HNK Hajduk Split izdvojena tema zaključana tema

poruka: 2.232
|
čitano: 541.586
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Nema predaje. Ako prvi zabiju imaju velike šanse ako ne, bye bye.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Emocije su zajebana stvar. Ona slika na kraju utakmice kad cura koja fotografira ne može zaustaviti suze, baš me pogodilo. Igrači su dali sve od sebe i to je publici uvijek dosta, bez obzira na rezultat. Čak i igrači Villarreala su ostali na kraju i pljeskali. Mislim da nema publike u Europi koja je propatila ko navijači Hajduka u zadnjih 15 godina a da toliko i dalje bodri svoj klub, sa tim žarom. To ima samo u Južnoj Americi.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Nazalost realnost..idemo dalje HŽV!
AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Statistika i dojam, pogotovo u prvom poluvremenu na strani Hajduka. Realnost, oni u kombiniranom sastavu odigrali koliko im treba. Prevelika razlika u kvaliteti
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Mislim uopće je bespredmetno pričati o omjeru snaga. Naletilo se na minu, na najgoreg mogućeg protivnika i to je to. Ovaj Villarreal će se prošetati ovim natjecanjem. Oni su ekipa za četvrrfinale LP a ne da mi pričamo o nekom trećerazrednom natjecanju.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
HNK Hajduk Split

U pravu su svi koji kažu da ovo nije mjerilo vrijednosti Hajduka, prava vrijednost će se pokazat u HNL.

Vilareal je odigrao ozbiljno do 4-0 u prvoj utakmici a sve ostalo je igrao tek da istekne tih 180 minuta.

Nahajpana ekipa od strane medija i vlastitih navijača a da za to nema pokrića.

Poslije Osijeka će sve bit jasno.

Sve u svemu možemo samo sanjat izjednačen HNL što bi pridonijelo rastu kvalitete lige i iskorake u Europi naših klubova.

 

 

 

 

 

2 godine
offline
HNK Hajduk Split

Najbolje mi kada čitam da je VR "svemirski brod" za Hajduk. 

Isti ti novinarčići nisu pisali da je VR bio svemirski brod za Dinamo, a bio je.

 

Hrvatske klubove treba u roku tri godine privatizirati, dozvoliti stranicima da imaju 51%, od. većinski paket na 20 godina.

Paziti kome se prodaje, i jedino će tako klubovi napredovati, kupovinom kvalitetnih igrača.

 

Ako su mogli rasprodati INU, Telekomunikacije, da ne pričam što smo još sami uništili, mogu se prodati i svete krave odn. nogometni klubovi.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
11 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Silent horror1992 kaže...

U pravu su svi koji kažu da ovo nije mjerilo vrijednosti Hajduka, prava vrijednost će se pokazat u HNL.

Vilareal je odigrao ozbiljno do 4-0 u prvoj utakmici a sve ostalo je igrao tek da istekne tih 180 minuta.

Nahajpana ekipa od strane medija i vlastitih navijača a da za to nema pokrića.

Poslije Osijeka će sve bit jasno.

Sve u svemu možemo samo sanjat izjednačen HNL što bi pridonijelo rastu kvalitete lige i iskorake u Europi naših klubova.

 

 

 

 

 

 

Dinamo je bio daleko ravnopravniji suparnik Vilarealu nego Hajduk.

Tad su oni igrali i u najjačem sastavu, smiješno je uspoređivati Dinamo i Hajduk, jedan igrač Dinama vrijedi kao cijeli Hajduk.

Ivanusec i Baturina su 40-50 milja eura zagarantiranih.

7 godina
online
Re: HNK Hajduk Split
antimadridista kaže...
Mislim uopće je bespredmetno pričati o omjeru snaga. Naletilo se na minu, na najgoreg mogućeg protivnika i to je to. Ovaj Villarreal će se prošetati ovim natjecanjem. Oni su ekipa za četvrrfinale LP a ne da mi pričamo o nekom trećerazrednom natjecanju.

Da, top ekipa.

Osim kaj je Villarreal poznat baš po tome da budu u domaćoj ligi u prvih 20 kola skupili prek 50 bodova i onda poslije skoro pa 0 pa se opet budu jedva izborili za kvalifikacije za konferencijsku ligu druge godine.

A isto bude i u konferencijskoj, skupina sve pobjede uz gol razliku 20:0, i onda kad krene drugi dio natjecanja odmah ispadanje.

To je ko kod nas inače Hajduk i nekoć Osijek i Rijeka - do gospe su uvijek bili u borbi za prvo mjesto (ove godine ni to, Dinamo već osigurao) a poslije borba za opstanak.

Villarreal potpuno isti slučaj, razbili budu i Atletico, Barcu i Real i onda kad dođe 20. kolo kreće borba za 5-8. mjesta.

 

pan y agujas
2 godine
offline
Re: HNK Hajduk Split
Silent horror1992 kaže...

Dinamo je bio daleko ravnopravniji suparnik Vilarealu nego Hajduk.

Tad su oni igrali i u najjačem sastavu, smiješno je uspoređivati Dinamo i Hajduk, jedan igrač Dinama vrijedi kao cijeli Hajduk.

Ivanusec i Baturina su 40-50 milja eura zagarantiranih.

Ma je...

Sutra vlasnik PSG-a dođe kupiti Hajduk, dovede deset rezervnih igrača PSG-a u Split i Dinamo može posaugat sljedećih 10 godina Hajduku...

 

Kažem po stoti put....

Ako su sve vlade do sad prodale mastodonte INU i telekomunikacije, zašto ne dozvole prodaju nogometnih klubova.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
11 godina
offline
HNK Hajduk Split

Sve u svemu, tužno djeluju naše ekipe. Osijek, Rijeka, Hajduk... Sve nešto mlitavo, slabo. Jučer je Hajduk čak prema naprijed u prvom poluvremenu izgledao okej, ali obrana...majko mila, amateri. Zašto ne igra Ćubelić, zašto ne igra Sentić. Ljubičića su poslali u Austriju, gdje mali rastura. Kalinić (bole ga leđa) da nije ozlijeđen, Biuk ne bi ni igrao.. strašno glupa politika. Al to je Hajduk 

12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
fer-de-lance kaže...
antimadridista kaže...
Mislim uopće je bespredmetno pričati o omjeru snaga. Naletilo se na minu, na najgoreg mogućeg protivnika i to je to. Ovaj Villarreal će se prošetati ovim natjecanjem. Oni su ekipa za četvrrfinale LP a ne da mi pričamo o nekom trećerazrednom natjecanju.

Da, top ekipa.

Osim kaj je Villarreal poznat baš po tome da budu u domaćoj ligi u prvih 20 kola skupili prek 50 bodova i onda poslije skoro pa 0 pa se opet budu jedva izborili za kvalifikacije za konferencijsku ligu druge godine.

A isto bude i u konferencijskoj, skupina sve pobjede uz gol razliku 20:0, i onda kad krene drugi dio natjecanja odmah ispadanje.

To je ko kod nas inače Hajduk i nekoć Osijek i Rijeka - do gospe su uvijek bili u borbi za prvo mjesto (ove godine ni to, Dinamo već osigurao) a poslije borba za opstanak.

Villarreal potpuno isti slučaj, razbili budu i Atletico, Barcu i Real i onda kad dođe 20. kolo kreće borba za 5-8. mjesta.

 

 Dinamo osigurao? Hajduk ima dvije utakmice manje i 7 bodova zaostatka + što je Hajduk sve osim jedne igrao u gostima a Dinamo većinu doma (da mi je znati kako svake godine bude isto, svi klubovi koji se bore za europu u to vrijeme igraju HNL utakmice u gostima, dok Dinamo skoro sve a pogotovo one teže igra doma). Uz pretpostavku da Hajduk dobije ove dvije odgođene utakmice (doma protiv Gorice i protiv Rijeke) to je 1 bod razlike s tim da sljedeću protiv dinama igra doma.

I totalno si u krivu ovo da Hajduk dobro započne prvenstvo a onda padne. Hajduk već 10 godina (a to je pitanje za njihovu struku koja vodi pripreme) u prvenstvo ulazi tako da igrači nisu u stanju trčati i u prvih 6-7 kola izgubi šanse za osvajanje prvenstva. Zbog fizičkog stanja igrača gube i europske kvalifikacije.

 

Hajduk je lani u drugom dijelu prvenstva osvojio više bodova od Dinama, uključujuči zadnju utakmicu kad su izgubili šanse za naslov pa su se čuvali za finale kupa.

12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
mmafan kaže...

Sve u svemu, tužno djeluju naše ekipe. Osijek, Rijeka, Hajduk... Sve nešto mlitavo, slabo. Jučer je Hajduk čak prema naprijed u prvom poluvremenu izgledao okej, ali obrana...majko mila, amateri. Zašto ne igra Ćubelić, zašto ne igra Sentić. Ljubičića su poslali u Austriju, gdje mali rastura. Kalinić (bole ga leđa) da nije ozlijeđen, Biuk ne bi ni igrao.. strašno glupa politika. Al to je Hajduk 

 Zato jer se razne Sentiće i Čubeliće guralo u prošlosti i ništa se nije osvojilo. Ne osvajaju se prvenstva s juniorima. Ljubičić je lani odigrao puno utakmica. Kakav mu je bio učinak?

Čubelić je ušao protiv Lokomotive i ja da sam trener iako sam ga uveo u 85 izvadio bi ga u 88 koliko je bio izgubljen na terenu. Da se ne lažemo, da su neka klasa već bi bili u Dinamu. 

Problem trenutnog Hajduka je što Livaja igra centarfora a on to definitivno nije. Sve ide na njega a on ne može trčati a čak mi se i voljni moment čini upitan. Biuk igra na svojoj poziciji i Kalinić mu nije konkurencija. Ali kad Kalinić igra onda Livaja ide na lijevu stranu a Krovinović igra desetku. To je pogrešno. 

11 godina
offline
HNK Hajduk Split

Ne slažem se, i baš zbog takvog razmišljanja Hajduk neće napredovati. Bolje se organizirati treba, bolju politiku voditi, pa možda i osvoje hnl za par godina, možda uđu u skupinu u europi. Jel misliš da s ovom ekipom budu osvojili prvenstvo? Ne budu... Baturima vodi igru Dinamu, ali Hajduku nije bio dobar. Bitno je da Vuković i Krovinović rasturaju. Ako si mlad i perspektivan igrač, bolje bježi iz Hajduka. 

 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2389605&index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m

 

 

7 godina
protjeran
offline
Re: HNK Hajduk Split
mmafan kaže...

Ne slažem se, i baš zbog takvog razmišljanja Hajduk neće napredovati. Bolje se organizirati treba, bolju politiku voditi, pa možda i osvoje hnl za par godina, možda uđu u skupinu u europi. Jel misliš da s ovom ekipom budu osvojili prvenstvo? Ne budu... Baturima vodi igru Dinamu, ali Hajduku nije bio dobar. Bitno je da Vuković i Krovinović rasturaju. Ako si mlad i perspektivan igrač, bolje bježi iz Hajduka. 

 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2389605&index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m

 

 

 1. baturina ne vodi igru, odlican je ali ne vodi igru
2. to su propusti bivsih uprava a ti sve prepisujes trenutnoj

3. ako krovinovica spominjes u negativnom kontektstu ti veze nemas o balunu
4. vidim da si gore reka da je kalinic zdrav da bi i Biuk bia na klupi.. sad sam siguran da nemas veze o balunu

12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
mmafan kaže...

Ne slažem se, i baš zbog takvog razmišljanja Hajduk neće napredovati. Bolje se organizirati treba, bolju politiku voditi, pa možda i osvoje hnl za par godina, možda uđu u skupinu u europi. Jel misliš da s ovom ekipom budu osvojili prvenstvo? Ne budu... Baturima vodi igru Dinamu, ali Hajduku nije bio dobar. Bitno je da Vuković i Krovinović rasturaju. Ako si mlad i perspektivan igrač, bolje bježi iz Hajduka. 

 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2389605&index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m

 

 

 Pa napisao sam "da su neka klasa već bi bili u Dinamu". Odakle ti ideja da Baturina Hajduku nije bio dobar? Baturina je u Dinamo prešao s 14 ili 15 godina jer mu Hajduk nije mogao ponuditi uvjete kakve mu je ponudio Dinamo. A Dinamo može nuditi takve uvjete jer je od početka financiran na način da u ni jednoj normalnoj državi ne bi igrao ligu već bi bio izbačen (da ne govorim da bi bili izbačeni i zbog toga što je od 2000 Dinamo registriran kao novi klub). Bandić zaposli tatu u gradu, daju im na korištenje gradski stan a mali dobiva plaću jer igra za drugu momčad Dinama koja igra seniorski nogomet. Ista stvar sad s Brkljačom. Hajduk tome ni blizu ne može parirati i zato mu svi najbolji igrači odlaze u Dinamo s najviše 16-17 godina. Ako ostanu u Hajduku ići će po posudbama a kada i ako dođu u prvu momčad Hajduka prodat će se za siću u Tursku ili Belgiju. To je Hajdukova realnost. Ko da sutra otvoriš dućan i ideš konkurirati Lidlu.

10 godina
offline
HNK Hajduk Split

 

 

hm, ovo kaj spominjete Dinamo....da je HST filijala DZG-a, mogli bi vam posuditi kojeg igrača.

Da Uprava HST-a želi mogla bi sa ljudima iz Dinama ostvariti suradnju na brojnim projektima. DZG je tu da pomogne HST-u.

 

dzg
11 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Tvpronlem kaže...
mmafan kaže...

Ne slažem se, i baš zbog takvog razmišljanja Hajduk neće napredovati. Bolje se organizirati treba, bolju politiku voditi, pa možda i osvoje hnl za par godina, možda uđu u skupinu u europi. Jel misliš da s ovom ekipom budu osvojili prvenstvo? Ne budu... Baturima vodi igru Dinamu, ali Hajduku nije bio dobar. Bitno je da Vuković i Krovinović rasturaju. Ako si mlad i perspektivan igrač, bolje bježi iz Hajduka. 

 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2389605&index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m

 

 

 1. baturina ne vodi igru, odlican je ali ne vodi igru
2. to su propusti bivsih uprava a ti sve prepisujes trenutnoj

3. ako krovinovica spominjes u negativnom kontektstu ti veze nemas o balunu
4. vidim da si gore reka da je kalinic zdrav da bi i Biuk bia na klupi.. sad sam siguran da nemas veze o balunu

 

Baturima itekako vodi igru, više nego su Modrić i Kova vodili u tim godinama. Mali je zvijer. Hoću reći da je i ostao u Hajduku, opet bi Krovinović i Vuković igrali u prvom sastavu, a mali bi ulazio zadnjih 10 minuta, ako i to.

 

Što se tiče ove uprave, priznajem da rade okej posao, ali opet mi je neshvaljivo da trener ne daje više prilika mlađim igračima. Nije da ovaj prvi sastav gazi sve, pa da nema smisla to mijenjati. Dinamo ih je pogazio, Varaždin ih je trebao dobiti, u Portugalu je malo falilo da me ispadnu... Ovdje se ne radi samo o Villarealu.

 

Krovinović je prosječan veznjak, da je nešto više, ne bi bio u Hajduku. Treba biti realan.

 

Govorim za Kalinića, jer je dosada skoro svaki put kad bi Kalinić igrao, Livaja išao na stranu, i tu bi još Sahiti(koji je okej igrač) igrao. Biuk je ulazio po 20ak min.

 

Neda mi se više pisati, uglavnom ovo je moje viđenje. Najviše bih volio da Hajduk bude konkurentan, da uz Dinamo igra u europi, ali treba neke stvari mijenjati i biti realan.

 

 

12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
mmafan kaže...

 

Baturima itekako vodi igru, više nego su Modrić i Kova vodili u tim godinama. Mali je zvijer. Hoću reći da je i ostao u Hajduku, opet bi Krovinović i Vuković igrali u prvom sastavu, a mali bi ulazio zadnjih 10 minuta, ako i to.

 

Što se tiče ove uprave, priznajem da rade okej posao, ali opet mi je neshvaljivo da trener ne daje više prilika mlađim igračima. Nije da ovaj prvi sastav gazi sve, pa da nema smisla to mijenjati. Dinamo ih je pogazio, Varaždin ih je trebao dobiti, u Portugalu je malo falilo da me ispadnu... Ovdje se ne radi samo o Villarealu.

 

Krovinović je prosječan veznjak, da je nešto više, ne bi bio u Hajduku. Treba biti realan.

 

Govorim za Kalinića, jer je dosada skoro svaki put kad bi Kalinić igrao, Livaja išao na stranu, i tu bi još Sahiti(koji je okej igrač) igrao. Biuk je ulazio po 20ak min.

 

Neda mi se više pisati, uglavnom ovo je moje viđenje. Najviše bih volio da Hajduk bude konkurentan, da uz Dinamo igra u europi, ali treba neke stvari mijenjati i biti realan.

 

 

 Ti si vidovit ili...? Koji klub u prvoj momčadi ima više 18-19 godišnjaka od Hajduka? Koliku je minutažu Baturina imao prošle sezone? Koliko u Dinama igra Rukavina koji je uz Baturinu jedini U20 prvotimac? Krovinović je doktor nogometa za veliku većinu dinamovih igrača samo nema s kim igrati. 

 

Prva momčad ne služi za razvoj igrača a Hajduk nema novca za održavanje druge momčadi. U nogometu se događa isto ono što se događalo u rukometu i košarci proteklih 20 godina. Novac je koncentriran u Zagrebu, igrači koji išta vrijede idu za novcem što dovodi do propasti ostalih sredina, samim tim i lige da bi na kraju propali i ti klubovi u kojima je bio novac. 

12 godina
offline
HNK Hajduk Split
Hajduk produžio ugovor Filipu Čuiću i poslao ga na posudbu

Ugovor je potpisan do ljeta 2024. godine.

 

Evo vijest od maloprije. Poslan je u Sloveniju. I što će se dogoditi? Ako se bude razvijao u pravom smijeru 2024 kupit će ga Dinamo a ako ne onda će završiti u nekoj vukojebini ili manjem HNL klubu pa će svaki njegov bljesak novinari opisivati kao grešku Hajdukove struke.

11 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
BlueMax kaže...
mmafan kaže...

 

Baturima itekako vodi igru, više nego su Modrić i Kova vodili u tim godinama. Mali je zvijer. Hoću reći da je i ostao u Hajduku, opet bi Krovinović i Vuković igrali u prvom sastavu, a mali bi ulazio zadnjih 10 minuta, ako i to.

 

Što se tiče ove uprave, priznajem da rade okej posao, ali opet mi je neshvaljivo da trener ne daje više prilika mlađim igračima. Nije da ovaj prvi sastav gazi sve, pa da nema smisla to mijenjati. Dinamo ih je pogazio, Varaždin ih je trebao dobiti, u Portugalu je malo falilo da me ispadnu... Ovdje se ne radi samo o Villarealu.

 

Krovinović je prosječan veznjak, da je nešto više, ne bi bio u Hajduku. Treba biti realan.

 

Govorim za Kalinića, jer je dosada skoro svaki put kad bi Kalinić igrao, Livaja išao na stranu, i tu bi još Sahiti(koji je okej igrač) igrao. Biuk je ulazio po 20ak min.

 

Neda mi se više pisati, uglavnom ovo je moje viđenje. Najviše bih volio da Hajduk bude konkurentan, da uz Dinamo igra u europi, ali treba neke stvari mijenjati i biti realan.

 

 

 Ti si vidovit ili...? Koji klub u prvoj momčadi ima više 18-19 godišnjaka od Hajduka? Koliku je minutažu Baturina imao prošle sezone? Koliko u Dinama igra Rukavina koji je uz Baturinu jedini U20 prvotimac? Krovinović je doktor nogometa za veliku većinu dinamovih igrača samo nema s kim igrati. 

 

Prva momčad ne služi za razvoj igrača a Hajduk nema novca za održavanje druge momčadi. U nogometu se događa isto ono što se događalo u rukometu i košarci proteklih 20 godina. Novac je koncentriran u Zagrebu, igrači koji išta vrijede idu za novcem što dovodi do propasti ostalih sredina, samim tim i lige da bi na kraju propali i ti klubovi u kojima je bio novac. 

 

Krovinovic doktor nogometa hahah

Kao prvo, da je neki igrač igrao bi negdje u ligi petice a ne u raspalom Hajduku koji igra samo HNL i pretkola kvalifikacija, kao drugo on nema mjesta ni na klupi Dinama a kamoli u prvih 11.

Niti jedan igrač Hajduka nema mjesta za prvih 11 Dinama, eventualno Livaja, ali definitivno ne kao devetka što i nije.

Btw

Jesi ti admin sa stranice crne kese?

Ili možda samo jednako haluciniras i kmecis kao on.

Tko bi ga znao.

 

 

 

11 godina
offline
HNK Hajduk Split

A lijepo sam napisao da treba biti realan, i onda lik napiše da je Krovinović doktor nogometa. :D I tu je najveći problem navijača Hajduka, nisu realni. Iz Hajduka jedino bi mali Biuk i Livaja u Dinamu mogli igrati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2022 14:39 (mmafan).
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Daj ne seri. Melnjak je doktor nogometa za Dinamove lijeve bekove. Eto još jedan koji odmah upada u Dinamovih 11 a nisam morao puno ni razmišljati.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Ovo je možda istina sam zato jer Dinamo trenutno nema ljevog beka. Ali ona lopta u 3. minuti jučerašnje tekme bi ga odmah izvadil van na hlađenje na minimalno tjedan dana.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2022 17:46 (plavi08).
11 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
antimadridista kaže...
Daj ne seri. Melnjak je doktor nogometa za Dinamove lijeve bekove. Eto još jedan koji odmah upada u Dinamovih 11 a nisam morao puno ni razmišljati.

 

Zašto ste popili 4 komada za poluvrijeme od Dinama ako su igrači Hajduka dovoljno dobri da bi bili u Dinamu?

Ostaje vam samo kmecat i tražit razloge u drugima.

Smiješni ste svi skupa.

 

 

 

 

12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Tu retoriku s kmečanjem i sl. ostavi za Index i slične portale.
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
I zato što je Dinamo jednu utakmicu dobio 4-1, nitko iz postave Hajduka nema mjesta u Dinamu? A kad je Hajduk prošle sezone redovno punio Dinamo i kod kuće i u gostima, onda to nije vrijedilo? Onda su bila nekekva druga mjerila? Prestani trolat i drži se tamo svoje teme. Znam da vam nije zanimljiva jer vam klub ima 17 navijača uključujući cistacice pa vam je zanimljivije prepirati se s navijacima Hajduka.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
antimadridista kaže...
I zato što je Dinamo jednu utakmicu dobio 4-1, nitko iz postave Hajduka nema mjesta u Dinamu? A kad je Hajduk prošle sezone redovno punio Dinamo i kod kuće i u gostima, onda to nije vrijedilo? Onda su bila nekekva druga mjerila? Prestani trolat i drži se tamo svoje teme. Znam da vam nije zanimljiva jer vam klub ima 17 navijača uključujući cistacice pa vam je zanimljivije prepirati se s navijacima Hajduka.

 Zanemarujes cinjenicu u kojoj je dinamo igrao dugacku i HNL i europsku sezonu, a uz to su napravili i velik broj velikih izlaznih transfera. 17 navijaca? Jbt ti si ostao jos u bojkotu.

 

Mislim, nazalost hajdukovci su prvaci u iskrivljavanju stvarnosti na nacin da ispadnete najbolji. Kao na svim zivotnim razinama, takav pristup je los i ne donosi bas neke rezultate. 

Neda mi se raspravljat s vama, niste podnosljivi, samo ne volim kad se blati dinamo. 

You have to be odd to be number one
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Prepirka vam je besmislena. Dinamo je zadnju protiv Hajduka igrao doma nakon što je Hajduk izgorio protiv Vittorije. Onda je Dinamo igrao europsku utakmicu pa je protiv Varaždina jedvo izvukao bod. Da ne govorim kako su odigrali protiv Makedonaca. Kvalifikacija u LP je velika stvar ali Dinamo je jedvo prošao uz fantastičnu sreću u ždrijebu. Hajduk je u oba kola izvukao najgoreg mogućeg protivnika. Rezultat očekivan.
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Top Bugovac kaže...
antimadridista kaže...
I zato što je Dinamo jednu utakmicu dobio 4-1, nitko iz postave Hajduka nema mjesta u Dinamu? A kad je Hajduk prošle sezone redovno punio Dinamo i kod kuće i u gostima, onda to nije vrijedilo? Onda su bila nekekva druga mjerila? Prestani trolat i drži se tamo svoje teme. Znam da vam nije zanimljiva jer vam klub ima 17 navijača uključujući cistacice pa vam je zanimljivije prepirati se s navijacima Hajduka.

 Zanemarujes cinjenicu u kojoj je dinamo igrao dugacku i HNL i europsku sezonu, a uz to su napravili i velik broj velikih izlaznih transfera. 17 navijaca? Jbt ti si ostao jos u bojkotu.

 

Mislim, nazalost hajdukovci su prvaci u iskrivljavanju stvarnosti na nacin da ispadnete najbolji. Kao na svim zivotnim razinama, takav pristup je los i ne donosi bas neke rezultate. 

Neda mi se raspravljat s vama, niste podnosljivi, samo ne volim kad se blati dinamo. 

 A kad Hajduk u zadnjem kolu niti ne misli na Dinamo jer je prvenstvo gotovo, nego se fokusira na finale kupa, ta se broji pretpostavljam? Kad Hajduk pobijedi uvijek postoji razlog zašto Dinamo nije pobijedio 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice