Dinamo 2011/12 zaključana tema

poruka: 951
|
čitano: 103.211
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Ja sam davno još digao ruke od Dinama. Više nije ni sjena kluba koji je nekad bio, neovisno o rezultatima. Stanje duha je toplo govno. Žalosno.

Kada bi pametni uvijek popuštali, svijetom bi vladale budale.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
The Man kaže...

Ja sam davno još digao ruke od Dinama. Više nije ni sjena kluba koji je nekad bio, neovisno o rezultatima. Stanje duha je toplo govno. Žalosno.

Ajde barem je toplo...

A da nije slučajno...?
14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Dinamo bude dinamo tek kad se riješite mamića-e tek onda se bu pravo navijanje vratilo na maksimir...ovi pokušaji bbba su jalovi..

Bahrija
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
bahrija kaže...

Dinamo bude dinamo tek kad se riješite mamića-e tek onda se bu pravo navijanje vratilo na maksimir...ovi pokušaji bbba su jalovi..

Nisu ustrajni. Mamić je. U tome je sva mudrost. Nije da ih krivim, Mamić je metuzalem svoje vrste i taj će i svoje kosti ostavit na Maksimiru kako sad stvari stoje. Napravio je od Dinama privatni biznis i uništio svu zabavu igre. Sve se taktizira, ali ne zbog toga da Dinamo uspije nego da Maminjo opravda investicije. Ubio je s takvim proračunatim pristupom svu draž prvenstva (ako se to tako više može nazvati), ali nije on sam kriv, meni su više mrski oni koji mu vire iz guzice i drže lojtre.

Kada bi pametni uvijek popuštali, svijetom bi vladale budale.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
Liverpool1892 kaže...
muhaqeri kaže...

Pobjeda zabilježena glatko i no frx ali dosadno,navikli smo na frku pred kraj.Onim seratorima sa bakljama treba omogućit neki prisilni rad da nas ne sramote više.

Baklje na tribinama je prekrasno za vidjeti ALI da se NE bacaju u teren.
A oni koji bacaju, i koe su večeras hvatili, dao bih im veliku novčanu kaznu, zabranu ulaska na utakmice ( što je nemoguće jer ne pregledavaju osobne) i kao što si ti rekao prisilan rad.

I bolje da Samir nije igrao danas, nekako mi izgleda da on 'guši' igru. Danas vezni red jako dobar.  

Je stvarno je prekrasno kad ti neko sa 1000 stupnjeva celzijusa oko glave mase i gusis se u onom smradu..

 

Svakome ko zapali baklju na tribini bi dozivotno zabranio dolazak na stadion. 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Kakvi su to j?ebeni retardi u toj upravi sa maminjom na celu u tom klubu, to nema nigdje. Za sjever ce biti pusteno u prodaju samo 2000 ulaznica. Ako si maloljetan, pazi ti to, moras donjeti rodni list i osobu stariju od 18 godina sa predocenom osobnom iskaznicom kako bi kupio obicnu ulaznicu. Na stadion, odnosno na sjever ne smijes uci ni sa desetinom alkohola u krvi nego sto to zakon pripisuje. Svi sumnjivi ce biti primoreni alkotestiranju. Sve je to ok, ali hoce li alkotestirati gospodu sa zapada?!

Da se razumijemo, ja nisam nikakav BBB, ali ovo je zesca debilana...

 

"Htio bih vam samo javiti i zamoliti da napišete to da svi znaju... Dakle, ja i moj 8-godišnji sin u pola 11 ujutro smo doputovali iz Osijeka i čekali u redu od 300 metara kako bismo kupili ulaznice. Došli smo na blagajnu i gospođa mi kaže da mogu s osobnom kupiti samo jednu ulaznicu. Zamolio sam je da mi proda još jednu, pošto mali ima tek 8 godina, ali samo je odmahnula rukom. Bio sam prisiljen stati nazad u 300-metarski red... Da ne duljim, moj sin je u međuvremenu pao u nesvijest i završio u bolnici zahvaljujući tom glupom zakonu koji je izmislila uprava GNK Dinamo. Jako sramotno i nema šanse da dok ta uprava sjedi u klubu više ikad s obitelji dođem na Maksimir... Hvala." 

----------------------------------------------

" Uprava Dinama je, ne samo na dnevnoj bazi, nego iz sata u sat, mijenjala pravila i uvjete za kupnju ulaznica i time ne samo prekršila zakone o zaštiti potrošača, trgovačke i građanskopravne propise, nego i ustavna prava na jednakost građana. Nakon što su naknadno odustali od suludog pravila da nitko bez osobne iskaznice ne može dobiti ulaznicu i time potpuno onemogućili djeci da budu na utakmici, s blagajni su u ponedjeljak ujutro odbijali i roditelje koji su uzaludno pokazivali zdravstvene iskaznice djece, i to nakon višesatnog mučnog čekanja na žegi uzrokovanog ne gužvom, nego papirologijom pri skupljanju osobnih podataka koji su se ručno ispunjavali – da bi popodne odlučili ipak prihvaćati iste te iskaznice, dodajući i novo pravilo, da se djeca identificiraju i rodnim listom! "

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2012 14:42 (rebelsy).
14 godina
offline
Dinamo 2011/12

Poruka jednog navijača Dinama:

"Htio bi vam samo javiti i zamoliti da napišete to da svi znaju...

 

Dakle, ja i moj 8-godišnji sin u pola 11 ujutro smo doputovali iz Osijeka i čekali u redu od 300 metara kako bismo kupili ulaznice, došli smo na blagajnu i gospođa mi kaže kako mogu s osobnom kupiti samo jednu ulaznicu, zamolio sam je da mi proda jos jednu pošto mali ima tek 8 godina, ali samo je odmahnula rukom, bio sam prisiljen stati nazad u 300-metarski red....

 

Da ne duljim, moj sin je u međuvremenu pao u nesvijest i završio u bolnici zahvaljujući tom 'glupom' zakonu kojeg je izmislila uprava GNK Dinamo. Jako sramotno i nema šanse dok ta uprava sjedi u klubu da više ikad s obitelji dodem na Maksimir... Hvala."

 

 

Samo vi dalje budite protiv BBBa, fuckajte kad se sa sjevera ori "Hocemo izbore" i uzdizite "gospodu" iz loze. Bitno je da BBBi ne dozvoljavaju zenama i djeci na stadion, ni jedni neredi, ni jedna baklja nikad nije bila upucena prema zapadu di bi trebali bit stariji i familije, ali BBBi su krivi za prazne stadione jel..

Na Lovrincu Split je cili.. LoL nick West: Strongtoni
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
Don Strongtoni kaže...

Poruka jednog navijača Dinama:

"Htio bi vam samo javiti i zamoliti da napišete to da svi znaju...

 

Dakle, ja i moj 8-godišnji sin u pola 11 ujutro smo doputovali iz Osijeka i čekali u redu od 300 metara kako bismo kupili ulaznice, došli smo na blagajnu i gospođa mi kaže kako mogu s osobnom kupiti samo jednu ulaznicu, zamolio sam je da mi proda jos jednu pošto mali ima tek 8 godina, ali samo je odmahnula rukom, bio sam prisiljen stati nazad u 300-metarski red....

 

Da ne duljim, moj sin je u međuvremenu pao u nesvijest i završio u bolnici zahvaljujući tom 'glupom' zakonu kojeg je izmislila uprava GNK Dinamo. Jako sramotno i nema šanse dok ta uprava sjedi u klubu da više ikad s obitelji dodem na Maksimir... Hvala."

 

 

Samo vi dalje budite protiv BBBa, fuckajte kad se sa sjevera ori "Hocemo izbore" i uzdizite "gospodu" iz loze. Bitno je da BBBi ne dozvoljavaju zenama i djeci na stadion, ni jedni neredi, ni jedna baklja nikad nije bila upucena prema zapadu di bi trebali bit stariji i familije, ali BBBi su krivi za prazne stadione jel..

Pa baš zbog tih budala je i postroženo kupovanja karata, dok su bojkotirali i dok nisu pravili nerede moglo se normalno kupovat. Kakvi su oni navijači kada 95% vremena urlaju Mamiću cigane i zvižde igračima kada pucaju penal. Ne znam jel bi oni trebali voditi klub možda? Pa pola njih još živi s roditeljima.

15 godina
offline
Dinamo 2011/12

Inače ne podržavam ni jednu frakciju unutar dinama (BBB vs Maminjo) ali evo par mojih crtica od tome :-)

Točnije kopirat ću velikog "informatičara starog kova", pa to podjeliti u tri svima razumljive točke; 1, 2a i 2b

pod 1 objašnjenje ovog tvog citata, a pod 2a i 2b kratko objašnjenje što sad rade i jedna i druga strana

 

1 Prvo i osnovno ovaj frejer je kreten, doveo je dijete od 8 godina da kupuje s njim ulaznicu i čuvao ga vjerovatno bez vode i bez hrane vjerovatno kroz dva prolazka kroz redove {#}

Pitanje je dali se to uopće dogodilo, ali neka...

 

2a Mamić je za razliku od BBB-ovaca konkretan, i točka. On se odlučio riješiti huligana na tribinama i svakim danom sve mu bolje ide. Kamere ispred navijača, i odmah za vrijeme utakmice uliječu redari i ekipu koja radi nerede odvode s tribina. Sad i ova "registracija" navijača je vjerovatno korak dalje u tome. Nije to Mamić izmislio toplu vodu, jednostavno kopira engleze. SJečate se kakvi su njihovi navijači bili prije 15-20 godina? držalo ih se doslovno u kavezima, a sad? Sad su mirni gledatelji koji se za svoj klub bore navijanjem, a ne bengalkama i sličnim stvarima. Budučnost je u tome, bez obzira koliko se BBB-ovci tome protivili.

 

2b BBB NIJE konkretan u svojim akcijama. Bojkotiranjem utakmica? Mamić od prodaje i LP ima i više nego dovoljno novaca da klub preživi. Što se time dobilo? Vratili se normalni gledatelji na tribine, dinamo počeo sve više sličiti normalnim nogometnim klubovima, ulazak u LP, obnova stadiona, idt.. Dakle dobilo se ništa od onoga što je time trebalo biti postignuto.

Onda su shvatili da se treba vratiti na tribine, i provocirati upravu i sve igrače. Što se time dobilo? Dinamo je izgubio novaca, stalno se provlači kod zapisnike od UEFE zbog "navijanja", kazne na sve strane. A još se ktome i oni ljudi koji su se vratili gledati utakmice sa malom djecom, i čitavim obiteljima, vrijeđaju kao "prodane duše". Isti epitet daju i igračima od kluba za koji "žive". I ono što nikad se neće moći objasniti na normalan način: Hajduk izgubi u 2:0 na poljudu i svi dobiju pljesak, a Dinamo dobije 4:0 i osigura europsku jesen, i biva izviždan od strane cijelog sjevera i djela istoka {#}

Mamić je pretvorio Dinamo u svoju poslovnu investiciju i tako ga vodi, ali protiv njega se neće moći dok se ne poduzmu pravi konkretni, smišljeni potezi, ovo do sad je smješno....

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

http://sportski.net.hr/nogomet/liga-prvaka/sramota-dijete-mi-je-palo-u-nesvijest-zahvaljujuci-dinamu

 

nemam uopče komentara,,mamić pravi budalu od vas-to da neko radi u splitu-poljud bi odavno izgorio!!

Bahrija
13 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
bahrija kaže...

http://sportski.net.hr/nogomet/liga-prvaka/sramota-dijete-mi-je-palo-u-nesvijest-zahvaljujuci-dinamu

 

nemam uopče komentara,,mamić pravi budalu od vas-to da neko radi u splitu-poljud bi odavno izgorio!!

Ajd dosta više s takvim bezveznim linkovima koje pišu polupismeni novinari. Šta je baš morao voditi klinca iz Osijeka po karte? To je baš moralo biti oko podne kad su najveće vrućine? Ispada ko da su djeca u opasnosti zbog Dinamove politike lol. A o tome da je taj otac očito nesposoban pazit na svoje dijete ni riječi. 

 

 

Na stranu nebuloze ko ova gore, potez je u najmanju ruku smiješan. Koga vraga treba rodni list za dijete, šta i oni bacaju baklje? Netko stvarno priglup je došao na tu ideju. Ovo za osobne je ok. Nek se zna tko je kupio i za koje mjesto na stadionu. Još kad bi bilo ikakve koristi od naših zakona, možda bi se broj budala na stadionima i smanjio.

14 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Hexfire kaže...

Ajd dosta više s takvim bezveznim linkovima koje pišu polupismeni novinari. Šta je baš morao voditi klinca iz Osijeka po karte? To je baš moralo biti oko podne kad su najveće vrućine? Ispada ko da su djeca u opasnosti zbog Dinamove politike lol. A o tome da je taj otac očito nesposoban pazit na svoje dijete ni riječi. 

 

 

Na stranu nebuloze ko ova gore, potez je u najmanju ruku smiješan. Koga vraga treba rodni list za dijete, šta i oni bacaju baklje? Netko stvarno priglup je došao na tu ideju. Ovo za osobne je ok. Nek se zna tko je kupio i za koje mjesto na stadionu. Još kad bi bilo ikakve koristi od naših zakona, možda bi se broj budala na stadionima i smanjio.

Ne, ali netko možda poslati mlađeg brata/sestru po karte, podataka nigdje, a on se lijepo ušeće s bakljom. 

Iako,  besmisleno je tražit podatke s osobne kad se na stadionu nije nužno pridržavati mjesta na kojem sjediš. A besmisleno je i tražit da sjediš na mjestu koje si dobio na karti jer nikako ne možeš izabrati mjesto koje želiš. Puno tog tu treba napraviti još da bi funkcioniralo kako spada. 

Na prošloj utakmici uđem na drugi ulaz istočne tribine i pitam zaštitara jel mogu tu pošto je na karti naznačeno drugo mjesto i odgovor je: probaj, ali ako te ovi gore ulove nisam ja kriv. Znači umjesto da me on odmah ne pusti pa da bar završim u blizini svog mjesta, njih boli ona stvar gdje ću sjediti.

15 godina
offline
Dinamo 2011/12

Znam da nije neki sportski forum , ali molim vas ako ima netko informaciju dal ima još karti u prodaji za tekmu Dinamo - Maribor , hvala !

1 DA
1 NE
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
Bubabug kaže...

Znam da nije neki sportski forum , ali molim vas ako ima netko informaciju dal ima još karti u prodaji za tekmu Dinamo - Maribor , hvala !

malo si naporan. imas kontakt telefon na stranici dinama pa nazovi i pitaj.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
13 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Iggx kaže...

Ne, ali netko možda poslati mlađeg brata/sestru po karte, podataka nigdje, a on se lijepo ušeće s bakljom. 

 

Ma mislio sam da ako dođe roditelj s djetetom, zašto treba rodni list za malog ako već tata/mama da osobnu. 

15 godina
offline
Dinamo 2011/12

Zapad gore i sjever su još u prodaji :) 

14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Zašto Dinamo više neigra u plavim/modrim dresovima, praktički igraju u crnim dresovima...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
Praetorian1 kaže...

Zašto Dinamo više neigra u plavim/modrim dresovima, praktički igraju u crnim dresovima...

 Zato jer se gosponu mamiću ta boja više sviđa:)

Bahrija
15 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Pa ona boja od Plavka je bas boja od Dinama do prije 10 godina
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Dinamo 2011/12

Dinamo ce pregazit Maribor ko plitak potok :)   ,/// bar je Mamic tak reko , a i ja se nadam da ce bit tako :P 

16 godina
moderator
offline
Dinamo 2011/12

Ovu temu zatvaramo, odnosila se na prošlu sezonu i otvaramo novu, trajnog tipa:

 

http://www.bug.hr/forum/topic/sport/gnk-dinamo-zagreb/161353.aspx

...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice