HNK Hajduk Split izdvojena tema zaključana tema

poruka: 2.232
|
čitano: 542.023
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: HNK Hajduk Split
A nisam znao da će još dva utrpat haha
7 godina
offline
HNK Hajduk Split

Na kraju tragikomična utakmica.

Obje ekipe nesposobne, ali Dinamo bar ima trojicu vrhunskih igrača: Ademi, Špikić i Baturina.

Ostalo sve za zaborav.

Kod Hajduka baš svi bili katastrofa.

Ukratko, tipični derbi, samo ovaj put bez tučnjave na terenu, 20 žutih i deset crvenih 

Pobijedila bolja ekipa, sasvim zasluženo.

 

круха и игала...
5 godina
offline
HNK Hajduk Split

Pa dobro. Nije ovo ni bio neki neocekivani rezultat. Dobro se govorilo da (prosle sezone) nije nasa liga "jaca" sto su ostali klubovi ojacali, vec sto je Dinamo igrao cijelu sezonu losije od ocekivanja.

2 godine
offline
Re: HNK Hajduk Split
BlueMax kaže...
Awaziem je veliko pojačanje. Livaja je brz ko ja.

 super se kužiš u nogomet. 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
7 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Ima i tu nekaj.

A kaj je najgore Dinamo ove sezone još i puno gori, i nije se uopće pojačao, a ostali još i gori.

Ali dobro, nek samo Dinamo i Hajduk čim dalje doguraju u Europi, lako za HNL, Dinamo je ionak već osigurao naslov.

 

круха и игала...
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Ne znam, meni je utakmica bila dobra. Nije bio onaj klasični tvrdi derbi s par šansi nego utakmica u kojoj su i jedni i drugi tražili pobjedu. Dinamo očekivano bolji (prije utakmice sam prognozirao 3:1) ali i Hajduk je imao nekoliko promašenih zicera.
Hajdukova najveća mana je sporost. I igrača i baluna. Nisu igrali klasični bunker jer su u kontre izlazili s 5-6 igrača no vidjelo se da su ti igrači umorni. Zato mi je nejasno zašto fizički najspremniji Hajdukov igrač, Sahiti, nije igrao. Opet neke kalkulacije oko transfera?
2 godine
offline
HNK Hajduk Split

ma, "nekakav" sam navijač hajduka (nekad me je to više opsjedalo), ali Dinamo ga je jučer pregazio kao neki nižerazredni seoski klub.

pa ta sredina, "veliki" Krovinović i ekipa ne mogu dva pasa u sredini odigrati.

 

jadni livaja će izgubiti i malo živaca ako ostane još jednu sezonu u Hajduku..

Jedino što valja je on, klasa od igrača, podsjeća me na Diega Costu (Atletico Madrid) u najboljim danima..

 

ovo ostalo je za treću ligu.

 

još političari "ekonomisti" dovode sa strane raznorazne bezveznjake, kao da u Hrvatskoj.... čak samo u Dalmaciji, nema dobrog materijala, samo im treba dobar trener i dobar trening.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Nije Dinamo ništa osigurao. Dinamo će igrati europske utakmice, Hajduk najvjerojatnije neće. Dinamo svake sezone krene 100% u prvenstvo, ove je već prosuo bodove. Dinamo je s Hajdukom odigrao doma ali igra se i u gostima.
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Koji to stoper nikad nije pogriješio?
Osim te greške odigrao je dobro a s obzirom da je u klubu par dana odlično. Fizički je moćan, brz, ne boji se duela a ima i dobar balun prema naprid. Kad pogledaš ostatak Hajdukove obrane onda je definitivno pojačanje.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2022 12:30 (BlueMax).
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Ma od prve minute se vidilo sta ce bit..bez i obzira na zicer Biuka i Livaje..Dinamo je bija na svakom balunu..Baturina i Ivanusec na livoj strani su prolazili kako su htijeli..Hajduk ocajno los..vise od 3 dodavanja nisu mogli povezat..Krovinovica nigdi..ali ne krivim igrace koliko totalno promasenu taktiku Dambrauskasa..opet je pokazao da ide kemijat na bitnim utakmicama!
Vadi Grgica koji koliko toliko drzi sredinu stavlja ofezivnog Sahitija koji je trebao igrat od prve..Biuka stavio desno..Mikanovic i Melnjak ulaze tek u 60…
Mislim koje su to sheme..zar nije bolje uc u igru s najjacim sastavom..zgusnutom sredinom i poslije osvjezit momcad!
Igra Atanasova je tragikomicna..svaka cast za gol..ali totalno nebitan igrac..uglavnom kad smo poveli 1-0..znao samo da ce nam Dinamo uvalit bar 2 vise nego mi..totalno sam razocaran!!
AUDIOFIL
11 godina
offline
HNK Hajduk Split

ima tko nekakav stream za tekmu Hajduka?

12 godina
offline
HNK Hajduk Split

Link 1

 

 

Marko Ištuk
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Tragikomicno..bolje ne gledat drugo
AUDIOFIL
14 godina
offline
HNK Hajduk Split

Trener bi trebao barem jednu utakmicu sa istim sastavom odigrati. Ovo je trebalo izgubiti max sa 3 gola razlike. Vjv bude i 6-7 razlike na kraju.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
offline
HNK Hajduk Split

Bilo bi sportski od Villarreala da sad ne spusti tempo u drugom dijelu pa da zabiju još barem 10 komada.

Ali sumnjam.

 

круха и игала...
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Meni je bilo smiješno uopće čitati uvod u ovu utakmicu. Svi smo mi navijači i ponekad nerealni ali ljudi pamet u glavu. Ova ekipa je izbacila Juventus i Bayern i igrala polufinale LP. To je potpuno drugi svijet, budimo realni. Naš najbolji igrač njima na klupi nebi sjedio.

Jbg dopalo nas najgore moguće u ždrijebu i to je to. Nije meni krivo ovakvih utakmica, nego onih iz prethodnih godina kad smo ispadali od amatera.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Hajduk spor. Villarreal brz. Hajdukovi igrači se bez lopte drže svojih čuvara a Villarrealovi traže prostor. Rezultat: Villarreal igra, naši trče za njima. Trener novopridošlog stopera stavlja da igra libera, time duplira zadnjeg veznog i stvara rupu po sredini. Livajin obrambeni učinak je autogol i ništa više, Kalinić prima gol kakav se ne smije primiti. Dva razlike? Trebali bi slaviti. Šteta da ne vrijedi gol u gostima, no da vrijedi možda ne bi Vittoriu prošli.
13 godina
offline
HNK Hajduk Split

Sve u svemu za Hajduk je ovo ok rezultat. Šanse za prolazak su im i dalje 0% kao i prije tekme, ali svima je sad u podsvijesti da dva gola zaostatka nisu tako puno pa će Poljud sigurno biti rasprodan. Igračima je ovo odlična lekcija od top ekipe da malo vide gdje su, a i trener možda izvuće koju pametnu iz svega toga. Možda barem izvuku remi na Poljudu pa malo još poprave koeficijent.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
HNK Hajduk Split

Villareal je ekipa za ligu prvaka. 3. u skupini i proljeće u europskoj ligi. Zeznuli su prošle godine i jbg. Hajduk nikako nije imao sreće. Doduše, Gzira, Tobol i ekipa su kumovali toj nesreći...

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Poljud je rasprodan bio i prije ove utakmice. Mi smo mazohisti.
Nisu šanse 0%. Ipak je ovo nogomet. Mislim da su oko 1%.
10 godina
offline
HNK Hajduk Split

Ma sta god oni da naprave prema naprijed,obrana je za kurac...sinoc,a i protiv dinama to je suplje ko svicarski sir.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2022 10:33 (hrka11).
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Villarreal je ekipa za prolazak skupine LP, ovisno o ždrijebu.
Hajduk je ekipa koja, unatoč katastrofalnim Osijekom i Rijekom, ni ove sezone neće lako do 2. mjesta HNL-a.
Nažalost, Hajdukova kompletna sportska i financijska strategija za ovu sezonu pala je u vodu kad je ždrijeb rekao Villarreal.
Treba odraditi još tu utakmicu i onda revidirati strategiju.
Sad je u biti puno jednostavnije planirati. Biuk ide 90%, Sahiti 70%. Oba po manjoj cijeni od planirano ali financijski će zatvoriti sezonu.
Izbor se svodi na ganjanje titule što je utopija ili afirmirane mladih igrača bez rezultatskog imperativa.
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Nije obrana problem (toliki) nego sredina. Sinoć je Villarreal skoro svaki put dolazio s 3-4 igrača na stopere a to se ne smije događati. Guranjem Awaziema na libera trener je htio skratiti prostor između Grgića i Krovinovića. Napadački ima smisla ali Grgića su prolazili kao da ga nema a rupa se stvorila iza njegovih leđa. S druge strane, u fazi napada se taj dio preskakao i išle su duge lopte od Kalinića i Eleza na Livaju. Znači taktika opasna po vlastiti gol a neiskorištena u napadu.
Ja sam se nadao da će Hajduk igrati povučenih 4-4-2 ali to se očito danas smatra zaostalim. Nije in. Bolji su nefunkcionalni rombovi 🙄
7 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

I tu se jednostavno vidi nekdašnja Mourinhova genijalnost.

Kad igraš protiv ekipe koja je 100 puta jača od tvoje  NITKO ne izlazi iz šesnaesterca.

Imaš dva brza Afrikanca koji znaju i igrat i ako se odbije lopta šprintaju u kontru i kad-tad budu nekaj i zabili.

A ne ovak ići otvoreno igrat, i još k tome je Hajduk zadnjih par desetljeća obrambeno najlošija ekipa na svijetu, iz više od 90% akcija na njihovovoj polovici dobiju gol, a ovih 10% je promašaj protivnika...

 

круха и игала...
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2022 13:32 (fer-de-lance).
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
fer-de-lance kaže...

I tu se jednostavno vidi nekdašnja Mourinhova genijalnost.

Kad igraš protiv ekipe koja je 100 puta jača od tvoje  NITKO ne izlazi iz šesnaesterca.

Imaš dva brza Afrikanca koji znaju i igrat i ako se odbije lopta šprintaju u kontru i kad-tad budu nekaj i zabili.

A ne ovak ići otvoreno igrat, i još k tome je Hajduk zadnjih par desetljeća obrambeno najlošija ekipa na svijetu, iz više od 90% akcija na njihovovoj polovici dobiju gol, a ovih 10% je promašaj protivnika...

 

 Da je nogomet tako jednostavan svatko bi mogao biti trener. Nije ni na Football Manageru tako jednostavno, kamoli zapravo. Ako nemaš igrače za igrati bunker niti je to nešto što imaš utrenirano, ne možeš im samo tako reći "ništa dečki zabijemo se u naših 16 i to je to" i izvlačiš dobar rezultat. Protiv Villarreala? Kako si.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2022 13:36 (antimadridista).
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Nemaš igrače za bunker ali još manje imaš za nadmetanje s Villarrealom. Problem je i "sveti Livaja" koji nije igrač za bunker a ne postoji mudonja koji bi ga stavio na klupu. Grgić igra najodgovorniju poziciju u momčadi a radijus kretanja mu je 5 metara i to sporih 5 metara. To je trenutno najveći Hajdukove problem i nije mi jasno kako nitko to ne vidi. Nismo u stanju iznit balun na protivnikovu polovicu.
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
BlueMax kaže...
Nemaš igrače za bunker ali još manje imaš za nadmetanje s Villarrealom.

 I jedno i drugo je nemoguće, da se razumijemo. Svakako bi popušili. Ali ovako bar igraš nogomet na koji su igrači naviknuti. Ne može se očekivati od ekipe koja 90% utakmica mora napadati u HNL-u protiv slabijih ekipa i tako je utrenirana da odjednom igra bunker protov Villarreala. Nije bunker samo zabiti se nazad i riješeno. To isto treba utrenirati i treba prakse.

 

Sve u svemu 2 gola razlike protov Villarreala u gostima je realno stanje, igrao ti bunker ili napadački nogomet. Još smo dobro i prošli.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2022 21:08 (antimadridista).
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Dva razlike je poklon s neba 😁
Prije utakmice sam mislio da će nas dobit 3:0, igrali smo gore nego što sam očekivao a rezultat je bolji.
Neko je spomenuo Mourinha i njegov Inter. Pa nije taj Inter stalno igrao bunker. I od njega su se u prvenstvu očekivale pobjede i igrao je napadački. I u LP je pametno birao taktiku.
10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Koji ocaj
10 godina
offline
HNK Hajduk Split

sretno Hajduku danas - trebat će im...

ako ništa, nek bar časno "padnu" ako već ne stignu 2 razlike

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice