FC Liverpool izdvojena tema

poruka: 1.417
|
čitano: 347.490
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
odjavljen
offline
Re: FC Liverpool

Po kojem to kriteriju bi ti dao mogućnost nekim ekipama da se spase ispadanja a drugoj ekipi oduzeo naslov? Po kom kriteriju je pravo na neispadanje veće od prava na naslov prvaka? Jedino rješenje je nastavak kad se steknu uvjeti, svako drugo će nekoga oštetiti.

Have no fear, Vlad is here
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 20:24 (VladimirLem).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Liverpool
VladimirLem kaže...

Po kojem to kriteriju bi ti dao mogućnost nekim ekipama da se spase ispadanja a drugoj ekipi oduzeo naslov? Po kom kriteriju je pravo na neispadanje veće od prava na naslov prvaka? Jedino rješenje je nastavak kad se steknu uvjeti, svako drugo će nekoga oštetiti.

 Igračima na ljeto ističu ugovori, postoje prijelazni rokovi, ne može se sezona tek tako produžiti mjesec, dva kasnije nego što je zamišljen kraj. Zato je sasvim moguće ako neće biti moguće završiti sezonu na vrijeme da se cijela sezona poništi. Liga se na jednu sezonu može za tri mjesta na jednu sezonu proširiti na 23 tima tako da iz sadašnje postave ne ispadne nitko, a iz niže lige, ako će se i ona moći održati, onda tri tima odu gore kao i inače. A ako se ne može završiti ni Championship kako spada onda problema nema jer bi iduću sezonu igrali isti timovi kao što ju igraju i sad i nitko nije oštećen.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 20:41 (JozoBozo121).
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
VladimirLem kaže...

Po kojem to kriteriju bi ti dao mogućnost nekim ekipama da se spase ispadanja a drugoj ekipi oduzeo naslov? Po kom kriteriju je pravo na neispadanje veće od prava na naslov prvaka? Jedino rješenje je nastavak kad se steknu uvjeti, svako drugo će nekoga oštetiti.

 Pa to i je moja poenta, da je prvenstvo neregularno. Liverpool nemože osvojit naslov kao što neke ekipe nemogu ispast iz lige.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
x18x05x kaže...
VladimirLem kaže...
Hexfire kaže...
Realno gledano, sezona više nije regularna i poništavanje sezone nije tako neočekivan slijed događaja.

 Što nije realno u 20 bodova prednosti nakon 3/4 prvenstva? Pa nisu odigrane 3 utakmice. Samo navedi za koji klub navijaš pa da vidimo koliko je realan tvoj post.

 Nije realno zbog drugih ekipa, oni koji ispadaju. Jer ima dosta još da se igra i neki bi se mogli spasiti.

Ali zbog čega bi Liverpool izgubio titulu, kada je daleko naj dalje od svih  

Iako ja favoriziram Norwich, oni su najlošiji i ispadaju, plus dva isto najslabija. 

U čemu je vaš kolega problem da ne shvaćate da se ovdje radi o preko 75% odigranog prvenstva?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
x18x05x kaže...
VladimirLem kaže...

Po kojem to kriteriju bi ti dao mogućnost nekim ekipama da se spase ispadanja a drugoj ekipi oduzeo naslov? Po kom kriteriju je pravo na neispadanje veće od prava na naslov prvaka? Jedino rješenje je nastavak kad se steknu uvjeti, svako drugo će nekoga oštetiti.

 Pa to i je moja poenta, da je prvenstvo neregularno. Liverpool nemože osvojit naslov kao što neke ekipe nemogu ispast iz lige.

Neregularno ?!?! 

Sve je jednostavno i regularno, 1 na tablici osvaja prvenstvo, 18, 19 i 20 ispadaju. 

 

U skijanju i skijaškim skokovima, kada se pogorša vrijeme ako je dosta njih odvozilo ili skočilo, uzmu se ti rezultati i imaju pobjednike. 

Tako onda niti Barcelona, Juventus, PSG, ... ne mogu osvojiti prvenstvo, nitko u cijeloj Europi, odnosno svijetu?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...
x18x05x kaže...
VladimirLem kaže...
Hexfire kaže...
Realno gledano, sezona više nije regularna i poništavanje sezone nije tako neočekivan slijed događaja.

 Što nije realno u 20 bodova prednosti nakon 3/4 prvenstva? Pa nisu odigrane 3 utakmice. Samo navedi za koji klub navijaš pa da vidimo koliko je realan tvoj post.

 Nije realno zbog drugih ekipa, oni koji ispadaju. Jer ima dosta još da se igra i neki bi se mogli spasiti.

Ali zbog čega bi Liverpool izgubio titulu, kada je daleko naj dalje od svih  

Iako ja favoriziram Norwich, oni su najlošiji i ispadaju, plus dva isto najslabija. 

U čemu je vaš kolega problem da ne shvaćate da se ovdje radi o preko 75% odigranog prvenstva?! 

 Nemam ja problem. Govorim da nije fer da neke ekipe ispadnu jer se pojavila Corona. Nije bitan samo Liverpool u ovom slučaju. Bez obzira za koga se navijalo i koja je liga. Ako se prekinu prvenstva, treba sve stonirati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...
x18x05x kaže...
VladimirLem kaže...

Po kojem to kriteriju bi ti dao mogućnost nekim ekipama da se spase ispadanja a drugoj ekipi oduzeo naslov? Po kom kriteriju je pravo na neispadanje veće od prava na naslov prvaka? Jedino rješenje je nastavak kad se steknu uvjeti, svako drugo će nekoga oštetiti.

 Pa to i je moja poenta, da je prvenstvo neregularno. Liverpool nemože osvojit naslov kao što neke ekipe nemogu ispast iz lige.

Neregularno ?!?! 

Sve je jednostavno i regularno, 1 na tablici osvaja prvenstvo, 18, 19 i 20 ispadaju. 

 

U skijanju i skijaškim skokovima, kada se pogorša vrijeme ako je dosta njih odvozilo ili skočilo, uzmu se ti rezultati i imaju pobjednike. 

Tako onda niti Barcelona, Juventus, PSG, ... ne mogu osvojiti prvenstvo, nitko u cijeloj Europi, odnosno svijetu?! 

 Hvala! Napokon si shvatio.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
x18x05x kaže...
ATJLučko kaže...
x18x05x kaže...
VladimirLem kaže...

Po kojem to kriteriju bi ti dao mogućnost nekim ekipama da se spase ispadanja a drugoj ekipi oduzeo naslov? Po kom kriteriju je pravo na neispadanje veće od prava na naslov prvaka? Jedino rješenje je nastavak kad se steknu uvjeti, svako drugo će nekoga oštetiti.

 Pa to i je moja poenta, da je prvenstvo neregularno. Liverpool nemože osvojit naslov kao što neke ekipe nemogu ispast iz lige.

Neregularno ?!?! 

Sve je jednostavno i regularno, 1 na tablici osvaja prvenstvo, 18, 19 i 20 ispadaju. 

 

U skijanju i skijaškim skokovima, kada se pogorša vrijeme ako je dosta njih odvozilo ili skočilo, uzmu se ti rezultati i imaju pobjednike. 

Tako onda niti Barcelona, Juventus, PSG, ... ne mogu osvojiti prvenstvo, nitko u cijeloj Europi, odnosno svijetu?! 

 Hvala! Napokon si shvatio.

Upravo NE, vi kolega niste shvatili

 

Kod Liverpool-a je činjenica da njemu faktički, JEDINOM u svijetu ove sezone, fali samo 6 bodova do naslova! 

 

Niti jedan klub na svijetu, nije u dvije slijedjeće utakmice u stanju matematički osigurati 100% naslov!

 

Upravo je TO JEDINO BITNO, ta činjenica. 

Da je Liverpool tek recimo 9 bodova u vodstvu za preostalih 9 kola, 10 Shityu, tu se u 30 bodova može svašta dogoditi, ali u samo 6, to je sranje od pojedinaca, i njihovih prolijeva želja  

 

Govorim samo o Premiership prvenstvu! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
FC Liverpool

Nije bitno koliko bodova ko ima, jednostavno prvenstvo bude neregularno. Bez obzira za koga vi navijali. I piše se City.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
x18x05x kaže...

Nije bitno koliko bodova ko ima, jednostavno prvenstvo bude neregularno. Bez obzira za koga vi navijali. I piše se City.

Bitno je! 
Da je Barcelona u pitanju, vi bi ste se polomili da to ne propadne! 
Da se je to dogodilo u recimo prosincu mjesecu, hajde kako tako, ali "mjesec" dana prije kraja, NE! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...
x18x05x kaže...

Nije bitno koliko bodova ko ima, jednostavno prvenstvo bude neregularno. Bez obzira za koga vi navijali. I piše se City.

Bitno je! 
Da je Barcelona u pitanju, vi bi ste se polomili da to ne propadne! 
Da se je to dogodilo u recimo prosincu mjesecu, hajde kako tako, ali "mjesec" dana prije kraja, NE! 

 Ja sam bio i ostao za Fer igru. I Barca je u istom sranju trenutno. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...

Neregularno ?!?! 

Sve je jednostavno i regularno, 1 na tablici osvaja prvenstvo, 18, 19 i 20 ispadaju. 

 

U skijanju i skijaškim skokovima, kada se pogorša vrijeme ako je dosta njih odvozilo ili skočilo, uzmu se ti rezultati i imaju pobjednike. 

Tako onda niti Barcelona, Juventus, PSG, ... ne mogu osvojiti prvenstvo, nitko u cijeloj Europi, odnosno svijetu?! 

 Joj ti ga isto lupetaš bezveze. Kakvi prokleti skijaški skokovi te muče? Pa ne priča se ovdje o jednoj utakmici nego o cijeloj sezoni. 

 

Apsolutno je nebitna prednost, apsolutno je nebitno dal je do kraja sezone jedna utakmica ili 50 jer nigdje nije specificirano koji broj utakmica se mora odigrati u sezoni da bi ista bila regularna. 

 

Mislim da je nerealno očekivati normalan nastavak prvenstava u ovim najteže zahvaćenim zemljama čak i ako dođe do usporavanja širenja virusa za tjedan-dva, mjesec dana. 

 

Jasno je meni da je fanovima Liverpoola teško jer čekaju naslov od stoljeća sedmog, ali bože moj, shit happens. Ak ne bude ove, bude druge godine, ili one poslije. Ili za još 50 ili koliko.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
odjavljen
offline
FC Liverpool

To poništavanje sezone što vi zagovarate je potpuno idiotski i naravno nema šanse da se takvo što dogodi. Sjetimo se kako to rješava NBA, 2011 je bio lockout (štrajk) od 2 mjeseca. Nitko nije srao o poništavanju, sezona je skraćena i završena.

Naravno Hex, tebi kao navijaču Reala, jasna mi je želja za brisanjem sezone, iz LP ćete ispasti, a u prvenstvu ipak imate manje šansi od Barcelone.

Have no fear, Vlad is here
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2020 8:49 (VladimirLem).
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
VladimirLem kaže...

To poništavanje sezone što vi zagovarate je potpuno idiotski i naravno nema šanse da se takvo što dogodi. Sjetimo se kako to rješava NBA, 2011 je bio lockout (štrajk) od 2 mjeseca. Nitko nije srao o poništavanju, sezona je skraćena i završena.

Naravno Hex, tebi kao navijaču Reala, jasna mi je želja za brisanjem sezone, iz LP ćete ispasti, a u prvenstvu ipak imate manje šansi od Barcelone.

 Majko mila, a mislio sam da nema gorih navijača od Barcinih. 

 

Šalu na stranu, uspoređivanje trenutne situacije sa NBA štrajkom je na razini onog spominjanja skijaških skokova. Objasnio ti je kolega u postu prije što sve za sobom povlači odgoda od dva mjeseca, ali ako se hoćeš i dalje praviti glup, nastavi.

 

Nitko ne zagovara poništavanje nego samo pričamo da je tako nešto sasvim moguć rasplet događaja. Sigurno da mi kao velikom fanu nogometa dosta teško pada trenutna situacija jer nema nikakvih naznaka koliko bi mogla potrajati.

 

A kad se već spomenuo Real ("osjećam" da te još boli ono gaženje u finalu LP), samo mogu reći da Real već par godina nije u borbi za vrh u Primeri. Ne znam kojom to logikom bi meni bilo drago da se sezona prekine sad, kad Real ima barem kakve takve izglede da osvoji naslov. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
odjavljen
offline
Re: FC Liverpool

Prijelazni rokovi nisu problem. Valjda znaš da prijelazni rokovi traju a da sezone počnu u svim ligama. Zašto bi bio nepremostivi problem da oni počnu a lige nisu završene? Inače nisam navijač Liverpoola, nećeš naći nijedan moj post o Liverpoolu. Pratim skroz drugu ligu ali eto slučajno sam ušao u temu, pročitao tvoje gluparije i morao sam odgovoriti. Više neću, jer nemam što reći, osim eto da ako nekog mrzim onda su to Barca, Real i Španjolci kao sportska nacija.

Have no fear, Vlad is here
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2020 9:55 (VladimirLem).
5 godina
offline
FC Liverpool

po meni mislim da se nece igrati europsko, nego premjestiti za 2021. , a domace lige i lp/europska ce se produziti do polovice 6og i tjt..

13 godina
offline
FC Liverpool

Još jedna poruka od LJUDINE !!!!! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
Tallahassee kaže...

... niko nije ogranicen pa ni glup ko najvijaci barke, nogometnog igraca nazivaju bozanstvom... kolko za to moras bit ogranicen - nemjerljivo ogranicen...

 

Pa dobro jednim dijelom si u pravu. Ali opet s druge strane, ako toliko ljudi imaginarna bića može nazivati božanstvom, zašto onda neki ne bi mogli i stvarna..

10 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

... vi ste stvarno ludi ljudi... sta je onda Michael Jordan?... najbolji kosarkas svih vremena i nista vise, bas ko leo pesi MOZDA najbolji nogometas svih vremena i NISTA vise...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
Tallahassee kaže...

... vi ste stvarno ludi ljudi... sta je onda Michael Jordan?... najbolji kosarkas svih vremena i nista vise, bas ko leo pesi MOZDA najbolji nogometas svih vremena i NISTA vise...

 

Slažem se, ali ne mozes zabraniti ničiju religiju..

9 godina
offline
Re: FC Liverpool
Tallahassee kaže...

... vi ste stvarno ludi ljudi... sta je onda Michael Jordan?... najbolji kosarkas svih vremena i nista vise, bas ko leo pesi MOZDA najbolji nogometas svih vremena i NISTA vise...

leo pesi, barka, itd. 

.......pa ti si stvarno ogranicen.......ili iskompleksiran.......??....tiho.....

Barcelona - Mes que un club
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
el.šef kaže...
Tallahassee kaže...

... vi ste stvarno ludi ljudi... sta je onda Michael Jordan?... najbolji kosarkas svih vremena i nista vise, bas ko leo pesi MOZDA najbolji nogometas svih vremena i NISTA vise...

leo pesi, barka, itd. 

.......pa ti si stvarno ogranicen.......ili iskompleksiran.......??....tiho.....

 Jebeš mi prase, na što onda vi sličite ?!?! 

 

Pa vi ovisite godinama o kako ono kažete, božanstvu, a gdje je bio u uzvratu u Liverpool-u 2019 godine, na godišnjem, ili mu žena nije dopustila da se istakne ?!?! 

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
el.šef kaže...

leo pesi, barka, itd. 

.......pa ti si stvarno ogranicen.......ili iskompleksiran.......??....tiho.....

 ... kaj se bozanstvo ne moze nazivat pogrdim imenima?... jesam te uvrijedio? ko je ogranicen i iskompleksiran?... lol, rista... jesi se naso?... leo djesi ... ajmo barka, majke ti klincadije....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
10 godina
offline
Re: FC Liverpool
Tallahassee kaže...
el.šef kaže...

leo pesi, barka, itd. 

.......pa ti si stvarno ogranicen.......ili iskompleksiran.......??....tiho.....

 ... kaj se bozanstvo ne moze nazivat pogrdim imenima?... jesam te uvrijedio? ko je ogranicen i iskompleksiran?... lol, rista... jesi se naso?... leo djesi ... ajmo barka, majke ti klincadije....

 Odlicni odrasli komentari 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
... ma kad odrastes postoji mogucnost da ces shvacat sarkazam, salu, podjebanciju...
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
10 godina
offline
Re: FC Liverpool
Tallahassee kaže...
... ma kad odrastes postoji mogucnost da ces shvacat sarkazam, salu, podjebanciju...

 Hvala na divnim rjecima odrasli covjece. Moj mozak sve upija kao spuzva

13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Tallahassee kaže...
... ma kad odrastes postoji mogucnost da ces shvacat sarkazam, salu, podjebanciju...

Kada netko trzne u Farselonu onda si Najveći Neprijatelj u svemiru 
Oni mogu svakoga pljuvat, omalovažavati, potcjenjivati, to je njima po svetom ukazanju od Lessi/a dozvoljeno 

ATJ Lučko
5 godina
offline
FC Liverpool

"Finale Europske lige prebačeno je na 25. lipanj, a finale Lige prvaka na 27. lipanj. Većina nogometnih liga diljem Europe je odgođena do početka travnja, a samo prebacivanje Eura na sljedeću godinu znači da bi se ta odgoda prvenstava mogla i produžiti. Španjolski AS piše kako će se lige diljem Europe nastaviti početkom svibnja, a trajat će sve do kraja lipnja. "

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 14:32 (aloevera13).
12 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...
x18x05x kaže...
ATJLučko kaže...
x18x05x kaže...
VladimirLem kaže...

Po kojem to kriteriju bi ti dao mogućnost nekim ekipama da se spase ispadanja a drugoj ekipi oduzeo naslov? Po kom kriteriju je pravo na neispadanje veće od prava na naslov prvaka? Jedino rješenje je nastavak kad se steknu uvjeti, svako drugo će nekoga oštetiti.

 Pa to i je moja poenta, da je prvenstvo neregularno. Liverpool nemože osvojit naslov kao što neke ekipe nemogu ispast iz lige.

Neregularno ?!?! 

Sve je jednostavno i regularno, 1 na tablici osvaja prvenstvo, 18, 19 i 20 ispadaju. 

 

U skijanju i skijaškim skokovima, kada se pogorša vrijeme ako je dosta njih odvozilo ili skočilo, uzmu se ti rezultati i imaju pobjednike. 

Tako onda niti Barcelona, Juventus, PSG, ... ne mogu osvojiti prvenstvo, nitko u cijeloj Europi, odnosno svijetu?! 

 Hvala! Napokon si shvatio.

Upravo NE, vi kolega niste shvatili

 

Kod Liverpool-a je činjenica da njemu faktički, JEDINOM u svijetu ove sezone, fali samo 6 bodova do naslova! 

 

Niti jedan klub na svijetu, nije u dvije slijedjeće utakmice u stanju matematički osigurati 100% naslov!

 

Upravo je TO JEDINO BITNO, ta činjenica. 

Da je Liverpool tek recimo 9 bodova u vodstvu za preostalih 9 kola, 10 Shityu, tu se u 30 bodova može svašta dogoditi, ali u samo 6, to je sranje od pojedinaca, i njihovih prolijeva želja  

 

Govorim samo o Premiership prvenstvu! 

 nemoguce, da, u teoriji ( i u praksi ) liverpool ovo ne moze izgubiti, ali ostali timovi imaju jos za sta igrati (4 mjesto za lp) pa oni koji su na dnu tablice, mogu se boriti za opstanak, i ne bi bilo ok da prvenstvo zavrsi s trenutnom tablicom... 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice