FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.412.333
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Samo treba sad cekati konacnu odluku FIFE,dalje je lako planirati onda,ako ne popuste onda je frka

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Al zato Alba rijetko kad zakasni u obrani,on prede centar,po mogucnosti protrci i ubaci u 16 ili vrati loptu u sredinu i to je to,dok Alves izigrava nekakvo krilo,dribla,ubacuje se u sredinu stalno,i onda izbijena lopta i ne stigne natrag...

 

80% ucesnika novina SPORT smatra da bi se trebalo prodati Fabregasa,kao najizglednija destinacija spominje se ManUtd...ja ni pod koju cijenu ne bi prodavao Fabregasa,dostojna zamjena za Xavija,kad igra u sredini odlican je sto pokazuje i asistencijama,bila bi ogromna greska prodati ga

Hoce fanovi prodat Fabrija jer se ne koristi ono zbog čega je kupljen, nije playmaker u Barceloni već je nekakva špica, a to nezna igrat svi smo shvatili osim Martina

Definitivno zamjena za Xavija i Iniestu

 

barcafan12 kaže...

Samo treba sad cekati konacnu odluku FIFE,dalje je lako planirati onda,ako ne popuste onda je frka

Mislim da će i Valdes onda potpisati novi ugovor do idućeg ljeta, za dobrobit kluba..

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 14:51 (Hrvek1909).
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Samo Martino neka ode griješit što dalje od Barce, a ostalo će se sve posložit.

14 godina
offline
FC Barcelona


El Maestro!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 15:23 (antimadridista).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
2. gol, uf,
Da je danas živ imao bi 169 godina.
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Xavi je jedan od najboljih veznih u povijesti nogometa, čudo od igrača. Takav se jednom rađa.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Iako je odigrao samo 70 minuta u sinoćnjoj pobjedi nad Athleticom,Xavi je pretrčao 9,9 kilometara. MAESTRO {#}

12 godina
offline
FC Barcelona

Koliko je Messi pretrčao?

Na kojij stranici nalaziš te podatke?

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
KiX777 kaže...

Koliko je Messi pretrčao?

Na kojij stranici nalaziš te podatke?

Na FC Barcelona Balkan Fans.

Za Messija stvarno ne znam,jer obinčno objave ko je najviše ili najmanje pretrčao,znači Messi je negde između {#}

 

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

To sam i ja vidio, Alexis je oko 9,2 kilometra pretrčao. Jučer je bio motor, odličan, makar je profulavao, borio se.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

 LEGENDE ! ♥ 

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sve više se priča o E. Valverdeu na klupi Barce, osobno bi volio Kloppa ali on bi lako mogao zamijenit Moyesa na klupi Man. Uniteda.

Sve su to priče ali..

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

zar je za tebe andre villas boas trener{#}

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Messi prije utakmice s Bilbaom opet povracao,ne znam sta se dogada ali ovo nije normalno vise

 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Messi prije utakmice s Bilbaom opet povracao,ne znam sta se dogada ali ovo nije normalno vise

 

Točno se vidi da mu je najednom došlo slabo. Pogledajte mu lijevu ruku s kojom se naslonio, skoro se srušio. Da, to zabrinjava. Možda je to čak i razlog njegovog šetkaranja po terenu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Pa sta se onda lijecnici glupiraju...
1911 /\/\/\/\/\ 1899
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Veliki je problem planirati bilo šta dok se ne vidi presuda za stopiranje transfera. U slučaju da se transferi omoguće mislim da bi trebalo Martinu dati još jednu sezonu da si pripremi ekipu i dovede igrače koji mu trebaju. Prvi dio sezone dok su mu svi igrači bili na raspolaganju je odlično vodio ekipu i svi su igrali i dobro ih je rotirao, a rezultat nije trpio. Mislim da ima nešta i da bi mogao uspijeti, ali da mu je trebala ovakva jedna sezonau Europi da vidi i sam di je pogriješio i da će to ubuduće ispraviti.

 

Od transfera mislim da bi se prvenstveno trebalo riješiti Dani Alvesa. Iako vjerujem da je jedan od boljih desnih bočnih na svijetu, ali ovako kako igra u zadnje vrijeme i pogotovo njegovo ponašanje nije prihvatljivo za Barcu. Ima dobrih mlađih irgača koji bi se mogli dovesti da se pokrije ta pozicija, ali svakako treba dovesti nekog boljeg od Montoye. Uz Hummelsa ili nekog projverenog stopera treba dovesti nekog potentnog npr. Eder Balantu koji je životinja i koji za koju godinu može činiti stoperski par sa Bartrom. u vezi su Busquets, Xavi, Iniesta nedodirljivi. Xavi je već na izmaku snaga, ali još igra odlično. Da nisu prodali Thiaga nebi uopće bilo problema oko njegovog nasljednika. Fabregas je drugačiji tip igrača, ali ga na treba prodati nikako. I sad moje mišljnje je da se treba prodati ili Alexis ili Pedro. Oba dvojica su mi dragi i odlični su igrači, ali imamo sve iste tipove igrača u napadu. Ako se jedan od njih proda treba dovesti nekog malo robusnijeg, jačeg igrača koji će trpati sa glavom tipa Lukaku, Diego Costa, Llorente itd na kojeg će se paziti i u zraku... i treba vratiti Deloufea koji može zamijeniti Alexisa ili Pedra...

 

Sve u svemu treba nam malo mišića u svakom dijelu terena!

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
1911 /\/\/\/\/\ 1899
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
crocked kaže...

Veliki je problem planirati bilo šta dok se ne vidi presuda za stopiranje transfera. U slučaju da se transferi omoguće mislim da bi trebalo Martinu dati još jednu sezonu da si pripremi ekipu i dovede igrače koji mu trebaju. Prvi dio sezone dok su mu svi igrači bili na raspolaganju je odlično vodio ekipu i svi su igrali i dobro ih je rotirao, a rezultat nije trpio. Mislim da ima nešta i da bi mogao uspijeti, ali da mu je trebala ovakva jedna sezonau Europi da vidi i sam di je pogriješio i da će to ubuduće ispraviti.

 

Od transfera mislim da bi se prvenstveno trebalo riješiti Dani Alvesa. Iako vjerujem da je jedan od boljih desnih bočnih na svijetu, ali ovako kako igra u zadnje vrijeme i pogotovo njegovo ponašanje nije prihvatljivo za Barcu. Ima dobrih mlađih irgača koji bi se mogli dovesti da se pokrije ta pozicija, ali svakako treba dovesti nekog boljeg od Montoye. Uz Hummelsa ili nekog projverenog stopera treba dovesti nekog potentnog npr. Eder Balantu koji je životinja i koji za koju godinu može činiti stoperski par sa Bartrom. u vezi su Busquets, Xavi, Iniesta nedodirljivi. Xavi je već na izmaku snaga, ali još igra odlično. Da nisu prodali Thiaga nebi uopće bilo problema oko njegovog nasljednika. Fabregas je drugačiji tip igrača, ali ga na treba prodati nikako. I sad moje mišljnje je da se treba prodati ili Alexis ili Pedro. Oba dvojica su mi dragi i odlični su igrači, ali imamo sve iste tipove igrača u napadu. Ako se jedan od njih proda treba dovesti nekog malo robusnijeg, jačeg igrača koji će trpati sa glavom tipa Lukaku, Diego Costa, Llorente itd na kojeg će se paziti i u zraku... i treba vratiti Deloufea koji može zamijeniti Alexisa ili Pedra...

 

Sve u svemu treba nam malo mišića u svakom dijelu terena!

Slazem se sa svime osim time das treba Martinu pruziti jos jednu sansu...Luis Enrique ili Franck De Boer koji su bili bolji igraci nego pola sadasnje Barcelona imali bi autoriteta...

Najveci problem kod prodaje Dani Alvesa je njegov nasljednik kojeg trenutno nema...

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
jurica_m kaže...

Točno se vidi da mu je najednom došlo slabo. Pogledajte mu lijevu ruku s kojom se naslonio, skoro se srušio. Da, to zabrinjava. Možda je to čak i razlog njegovog šetkaranja po terenu.

Šetkara se oduvijek, nije nikad trčao punim šprintom i pomagao obrani (veznom redu, da), ali je zabrinjavajuće naravno, nitko ne povraća bez razloga iako se meni čini kao da on nešto žvače i pljuje trenutno van..

14 godina
offline
FC Barcelona

Pa da se osjeća toliko slabo da se mora pridržavati za zidove dok hoda da ne padne u nesvijest, onda sigruno nebi ni igrao.
Zadnju utakmicu trčao je i više nego dosta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 14:30 (antimadridista).
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Tko odlazi, a tko ostaje u Barceloni?Navijači žele Kloppa, ali…

 

 

Nakon kraha Barcelone na svim frontama u sredini travnja, traju kalkulacije za sljedeću sezonu.

 

 

Navijači Barcelone su ljutiti zbog sloma njihova kluba nekoliko utakmica prije kraja sezone. Nezadovoljni su praktički sa svim igračima, a neki od njih bi mogli napustiti Kataloniju ovog ljeta.

 

Poznato je već da odlaze domaće legende Carles Puyol i Victor Valdes, koji će otići unatoč teškoj ozljedi koja ga je pogodila.

 

 

Tko odlazi? Najvjerojatnije sljedeće godine dres Barce neće nositi Dani Alves, na kojem klub planira zaraditi velike novce, pišu tamošnji mediji. Trebao bi otići i Javier Mascherano, kojeg Rafael Benitez želi dovesti u Napoli i Kamerunac Song, kojeg su pak mnogi proglasili promašenim transferom. Spominje se odlazak Alexisa Sancheza, za kojeg su zainteresirani mnogi klubovi, ali i Pedra. Novi trener vjerojatno će odlučiti koga želi zadržati od njih dvojice. Jedan će ipak morati otići zbog popravka financijske slike kluba. Adriana pak mami Liverpool i ne bi bilo čudo da bude ovoljetno pojačanje Redsa, a nije siguran ni ostanak Cesca Febregasa. Sigurno odlazi i vratar Pinto, ima 38 godina, a nakon ozljede Valdesa pokazao je kako nije dostojan vrata Barcelone. Od četiri gola u ova tri ključna poraza zaredom, barem polovica su 'njegovi'. Za novu sezonu vise i mlade snage, a od trojca Tello, Cuenca i Afellay.

 

 

Tko ostaje? A tko sigurno ostaje? U prvom redu treba reći kako Leo Messi neće napustiti klub. Njegov odlazak bio bi senzacija svih senzacija. Isto je i s Iniestom, Neymarom, Piqueom. Xavija bi mogla odvesti samo nemoralna ponuda iz Saudijske Arabije. Sigurni su i Busquets i Jordi Alba, kao i tri klinca koja su označena kao budućnost kluba: Sergi Roberto, Montoya i Bartra. Tko dolazi? Od dolazaka se spominje David Luiz iz Chelseaja, koji ima više šanse da obuče Barcin dres nego primjerice kapetan Brazila i PSG-a Thiago Silva, najveća želja ljudi iz kluba. Vratar Ter Stegen već je praktički Barcin, a ozbiljno se govori o dolasku stopera Porta, Francuza Eliaquima Hansa Mangale. Barata se i imenima Juana Guillerma Cuadrade, kolumbijskog bočnog igrača Fiorentine koji može igrati i beka i krilo, te Reusa iz Borussije Dortmund. S posudba bi se pak trebali vratiti Rafinha iz Celte (mlađi brat Thiaga Alcantare) te Gerard Deulofeu iz Evertona.

 

 

Tko će biti novi trener? Što se pak trenera tiče, navijači bi najviše htjeli Jurgena Kloppa, no čelnici kluba favoriziraju dva imena. Favorit je Ernesto Valverde koji sjajno vodi Athletic Bilbao ove sezone. Bio je kandidat i prošle godine, ali zbog dobrih odnosa s Baskima odustali su njegovog dovođenja. Ovaj je trener 'ptica selica' jer je prije povratka u Bilbao vodio Villareal, Valenciju, Espanyol i Olympiacos u dva navrata.

 

Luis Enrique legenda je kluba i mnogi smatraju kako će upravo on biti novi trener. Poznaje 'materiju', trenirao je Barcelonu B poput neprežaljenog Pepa Guardiole.

 

S druge strane, mnogi objektivni stručnjaci smatraju kako on nije kadar za klupu Barce. Postoji još nekoliko imena koja se vrte oko kluba od kojih je najzanimljivije ono rođenog Katalonca Roberta Martineza. Prošle je sezone posramio Manchester City uzevši mu FA kup s malim Wiganom, a ove je očitao lekciju Davidu Moyesu. Kako bilo, sljedeće sezone će to biti neka nova Barcelona, jer nitko ne vjeruje da se suspenzija na transfere neće skinuti.

 

 

Pričalo se o novoj Barci i pred ovu sezonu, ali dolazak Neymara očito je iscrpio klub na svim poljima…

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Od trojca Cuence,Affelaya i Sergi Roberta ocekujem sto skoriji odlazak

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Dos Santos, Tello... Ima kandidata. Ja nebi Mascherana (rotirao bi se s Busquetsom, meni je Masche kralj ali nemoze sa 174 bit stoper, nije on kriv), Cesca, Alexisa prodavao, a bez Songa, Pedra (ako dode Reus ili pravi spic npr) se valjda moze. S Alvesom sam 50-50, samo ako se nade vrh zamjena.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
14 godina
offline
FC Barcelona
Pep Guardiola : "My opinion about Messi will never change. I have never seen a player like him, and I never will."
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
La Liga games Camp Nou was more than 80% full: 2009-10: 12/19 2010-11: 14/19 2011-12: 14/19 2012-13: 5/19 2013-14: 5/18 --- Barcina uprava: "F*ck that, let's make it 105000 seats."
1911 /\/\/\/\/\ 1899
14 godina
offline
FC Barcelona

Kako je zanimljivo vidjeti tu statistiku posjećenosti, Pogledajte sezone u kojima je Pep bio trener. Više je ljudi dolazilo zbog IGRE, ne isključivo zbog REZULTATA.

U sezoni 2011./12. Barca je osvojila samo kup, ta sezona rezultatski je bila dosta neuspješna a na 14 od 19 utakmica Camp Nou je bio skoro pun.
Sezona poslije rezultatski je bila uspješnija, sa osvojenom ligom. I Camp Nou je svejedno bi ispunjen 80% samo u 5 utakmica te sezone.

Zato ja uvijek kažem da nije sve bilo u rezultatu kod te Pepove ekipe (iako je i rezultatski to bilo čudo), to je bilo nešto posebno. A danas nažalost nema ni igre ni rezultata.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 17:04 (antimadridista).
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mislim da bi navijači trebali bodriti klub i kad pobijeđuju i kad gube.

 

Btw, mislim da od Kloppa neće biti ništa, ne ide on nigdje iz Dortmunda, odbio je i Man.United. 

A zamislite da ih je odbio zbog Barce, odlična stvar ali teško. Valverde je sve bliže.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ovo je moja barca,a ne ovo danas 

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

U tih 40 sekundi sam vidio više tika-take nego čitavu ovu sezonu.. Milina za gledati

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice