 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Krellac kaže...

Još jedna važna faca odlazi iz Red Bulla, Will Courtenay. Prelazi u McLaren, doduše sredinom 2026.

 Otišao i Ricciardo, Perez odlazi na kraju sezone. 

4 tjedna
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Memphis kaže...
Krellac kaže...

Još jedna važna faca odlazi iz Red Bulla, Will Courtenay. Prelazi u McLaren, doduše sredinom 2026.

 Otišao i Ricciardo, Perez odlazi na kraju sezone. 

 Bit će zanimljivo vidjeti stanje RB-a sljedeće sezone, a o 2026-oj da ne govorim.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Memphis kaže...
Krellac kaže...

Još jedna važna faca odlazi iz Red Bulla, Will Courtenay. Prelazi u McLaren, doduše sredinom 2026.

 Otišao i Ricciardo, Perez odlazi na kraju sezone. 

 Ovo i nije bas negativna vijest hahaha

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nitko ne ostavlja mogućnost da se Ricciardo možda samo htio oprostiti sa F1, barem sa najbržim krugom?

Možda više nikad neće sjesti u F1 bolid (u službenoj sesiji).

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Niti malo ne zalim za ricciardom.

Po meni ga se malo previse velicalo.
Niti je zanimljiv kao vozac niti kao osoba izvan staze
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Pa vec se oprostio jednom pa se vratio..po meni nebitan vozac ,bilo je takvih ohoho…
AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Pa vec se oprostio jednom pa se vratio..po meni nebitan vozac ,bilo je takvih ohoho…

Pa ne znam baš da je bilo puno takvih vozača sa pobijedama. Prosječnih bez pobijeda je bilo koliko si htio. Sa pobijedama se mali broj njih može pohvalit pa to je ono što se na kraju broji i pamti.
Kako stvari trenutno stoje u F1 ne bi se čudio da se kojim slučajem ponovo vrati. Pogotovo sad kad se RB raspada i svi ključni ljudi te vozači odlaze. Neće ni Max još dugo u RB-u. Iako mislim da je sam shvatio stanje u RB-u i mislim da mu nije cilj se vratit u neku sakatu momčat da se bori za 10 mjesto.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mesta na stazi u F1 ukupno ima 20, manje nego što zapošljava jedan fudbalski klub. Samim tim, jeste događaj kad se pojavi bilo koje novo lice, ili kad staro napusti sport. Pri tom Riccardo nije baš najnebitniji u istoriji sporta. Od aktivnih vozača, više pobeda od njega imaju samo četvorica, trojica koji su svetski prvaci, Hamilton, Verstappen i Alonso, i osim njih jedino Bottas.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 11:04 (Ivan(4)).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Nebitan vozac..za 10-15 god malo ce ga ko ikad spomenut…idemo dalje
AUDIOFIL
4 tjedna
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne spašava ga ni onaj njegov "zarazni" osmijeh.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice