GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 743.296
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Nama masa igrača igre za repku, jer je Dinamo klub svjetskog kalibra. Nažalost, može patiti rezulat, al' srećom igramo konta HD, fenjeraša HNL, pa ne bi trebalo biti problema.

Risto je odigrao konta Italije, jako dobru tekmu.

 

HNS pametni, neda nam igrati u drugoj HNL sa drugom momčadi, odnosno sa Dinamo II.

Svi su jalni na naše uspjehe, jer kao što Olivari navodi, masa igrača koje smo prodali, kali se i počela prve prave nogometne korak upravo u Dinamo II.

Kad si kvalitetan, svima smetaš.

 

Vlastiti navijači se kao neštolfo bune, a zbog C-19 kluba najbolje zna kako treba riješavati stvar, jer Dinamo ne smije biti taoc huligana.

 

Sami smo kontra svih. Mi smo Dinamo iz Zagreba.

dzg
2 godine
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

 

Nama masa igrača igre za repku, jer je Dinamo klub svjetskog kalibra. Nažalost, može patiti rezulat, al' srećom igramo konta HD, fenjeraša HNL, pa ne bi trebalo biti problema.

Risto je odigrao konta Italije, jako dobru tekmu.

 

HNS pametni, neda nam igrati u drugoj HNL sa drugom momčadi, odnosno sa Dinamo II.

Svi su jalni na naše uspjehe, jer kao što Olivari navodi, masa igrača koje smo prodali, kali se i počela prve prave nogometne korak upravo u Dinamo II.

Kad si kvalitetan, svima smetaš.

 

Vlastiti navijači se kao neštolfo bune, a zbog C-19 kluba najbolje zna kako treba riješavati stvar, jer Dinamo ne smije biti taoc huligana.

 

Sami smo kontra svih. Mi smo Dinamo iz Zagreba.

 Jesi nadrobio gluposti....  Dinamo je taoc krim miljea koji je sad u drugoj državi a nikad nisu bili sami protiv nikog jer se od 91 na ovamo gotovi samo jedan klub na ustrb svih i svega (isto je u svim sportovima i općenito u životu da se sve centralizirala i stavlja u jednu točku na karti)... 

Živimo Hajduk
5 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Hm...da je baš sve tako onda bi se takvom klubu u 30 godina države napravio stadion , a stadiona nema.Realno je jedna stvar , kad je dotični građanin BIH zarolao nelegalno veliku količinu novaca svi su trčali da igraju u Dinamu jer je zbog samog buđeta postao klub br.1 u HR.Al od ove sezone mi se sve više čini da niti sami buđet nije garancija uspjeha.Realno kup je izgubljen, prvenstvo je još uvijek dosta neizvjesno , ne bude li osvojeno to će s takvim novcima biti loša godina.

Ima još puno dobrih derbija do kraja prvenstva i bilo bi teško prognozirati, jedino što bi se moglo reći zbog zadnjih dva ogleda je da Rijeka osvaja kup.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2022 13:13 (Blackcastle).
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Danas naš Dinamo iz Zagreba igra kontra HD. Fenjeraša HNL, ništ sem pobede je ravno porazu.

9 tekmi do kraja, 27 bodova Dinama iz Zagreba i pokal šampiona. Slijedeće sezone pokoravama Evropu.

 

Tužno je gledati da se se svi urotili kontra Dinama, ne vole nas u Savezu, ne voli nas Dalić, nitko na nas ne voli. Prepušteni smo sami sebi. A, vlastiti navijači nas nas ne vole već 20 godina. Mislim na huligane.

 

dzg
5 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Ma daj molim te....jesam Dinamovac od rođenja ali ti zbilja gluposti pričaš...

12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

 

Danas naš Dinamo iz Zagreba igra kontra HD. Fenjeraša HNL, ništ sem pobede je ravno porazu.

9 tekmi do kraja, 27 bodova Dinama iz Zagreba i pokal šampiona. Slijedeće sezone pokoravama Evropu.

 

Tužno je gledati da se se svi urotili kontra Dinama, ne vole nas u Savezu, ne voli nas Dalić, nitko na nas ne voli. Prepušteni smo sami sebi. A, vlastiti navijači nas nas ne vole već 20 godina. Mislim na huligane.

 

Stari moj,ako su pravi navijaci samo 5% onoga sto se ti ovdje prestavljas,nije niti cudo onda sto vas nitko ne voli!

Ako ne trolas (a mislim da ne radis to),trebao bi potraziti psihijatrijsku pomoc!

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Nitko nije patio u Hrvatskoj zadnjih 20 godina ko Dinamo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Patnja i uspjesi idu u jednu vreču ili....???

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Gledal sam samo prvo poluvrijeme,  nije bilo nešt naročito, sem ono jedna malonogometne situacije pred golom HD. 

Ipak, srećom u 2.poluvremenu, Dinamo je uradio što je trebao. Matirao ljubitelje Ukrajinaca.

Mora biti bolja ta igra gdje više pucamo po golu, gdje dolazimo u prave prilike za gol.

 

 

HST izbačen iz utrke za naslov. Jedan konkurnet za naslov manje.

Još 8 tekmi do kraja. Naravno to je 8 pobjeda.

dzg
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Čestitke mladim Dinamovcima za prolaz u 1/2 finale Kupa. Gubitnicima više sportske sreće neki idući put.

 

Mi smo Dinamo iz Zagreba.

dzg
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Pitanje napadača za sljedeću sezonu. Tko bi mogao biti dobra zamjena za Petkovića? Nekako sam se nadao da je Dabro mogao završiti u Dinamu, ali evo danas čitam da odlazi u Kinu. Znam da ljudi očekuju Drmića, no meni je Dabro nekako više profil igrača za Dinamo. Gledao sam par utakmica Lokomotive i lik zajedno u kombinaciji Kačavendom i Kulenovićem je igrao jako dobro. Sad je čak i vjerojatnije da bi Dinamo mogao ciljati transfer Drmića za sljedeću sezonu. Drmić je odličan igrač, ali nekako sam dojma da Dinamo ne bi dobio ništa sa time. Iako sa trenutnom formom Petkovića, sve bi bio upgrade. Mislim da Dinamu fali profil napadača koji će pokriti veliki dio terena, koji je voljan trčati za momčad.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2022 20:07 (fighterZu).
6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamu treba luđak poput Olića i Mandžukića, dok su igrali dobro. Da trči ko konj i ima nos za gol. E sad... To izvuć iz rukava je u rangu nemoguće misije.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamoje pokazao da može. Najveće svjetske momčadi drhte pred našim Dinamo iz Zagreba.

HNL nije dobar motiv igračima. Dinamo ima momčad, al moraju igrati oni koji su zaslužili. Petka nema smisla više čekati, mada je to projekt kluba.
Mislim da je taj projekt propao.


Staviti Andrića i Jurića u vrh napada. Emereli kada proradi biti će najbolji igrač u ovom dijelu Evrope.
Orša mora ostati. Nema on kuda ići. Kupiti Lovrića.

Mlade snage što više exponirati. Najveća je snaga Dinama kada neka mlada nada željan borbe i igre pokaže kaj može.

 

Da je Dinamo neefikasan u napadu, mada nadigra totalno protivničku momčad, pravi znalci nogometa i pratitelji Dinama vidjeli su među prvima.
Sada to kakti vide svi. Loša sportska novinarska struka i stručnjaci opće prakse. Malo korona, malo nogomet, malo specijalna vojan operacija u Ukrajini,.
Sve znaju. A, privatni rezultati nikakvi. Bljak!!

 

Sve u svemu, znam da Dinamo iz Zagreba ove godine sigurno(-100%) osvaja naslov prvaka države, a naslov prvaka Evrope i svijeta slijedeće godine.
Dinamo-prvak svijeta!!

dzg
12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Iskreno,nikada mi i nije bilo bitno,ali sta bih dao da Dinamo danas izgubi

Go Rijeka GO!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Na šta ovaj nogomet liči. Jel bio ijedan derbi od proljetne stanke da se može nazvati derbijem. Od proljetne stanke sve ekipe koje pretendiraju za naslov kao da igraju nekom kočnicom, neshvatljivo. Ako se ovako bude igralo sljedeće sezone u europi, nijedan klub neće vidjeti grupnu fazu. Ovi eksprimenti Kopića koje izvodi u ovom dijelu sezone blage veze nemaju sa nogometom. Počne utakmice, a ja već dozivam Čačića i Jurčića da zamijene ove stručnjake na klupi. Čini mi se da je sastav totalno promašen, a i ekipa izgleda kao da uopće nije spremna za utakmicu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2022 21:04 (fighterZu).
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Eto, čestitke svima koji su željeli Dinamov poraz. Niste dobro navijali. Nisu vam se želje ostvarile.

 

Al' pustimo luzerčine....tko je gubitnik ima se pravo ljutiti na šampione. Kaj Dinamo svakako jest.

 

Solidna igra Dinama, al se vidi da se muči sa realizacijom.  Vidi se da je Emereli nakon nekoliko gredi na tekma, napokon dao prvi gol za Dinamo. To je vrhunski igračka, te sam napisao da samo treba proraditi.

Petko neka igra za juniore....kakav je samo Arijan Ademi igračina. Koja proslava gola. Nokaout korner zastavice, pokazivanje mišićia i u svemu ono stav, kaj je luzeri.....oće ko u vugla. Bravo za Arijana.

To je jedan od najvećih Dinamovih igrača. Dugo se mučuo Dinamo, protivncii dala gol iz sumnjivog zaleđa, netko je gurno onom iz VAR sobe dobre pare u džep, bila je 10 minuta dimana zavjesta radi baćenih nedopuštenih sredstava, protivnički igači su vrlo vjerojatno bili nadrogirani i tako...Al' unatoč svemu, nogomet je igra koja se igra 90 minuta + sučevo vrijeme na kraju prvog i drugo poluvremena, te igra u kojoj uvijek pobjeđuje Dinamo iz Zagreba.

 

Divna plava noć!! Nebo se plavi, bijeli se Zagreb grad, Maxić slavi, plavi, plavi.....

 

Ka je!!

 

 

Dinamo-šampion!!

dzg
5 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
fighterZu kaže...

Na šta ovaj nogomet liči. Jel bio ijedan derbi od proljetne stanke da se može nazvati derbijem. Od proljetne stanke sve ekipe koje pretendiraju za naslov kao da igraju nekom kočnicom, neshvatljivo. Ako se ovako bude igralo sljedeće sezone u europi, nijedan klub neće vidjeti grupnu fazu. Ovi eksprimenti Kopića koje izvodi u ovom dijelu sezone blage veze nemaju sa nogometom. Počne utakmice, a ja već dozivam Čačića i Jurčića da zamijene ove stručnjake na klupi. Čini mi se da je sastav totalno promašen, a i ekipa izgleda kao da uopće nije spremna za utakmicu.

 Cijenim svačije mišljenje ali di spomenuti Čačića i Jurčića u stručnjake....Druga stvar ekipe u ovoj sezoni u HNL-u prva četri na ljestvici svak svakoga može pobjediti....tako da sama taktika je da globalno nema srljanja da se popije na brzinu , a onda se unutar utakmice manipulira zamijenama....često puta kao i ovog prvog poluvremena Dinamo izgleda bez ideje....kad su ušli Špikić i Tolić igra se ubrzaje i moguća je šansa za gol.Po meni dobar je trener koji osjeti "bilo" momčadi i istrči s najboljom postavom a ne kao kod Kopića da istrče s lošom prvom postavom...

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Blackcastle kaže...

 Cijenim svačije mišljenje ali di spomenuti Čačića i Jurčića u stručnjake....Druga stvar ekipe u ovoj sezoni u HNL-u prva četri na ljestvici svak svakoga može pobjediti....tako da sama taktika je da globalno nema srljanja da se popije na brzinu , a onda se unutar utakmice manipulira zamijenama....često puta kao i ovog prvog poluvremena Dinamo izgleda bez ideje....kad su ušli Špikić i Tolić igra se ubrzaje i moguća je šansa za gol.Po meni dobar je trener koji osjeti "bilo" momčadi i istrči s najboljom postavom a ne kao kod Kopića da istrče s lošom prvom postavom...

Naravno da nisam bio ozbiljan za navedene "stručnjake" . Izrazio sam se kroz ironiju s obzirom kako je loše odigran dio utakmice dok se nisu napravile određene promjene u sastavu. Slažem se. Uvođenje Tolića i Špikića je ubrzalo tempo igre te je ekipa došla do konkretnih šansi i pogodaka.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.4.2022 20:00 (fighterZu).
2 godine
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamo je 90% prvak i mislim da hajduk i rijeka nemaju vise realnih šansi za osvojit ligu jedino možda Osijek ali sa ovim trenerom i kadrom neće ništa napravit u Europi sljedeće sezone... 

Nažalost neki igrači su potonuli ko titanik zašto nemam pojma i po prvi puta u dugo dugo vremena mislim da nas čeka i zanimljiva druga sezona... Dinamo ima ogroman budžet treba remont a naći 60 milijuna eura biti će teško... 

I ne znam što se čeka sa tolicom i baturinom...  

Tako da pod hitno remont na klupi a trebat će i žestok remont na polju svlačionice... 

Ovo je samo moje viđenje jer gledao sam rijeku dinamo ali rijeka je ne znam što bi rekao osim da je tomic klaun od trenera... 

Živimo Hajduk
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ako je Tomić loš trener, šta je onda Kopić? Protiv Belupa, Špikić lijevo. Protiv Rijeke u jednom periodu Bočkaj desno, a Theophile lijevi bek. Čovjek se totalno pogubio.
Stalno imam dojam da Dinamo ne pobjeđuje zato što dobro igra, već da je protivnik loš.
Protiv Dragovoljca prvi gol nakon njihove velike greške. Protiv Rijeke, pobjeda na silu, jer je Rijeka energetski pala. 

Za sljedeću sezonu samo novi trener i napadač

2 godine
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Da slažem se kopic nije mogao raspadnutog hajduka trenirat.  A napadaci su užas... Petkovic je odličan za mali nogomet... 

Živimo Hajduk
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Vidim da su svi nekako "sretni" zbog Dinama, odnosno DZG-a. Svi neki komentari kao ono olfo, Dinamo-prvaka, a mi ono cool. A, pate unutar sebe. Novinarski isto tako.

 

Ipak, sada svi vide veličinu jednog od najvećeg Dinamovca u povijesti našeg Arijana Ademija. Odličan intervju Dinamovog kapetana. 

 

To je put i poziv svima igračima Dinama, da ne idu nigdje iz njega, nego da tu završe karijeru.

 

Kaj će ti pusti milioni, kada nikada te neće cijeniti obični ljudi iz kopa???

 

Hvala Arijana na svemu. Njegov proslava gola onoj bahatoj Rijeci ulazi u anale....

Ka je!!

dzg
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

PzKpfw nego reci ti meni švapski tenkiću ideš li na utakmicu protiv Dynamo Kijeva? Humanitarni karakter, podrška ukrajinskoj braći, možda je prilika da i ti jednom pogledaš dinamo uživo

2 godine
neaktivan
offline
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Ne, ne idem na kijevski Dinamo. Zanima me samo Dinamo iz Zagreba. 

 

Da oni žele biti Dinamo iz Kijeva, a ne Ukraine from Kiev, ne bi bila potrebna ovakva jedna utakmica. Ne podržavam politku u nogometu.

 

Uostalom, zanima me samo Dinamo iz Zagreba. Ostalima neka je sa srećom.

dzg
2 godine
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamo će osvojit titulu ove godine za dogodine nisam siguran ako kopic ostane... 

Živimo Hajduk
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2022 21:12 (ZaliazniMacan).
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Orša dobio grafit. To je lijepo, mada osobno mislim da nije vrijeme za tak' neš. Prekratko je sa nama. Mislim u Dinamu.

Arijan je druga priča. 

 

Mada Orša gine za klub, imao legendarne tekme, legendardna izjava (-"...nema večeg kluba od Dinama") itd.

Neki bogohulnici su se čak drznuli izjaviti da je veći od Lamze.

 

Štef Lamza je bog, te nema većeg igrača na svijetu od njega. Niti će ga biti.

Lamza je nogometni bog u punom smislu te riječi.

 

dzg
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2022 15:22 (PzKpfw).
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Ovo jučerdan bilo je vrlo dobro. Bar rezultatski. 

Petko nije trebao ni biti u sastavu. Gotov je to igrač. Niš od njega.

 

Orša odličan, samo da ostane 10 godina u Dinamu, Emreli pokazuje kaj zna. Napokon prave prilike stvorili. 

 

Idemo po titulu šampiona.

dzg
6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Orša na ljeto ode. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
8 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Do kad vise trpiti ovog panja od trenera. Katastrofa od igre.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice