FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.412.341
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Fabregasu opet zvizdali. Kako jedan izvanredan veznjak ostane neiskoristen zbog pozicije koju je morao prisvojit kad je dosao u Barcu. 

Barcelona je zrtva vlastitog sistema igre.

Da je danas živ imao bi 169 godina.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
VirtUoso kaže...

Fabregasu opet zvizdali. Kako jedan izvanredan veznjak ostane neiskoristen zbog pozicije koju je morao prisvojit kad je dosao u Barcu. 

Barcelona je zrtva vlastitog sistema igre.

Baš sam to htio napisat. Nije on kriv što igra neku izmišljenu poziciju gdje nemože ništa napraviti.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Netko drugi bi na Messijevom mjestu također bio najbolji strijelac u povijesti lluba sa svojih 26 godina, jeli tako? Jasno, to može svatko. Lako je Messiju to bilo ostvariti, bilo koji drugi igrač bi sve to uspio na njegovom mjestu također, moš misliti.
Lako je pametovati nakon jedne loše sezone kluba (ne Messija koji i dalje ima odličnu sezonu). Zaboravlja se što je sve on napravio za ovaj klub.

meni je uopće nepojmljivo da Messijevu igru pojedinci gledaju isključivo kroz golove, a ne i kroz ostale stvari koje radi na terenu. To dovoljno govori o poznavanju nogometa pojedinaca.
Kad mi netko kaže da bi neki drugi igrač radio isto što i Messi na njegovom mjestu, pa ja se samo nasmijem

I opet ti, ne znas citat, ne znas se raspravljat i jako si zatucan sta se tice opceg shvacanja teksta. Ja pricam sada, kako bi sada bilo. Nema igraca u klubu koji je nezamjenjiv, ako ces se ti setati 5 tekmi po terenu i ne napravit nista pa sjedit ces mi na tribini makar se zvao Messi. Ima ekipe sta zeli igrat. Ali ne, Barca ce njemu produzit i poboljsat ugovor... neka ga, zabit ce on...

 

Kad ja vidim tvoj post je se samo nasmijem jer vidim jako puno gluposti na jednom mjestu.
Reci mi sta ja to Messi pridonio igri barce u zadnjih par tekmi. U LP ga nije bilo, zadnjih par kola ga nema nigdje niti u ligi...

Opet ti ponavljam posto ne razumijes, ja pricam za zadnjih 5-10 kola... a ne sta je messi radio prije 3 godine. 

 

Uostalom, da i ja igram za jedna klub vec 20 godina moras jednom biti najbolji strijelac u povijesti. Jasno je da moze svatko koji imalo ima neki filing za nogomet uz prave suigrace. 

Čekaj, ovo je nešto sasvim drugo, pričalo se o prodaji, a ne o ovom o čemu ti sad pišeš. Eventualnom sjedanju na klupu.

 

Nisam ja nigdje reako da Messi nije bio loš zadnjih par utakmica (kao i svi ostali igrači), ali ovdje se pričalo o prodaji Messija, citirao si post od Balvana i nigdje nisi napomenuo da pričaš o klupi, a ne prodaji. To je nešto sasvim drugo.

 

Boldano, Messi ima 26 godina. 26. Mućni glavom.

 

Meni je jasno da pojedinci mogu kritizirati Messija zbog zadnjih par utakmica, ali omalovažavati sve što je on postigao sa Barcom i njegovu igru, to stvarno moraš imati nekih problema.

Ko ga omalovazava... jel vidis da ne znas citat i dalje...

 

Karikirano 20 godina...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
FC Barcelona

Sažeci s Ray Hudsonom ako je tko propustio današnju utakmicu:

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Reedy kaže...

Sažeci s Ray Hudsonom ako je tko propustio današnju utakmicu:

Haha a pazi ovo, nakon Messijevog gola se Tata nasmijo.Sigurno si misli da ga samo Messi može vadit iz govana. :D

O le le, O la la, Ser del Barca es, el millor que hi ha
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Igra odlicna,mnogo bolja u odnosu na prethodne utakmice.Odbrana losa,realizacija 0. 

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

dovesti LOVRENA I NASTASICA tu je i bartara i nece biti problema u odbrani

15 godina
offline
FC Barcelona

Kakav Lovren, tu treba Hummels i jos neki skakaci glavom

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barca Balkan kaže da je Barcelona stupila u kontakt s Davidom Luizom u vezi ostvarenja transfera u slučaju da se ukine kazna. Ja mislim da bi Luiz bio odličan za Barcu.

Beware of the sharp edged weapon called human being
14 godina
offline
FC Barcelona
Mirror prenosi tu infromaciju za Luiza, spominje se cifra od 25 milijuna.

Xavi: "Messi doubters? They are glory hunters"
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Silva i Luiz.. Iako je Silva malo oslabio, još uvijek je bolji od naših štopera, a navodno je i u lošijim odnosima s klubom...

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

http://sportske.jutarnji.hr/tata-martino-priznao--barcelona-je-pobjedivala-prije-nego-sto-sam-dosao--ja-sam-odgovoran-za-losu-sezonu-/1185028/ ovo ni jedan hrvatski trener/izbornik nije rekao,svaka cast martinu! nasi treneri uvijek druge krive za svoje neuspjehe!

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
darko.kuzmo kaže...

te sa .ba nemoj niti stavljat... to nema veze sa vjestima iz nogometa. 

 

Nastasic i Lovren u Barci... evo kako placem :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
NASTASIC bi dobro dosao barci a kad malo bolje razmislim lovren nije dorastao barci
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
darko.kuzmo kaže...

Po čemu je dobra?

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Darko nadam se da si neki troll.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
14 godina
offline
FC Barcelona

Kakav crni Nastasić? Barci treba jedan dokazani stoper u najboljim godinama, tipa Thiago Silva. Ne mora biti baš on ako ga se ne može dovesti, ali uglavnom treba nam neki pouzdan i iskusan stoper.
I uz Piquea koji je prije ozljede bio u dobroj formi, to bi trebalo biti bolje. A Mascherano i Bartra kao zamjene, sasvim solidno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 13:25 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Neznam kako neshvacate da nece dovesti 2 vrhunska stopera.Dovest ce nekog u rangu Davida Luiza (znaci Hummels,Mangala...) i nekog slabijeg i jeftinijeg stopera recimo Fazio,H.Moreno koji ima iskustva u Spanjolskoj.

Spominju da ce dovesti 2 golmana,2 stopera,veznog i napadaca...Svi znamo unaprijed da ce dovesti najvise 3-4 igraca.

14 godina
offline
FC Barcelona
Inače Bartra sinoć odigrao još jednu odličnu utakmicu. Nadam se da iduće sezone dolaskom novih stopera neće pasti u drugi plan, nikako to nebi volio.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Kakav crni Nastasić? Barci treba jedan dokazani stoper u najboljim godinama, tipa Thiago Silva. Ne mora biti baš on ako ga se ne može dovesti, ali uglavnom treba nam neki pouzdan i iskusan stoper.
I uz Piquea koji je prije ozljede bio u dobroj formi, to bi trebalo biti bolje. A Mascherano i Bartra kao zamjene, sasvim solidno.

Hahahahhaha, on nije u dobroj formi već dvije godine, odigra samo jake utakmice na visokoj razini ;)

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...
antimadridista kaže...

Kakav crni Nastasić? Barci treba jedan dokazani stoper u najboljim godinama, tipa Thiago Silva. Ne mora biti baš on ako ga se ne može dovesti, ali uglavnom treba nam neki pouzdan i iskusan stoper.
I uz Piquea koji je prije ozljede bio u dobroj formi, to bi trebalo biti bolje. A Mascherano i Bartra kao zamjene, sasvim solidno.

Hahahahhaha, on nije u dobroj formi već dvije godine, odigra samo jake utakmice na visokoj razini ;)

prije ozljede uhvatio je dobru formu nakon dugo vremena. Protiv Citya i Reala je odigrao vrhunski, pogotovo ona utakmica protiv Reala.

Kad bi nastavio tako i nakon što se vrati, bilo bi super.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bartra je buducnost ali trenutno pokazuje jos znakove neiskustva,ono protiv Reala jucer isto kriv za gol,ali je inace odlican,borben je i to ce ga uciniti velikim igracem...a Silva bi bio dobra zamjena za 3-4 sezone max,nije ni on vise mlad,Luiz po meni puno bolje rjesenje i jeftinije

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 13:40 (barcafan12).
14 godina
offline
FC Barcelona
Po meni Bartra uopće nije kriv za gol protiv Reala. Dani je odlutao i ostao naprijed umjesto da pokriva Balea iza, a Bartra je ionako igrao ozlijeđen, teško da takav može zaustaviti Balea u sprintu.

Već kad sam spomenuo Danija, mislim da je sve izglednije da on odlazi, sve više se to spominje u španjolskim medijima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Po meni Bartra uopće nije kriv za gol protiv Reala. Dani je odlutao i ostao naprijed umjesto da pokriva Balea iza, a Bartra je ionako igrao ozlijeđen, teško da takav može zaustaviti Balea u sprintu.

Već kad sam spomenuo Danija, mislim da je sve izglednije da on odlazi, sve više se to spominje u španjolskim medijima.

Nisam ni reko da je direktno kriv za gol protiv Reala,Alves je zakasnio kao i dosta puta ove sezone,ali recimo da je Pique bio na Bartrinom mjestu napravio bi laganoprekrsaj,zuti karton i opasnost otklonjena,tu je ipak platio danak neiskustva,niko mu to ne zamjera,dok je jucer ipak trebao odnijeti ili izbiti onu loptu,pobjegla mu je i zeznuo je,ali sve je dobro zavrsilo  na kraju,definitivno je medu najboljim mladim stoperima...slazem se za Alvesa,buducnost mu je neizvjesna

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 13:46 (barcafan12).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Po meni Bartra uopće nije kriv za gol protiv Reala. Dani je odlutao i ostao naprijed umjesto da pokriva Balea iza, a Bartra je ionako igrao ozlijeđen, teško da takav može zaustaviti Balea u sprintu.

Već kad sam spomenuo Danija, mislim da je sve izglednije da on odlazi, sve više se to spominje u španjolskim medijima.

Sad se slažem s tobmo, svi govore o Baleu koji trči brzinom svjetla, i onda jedan Dani koji je definitivno među najbržim igračima u Barci utekne u napad umjesto da pokriva Balea

Vjerujem da bi ga Dani izgurao isto kao i Bartra ali bi ga onda i "skosio" usputno, nako..

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
darko.kuzmo kaže...
NASTASIC bi dobro dosao barci a kad malo bolje razmislim lovren nije dorastao barci

Ne vidim razlog da ga guras osim sta je Srbin... pa lik je panjina teska...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
FC Barcelona
Mislim da je upravo to veliki dio problema što se tiče obrane kod Barce. Prije je tu bio Abidal koji je bio više defanzivno orijentiran. Sad imamo Danija i Albu koji su izrazito ofenzivni i često ostaju naprijed.
Teško da to može funkcionirati kad igraš sa samo jednim zadnjim veznim.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Al zato Alba rijetko kad zakasni u obrani,on prede centar,po mogucnosti protrci i ubaci u 16 ili vrati loptu u sredinu i to je to,dok Alves izigrava nekakvo krilo,dribla,ubacuje se u sredinu stalno,i onda izbijena lopta i ne stigne natrag...

 

80% ucesnika novina SPORT smatra da bi se trebalo prodati Fabregasa,kao najizglednija destinacija spominje se ManUtd...ja ni pod koju cijenu ne bi prodavao Fabregasa,dostojna zamjena za Xavija,kad igra u sredini odlican je sto pokazuje i asistencijama,bila bi ogromna greska prodati ga

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 13:57 (barcafan12).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Al zato Alba rijetko kad zakasni u obrani,on prede centar,po mogucnosti protrci i ubaci u 16 ili vrati loptu u sredinu i to je to,dok Alves izigrava nekakvo krilo,dribla,ubacuje se u sredinu stalno,i onda izbijena lopta i ne stigne natrag

ako ode Alves ovo ljeto, mislim da će se obrana dosta popraviti ako dođe neki defanzivniji bočni igrač na njegovo mjesto, plus novi stoper.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 14:02 (antimadridista).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice