FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.727
|
čitano: 5.372.769
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Dap 100 puta se moglo pucati sa 10 11 metara oni loptu teraju u gol. Ali sve u svemu dobra utakmica mada ovo nije Juve... Pola tima mu fali.

14 godina
offline
FC Barcelona

Juve je imao dosta ozljeđenih igrača. Ali ovo je izgledalo jako dobro. Napokon je Barca imala neki ritam u igri. Kao da su se igrači oslobodili sad nakon odlaska klauna.

 

Messi i Griezmann moraju ući u bolju formu što se tiče završnice, ali stvorilo se hrpa šansi danas. Bili smo dosta nepredvidivi za protivnika. To je ono što nam treba. Ako se nastavi ovako, možda i bude nešto od ove sezone.  Mali Pedri je stvarno klasa.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 23:06 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Pedri je igracina. Jedina svijetla tocka Bartomea, a i pitanmje je bili dosao da nije navijac Barce a njegov djed voda navijaca u Las Palmasu.

 

 

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

SJAJNO, SJAJNO, SJAJNO

14 godina
offline
FC Barcelona

Sramota sa ovim dodavanjima pred golom i u pet metara. Pucaj na gol ili idi u pm.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Hahah koja tragikomedija, ajmo samo forsiraj Piquea i Lengleta, biće golova, al u našoj mreži. Kakvi idioti bogte ubio

14 godina
offline
FC Barcelona

Koja debilana, uh.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
FC Barcelona

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
14 godina
offline
FC Barcelona

Zadnja linija očaj, Busi igrač manje a napad hoće da uđe u gol sa loptom.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Izaći će Dembele koji je jedini probio po boku, a ostat će Griezmann u igri, koji s 10 metara ne može pogoditi okvir gola.

Sve više sam uvjeren da postoji neka stavka u ugovorima Piquea, Busquetsa i Roberta da moraju igrati u prvih 11 u 80% utakmica u sezoni, jer ne znam koji bi iole zdrav trener ih stavljao kad su naočigled ne van forme, nego ne igraju nogomet uopće, nisu više za ovaj nivo, al jebat ga ipak su oni Katalonci i legende kluba 

14 godina
offline
FC Barcelona

I Messi je velik uteg ove Barce, njemu fali motiva a Barci krila. Ovako ne ide više. Napraviti remont i to detaljan, krenut od ovih "legendi kluba" pa ostalih.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Šteta za bodove. Da barem igraju kao drugo poluvrijeme i poraz nebi bolio. Nadam se da trener vidi da od prastatih igrača nema ništa i da stavi mlađe željne dokazivanja.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

ja sam zadovoljan. kostala nas je glupa greska al vraca se Ter stegen. Također, ocekujem da se Koeman rijesi iluzije da dembele i buskec mogu startati u ovakvim utakmicama. Pjanic je zaista dobar, i ofanzivno i defanzivno. Al zaista smo nespretni u napadu, i kad se to rijesi bice dosta golova. Sve ostalo mi se svidja. znaju drzati loptu i prijetiti. 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma vidi on al kažem ja da postoji neka fora da ovi pojedinci moraju igrati, milijardu posto, pa ko bi pored jednog pravog RB stavljao Roberta koji nije zabio ili asistirao 4 godine, a i defanzivno je ispodprosječan, ili isto tako stavljati Busquetsa koji nije igrač za današnji nogomet, gdje su svi igrači brži i jači od njega, a k tome još i nenormalno griješi, svaku tekmu složi dvije kontre al za protivnika. Pique Lenglet već sam sam sebi dosadan, ali oni ne smiju igrati u paru, pa počeli su sami napadati na naš gol, Pique da drži do onog što je reko na kraju prošle sezone, da će odstupiti ako se nađe mlađi i bolji igrač, evo ga u liku i djelu Arauja, i što sad, opet Pique igra i igrat će ispred njega( znam da je ozlijeđen Araujo trenutno).

 

Zaključak svi ovi stariji igrači su nam postali omraženi, jer ne znaju reći dosta je, nije više to to, kao što su svojevremeno napravili Puyolo, Xavi ili Iniesta, koji su 10 puta veće legende od ovih pa su otišli kao gospoda, a ovi se zarad ne znam čega, ali sigurno ne vjernosti i ljubavi prema klubu i dalje tu šlepaju i drugi mlađi momci pate zbog njih.

 

Barca igra na mahove, jedna dobra partija pa tri loše, nije ni čudo kad nemamo jasnu prvu 11oricu, evo danas Dembele izađe van iz igre, a par puta lijepo probio po strani, takvim odnosom samo ruše samopouzdanje igrača.

 

Ne znam što bi reko, ima tu i svijetlih točki u vidu Pedrija koji bi mogao biti jedan od glavnih igrača u narednim sezonama, samo mu malo fali iskustva, Dest isto solidno igra, al na krivoj strani. Barca na zimu već mora ići po nekog stopera, nikakvi napadači, krila nam ne trebaju, obrana je dva nivoa ispod ostatka momčadi, al to je već par godina pa i dalje isti igraju i dok je tako ništa od nikakvih naslova. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2020 23:05 (barcafan12).
14 godina
offline
FC Barcelona

Nadajmo se da nova uprava ima muda i riješi se nepotrebni, ako ne nisu ni trebali dolazit na vlast.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma vraga će ih se riješit, ionako ih je većina dobila novi ugovor, nego trener mora imati muda i početi stavljati ih na klupu, problem riješen 

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2020 23:13 (barcafan12).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Ma vraga će ih se riješit, ionako ih je većina dobila novi ugovor, nego trener mora imati muda i početi stavljati ih na klupu, problem riješen 

 U Barci nije trener taj koji može te stare stavit na klupu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Koja nova uprava? Glasanje je kroz 20 do 40 dana. Trenutna uprava je samo privremeno tu dok ne dođe izabrani predsjenik i ostatak uprave nakon referenduma.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

Koja nova uprava? Glasanje je kroz 20 do 40 dana. Trenutna uprava je samo privremeno tu dok ne dođe izabrani predsjenik i ostatak uprave nakon referenduma.

 Pa ta nova koja dođe. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pa šta nisu novi izbori tek krajem ožujka?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
suspendiran
offline
FC Barcelona

Nisam sinoć gledao utakmicu, ali danas po portalima čitam da je vaše božanstvo napucalo sudca u 39 minuti utakmice pri vodstvu suparnika 1 : 0, i da je dobio samo žuti, umjesto direktan crveni ?! 

Molim u odgovorima samo suvisle, jer nisam pitanje postavio bezveze, samo poradi  i 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: FC Barcelona


Evo link, na mobu sam pa moram cijeli tako zalijepit.

A stvarno mi Messi počinje ić na ...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Nisam sinoć gledao utakmicu, ali danas po portalima čitam da je vaše božanstvo napucalo sudca u 39 minuti utakmice pri vodstvu suparnika 1 : 0, i da je dobio samo žuti, umjesto direktan crveni ?! 

Molim u odgovorima samo suvisle, jer nisam pitanje postavio bezveze, samo poradi  i 

 Imate vi i svojih problema, igrači vam ogovaraju i sprdaju jedni druge i to dok su udaljeni 2 metra, al to se ne piše u vašoj temi, ionako je aktivna samo kad Real pobjedi Barcu, znači jednom godišnje, a nekad i rijeđe

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 11:25 (barcafan12).
13 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...
ATJLučko kaže...

Nisam sinoć gledao utakmicu, ali danas po portalima čitam da je vaše božanstvo napucalo sudca u 39 minuti utakmice pri vodstvu suparnika 1 : 0, i da je dobio samo žuti, umjesto direktan crveni ?! 

Molim u odgovorima samo suvisle, jer nisam pitanje postavio bezveze, samo poradi  i 

 Imate vi i svojih problema, igrači vam ogovaraju i sprdaju jedni druge i to dok su udaljeni 2 metra, al to se ne piše u vašoj temi, ionako je aktivna samo kad Real pobjedi Barcu, znači jednom godišnje, a nekad i rijeđe

U takvoj glupoj situaciji, zna se tko će/je na kraju ispao "Pedro" 
Ali to nije moj problem, već onoga kojeg ja baš nešto i ne podnosim! 
A na kraju krajeva, kakve to veze ima sa sudcem utakmice, kakve to ima veze sa pobjedom u "El Classico" utakmici, čak niti suviše sa trenutnim poretkom na tablici?!?! 

U ovom slučaju, ovo nisu slučajno snimili svuda postavljeni mikrofoni, već je "U UTAKMICI" u vremenu koje se igra, ona  , a "oštećeni nije imao muda pokazati onu boju, koja se je morala pokazati! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
FC Barcelona

😋

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
FC Barcelona

Španjolski Superkup će se igrati u Saudijskoj Arabiji, a sudjelovat će Barcelona, Real Madrid, Athletic Bilbao i Real Sociedad. Prvo polufinale će se igrati u srijedu 13. siječnja, a drugo 24 sata kasnije. Finale će biti u subotu, 16. siječnja.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

Španjolski Superkup će se igrati u Saudijskoj Arabiji, a sudjelovat će Barcelona, Real Madrid, Athletic Bilbao i Real Sociedad. Prvo polufinale će se igrati u srijedu 13. siječnja, a drugo 24 sata kasnije. Finale će biti u subotu, 16. siječnja.

 Za Barcu je bolje da ostane doma i fokusira se na prvenstvo ako se misli igrat LP iduće sezone.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
playjob kaže...

Španjolski Superkup će se igrati u Saudijskoj Arabiji, a sudjelovat će Barcelona, Real Madrid, Athletic Bilbao i Real Sociedad. Prvo polufinale će se igrati u srijedu 13. siječnja, a drugo 24 sata kasnije. Finale će biti u subotu, 16. siječnja.

 Za Barcu je bolje da ostane doma i fokusira se na prvenstvo ako se misli igrat LP iduće sezone.

 Nije im bolje da ostanu doma jer ce ostati bez velikog dijela novca a klub je u ozbiljnim financijskim problemima

9 godina
offline
FC Barcelona

Messi 8 utakmica, 0 golova iz igre. Znate kad se zadnji put to desilo? Kad je imao 17 godina i ulazio sa klupe.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...
x18x05x kaže...
playjob kaže...

Španjolski Superkup će se igrati u Saudijskoj Arabiji, a sudjelovat će Barcelona, Real Madrid, Athletic Bilbao i Real Sociedad. Prvo polufinale će se igrati u srijedu 13. siječnja, a drugo 24 sata kasnije. Finale će biti u subotu, 16. siječnja.

 Za Barcu je bolje da ostane doma i fokusira se na prvenstvo ako se misli igrat LP iduće sezone.

 Nije im bolje da ostanu doma jer ce ostati bez velikog dijela novca a klub je u ozbiljnim financijskim problemima

 Nisu to neke pare da se idu zbog njih blamirati. Jer ih to čeka opet. Imamo veliki hendikep a to je Messi. Namjerno neće ili ga neće gol, zadnju utakmicu je bio očajan. Puno previše se ide na njega a on u k sa formom.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice