Dinamo 2011/12 zaključana tema

poruka: 951
|
čitano: 103.599
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
Hexfire kaže...

Pa Vrsaljko si je sam kriv, nije u formi i zasluženo je na klupi. Napokon je došao trener kod koga igrač neće igrati samo zato da bi se što prije prodao ili ugurao u repku.

 

Ako ga u petak ponovno pomazi sreća i dođe protivnik na razini prošlogodišnjeg *Helsinkija, sve je moguće.

Slažem se da slabo igra, ali trener je taj koji iz igrača treba izvući maksimum.

 

A osim Badelja, koji je već prodan, malo je onih koji igraju dobro ili barem zadovoljavajuće.  

 

* Malmoa. 

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2012 10:32 (Maximus).
13 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Maximus kaže...
Hexfire kaže...

Pa Vrsaljko si je sam kriv, nije u formi i zasluženo je na klupi. Napokon je došao trener kod koga igrač neće igrati samo zato da bi se što prije prodao ili ugurao u repku.

 

Ako ga u petak ponovno pomazi sreća i dođe protivnik na razini prošlogodišnjeg *Helsinkija, sve je moguće.

Slažem se da slabo igra, ali trener je taj koji iz igrača treba izvući maksimum.

 

A osim Badelja, koji je već prodan, malo je onih koji igraju dobro ili barem zadovoljavajuće.  

 

* Malmoa. 

Ok, Malmo.

 

Da, ali nije ni sve na treneru. Kod nas je normalno da ak igrač uspije napravit 4 šprinta po boku u jednoj utakmici, da ga se odmah šalje u barcu, real, arsenal. Bilo je milijun takvih primjera, a sad se ponavlja i s Vrsaljkom.

 

Odlazak Badelja će sigurno biti problem, ako se Kovačić ne uspije nametnuti kao pravi vođa ove ekipe. Na njemu će biti ogroman pritisak, ali šta je tu je. Bez njega će bilo kakav iskorak u odnosu na prošlu sezonu biti jako težak. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
Hexfire kaže...

Ok, Malmo.

 

Da, ali nije ni sve na treneru. Kod nas je normalno da ak igrač uspije napravit 4 šprinta po boku u jednoj utakmici, da ga se odmah šalje u barcu, real, arsenal. Bilo je milijun takvih primjera, a sad se ponavlja i s Vrsaljkom.

 

Odlazak Badelja će sigurno biti problem, ako se Kovačić ne uspije nametnuti kao pravi vođa ove ekipe. Na njemu će biti ogroman pritisak, ali šta je tu je. Bez njega će bilo kakav iskorak u odnosu na prošlu sezonu biti jako težak. 

Jbg, kod nas se zvijezde prave od igrača koji još nisu ništa napravili u životu. Već godinama slušam i čitam o npr. Alenu Haliloviću (15 g) i Marku Livaji (18 g) i masi drugih koji već imaju fan- pageve po facebooku, a koji su još uvijek samo talenti i ništa više. Ista stvar i s Kovačićem koji je ekstra telent i ako bude sreće biće pravi igrač.

 

Vrsaljka sam spomenuo jer mislim da je momak stvarno talent, ima sve predispozicije da postane pravi igrač. Nažalost, činjenica je da nije pravo napredovao zadnju godinu-dvije, ali mlad je i valjda će doć sve na svoje. {#}

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2012 10:54 (Maximus).
15 godina
offline
Dinamo 2011/12

Sve se čini da Sammir ne nedostaje ni najmanje, čak bolje igraju bez njega. Dobro da ga nisu zvali u reprezentaciju.

 

Zašto su Kovačić,Ibanez i Vrsaljko bio na klupi? Pa ako će samo sijediti na klupi sigurno neće postati bolji igrači, moraju igrati da steknu iskustvo.

13 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Jack Sparrow kaže...

Sve se čini da Sammir ne nedostaje ni najmanje, čak bolje igraju bez njega. Dobro da ga nisu zvali u reprezentaciju.

 

Zašto su Kovačić,Ibanez i Vrsaljko bio na klupi? Pa ako će samo sijediti na klupi sigurno neće postati bolji igrači, moraju igrati da steknu iskustvo.

Kovačić je ozljeđen!

13 godina
offline
Dinamo 2011/12

Čačić preferira Pivarića koji je domaći igrač. Vrsaljko ne igra jer je loš. Mlad igrač mora zaslužiti mjesto u prvoj postavi, a ne biti automatski unutra da bi stjecao iskustvo ili zato jer su ga jednom prije 3 godine gledali skauti Stoke City-a.

15 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Pivarić se dobro pokazao sinoc, uzeo je par dobrih lopti i kad smo mislili da ce je ispucat van jer nemre prec igraca sigurno, on nije ispucao nego sacuvao loptu driblnigom, zato je bolji od vrsaljka.

Kovacic je ozlijeden, zato je i dao Sandri Perković (gošća u poluvremenu) Dinamove stvarcice, a Sammir je opet bio vani (susjed mi je pa znam) pa zato ne smije igrat (i bolje)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Mitch kaže...
Pivarić se dobro pokazao sinoc, uzeo je par dobrih lopti i kad smo mislili da ce je ispucat van jer nemre prec igraca sigurno, on nije ispucao nego sacuvao loptu driblnigom, zato je bolji od vrsaljka.

Kovacic je ozlijeden, zato je i dao Sandri Perković (gošća u poluvremenu) Dinamove stvarcice, a Sammir je opet bio vani (susjed mi je pa znam) pa zato ne smije igrat (i bolje)

Znači ti si taj koji loše utječe na Sammira. Joj sad kad Mamić pročita ovo, bolje počni pakirat kofere.

15 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Hexfire kaže...
Mitch kaže...
Pivarić se dobro pokazao sinoc, uzeo je par dobrih lopti i kad smo mislili da ce je ispucat van jer nemre prec igraca sigurno, on nije ispucao nego sacuvao loptu driblnigom, zato je bolji od vrsaljka.

Kovacic je ozlijeden, zato je i dao Sandri Perković (gošća u poluvremenu) Dinamove stvarcice, a Sammir je opet bio vani (susjed mi je pa znam) pa zato ne smije igrat (i bolje)

Znači ti si taj koji loše utječe na Sammira. Joj sad kad Mamić pročita ovo, bolje počni pakirat kofere.

{#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Mitch kaže...
Pivarić se dobro pokazao sinoc, uzeo je par dobrih lopti i kad smo mislili da ce je ispucat van jer nemre prec igraca sigurno, on nije ispucao nego sacuvao loptu driblnigom, zato je bolji od vrsaljka.

Kovacic je ozlijeden, zato je i dao Sandri Perković (gošća u poluvremenu) Dinamove stvarcice, a Sammir je opet bio vani (susjed mi je pa znam) pa zato ne smije igrat (i bolje)

Da niste vas dvojica zajedno gdje jutro dočekali {#} {#} !?!?

ATJ Lučko
13 godina
offline
Dinamo 2011/12

Potencijalni protivnici u bubnju sutra: Cluj, Helsingborg, Maribor, AEL i Hapoel Kiryat Shmona. Moram priznat da nisam upoznat s ovim klubovima. Koga preferirate?

12 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Maribor {#}

''Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.'' (c) Čapek
13 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Samo da Cluj preskočimo i koga dobimo mogli bi "lako" proći.

ELS BLAUGRANES <3
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
Hexfire kaže...

Potencijalni protivnici u bubnju sutra: Cluj, Helsingborg, Maribor, AEL i Hapoel Kiryat Shmona. Moram priznat da nisam upoznat s ovim klubovima. Koga preferirate?

Maribor definitivno, Ciprane i Izraelce nekako ne bih. :)

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
13 godina
offline
Dinamo 2011/12

Čekaj, pa zar nije gotovo sa sr*njima oko kvalificiranja, što treba još igrat {#} ?!

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
ATJLučko kaže...

Čekaj, pa zar nije gotovo sa sr*njima oko kvalificiranja, što treba još igrat {#} ?!

Ovo sada je playoff faza prije ulaska u skupine tj. ligu pravaka

13 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
ATJLučko kaže...

Čekaj, pa zar nije gotovo sa sr*njima oko kvalificiranja, što treba još igrat {#} ?!

Jučerašnjom pobjedom su ušli u skupinu Europske lige, za LP moraju proći još jedno pretkolo.

16 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Sammir Walker, navodno, kažnjen s 270.000 eura. 

 

To bi bio najbolji Maminjov potez ikad :D  

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2012 15:12 (Maximus).
13 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Maximus kaže...

Sammir Walker, navodno, kažnjen s 270.000 eura. 

 

To bi bio najbolji Maminjov potez ikad :D  

Da ne trkeljam volim ga ne volim ga, ali ako mu ovo ne bude dobra škola, ne da mu treba oduzet plaću, već zahtijevati od njega povrat zbog obeštećivanja, zbog izgubljene dobiti, propale investicije, i još što šta, još puuno toga, jer ipak, koliko je on dobio, nije niti 7% vratio, ili se ja varam {#} ??!!

ATJ Lučko
15 godina
offline
Dinamo 2011/12

Protivnik Dinama u play-offu Lige prvaka je Maribor! To bi se čak dalo proć.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2012 12:12 (Balvan8).
16 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Mislim da nismo mogli bolje proći. 

 

Mada, moramo popraviti igru jer ovako će biti jako čupavo. 

 

Gusto i agresivno u obrani i brzo u napadu, kao Hajduk sinoć :)

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
13 godina
offline
Dinamo 2011/12

To se mora proć

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2012 12:16 (Hexfire).
14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

:S, kako dinamo stoji ove godine izgleda da je spreman za nove rekorde.....

16 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
vgetik kaže...

:S, kako dinamo stoji ove godine izgleda da je spreman za nove rekorde.....

Vjerovatno.

 

Ali 8 mil. eura je tu za utjehu :)

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
13 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Najbolji mogućeg protivnika smo dobili. Maribor :D

ELS BLAUGRANES <3
15 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
usudim se reci da smo na razini Maribora, tako da smo dobili ekvivalentnog protivnika,

mislim da ce pare presudit.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
protjeran
offline
Dinamo 2011/12

GNK Penalona, pet utakmica pet penala

14 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Ubica Rusty kaže...

GNK Penalona, pet utakmica pet penala

ajde ne pričaj gluposti, ja navijam za Zadar i bio sam danas na tribini točno iza onog gola kod kojeg je nastao penal i mislim da je sve čisto, kladim se da pišeš ovo a nisi ni vidio situaciju.

Osim toga, mislim da je bio još jedan penal za Dinamo na utakmici koji nije dosuđen.

 

btw. Boyse sve na prisilni rad, oni sebe nazivaju nekim navijačima, a samo se sramote gdje god stignu, nema odvratnije navijačke skupine na ovim prostorima, a i šire.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2012 1:07 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
antimadridista kaže...
Ubica Rusty kaže...

GNK Penalona, pet utakmica pet penala

ajde ne pričaj gluposti, ja navijam za Zadar i bio sam danas na tribini točno iza onog gola kod kojeg je nastao penal i mislim da je sve čisto, kladim se da pišeš ovo a nisi ni vidio situaciju.

Osim toga, mislim da je bio još jedan penal za Dinamo na utakmici koji nije dosuđen.

 

btw. Boyse sve na prisilni rad, oni sebe nazivaju nekim navijačima, a samo se sramote gdje god stignu, nema odvratnije navijačke skupine na ovim prostorima, a i šire.

Izgledalo je slično penalu koji je Tello zaradio u jednoj od zadnjih tekmi prošle sezone. Po meni, mogao je biti i ne. Ovisi o kriteriju.

 

Što se tiče 5 penala dosad, zvuči baš čudno, ali ono što sam dosad vidio na snimkama izgledalo je čisto. Bit će drugi tjedan sudačka emisija na Areni pa će biti lakše proanalizirat.

 

Ovo ionako nisu pravi BBB. Da se hoće nešto napraviti, već bi se odavno napravilo.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
Mitch kaže...
usudim se reci da smo na razini Maribora, tako da smo dobili ekvivalentnog protivnika,

mislim da ce pare presudit.

 ja se kladim u kaj očeš da Maribor ide dalje-gledal sam par tekmi,imaju ubitačnu kontru..protiv dinama treba samo dobra taktika..usput nema utakmice na kojoj nije sviran penal za dinamo-ovo jučer u zadru i je i nije moral biti penal jbga...

Bahrija
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice