Dinamo 2011/12 zaključana tema

poruka: 951
|
čitano: 103.255
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Neki kažu da smo imali sreću,hehehe,dva puta za redom ne vjerujem baš,

 

izgleda da je onaj bugarin dobro rekel da suci igraju za nas,sramotno je bilo to za gledat al kaj ćeš...ko zna kakve bude još komedije sa šerifom.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
muhaqeri kaže...

Neki kažu da smo imali sreću,hehehe,dva puta za redom ne vjerujem baš,

 

izgleda da je onaj bugarin dobro rekel da suci igraju za nas,sramotno je bilo to za gledat al kaj ćeš...ko zna kakve bude još komedije sa šerifom.

Jel, a po čemu to?

Možda po tom što je drugi gol Bugara čisto ne regularan i Marcelinho je već tada trebao dobiti drugi žuti? Ili možda zato što su Bugari preležali barem 30 minuta utakmice i 3 minute produžetaka? Inače sudača nadoknada je minimalno vrijeme koje će se još igrati, a sudac ju može produžiti ako smatra da je to potrebno, a u ovoj utakmici je to definitivno bio slučaj.

I used to say MW3 is better than BF3 then I took arrow to the knee.
13 godina
offline
Dinamo 2011/12

Najbolja scena poslje gola Vide {#} 

15 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Liverpool1892 kaže...
Cerina15 kaže...

zanimljivije bi bilo gledat kriket nego ovakav gadljiv nogomet

 

Barem smo vidjeli 5 golova.
U svakom slučaju, Čačić nije pravo riješenje za Dinamo! 
Mislim da će sada Maminjoj uredovati, i da će protiv Sherifa biti puno bolje igra 

Pravo rješenje za Dinamo?


Pa ja nebi njemu ni NK Rudeš dao da vodi!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Dinamo 2011/12

Da je Dinamo igrao očarapavajuće, NIJE i to je to, ali da je trebao pobijediti JE, ponavljam JE, jer ako iz niti jednog drugog razloga, onda zbog činjenice da je drugi bugarski gol postignut nakon DEEEBEEELOG igranja "onog" kao igrača {#}, sa rukom, čini mi se čak dva puta, prije nego je spustio loptu na zemlju/travu, a čoban {#} Berbatov nakon toga daje ovakve izjave, i da, taj je igrač već onda zaslužio drugi žuti i VAAAAAAAAN {#}!!!!

 

LINK; http://www.index.hr/sport/clanak/berbatov-u-soku-nakon-maksimirske-utakmice-sudac-srami-se-rugaju-se-s-bugarskim-nogometom/627971.aspx 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
ATJLučko kaže...

Da je Dinamo igrao očarapavajuće, NIJE i to je to, ali da je trebao pobijediti JE, ponavljam JE, jer ako iz niti jednog drugog razloga, onda zbog činjenice da je drugi bugarski gol postignut nakon DEEEBEEELOG igranja "onog" kao igrača {#}, sa rukom, čini mi se čak dva puta, prije nego je spustio loptu na zemlju/travu, a čoban {#} Berbatov nakon toga daje ovakve izjave, i da, taj je igrač već onda zaslužio drugi žuti i VAAAAAAAAN {#}!!!!

 

LINK; http://www.index.hr/sport/clanak/berbatov-u-soku-nakon-maksimirske-utakmice-sudac-srami-se-rugaju-se-s-bugarskim-nogometom/627971.aspx 

Svako uzdiže i hvali 'svoj' klub, tako i mi svoje, ALI, ovo što smo gledali sinoć, po svemu sudeći je pošteno!  
Kako mislim pošteno, mislim na rezultati.
Dali su gol nakon igranja rukom, izležavali se zadnjih 30minuta. Pa u 94min onaj scenarij kod izvođenja auta.  Sudac je sve dobro sudio OSIM ruke, po meni sve ostalo korektno. 
Baš čitam da se drugi bune kako je Dinamo dao gol u 98min. a nadoknada je bila 5min. Ne znam jesu takvi ljudi glupi, ljubomorni ili što već? Sudčeva je zadnja, i može on produžiti koliko hoće, i pošteno je produžio još 3min jer su se toliko a možda i duže izležavali, naganjali tko će izvesti aut a to sve u sudačkoj nadoknadi. 

I već mi je dosta budala koji opet sada govore kako je Mamić kupio utakmicu! Ma vi to što govorite niste nikakvi navijači, već Vam je stalo do nereda! Vidjeli ste svi koliko je Mamić bio sretan kad smo dali gol!
I da se plati onom bogatašu Ludogoreca da Dinamo proće, ne bi išlo, jer koliko je Mamiću stalo da Dinamo prođe toliko je i njihovom predsjedniku. 

A Berbatov nek se poklopi po ušima! Već onda je trebao biti drugi crveni karton! 

EDIT: Moram pohvaliti osiguranje u vezi unošenja baklji, koliko sam vidio samo je jedna upaljena i brzo ugašena. Svaka čast!
Ja sam za baklje na tribinama, stvaro ih je lijepo za vidjeti ali NE da se bacaju u teren ili okolo terena! 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 12:22 (Liverpool1892).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
Hojs kaže...

Jel, a po čemu to

Možda po tom što je drugi gol Bugara čisto ne regularan i Marcelinho je već tada trebao dobiti drugi žuti? Ili možda zato što su Bugari preležali barem 30 minuta utakmice i 3 minute produžetaka? Inače sudača nadoknada je minimalno vrijeme koje će se još igrati, a sudac ju može produžiti ako smatra da je to potrebno, a u ovoj utakmici je to definitivno bio slučaj.

A šta da ti kažem,kada u dve tekme mučiš muku da se izvučeš a na ruku ti idu sučeve odluke koje utiču na rezultat možeš posumnjat u nešto.

14 godina
offline
Dinamo 2011/12

Neka dovedu ovog bugarina za trenera.

 

14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Gledao malo utakmicu, igrači se kreću ko stare babe po terenu. 

Nego gdje je Krstanović?

14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Dosadna tekma,ovi šerifi su još veći papani od naših ali možda bude uzvrat malo zanimljiviji.

13 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Kaže Čačić da su oni bili bolji od Šerifa a Kelava da Šerif nije imao šanse? lol

Pod hitno trenera se mora mjenjat. Nitko nema volju az igrat, očajno. Jedino tko je danas igrao je Badelj al on ide nakraju kvalifikacija.

Kako bi bilo dobro da Kuže dođe. U njegovo vrijeme su igrali dobar i atraktivan nogomet.

ELS BLAUGRANES <3
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 22:36 (Tommy_123).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
Tommy_123 kaže...

Kaže Čačić da su oni bili bolji od Šerifa a Kelava da Šerif nije imao šanse? lol

Pod hitno trenera se mora mjenjat. Nitko nema volju az igrat, očajno. Jedino tko je danas igrao je Badelj al on ide nakraju kvalifikacija.

Kako bi bilo dobro da Kuže dođe. U njegovo vrijeme su igrali dobar i atraktivan nogomet.

Moje mišljenje je da trebaju oba Čačića odstupit sa svojih položaja! {#}

16 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Ovaj Čačić ima sreće ko svi Dinamovi treneri, prije njega, zajedno. :D

 

Igra blago rečeno očajna, izbor i rotacija igrača čudna, organizacija igre nikakva. Sve se svodi na daj Badelju ili Kovačiću loptu (Samira ne spominjem jer ga nema nigdje) i čekaj da oni pređu 2-3 igrača i naprave višak. Tomečak (jedini pravi krilni igrač) iz nekog razloga otpisan, Vrsaljko (ekstra potencijal) ne igra dobro i završio na klupi itd, itd...

 

Rezime - treba nam novi trener. (školovan u Europi, a ne u ovim našim kvazi akademijama)

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
13 godina
offline
Dinamo 2011/12

Što reći na ovo, jeli ovo provokacija parexelnce ili nečiji prikriveni interes {#} !!!!

Makar, odigrali su prvu utakmicu trećeg pretkola i pobijedili, da im nije malo kasno {#} !!!!

 

LINK; http://www.index.hr/sport/clanak/uefa-istrazuje-utakmicu-dinama-i-ludogoreca-modrima-prijeti-izbacivanje-iz-europe/629385.aspx

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
ma bugare treba izbacit iz nogometa i prebacit u džudo, ovakvo bacanje nema ni u spanjolskoj
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Mitch kaže...
ma bugare treba izbacit iz nogometa i prebacit u džudo, ovakvo bacanje nema ni u spanjolskoj

Svi vi laka srca govorite da je sudac imao pravo, što bi bilo da je njima trebao gol za proci i oni ga zabili u 98? Bugari sa sudcima bi lezali na terenu kada bi mamic doletio :)

Aut vincere, aut mori!
14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Sammir realizira prvi penal i pazi ti to, drugi penal izvodi Leko i fula... di je tu logika?  Ako je Sammir pucao prvi i zabio onda mu daj da puca i drugi...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 22:03 (rebelsy).
15 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Evo i link za stream ako netko hoće gledat. 

http://sport-tv.biz/index.php

14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Pobjeda zabilježena glatko i no frx ali dosadno,navikli smo na frku pred kraj.Onim seratorima sa bakljama treba omogućit neki prisilni rad da nas ne sramote više.

15 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Bio sam na zapadu veceras.

Uzas!
Ove deb.ile sta vicu mamicu ci*ane i bacaju bengalke treba izvuc van i pred svima uzet batinu i istuc na mrtvo ime.

Dinamo napokon igra na nivou kad je Vaha bio na celu, ali i dalje ne razumijem poziciju koju Rukavina igra.
Cacic stavi najbrzeg igraca na terenu da si ide po loptu, a badelj mu je isturen van i stalno gubi loptu?
Ko je tu lud.
Sva sreca da Badelj ide u HSV, ovaj Peko se cini kao odlicna ofenzivna zamjena, zna s loptom, dobar dribling i najvaznije brz je.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
muhaqeri kaže...

Pobjeda zabilježena glatko i no frx ali dosadno,navikli smo na frku pred kraj.Onim seratorima sa bakljama treba omogućit neki prisilni rad da nas ne sramote više.

Baklje na tribinama je prekrasno za vidjeti ALI da se NE bacaju u teren.
A oni koji bacaju, i koe su večeras hvatili, dao bih im veliku novčanu kaznu, zabranu ulaska na utakmice ( što je nemoguće jer ne pregledavaju osobne) i kao što si ti rekao prisilan rad.

I bolje da Samir nije igrao danas, nekako mi izgleda da on 'guši' igru. Danas vezni red jako dobar.  

13 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Stvarno ne shvaćam ali fakat 3:0 Dinamo ima i BBB jednostavno ne odustaje. Pogotovo onaj incident s bakljama, neznam što žele oni postić, što više mu skandiraju to je njemu veća glad i volja da ostane. Fakat nesportski i nije lijepo vidjet da u tom "BBB-u" nema ni tračka Dinama nego huligani koji žele privuć pozornost na sebe. Bili smo an istoku danas i fakat nije lijepo to vidjeti. Istok i Zapad RULZ <3

 

Čim Sammira nema sve ide glatko. Čim Sammir dođe tonemo.

ELS BLAUGRANES &lt;3
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
Liverpool1892 kaže...

Baklje na tribinama je prekrasno za vidjeti ALI da se NE bacaju u teren.

Šta će ti baklje na utakmici,okej veliš da ti je lijepo za vidjet ali netko može bezveze nastradat od njih.

 

Sammir nije u formi i ne znam kaj budu s njim napravili a da ne popuše na njemu lovu.

15 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Ivan Peko FTW!

Nadam se da ce pirotehnicare nac preko osobne, Uefa ko da je znala da ce bit neko sr.anje pa da ce trebat osobna za kupnju ulaznica.


BTW zar se ovdje nitko ne sjeca da je Dinamo jos ovu sezonu pod uvjetnom?

Prije 3 godine smo dobili uvjetnu da ako u iduce tri godine dode do veceg pirotehnickog skandala, Dinamu prijeti suspendiranje iz Europe na 1 godinu ili kazna od 350k €

Bilo nedavno na indexu
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Ja bi Vidi podebljao plaću i dao mu kapetansku traku,vidi se da grize za Dinamo 100%

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
muhaqeri kaže...

Ja bi Vidi podebljao plaću i dao mu kapetansku traku,vidi se da grize za Dinamo 100%

Drito to, grize i to publika i nagradi i cijeni. Da se ozlijedi Bečiraj gurnuo bi ga u špicu haha :D

ELS BLAUGRANES &lt;3
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
Tommy_123 kaže...
muhaqeri kaže...

Ja bi Vidi podebljao plaću i dao mu kapetansku traku,vidi se da grize za Dinamo 100%

Drito to, grize i to publika i nagradi i cijeni. Da se ozlijedi Bečiraj gurnuo bi ga u špicu haha :D

Jedino bi morao sa mašinicom ošišati vugla,hehehe

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dinamo 2011/12
muhaqeri kaže...
Tommy_123 kaže...
muhaqeri kaže...

Ja bi Vidi podebljao plaću i dao mu kapetansku traku,vidi se da grize za Dinamo 100%

Drito to, grize i to publika i nagradi i cijeni. Da se ozlijedi Bečiraj gurnuo bi ga u špicu haha :D

Jedino bi morao sa mašinicom ošišati vugla,hehehe

Ne, ne. On bio bio Dinamov Drogba :D

ELS BLAUGRANES &lt;3
16 godina
neaktivan
offline
Dinamo 2011/12

Što volim nas i naš mentalitet :)

 

Sad, poslije ove pobjede nad Sherifom, smo "dobri", "jako dobri", čak i "odlični", a ruku na srce Sherif je duplo slabija momčad od Ludogoreca i ustvari su pobjedili sami sebe. Dinamo je odigrao nešto bolje nego u prethodnim utakmicama, ali opet samo zahvaljujući većoj individualnoj kvaliteti od protivnika i činjenici da su ovi sami sebi zabili 2 gola. Utakmica je dokazala da onakav Sammir nema mjesta ni u Dinamu, a kamo li u reprezentaciji. 

 

Nisam ni serator, ni pesimist. Volim Dinamo i nikada ne bih "sr*ao" samo da "s*erem", ali s ovakvom igrom teško možemo proć sljedeće kolo. Skupinu eurolige pogotovo, u LP će na nama, nažalost, popravljati gol-razliku.

 

Ne znam vama, meni je Ademi za klasu bolji igrač od Pokrivača i Callela. Također mi nije jasno kako je Tomečak samo tako otpisan. Činjenica je da nije odigrao ništa, ali teško da je Peko bolji igrač od njega. A Vrsaljno od potencijalnog A reprezentativca završio na klupi?!

 

Ako ništa, sreća nas prati ove godine. {#}

 

 

 

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
13 godina
offline
Re: Dinamo 2011/12
Maximus kaže...

 A Vrsaljno od potencijalnog A reprezentativca završio na klupi?!

 

Ako ništa, sreća nas prati ove godine. {#}

 

Pa Vrsaljko si je sam kriv, nije u formi i zasluženo je na klupi. Napokon je došao trener kod koga igrač neće igrati samo zato da bi se što prije prodao ili ugurao u repku.

 

 

Igra je bila jako dobra u odnosu na prethodne utakmice. Vidi se da forma raste i u slijedećoj tekmi bi Dinamo morao biti najbolji. Ako ga u petak ponovno pomazi sreća i dođe protivnik na razini prošlogodišnjeg Helsinkija, sve je moguće. Ako uđe ponovno, bit će to ogroman uspjeh, bez obzira ako i imali 0:40 gol razliku u skupini.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice