GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 731.499
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
online
Re: GNK Dinamo Zagreb
fighterZu kaže...

Ždrijeb konferencijske lige:

Kuglice u zadnje vrijeme nam ne idu u prilog. Prvo repka, sad i Dinamo. Nikako da izbjegnemo Španjolce. Ali i samo smo si krivi što smo si dozvolili da budemo drugi u grupnoj fazi. U sljedećoj fazi igramo protiv Real Betisa.

 Najteži mogući protivnik (jedini klub iz liga petice).

 

Jedina šansa je ako se njima baš i ne igra KL (s obzirom da ni u EL nisu baš briljirali) i važnije im je nacionalno prvenstvo, u kojem im ide sjajno.

 

A realnu, i Dinamu je trenutno važniji HNL (u kojem bi baš i ne ide sjajno), pa kada se sve zbroji - očekujem oproštaj s eruopskim natjecanjima 'već' u ovoj fazi.

...
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dario Dabac glavni skaut Dinama https://www.tportal.hr/sport/clanak/dario-dabac-covjek-koji-je-doveo-japanca-kaneka-u-dinamo-postao-glavni-skaut-kluba-20231218

Čini se da je radio dobar posao u Puli: https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-doznaje-sportski-direktor-istre-1961-napusta-pulu/98718

Nije mi jasno da li to znači da će biti više orjentiran na mlade igrače (budučnost kluba) ili će tražiti pojačanja u zimskom prijelaznom roku?

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Crni niz se nastavlja. Svakavih utakmica sam se nagledao, ali ovo je bilo strašno za gledati danas. Duje Čop kao nekad u najboljim danima školuje obranu Dinama. Lokomotiva je odigrala odlično takticki, sa pravim gardom. Čabraji skidam kapu što radi sa ekipom kojoj u polusezoni ode pola igrača. Možda je vrijeme da čestitamo naslov novome prvaku.

 

Izuzetno sam razočaran pojedinim igračima. Određeni igrači nisu glavom unutra, a tu govorim o igračima koji su vec dugo u Dinamu...Rošade u obrani (nikako da se ustali sigurna četvroka u obrani) Nepostojeci playmaker - Baturina radi toliko krivih odluka na utakmici da je to ne znam kako bih opisao i u kakvim je problemima. Dosadašnji dio sezone, za mene najgori igrač Dinama u ovome trenutku. Primjer - u 2 situacije ima slobodne igrače na krilu, on sa loptom ne zna kud će, fali inicijative, drskosti. Idemo dalje, nepostojeći strijelac - Petko je odličan igrač, ali jbg fale golovi. Fali taj Oršić/Olmo/Majer/Ivanušec, igrač sa kojim on može kombinirati.

Trener je izgubio povjerenje momčadi, ne znam tko više može spasiti Jakirovica od otkaza u ovom trenutku. Ili ako ima muda da sam ponudi ostavku u što nisam toliko siguran, a to dovoljno govori o nekim karakteristikama trenera. Eventualno ga može spasiti nesposobna uprava koja je dovela sve ove trenere ove sezone i nije im dala ovlasti koje je trebala dati u samome startu kod dovođenja igrača. To je ono što se dogodi kad nemate punu podršku od gore. Svaka čast Hajduku koji je tokom ovih godina stavio fokus na kreiranje kvalitetne uprave koja zna kako se vodi klub, tu im treba skinuti kapu. Dočekali su svojih 5 minuta i ovo je prilika koja se tesko moze propustiti. Imaju momčad da to i potvrde. Sa druge strane, imamo Rijeku koja je odradila odličan prijelazni rok i isto napravila puno bolji posao od Dinama.

 

Što dalje - Ne znam kakva nas budućnost čeka, ali nije dobro. Možebitne posljedice ove sezone mogu biti itekako značajne jer igrati u konferencijskoj nije isto kao liga-prvaka/europska liga. Veliki je to financijski udarac. A u isto vrijeme može značajno smanjiti mogućnosti za dovođenje kvalitetnijih igrača. Ali što je tu je, borba se nastavlja, voda je došla do ušiju i sad se treba vaditi na sve moguće načine. I dalje smo uz klub, u porazu i pobjedi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2024 19:52 (fighterZu).
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamo se je stabilizirao na kraju prošle godine (povrtakom Petkovića)

I sada kada svi očekujemo korak naprijed, desi se ... dvokorak unazad

Uprava je odlukom da ne dovede sportskog direktora, sve karte bacila na Jakirevića, dala mu sve ovlasti u dovođenje igraća i ... pogriješila.

Uz sve te krive odluke, stalno imamo problema sa ozljedama: Perić i Moharrami se ozljedili unazad zadnjih mjesec dana. Petković i Baturina su izbivali dobar dio prošle polusezone. Kada te ne ide, onda te stvarno ne ide.

Nije još sve izgubljeno. Da dovedemo Brekala i da nas više zaobiđu sve te ozljede, možemo konkurirati za naslov. U suprotnom...

 

8 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
fighterZu kaže...

 fokus na kreiranje kvalitetne uprave koja zna kako se vodi klub, tu im treba skinuti kapu.

 

 što nije da ulica vodi taj klub?

C64 kaže...

Dinamo se je stabilizirao na kraju prošle godine (povrtakom Petkovića)

I sada kada svi očekujemo korak naprijed, desi se ... dvokorak unazad

Uprava je odlukom da ne dovede sportskog direktora, sve karte bacila na Jakirevića, dala mu sve ovlasti u dovođenje igraća i ... pogriješila.

Uz sve te krive odluke, stalno imamo problema sa ozljedama: Perić i Moharrami se ozljedili unazad zadnjih mjesec dana. Petković i Baturina su izbivali dobar dio prošle polusezone. Kada te ne ide, onda te stvarno ne ide.

Nije još sve izgubljeno. Da dovedemo Brekala i da nas više zaobiđu sve te ozljede, možemo konkurirati za naslov. U suprotnom...

 

 Baturina je izostao tocno 2 hnl utakmice 

tako da ta priča ne drži vodu.


petković 6, od toga 1 protiv rudeša i 1 protiv istre...što istina je, puno je za kljucnog igraca


13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Znaci za nepovjerovati kakvi ljudi su na čelu Dinama. Ovo je za rubriku vjerovali ili ne. Ako su sve ove informacije u clanku tocne, pravo je cudo da mi jos uopce funkcioniramo kao klub.
https://www.24sata.hr/sport/propao-transfer-josipa-brekala-u-dinamo-dosao-na-aerodrom-cekao-odgovor-i-vratio-se-natrag-960636

6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nemoguće da su toliko glupi. Isuse dragi, od najboljeg kluba Balkana do prosječnog smeća. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
8 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

ne vjerujte novinarima od 100eura/članak

ne kazem da su ovi ultra sposobni, al jasno je da ovakvi članci dolaze za 100€ iz bosne

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.1.2024 7:35 (sporttest).
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
sporttest kaže...

ne vjerujte novinarima od 100eura/članak

ne kazem da su ovi ultra sposobni, al jasno je da ovakvi članci dolaze za 100€ iz bosne

 Novinari su produžena ruka raznih menađera, ali nakon što su odbili dovesti Pjacu za male novce, logično je zaključiti da su to isto učinili i sa Brekalom

I onda se čudimo zašto Dinamo ne može pobjediti Lokomotivu, kada dovodimo igrače koji se nisu uspjeli nametnuti u toj istoj Lokomotivi (Hoxha)

8 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
C64 kaže...
sporttest kaže...

ne vjerujte novinarima od 100eura/članak

ne kazem da su ovi ultra sposobni, al jasno je da ovakvi članci dolaze za 100€ iz bosne

 Novinari su produžena ruka raznih menađera, ali nakon što su odbili dovesti Pjacu za male novce, logično je zaključiti da su to isto učinili i sa Brekalom

I onda se čudimo zašto Dinamo ne može pobjediti Lokomotivu, kada dovodimo igrače koji se nisu uspjeli nametnuti u toj istoj Lokomotivi (Hoxha)

 pa Pjacu niti jedan ozbiljan klub ne bi doveo
Igrac trazi garanciju da igra, a nakon odlaska iz dinama, odnosno 90% svoje seniorske karijere nije pokazao ništa jer je ozljeđen stalno i to je jako upitan igrač

On je u svoje vrijeme u dinamu bio jako dominantan igrač, očekivala se svjetska klasa medutim, nakon toga karijera mu ide silazno spletom okolnosti. Cak i ovakav kao sad u Rijeci nisam siguran da je on pojacanje za Dinamo.

Mislim da je Dinamov plan bio pričekati da vidi kako pjaca stoji sa zdravljem i kako ce se pokazati u Rijeci te ga nakon toga dovest sebi. Al eto, ispalo je da je Pjaca trenutno u boljem klubu. Svjedno mislim da ce na kraju prvenstva Rijeka biti 3. 

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Zanimljiv podatak: Dinamo je jedina momčad koja je u Europi pobijedila četiri londonske momčadi, Arsenal, Tottenham, West Ham i Chelsea.

Nakon lošeg tjedna, lijepo se podsjetiti i lijepih trenutaka

https://www.24sata.hr/sport/jakirovic-najlosiji-od-posljednjih-pet-dinamovih-trenera-najveci-postotak-bodova-uzeo-je-kopic-960876

12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Iako osono bih volio da je ovakvih DZG - HS transfera vise, ako je istina onda je ovo stvarno dokaz totalnoj nesposobnosti Dinamove uprave da dovede ovakvoga igraca!

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Milka30 kaže...

Iako osono bih volio da je ovakvih DZG - HS transfera vise, ako je istina onda je ovo stvarno dokaz totalnoj nesposobnosti Dinamove uprave da dovede ovakvoga igraca!

 

Vidio upravo. Brekalo je imao ponude Hajduka i Dinama. Menađer mu je Bara, ništa čudno i da ima istine.

E sad ulaziti u to je li trebao to napraviti ili ne i osvećivati se Dinamu... Nadam se da je svjestan da to što nije na kraju zavrsio u Dinamu nije želja Dinama, igrača i navijača već vodstva kluba koje uopće ne vodi računa o ničemu. Ja mu ne zamjeram, ali neće tako misliti svi. Trebao je biti upoznat sa situacijom u Dinamu i malo bolje razmisliti.U svakom slučaju, svaki član uprave treba dati trenutne ostavke!

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2024 13:48 (fighterZu).
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Da uprava ima imalo stida, svi bi dali neopozive ostavke i ispričali se svim Dinamovim navijačima.

Zatim dovesti Bobana i raditi pripreme za sljedeću sezonu.

 

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Osvrt na utakmicu protiv Istre.

Generalni dojam: Nastavljaju se problemi u organizaciji igre. Nema nikakvih istreniranih mehanizama u igri i uigranih akcija (ne znam što se radilo zadnjih mjesec dana). Theophilovo napucavanje je preciznije od dodavanja naših veznih igrača, toliko o tome. Jedina prednost što danas nismo imali Baturinu u prvom sastavu (napokon) i Mišića zbog žutih kartona pa nije tko imao napraviti kritično dodavanje prema nazad ili protivniku u noge.

Obrana: Više manje ok, prolazne ocjene. Perković na pravom mjestu u pravo vrijeme pa je dao gol, Ristovski asistent. Theophil pokazuje da bez njega ne možemo, nekoliko važnih reakcija kojih da nije bilo moglo je opet završiti loše po momčad i rezultat.
Sredina: Sučić ostavio najbolji dojam, ali svi igraju nekako previše uplašeno. Bilo je jedno dodavanje, slično onome Mišiću protiv Lokomotive koje je moglo biti skupo. Ne znam je li Bulat bio u pitanju ili neko drugi. Totalno nepotrebna dodavanja koja se ponavljaju iz utakmice u utakmicu. Postavljam si pitanje jel ovaj stručni stožer analizira uopće prethodne utakmice. 

Napad: Hoxha aktivan, mislim da su prodori/driblinzi bili svi uspješni, ali dodavanja i ubačaji, na tome mora poraditi. Kaneko bez nekih opasnijih prodora, ali trudi se, zatvara linije. Svidjela mi se jedna njegova reakcija u obrani i vidi se da mu je stalo za razliku od nekih. Petković, ključno dodavanje prema Ristovskom koje je rezultiralo ubačajem za gol. Ali kako me prisjednu neke njegove reakcije i nepotrebno kompliciranje, građenja koja rezultiraju izgubljenom loptom jer očekuje da će mu sudac svirati svaki mini kontakt. Mora se uozbiljiti.

I još za kraj teren. kad Zagorac traži "pola sata" površinu koja nije ispunjena rupama da uspješno ispuca loptu, to dovoljno govori kakav je teren danas bio. Tereni iz 3. lige su premija za ovaj teren danas.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2024 20:58 (fighterZu).
12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Prvo sam mislio da je zahebancija u pitanju, ali sada sam uvjeren da nitko Lokomotivi niti danas nije objasnio protiv koga igra.

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Umjesto da nastavimo u nekom ritmu nakon Gorice mi odigramo ponovno kriminalnu utakmicu. Jad i bijeda od trenera i igre. Stvarno mi više nije jasno što se više čeka. Nikakvi mehanizmi, akcije, ama baš ništa i dalje čovjek sjedi na klupi i čeka da mu neki igrač riješi sam utakmicu. kakvo je to vođenje utakmice?? On tako misli igrat protiv gornjeg dijela tablice? Obrana pušta na sve strane i stalno iste je**ne greške. U prvi sastav stavlja igrače od 19 i 20 godina da mu drže svu obranu (dečki ne znaju ni komunicirat ni vikat na terenu, toliko su uigrani da ni to ne znaju). Baš sam pričao prije utakmice da se bojim ovog istostanka Tehophila (žuti kartoni) više nego bilo kojeg drugog igrača trenutno, jer nam je obrana bez njega za koplje ispod.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.2.2024 19:34 (fighterZu).
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Prvo poluvrijeme je Dinamova obrana bila smiješna.

Zadnjih 15 minuta, Čabraja uvodi dva klinca od 18 i jednog od 19 godina i Dinamo u tom periodu ne može stvoriti nijednu ozbiljnu priliku.

Obrana titule je sve dalje i dalje

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Stigao nam Rog. Ne razumijem te odluke. I uz to ne može igrati do 4. mjeseca. Nadam se da ce u Dinamu se vratiti u formu, i sve pet što se tice njega. Samo ne vidim što će nam još jedan vezni igrač. Tu smo stvarno puni i nemamo problema sa ozljedama. Što je sa Halilovićem? Čudi me da ne dobiva malo više šansi kada nam u veznom redu nema protoka lopte. A tu se da se malo osvrnem i na prošlu utakmicu. U prošloj utakmici u vezi, drugo poluvrijeme Bulat, Misic i Ademi. Totalno mi je to neshvatljivo, a vidiš da ne stvaraš šanse. Gubiš na kreativnosti kad ti ta 3 igrača igraju u vezi (pogotovo ako Misica staviš da ti igra 6.-icu). Zasto ne uvesti Halilovića/Brodića/spustiti Petka na ofenzivnog veznoga ako se već vadi i Sučić i Baturina.

Spominje se ponovno  i eventualno dovođenje Dejana Lovrena. Kako obrana sada izgleda, Lovren sa svojim iskustvom bi mogao to i sasvim solidno pokrpat. Puno bolje obrana izgleda kad ima barem jednog seniora odozada (to je pokazao Theophil). A mogao bi i unijeti neku pozitivnu energiju u svlačionicu. Iako niko ne obraca pozornost na bekove i zadnjeg veznoga koji ostavljaju previše prostora odozada. I tu je previše grešaka na koje bi treneri trebali bolje reagirati

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2024 19:30 (fighterZu).
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Velik klub za velike rezultate!

Velika večer za sve koji navijaju za hrvatske klubove!

8 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Čestitam plavim dečkima na vrlo važnoj pobjedi. Ipak nisu zaboravili igrat nogać, ali očigledno im jako smeta situacija u klubu i oko, to se vidi iz aviona, a nitko ih ne štiti kako rezultat ne bi trpio. Nadam se da će im ovo pomoći u dizanju samopuzdanja i u domaćem prevenstvu.

Taraba WoW
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2024 12:58 (Taraba).
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Pobjeda nad Betisom je već šesta pobjeda Dinama nad klubovima iz Liga petice u posljednjih 5 sezona.

2023/24: ✅ Betis 
2022/23 :✅ Chelsea 
2021/22: ✅ Sevilla 
2021/22: ✅ West Ham 
2020/21: ✅ Tottenham 
2019/20: ✅ Atalanta 

Bravo Dinamo!!

16 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Jarni na aparatima!

 

Stavio kuću i okućnicu na Betis!

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
2 godine
offline
GNK Dinamo Zagreb

Napokon nešto pametno grade, zajedničkim snagama bez političkih prepucavanja, ovo smo mi napravili, ovo ste vi napravili..

合氣道
12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Napokon da ce Dinamo dobiti stadion koji zasluzuju!

Iako znam da je politika u pitanju jer blize se izbori, moze li mi netko objasniti zasto jednostavno nije Dinamo kao klub odhebao sve, samostalno kupio plac i svojim novcem krenuo u gradnju? 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Koliko sam upućen u situaciju, zato jer se radi o ogromnim parama i tuđem zemljištu. Crkvi, kao vlasniku odnosno suvlasniku zemljišta ne trebaju novci već utjecaj i "protuusluga" koju su ovim ugovorom dobili. Za tu zemlju u Maksimiru su dobili nekoliko zemljišta odnosno novih crkava u cijelom gradu. Dinamo kao klub nema takav utjecaj niti novce da može sam financirati taj projekt, a u svakom slučaju radi se o za gradu (i državu) velikom zahvatu koji se htio -ne htio mora raditi u suglasnosti sa gradskim i državnim institucijama. 

12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Bichanich kaže...

Koliko sam upućen u situaciju, zato jer se radi o ogromnim parama i tuđem zemljištu. Crkvi, kao vlasniku odnosno suvlasniku zemljišta ne trebaju novci već utjecaj i "protuusluga" koju su ovim ugovorom dobili. Za tu zemlju u Maksimiru su dobili nekoliko zemljišta odnosno novih crkava u cijelom gradu. Dinamo kao klub nema takav utjecaj niti novce da može sam financirati taj projekt, a u svakom slučaju radi se o za gradu (i državu) velikom zahvatu koji se htio -ne htio mora raditi u suglasnosti sa gradskim i državnim institucijama. 

Jasno mi je to sve, ali nisi me razumio!

Zasto novi stadion mora biti na Maksimiru? Ne znam sada bas dobro okolicu ZG, ali sam uvjeren da postoji parcela u ZG na kojoj se moze sagraditi stadion (nesto poput onoga sto je Osijek napravio).

Da Dinamo kao klub nema novaca ili uz pomoc sponzorstva nekakve kompanije ne moze ostvariti takav projekat, malo mi je tesko povjerovati u to.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
3 mjeseca
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ovaj PANJ želi biti predsjednik Dinama? Mislio sam da je Jarni kalun ali ovaj je još veća klaunčina, ovo samo bedak može izjaviti

https://www.index.hr/sport/clanak/zajec-da-hajduk-igra-s-panathinaikosom-u-europi-navijao-bih-za-panathinaikos/2540689.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d

2 godine
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Kuun-Lan kaže...

Ovaj PANJ želi biti predsjednik Dinama? Mislio sam da je Jarni kalun ali ovaj je još veća klaunčina, ovo samo bedak može izjaviti

https://www.index.hr/sport/clanak/zajec-da-hajduk-igra-s-panathinaikosom-u-europi-navijao-bih-za-panathinaikos/2540689.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d

 Kaže ; Jedino ako bi igrao s Panathinaikosom, onda bih vjerojatno navijao za Panathinaikos jer sam od njega dobio kruh.

Po logici bi onda trebao navijati i protiv Dinama kad igra protiv Panathinaikosa, jer mu Dinamo nije dao kruh, nego Panathinaikos.

 

Čeka se Petkovićeva nova izjava.

合氣道
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice