Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 29.072
|
čitano: 3.342.585
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kakav krš i lom. 

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jedan Ferrari manje. Vjerujem da isto slijedi i Leclerca.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Jedan Ferrari manje. Vjerujem da isto slijedi i Leclerca.

 Oba su tu, samo jedan je predzadnji, ali bude startao sa svoje pozicije. Nadam se da Lec bude pobijedio svima u inat. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2024 15:24 (x18x05x).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Fala k. Napokon! Začepio Ferrari svima usta da budu sjebali utrku.

Inače jako dosadna utrka i što prije izbaciti ovu stazu iz F1. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2024 17:35 (x18x05x).
16 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Drago mi je da je Čarli konačno ovo uzeo. Inače kriminalno dosadna utrka, spavao sam od 30 i kusor kruga do pred kraj kad me pas probudio.

Neka podijele bodove nakon kvala, a u nedjelju fino kavijar, šampanjac i jahte.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Napokon. Plakao je i Charles i Albert, i vatrogaskinja, a skoro sam i ja zaplakao.

9 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja još uvijek ne vjerujem... takva prilika za pošpricati princezu... a oni ništa... jao jao

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Pazi, nikad ranije, a gledam svaku trku od 1997. godine, nisam vidio da je kraljevska loža ostala na svojim mjestima za vrijeme šampanjca. Čak je Albert otvorio vlastiti šampanjac i počeo polijevati.  Dosadna, ali veoma emotivna utrka. Mislim da su danas do kraja utrke svi bili navijači Leclerca, ako već netko ne navija za Ferrari. 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jedna pobjeda McLaren-a i jedna pobjeda Ferrarija više ljudima znače nego sve pobjede Mercedesa i RB-a. 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Bio sam na utrci danas. Nakon pobjede Leclera sve jahte u luci su upalile trube. Fantasticno je bilo. Bio sam na tribini koja gleda prema njima a iza nas je ciljna ravnina.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Magnussen je upropastio utrku sebi, timskom kolegi, Perezu, a i svima nama jer je eliminirao jedino što je utrku moglo učiniti bar malo zanimljivijom, a to je promjena guma.

Doduše nije baš svima sve upropastio, spasio je Sainzovu utrku 

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
1-3 Ferrari..ufff Sainz se za dlaku izvukao..Leclerc napokon..Max bespomocan…zar sljedi zanimljivija sezona od ocekivanog,bumo videli veselim se sljedecoj,ali tek za 2 tjedna!
AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Widowmaker kaže...

Magnussen je upropastio utrku sebi, timskom kolegi, Perezu, a i svima nama jer je eliminirao jedino što je utrku moglo učiniti bar malo zanimljivijom, a to je promjena guma.

Doduše nije baš svima sve upropastio, spasio je Sainzovu utrku 

 

I pokazao da je suđenje u F1 i dalje clown show. Ovo je bilo za opomenu pred race ban sve da i nije imao kaznenih bodova, al u situaciji gdje je dobio 3 kaznena boda u Miamiju zato što je opetovano izlazio staze dok je branio poziciju od Hamiltona da ne dobije nikakve bodove za potpuno brain dead potez koji nije imao nikakvog smisla u bilo kojoj varijanti, a uz to je napravio ogromnu štetu na 3 bolida i zaustavio utrku.... A u isto vrijeme Ocon je dobio 5 bodova za preoptimističan potez gdje je izbacio iz utrke samo sebe, ali potez koji je bio konzervantivan u odnosu na Magnussenov.

 

Kad se sjetim da su je Grosjean dobio instant race ban za prilično glup potez, ali realno nenamjernu pogrešku koja se redovito dešava na startu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2024 9:45 (Chronosus).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Jedna pobjeda McLaren-a i jedna pobjeda Ferrarija više ljudima znače nego sve pobjede Mercedesa i RB-a. 

Meni kao navijaču RB-a ne.

Ali nek ti bude.
Max je dobar frend, pušta svojim frendovima da pobjede utrke koje im znače 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kanada će biti reality check. Mislim da će opet biti RB na vrhu, samo što je taj vrh sve manji. 

Bodovno situacija izgleda još dobro. 

In vino veritas
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
sudy_freak kaže...
x18x05x kaže...

Jedna pobjeda McLaren-a i jedna pobjeda Ferrarija više ljudima znače nego sve pobjede Mercedesa i RB-a. 

Meni kao navijaču RB-a ne.

Ali nek ti bude.
Max je dobar frend, pušta svojim frendovima da pobjede utrke koje im znače 

 Tebi ne, ali nama koji volimo ovaj sport ovakve stvari se trebaju dešavati. Pobjeda jednog vozača i jednog tima nije zanimljiva nikom osim navijaču istog.

 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
GranDaddo kaže...

Kanada će biti reality check. Mislim da će opet biti RB na vrhu, samo što je taj vrh sve manji. 

Bodovno situacija izgleda još dobro. 

 Bitno da ne pobjeđuju uvijek. 

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

RB je opet najbolji i samo svojim malim pehovima daju malu zanimljivost. Bolje da Maks osvoji titulu s promjenjivim ljudima na prvom mjestu nego da osvoji 18 utrka u komadu.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Čuo sam te priče. :-D Više puta, u zadnjih 20 godina.

7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Sainz je navodno potpisao za nekoga, objava uskoro, kažu.
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Petez ostaje u RB…iznenađujuce..ali ruku na srce idealan je drugi vozac..ova malo slabija sezona ali mozda se sad i popravi!
AUDIOFIL
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari opet flop.

 

And in the meantime in Sarajevo. Golf protiv F1 bolida. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2024 23:05 (x18x05x).
16 godina
moderator
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Doista neobična situacija:

"Britanac George Russell u Mercedesu ostvario je najbrže vrijeme kvalifikacija uoči nedjeljne Velike nagrade Kanade, devete utrke Svjetskog prvenstva Formule 1.

Russell je na stazi Gilles Villeneuve u Montrealu izborio svoj drugi "pole position" u karijeri s vremenom 1:12.000. Britanac je vozio točno isto vrijeme kao i zvijezda Red Bulla Max Verstappen, što se dogodilo tek drugi put u povijesti (Jerez 1997.), ali je prvi postavio to vrijeme."SN

...
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ferrari opet nesto sjebao,Merc iznenađujuce brz..Perez ispa u Q1..sramota
Ham cijeli vikend vozi top i na kraju sve sjebe u Q3 🤦
Moglo bi bit danas zanimljivo!
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2024 12:13 (volegradele).
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ferrari ce biti bolji u utrci ali ono jucer je bilo razocaranje... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2024 13:17 (deepshitcro).
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Znam da hoce ali da su bar 3/4 a ne 11/12…uglavnom katastrofa se sprema..
AUDIOFIL
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ferkan je shebao gume. Dali su im korištene gume za drugi stint umjesto novih kao svima ostalim. Pretpostavljam da su gledali da sačuvaju jedan set guma. Riskantna odluka, ali ono, da je prošlo zvali bi ih genijalcima. Ili pukovnik ili pokojnik. Nažalost nije uspjelo.

McLaren je zapravo najveći gubitnik ovih kvala, očigledno da im ovaj tip staze trenutno odgovara, ali ova bolida s hrpom grešaka u Q3.

Bez obzira na sve, mislim da su Max i Lando favoriti danas, pod uvjetom da svi živi prođu prvi zavoj.
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...
Ferkan je shebao gume. Dali su im korištene gume za drugi stint umjesto novih kao svima ostalim. Pretpostavljam da su gledali da sačuvaju jedan set guma. Riskantna odluka, ali ono, da je prošlo zvali bi ih genijalcima. Ili pukovnik ili pokojnik. Nažalost nije uspjelo.

McLaren je zapravo najveći gubitnik ovih kvala, očigledno da im ovaj tip staze trenutno odgovara, ali ova bolida s hrpom grešaka u Q3.

Bez obzira na sve, mislim da su Max i Lando favoriti danas, pod uvjetom da svi živi prođu prvi zavoj.

 Ne znam za vas ali ja se jako veselim ovoj utrci. Napokon više ljudi može pobijediti. RB nema tempo da se odmah odvoji na par sekundi. 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Samo da ne bude start pod SF-om. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice