FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.321.545
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
mislioc kaže...
Čitao sam sad da je Barca odbila ponudu od 150m eura za Fatia.

 ma tko je to ponudio?

12 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
12 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
Dupli post
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2020 22:50 (mislioc).
6 godina
protjeran
offline
14 godina
offline
FC Barcelona

Pa ja nebi prodao Fatija za nikakve pare. To je dečko koji bi trebao biti budućnost kluba. Sa 17 gofina izgleda tako zrelo na terenu. Samo mu treba klub na zdravim temeljima i postati će jedan od najboljih. 

 

Danas bi se svi olako rješavali mladih igrača. Zamisli da smo prodali Messija kad je imao 17.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Pa ja nebi prodao Fatija za nikakve pare. To je dečko koji bi trebao biti budućnost kluba. Sa 17 gofina izgleda tako zrelo na terenu. Samo mu treba klub na zdravim temeljima i postati će jedan od najboljih. 

 

Danas bi se svi olako rješavali mladih igrača. Zamisli da smo prodali Messija kad je imao 17.

 ako neće sjedit na klupi 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Suarez Granadi zabio 2 komada u debiju za Atletico. 🙃
14 godina
offline
FC Barcelona

Vezni red očajan do bola.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Fati je igračina. Kakav talent. Ne samo završnica, nego kako se pametno kreće i utrčava u prostor. Nevjerojatno zreo igrač sa 17 godina

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Busquets najslabiji, previše grešaka, napokon smo dobili i kontru u igri, nešto što je falilo jako puno. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2020 21:23 (barcafan12).
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Po imenima jedan od najboljih napada na svijetu. Fatiju treba samo dati igre, moze kao mbape biti...

 

                griezmann

 

       fati        coutinho          messi

14 godina
offline
FC Barcelona

Busi je baš očajan. Šteta što trener nema autoritet pa da ga proda, dok još mogu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kazu Rakitic kocio igru. Danas Messi iznadprosjecan, Griezmann beskorisan. Ne kuzim zasto je Pjanic doveden ako se planira igrat 4-2-3-1...di je De Jongu prakticki garantirano mjesto.

S druge strane....Suarez u 30 min 2 gola. City spuhao 2-5 od Leicestera di je Vardy dao tri komada....

12 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
Ovo me podsjeća na ono kad je Ronaldinho bio na zalasku pa ga Messi nasljedio, sad Messi na zalasku dolazi Fati.
Čak su i po godinama isti 17.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
mislioc kaže...
Ovo me podsjeća na ono kad je Ronaldinho bio na zalasku pa ga Messi nasljedio, sad Messi na zalasku dolazi Fati.
Čak su i po godinama isti 17.

 Zanimljiv mi je dosta Fati, ali nema touch i tehniku razvijenu jos toliko koliko je imao Messi. Messi je sa 17 godina drzao loptu kao na magnetu. Valjda ga nece dirat kao i Puiga vec uigrat skupa..

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2020 21:37 (Mitch).
9 godina
offline
FC Barcelona

Ljudi ovo izgleda super u napadu. Lijepo je za gledati nakon dugo vremena. Samo busket na klupu i pjanic umjesto njega i to je to. Ne moze biti gori od busketa.

12 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
Jbg tak se samo ljepi njemu i Maradoni.
Zakaj nije dao Fatiu da puca penal.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2020 21:47 (mislioc).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Gdje je Antimadridista da obrani Busqetsa?

 

Jedva cekam dan kad ovaj panj bude grijao klupu.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Ovo puno ljepse izgleda, bar u napadu. Igra je puno brza kad je Coutinho na pravoj poziciji, ali ljudi moji ovaj Busquets. Pa covjek se krece ko traktor po terenu, toliko krivih passeva, kretnja i slicno - nadam se da ce uci Pjanic ili cak Puig da vidimo onda Griezmann nevidljiv, beskoristan, zanima me kako bi bilo kada bi na lijevom krilu bio Fati, desno Dembele a Messi u sredini te iza njega Coutinho. 

VISCA BARCA
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mrzim kako je bespotreban ovaj Griezmann...a opet s druge strane mi je draze da nije u Realu ili PSGu
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Gdje je Antimadridista da obrani Busqetsa?

 

Jedva cekam dan kad ovaj panj bude grijao klupu.

 Ti zbilja imaš problema sa mozgom izgleda. Nikad nisam rekao da Busquets nije doživio pad u igri. Samo sam rekao da je najbolji zadnji vezni u POVIJESTI KLUBA i zaslužuje malo vise poštovanja. Ali ti izgleda imaš 13 godina pa nisi ni doživio njegove najbolje trenutke. Tebi je Messi smeće, Busquets panj... da ne nabrajam dalje. Kakvi bi vi bili prema Barcinim igračina da ste pratili klub u ranim 2000-ima kad je svaki osvojeni trofej bio premija?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Busquetsu se treba zahvaliti na svemu, obilježio je jednu eru u Barceloni ali koliko god bio jedan od najvažnijih igrača u zlatnoj eri Barcelone, nije više za ovaj nivo, previše griješi i to u opasnoj zoni, prespor je za današnji nogomet, svaki veznjak ga pojede trkom i brzinom, slabo pokriva teren, pogotovo Camp Nou koji je veći. 

 

Slažem se i za Griezmanna, totalno dezorijentiran, krilo mu ne leži, premalo lopti dobiva, bolje da je tu umjesto njega Dembele ili Trincao, još bi više dobili na brzini i kontri, Fati s druge strane ubija, svaku loptu iskoristi maximalno, a tek 17 godina.

 

Iako nismo primili gol, čak niti udarac Villareal nije uputio, meni ova obrana i dalje ne ulijeva ni najmanje povjerenje, nadam se da će ubrzo doći desni bek i stoper. 

 

Sve u svemu, neočekivano dobar početak, Villareal je dobra ekipa i tri boda odmah na startu je odlično. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Gdje je Antimadridista da obrani Busqetsa?

 

Jedva cekam dan kad ovaj panj bude grijao klupu.

 Ti zbilja imaš problema sa mozgom izgleda. Nikad nisam rekao da Busquets nije doživio pad u igri. Samo sam rekao da je najbolji zadnji vezni u POVIJESTI KLUBA i zaslužuje malo vise poštovanja. Ali ti izgleda imaš 13 godina pa nisi ni doživio njegove najbolje trenutke. Tebi je Messi smeće, Busquets panj... da ne nabrajam dalje. Kakvi bi vi bili prema Barcinim igračina da ste pratili klub u ranim 2000-ima kad je svaki osvojeni trofej bio premija?

 Večeras je očajan a na klupi sjede bolji igrači. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
antimadridista kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Gdje je Antimadridista da obrani Busqetsa?

 

Jedva cekam dan kad ovaj panj bude grijao klupu.

 Ti zbilja imaš problema sa mozgom izgleda. Nikad nisam rekao da Busquets nije doživio pad u igri. Samo sam rekao da je najbolji zadnji vezni u POVIJESTI KLUBA i zaslužuje malo vise poštovanja. Ali ti izgleda imaš 13 godina pa nisi ni doživio njegove najbolje trenutke. Tebi je Messi smeće, Busquets panj... da ne nabrajam dalje. Kakvi bi vi bili prema Barcinim igračina da ste pratili klub u ranim 2000-ima kad je svaki osvojeni trofej bio premija?

 Večeras je očajan a na klupi sjede bolji igrači. 

 Na klupi ne sjedi niti jedan zadnji vezni

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
Kako ne Koeman je zadnji vezni.
Doduše bio.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2020 22:25 (mislioc).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
x18x05x kaže...
antimadridista kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Gdje je Antimadridista da obrani Busqetsa?

 

Jedva cekam dan kad ovaj panj bude grijao klupu.

 Ti zbilja imaš problema sa mozgom izgleda. Nikad nisam rekao da Busquets nije doživio pad u igri. Samo sam rekao da je najbolji zadnji vezni u POVIJESTI KLUBA i zaslužuje malo vise poštovanja. Ali ti izgleda imaš 13 godina pa nisi ni doživio njegove najbolje trenutke. Tebi je Messi smeće, Busquets panj... da ne nabrajam dalje. Kakvi bi vi bili prema Barcinim igračina da ste pratili klub u ranim 2000-ima kad je svaki osvojeni trofej bio premija?

 Večeras je očajan a na klupi sjede bolji igrači. 

 Na klupi ne sjedi niti jedan zadnji vezni

 Takav nam igrač i ne treba realno. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Jel ja jedini imam dojam da igrači igraju onako preko k*rca? Vodimo 4-0 i svi mi izgledaju onako kiselo i ljutito. Kao da nitko ni ne želi biti tu. Nitko se nije nasmijao cijelu utakmicu jbt

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ja hocu reci da on ne zasluzuje igrati u prvoj postavi godinama unazad. A to sto je on bio najboljli prije 10 godina, to sada moze objesiti macku o rep. 

 

Puno ga se uzdize a sa igracem tipa Partey,Kante ili Fabinho bi sredina dozivjela revoluciju.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ja hocu reci da on ne zasluzuje igrati u prvoj postavi godinama unazad. A to sto je on bio najboljli prije 10 godina, to sada moze objesiti macku o rep. 

 

Puno ga se uzdize a sa igracem tipa Partey,Kante ili Fabinho bi sredina dozivjela revoluciju.

 Puno ga se uzdiže? Tko ga uzdiže? Većina nogometnih fanova ga nisu poštovali ni u najboljom danima, kamoli danas. Jedan je od najpodcijenjenijih igrača ikad uopće.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ja cak nisam ni misljenja da nam treba DM koliko nam treba dobar stoper.

Jer da imamo dobrog, 25-27 god stopera koji ima kondu, mogli smo bez problema igrat Alcantaru di je sad Busquets...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice