Hnl 2009/10

poruka: 7
|
čitano: 3.032
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Hnl 2009/10

Sve komentare na utakmice u HNL-u ove sezone ili raspravu o "ligi 16" ili bilo što drugo vezano za HNL - možete napisati u ovoj temi!

14 godina
neaktivan
offline
Hnl 2009/10

Bilo bi bolje da je ostala liga 12. A u ovoj sezoni opet očekujem da Dinamo pobijedi (premda navijam za Hajduk), jer je dobro starta u prvenstvu a Hajduk je katastrofalno počea pa je već jednin dijelom oduzea sebi kakvu takvu utrku u prvenstvu, ali sve je moguće.

15 godina
protjeran
offline
Hnl 2009/10

Djeluje kao da bi mogla biti dosadna sezona, nadam se da ce novopridosli klubovi napraviti neka ugodna iznenadjenja. Osobno ne gledam previse HNL, pokusavam, ali se ubrzo nazivciram tako da sam najvjerniji ligi prvaka, nasim reprezentativnim nastupima i klupskim nastupima u europi(ako i koliko ih bude hehe).

16 godina
moderator
offline
RE: Hnl 2009/10
PsychoticBaklava kaže...

Djeluje kao da bi mogla biti dosadna sezona, nadam se da ce novopridosli klubovi napraviti neka ugodna iznenadjenja. Osobno ne gledam previse HNL, pokusavam, ali se ubrzo nazivciram tako da sam najvjerniji ligi prvaka, nasim reprezentativnim nastupima i klupskim nastupima u europi(ako i koliko ih bude hehe).

Ima jedna stvar kojoj se možemo svi veseliti ove sezone (skoro svi :) - ima puno golova! Pri tome ne mislim samo na Dinamo!

16 godina
offline
Hnl 2009/10

Mogu reći da me je Karlovac ugodno iznenadio. Nadam se da će tako i dalje nastaviti. Začelje je zanimljivo: Croatia Sesvete, Hajduk i Zagreb. Ajd, Istra 1961 se još drži iznad njih. Valjda će nešto biti od novih u ligi (Karlovac pokazuje da bi moglo). Dinamu lijepo ide, samo, neznam kak je odigrao 0:0 sa Zadrom, al' ajd, nije nešto strašno, samo da ne nastavi tako ili počne gubiti (mada smatram da bi trebao nastaviti pobjeđivati).

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
15 godina
protjeran
offline
RE: Hnl 2009/10
Upravo me to i veseli, svi znamo koliko je domaci nogomet ''u minusu'' sto se popularnosti tice. Velike predstave, golovi su jedino sto ih moze izvuci, a i nama spasiti nedjeljna poslijepodneva :D
16 godina
moderator
offline
Hnl 2009/10

Na Skupštini Udruge 1. HNL prihvaćen je raspored za sljedeća tri kola prvenstva koji je utvrđen i prilagođen početku emitiranja emisije ‘Volim nogomet’

ZAGREB - U 7. kolu T-Com 1. HNL u emisiji će se sa izravnim uključenjima pratiti utakmice Osijek - Istra 1961, Slaven Belupo - Međimurje, Inter - Dinamo i Rijeka - Karlovac pa će se te utakmice igrati u subotu, 12. rujna s početkom u 20.30 sati.

Zbog izravnog televizijskog prijenosa na HTV 2 u nedjelju s početkom u 20.15 igrat će Varteks - Hajduk, Zagreb - Cibalia igra se u petak u 19.00 sati, a u subotu od 17.30 igrat će Zadar - Croatia Sesvete i Lokomotiva - Šibenik.

U 8. kolu u terminu emisije Volim nogomet igrat će Hajduk - Zagreb, Šibenik - Varteks, Karlovac - Lokomotiva i Croatia Sesvete - Slaven Belupo, u nedjeljnom TV terminu igrat će Dinamo - Rijeka, a preostale tri igrat će se u subotu od 17.30 sati.

Za 9. kolo subotnji termin od 20.30 predviđen je za utakmice Zadar - Istra 1961, Slaven Belupo - Osijek, Lokomotiva - Dinamo i Varteks - Karlovac, u petak, 25. rujna igrat će Zagreb - Šibenik u 19.00 sati, u subotu u 17.30 Inter - Croatia Sesvete i Rijeka - Međimurje dok će Cibalia - Hajduk igrati u nedjeljnom terminu u 20.15 uz izravan TV prijenos.
(HNL)

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2009 16:12 (Miro).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice