FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.402.376
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Pa ima 28 godina može igrati joše 4 godine na vrhunskom nivou a može i više.Rađe bi ja platio Hummelsa ili Otamendia 40-50 miliona nego Marqinhoisa koji još ništa nije pokazao.Hummels najbolji stoper svijeta po statistici a  bome i po ostalim kriterijima.A nije ni Otamendi daleko od njega.

 

Po meni trenutno nije siutacija za kupovanje mladog skupog stopera jer će se kupiti stoper samo da se može reći evo kupili smo ga iako nema trenutno smladog stopera koji odgovara barcinim kriterijima.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa isto tako nije u redu kupiti i nekog prosječnog da bi isto to rekli...Barci treba jedan vrhunski stoper,kojeg nisu doveli godinama,hebo ti Mathieu koji odigra jednu solidnu sezonu,sad ga nema nigdje,ili Vermaelena koji je od 8.godine ozlijeđen...Bartra je kao nešto malo proigrao ali nije mi ni on kvalitet za Barcu,mislim da bi on i mogao otići na ljeto...tako da nam ostaju Pique i Mascherano i čim jedan ne igra već je grdo...vidjet ćemo,valjda znaju šta rade

12 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Cisto sumnjam da ce taj iz Citya i da ga puste sta ce ti kada bi bio preskup. Ima 28 godina to je previse s tim da nije uopce jeftin. Bilo je dovoljno igraca koji su u zalasku karijere a bacalo se 30/40M na njih, nije se pokazalo bas pretjerano dobrom investicijom. Treba mudro izabrat nekog maldjeg stopera do najvise 25 godina.

 Igrac sa 28 godina je na zalasku karijeru. Dobro je sve... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
el.šef kaže...

Cisto sumnjam da ce taj iz Citya i da ga puste sta ce ti kada bi bio preskup. Ima 28 godina to je previse s tim da nije uopce jeftin. Bilo je dovoljno igraca koji su u zalasku karijere a bacalo se 30/40M na njih, nije se pokazalo bas pretjerano dobrom investicijom. Treba mudro izabrat nekog maldjeg stopera do najvise 25 godina.

 Igrac sa 28 godina je na zalasku karijeru. Dobro je sve... 

 mislio je na prijašnje transfere barce, ne konkretno na otamendija

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Barca zan što radi.Nisu ovi trofeji slučajnosti.Ranijih godina nije Barca bila toliko financisjki moćna ali bome sad samo raste.

Mathieu,Vermalen su kupljeni jer su se iskeširali za Suareza,Rakitića i ostale tako da nije bilo puno mjesta za bolje igrace.Te sezone je potroseno 150 miliona eura u jednom roku.

 

Ove godine imaju oko 100 miliona . Minimalno 60 predvideno za transfere i ostalo od prodaje igrača poput Vermalenea,Bartre,Montoye,Douglasa,Sandra i ostalih.

Mislim da čekaju pravu priliku na marketu i onda krecu u akciju.to se mene tiće Marqinhos nije ni blizu onog što Barci treba.Ako se sjetite 2 gola Suareza protiv PSG-a zna da je praktićki pola pola kriv sa Lusiom.

 

Opet ponavaljam da nema boljeg od Hummelsa ili Otamendia trenutno koji bi bio u nekim kombinacjima i bolje je za njih dati 40 miliona nego za Marqinhosa koji nije odigrao 2 poštene u cijeloj karijeri.Kupnja Marqinhosa je u ovom trenutku za mene glupost jer on će kao prvo biti na klupi jer neće igrati ispred Piquea i Mascherana a kao drugo njegova ispadnja u prazno su na razini stopera iz 3.lige.Ko ga je gledao zna o čemu govorim

 

 

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2016 1:16 (Boixus Nois PS).
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma kakav Marquinhos, taj da je htio igrati u Barci, došao bi direktno iz Rome, a htjeli su ga dovesti. Nek' igra sad gdje hoće, možda ga čak i Real jednog dana uoči da postoji.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ovaj glupi nogomet što Atletico igra je sramota za ovaj sport.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kkao mi je drago što ih Bayern gazi.Guariola taktički naamrio Simeonea.Nadam se još jednom golu Bayerna pa da krenu zadržavati igrati ko Atletico.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Kkao mi je drago što ih Bayern gazi.Guariola taktički naamrio Simeonea.Nadam se još jednom golu Bayerna pa da krenu zadržavati igrati ko Atletico.

 A je ga taktički nagazio, atm se praktički došao braniti na allianz arenu, to je samoubojstvo, do kraja tekme će popit još par komada a i bolje, jer atm nema šta radit u finalu.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Kkao mi je drago što ih Bayern gazi.Guariola taktički naamrio Simeonea.Nadam se još jednom golu Bayerna pa da krenu zadržavati igrati ko Atletico.

 A je ga taktički nagazio, atm se praktički došao braniti na allianz arenu, to je samoubojstvo, do kraja tekme će popit još par komada a i bolje, jer atm nema šta radit u finalu.

 Došli su i na Camo Nou pa su dali gol i imali prilika.A Barca je izgledala smiješno.

 

Danas Atletico centar nije prošao a Bayernuje samo pitanje vremena kad će ga dati.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nas su uhvatili u padu, bayern je cijelu sezonu odličan.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Uff tesko je ovo za gledat, ako padne 2-0 opet s jednim golom mesari idu dalje
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sada im treba dva gola, a ovi će se tek sad zatvoriti.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona


Guardiola i lucho jos nisu shvatili da im stoperi ne mogu glumiti playmakere
i ici proigravat ovako teske lopte koje vecinom presjeku i onda dobiju gol
iz vake kontre.

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, još jedan.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Bayern mora više centrirati.Imaju Lewu,Millera i Vidala u 16 metara koji mogu skočiti.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Al je galjiv ovaj koke svaki faul uzme loptu i nabije je.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovaj atm mi se gadi, odvratno nešto.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Prošlo je u finale sve ono što nije nogomet, odvratno nešto.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
FC Barcelona

Repriza Grcke iz EP 2004.

 

Repriza Mourinha...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
offline
FC Barcelona

teski pokvarenjaci, za njih vrijedi ona makijavelistička "cilj opravdava sredstva"

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Real na namještanje u finale a Atletico preko sreće,pokvarenosti i zadržavanja vremena.Najgore finale ikad.Gledat ćemo 2 bunkera u finalu 

This time next year we'll be millionaires
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

I još onaj penal koji nije bio na torresu, bio je izvan, svako nabijanje lopte je žuti karton koliko znam, nitko od atletikovih igrača ga nije dobio, čak niti opomenu simeone nije dobio za udaranje pomoćnika uefe, SRAMOTA.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Možda ne igraju lijep nogomet,ali ga igraju srcem,svi za jednog jedan za sve i eto ih u finalu,po meni zasluženo s obzirom na to da su za protivnike imali i Barcu i Bayern...odlična utakmica koja se mogla prevagnuti i u prvom pol. kad je Bayern promašio penal,a i u drugom da je Atletico iskoristio svoj pa ne bi imali dramu do zadnje sekunde...čestitke Atleticovim igračima i Simeoneu,ne pobjeđuje uvijek bolji,to smo već naučili valjda,nego onaj ko ima više srca,danas je to bio Atletico...sve se čini da se ponavlja finale od prije 2 godine,samo se nadam da će trofej ovaj put otići u crveno-bijeli dio grada

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Ovaj glupi nogomet što Atletico igra je sramota za ovaj sport.

 U grubost igrača neću ulaziti, to nema opravdanja. Ali svaka taktika je dopuštena. Kao i brze kontre, posjed lopte pa tako i bunker.

Do nedavno je i Barcelona igrala "sramotan" nogomet sa stotinu dodavanja između dva stopera...

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nogomet se igra zbog golova. A ne autobusa.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Nogomet se igra zbog golova. A ne autobusa.

 I Atletico je zabio više golova nego Bayern, u čemu je problem?

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Gdje je zabio više golova? Liga, LP? kup?
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Gdje je zabio više golova? Liga, LP? kup?

 Pa ove godine su u Španjolskom prvenstvu zabili više golova nego Bayern sveukupno kroz povijest u tom natjecanju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
x18x05x kaže...
Gdje je zabio više golova? Liga, LP? kup?

 Pa ove godine su u Španjolskom prvenstvu zabili više golova nego Bayern sveukupno kroz povijest u tom natjecanju.

 Kojem natjecanju??

 

Bayern ove sezone je zabio Liga 75, LP 28 - 103

Atletico Liga 60, LP 16 - 76

.............................................................

Barca Liga 104, LP 22 - 126

real Liga 105, LP 26 - 131

............................................................

Gore dolje koji gol. Neznam koju vi statistiku gledate ili šta već.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice