Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 30.232
|
čitano: 6.479.852
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

btw zagrepcani drzim privatne treninge ili online mjesecno vodstvo plan prehrane trening pa tko hoce ^^

3 mjeseca
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
U kojem jimu treniras?
10 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Evo i mene, žena slikala u nedjelju na bazenima, znači ovo sam ja kako izgledam 0 do 24, nema pumpe, osvjetljenja, filtera koje nikad ni ne koristim jer nemam društvene mreže pa mi ni netrebaju jedino sa vama ovdje podjelim fotku. 175cm 79kg, u 6 tjedana izgubio 7kg. Počeo trenirati u tridesetoj, na jesen punim 33 godine. Isto kao Petar u pubertetu i ranim dvadesetima alkohol,izlasci,cure,gaming... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.6.2024 20:57 (BeLLicus).
3 godine
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

zadnjih par mjeseci xxl2, ali u cirkulaciji su jos xxl1, gyms4you bundek i sada najvj cleverfit miramarska vidim na slikama super novi gym 06-00 i bucice 50kg

13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Petar hw kaže...

 pa daj link na barem 1-2 takva frajera i bar jedan video gdje prica da je natural a smatras da laze

 

 

 

 Zašto? zašto bi na to gubio vrijeme? kurac me boli ko je nećural ko nije, poanta je bila da je tako blurana linija između nećural i enhanced, da svi misle da nećurali ne treniraju jer su mali i nebitni, i da su samo veliki i jaki ovi enhanceani koji su na gearu.

Briga me tko što uzima, gledam sebe i svoje zdravlje.

 

Čime se ti baviš u životu, jel živiš od trenerstkva i coachinga ili?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

vise postujem narkomane nego ljudi koji treniraju i na "igli" su

ovim prvima barem udra u glavu pa im je zabavno 

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
BeLLicus kaže...

Evo i mene, žena slikala u nedjelju na bazenima, znači ovo sam ja kako izgledam 0 do 24, nema pumpe, osvjetljenja, filtera koje nikad ni ne koristim jer nemam društvene mreže pa mi ni netrebaju jedino sa vama ovdje podjelim fotku. 175cm 79kg, u 6 tjedana izgubio 7kg. Počeo trenirati u tridesetoj, na jesen punim 33 godine. Isto kao Petar u pubertetu i ranim dvadesetima alkohol,izlasci,cure,gaming... 

Iznadprosječno dobar naturalac, svaka čast. Kako si ti to uspio izgradit, a krenuo trenirat u 30.-oj, stvarno fenomen. Jel imaš neke usporedne slike prije i poslije cuta?

 

Btw ovo je slično kao i Fila dok je bio aktivniji. Za ove novije u temi, fila je tu aktivan 10+ godina, i malo skromno ne želi iskopati svoje stare slike, ali rekao bih tu negdje kao ti, vrhunska genetika i dobar trening = top rezultati. Pratim temu tamo negdje od 2012 pa znam, a i generalno ovako okej tip koji je uvijek dijelio dobre savjete i podržavao druge.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2024 8:03 (Cordas).
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Btw osvrnuo bih se malo na filtere. Po meni pump i svjetlo su ono što pravi razliku na slikama, a ne filteri. Jer na slici možeš dodati malo kontrasta pa će six pack malo bolje izgledati, ali ni blizu razlika koju pump napravi.

 

Slike redom:

1. no pump, no carbs, no filter

2. Pump+ filter 

3. Pump bez filtera

4. pump + filter

5. pump bez filtera 

 

Generalno mislim da pump doda dojam kako sam puno veći nego što to jest. Dok filter samo malo fine-tunea izgled. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2024 8:04 (Cordas).
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Petar hw kaže...

s te natural pocetne tocke 178cm 80kg sam krenuo na masu 4000kcal 300gP koju sam postupno podizao do 6300kcal tijekom 4mj, trenirao 12x tjedno te uz 250mg testosterona tjedno i 30mg metana samo za trening (20mg za jutarnji trening, 10mg za vecernji trening) dobio 23kg za tih 4mj sto je izgledalo ovako 103kg dvije slike u gymu sa crvenim mobitelom

 

 

 

zatim tu masu izdefinirao na 3200kcal naredna 4mj na takoder 250mg testosterona i 30mg anavara (rasporedeno kroz svaki dan) i zavrsio na 90kg sto je izgledalo ovako, ove tri slike doma u hodniku, ostalo 10kg cisto 

Baš poprilična razlika. Čini mi se da imaš sličnu građu tijela kao ja. Ovo natural si mogao mainteinat do kraja životai ne bi ti ništa falilo. 80kg lean na 178 je valjda natural plafon. Jel' ti doprinijela razlika u izgledu u trenerskom poslu? Tipa više klijenata, ljudi ozbiljnije shvaćaju savjete itd.? 

Mislim da bi to mogao biti ok argument za kemiju s obzirom da što bolje izgledaš obično ljude više zanima što imaš za reći i relevantniji su u fitness području. 

9 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

CT Fletcher mozda? rekao je da je jedno vrijeme uzimao streoide u proslosti pa prestao, bio je na Joe Roganu ja mislim i rekao je da je uzimao samo 6 mjeseci steroide 1981 sad claima natty preko 35 godina - 

 

He’s confessed to steroid use in his past and stated he wanted to kill everyone around him. That’s why he stopped.

It was making him a man that he did not want to be.

He said that one day is wife was 5 minutes late coming home and wanted to kill her because he was so angry.

That’s when he stopped.

 

 

soren mozda, claims natty?
https://www.youtube.com/shorts/C7UlFoa5vTQ

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2024 16:03 (Mr.Natural).
13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Mr.Natural kaže...

CT Fletcher mozda? rekao je da je jedno vrijeme uzimao streoide u proslosti pa prestao, bio je na Joe Roganu ja mislim i rekao je da je uzimao samo 6 mjeseci steroide 1981 sad claima natty preko 35 godina - 

 

He’s confessed to steroid use in his past and stated he wanted to kill everyone around him. That’s why he stopped.

It was making him a man that he did not want to be.

He said that one day is wife was 5 minutes late coming home and wanted to kill her because he was so angry.

That’s when he stopped.

Ma ne, znam tko je ct, drkali smo na njega vikali derali se slušali njegove govore uz ronnie colemana i ekipu. Naletit će mi reels pa ću stavit.

 

Cordas kaže...

Btw osvrnuo bih se malo na filtere. Po meni pump i svjetlo su ono što pravi razliku na slikama, a ne filteri. Jer na slici možeš dodati malo kontrasta pa će six pack malo bolje izgledati, ali ni blizu razlika koju pump napravi.

 

Slike redom:

1. no pump, no carbs, no filter

2. Pump+ filter 

3. Pump bez filtera

4. pump + filter

5. pump bez filtera 

 

Generalno mislim da pump doda dojam kako sam puno veći nego što to jest. Dok filter samo malo fine-tunea izgled. 

 

 A dobro, filteri, pump, dobro svjetlo i po 30% nosi bolji izgled. Pa kako su se slikali za ono before after fotke, prvo ide after fotka, a onda ždereš smeće, napušeš se pa ide before slika, i to sve u jednom danu.

Što se tvog fizika tiče, ja bi, ako smijem sugerirati, pojačao prsa. Ona da se ''spoje'' bi ti dodala mesa puno na gornji dio i dobio bi puno impozantniji look. Kažem, ovo je zasad top, ali znaš da mi bilderi patimo od bigoreksije i uvijek mora ići bolje.

Sad na zimu, koncentiraj se na prsa, najviše bučice i pokušaj nabaciti malo mase na cice pa to sreži iduće ljeto pa pokaži ovu sliku i iduću pa ćemo vidjeti znatan progress.

 

Cordas kaže...
. Jel' ti doprinijela razlika u izgledu u trenerskom poslu? Tipa više klijenata, ljudi ozbiljnije shvaćaju savjete itd.? 

Mislim da bi to mogao biti ok argument za kemiju s obzirom da što bolje izgledaš obično ljude više zanima što imaš za reći i relevantniji su u fitness području. 

 kad sam znao čuti,: velik je i zna pun kurac. To je to, ali realno tko nebi radije platio većem liku da ga napravi takvim bez obzira šta ovaj drugi ima certificirano znanje.

Cordas kaže...

Iznadprosječno dobar naturalac, svaka čast. Kako si ti to uspio izgradit, a krenuo trenirat u 30.-oj, stvarno fenomen. Jel imaš neke usporedne slike prije i poslije cuta?

 

Btw ovo je slično kao i Fila dok je bio aktivniji. Za ove novije u temi, fila je tu aktivan 10+ godina, i malo skromno ne želi iskopati svoje stare slike, ali rekao bih tu negdje kao ti, vrhunska genetika i dobar trening = top rezultati. Pratim temu tamo negdje od 2012 pa znam, a i generalno ovako okej tip koji je uvijek dijelio dobre savjete i podržavao druge.

 Pa meni je dan danas čudnovato da je tako ''kasno'' krenuo i u dve god praktički popišao sve tu nas na forumu. I tad kad se povela rasprava sam claimao da je enhancean, i nikad za tavke stvari nebi ni davao ruku u vatru kao petar, no tko je jedan fila na forumu ili netko. Dečko ima složen raspored, jede, spava, sve posloženo i raste kao gljiva uz elitnu genetiku. Def. jedan od onih wtf likova za koje eto teško vjeruješ kako je u kratkom vremenu uspio se podići do te razine, i ne staje već gura dalje.

 

Ako ništa, treba poštovati količinu rada, truda i znoja prolivenog u te dve god koliko tvrdi da trenira.

 

Što se tiče djela di se referiraš na mene, hvala ti, lijepo je čuti neke lijepe riječi.

Meni se desilo ono što se desilo mnogima, a to je promjena prioriteta. Neću drobiti uvijek iste priče, ali mjenjaju se pravila igre i to prihvatiš da nisi više najbitniji i to je to. Više mi znači dva sata igrati se s malom, nego dizati utege.

 

Što se tiče cijele sheme sa đusom, nikad ne isključujem mogućnost, ali razmišljat ću o tome u 40tima.


evo jedan dobad video:



edukativan i pokazuje dosta kako je sve otišlo u rac. Klinci imaju 20-22 god, ja sa 35 izgledam mlađe, ja nezz šta se dešava i koja su to smiješna razmišljanja, no svakom njegovo.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2024 16:16 (fila2208).
3 godine
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...
 kad sam znao čuti,: velik je i zna pun kurac. To je to, ali realno tko nebi radije platio većem liku da ga napravi takvim bez obzira šta ovaj drugi ima certificirano znanje.

 

 

 

ajmo ovako, recimo da zelis pokrenuti poslovanje, jel bi radije poslusao savjet lika bez obrazovanja ali koji vec 10god vodi uspjesnu firmu ili diplomiranog ekonomistu sa 5 dodatnih certifikata ali bez radnog iskustva?

13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Radije bi poslušao keruma, macolu i takve što vode uspješne firme nego nekog tko mlati praznu slamu. 

 

Nemos to primjenit na BB. 

 

Bitno je biti velik, i to dobro prodati, sve ostalo je manje bitno. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Mr.Natural kaže...

CT Fletcher mozda? rekao je da je jedno vrijeme uzimao streoide u proslosti pa prestao, bio je na Joe Roganu ja mislim i rekao je da je uzimao samo 6 mjeseci steroide 1981 sad claima natty preko 35 godina - 

 

He’s confessed to steroid use in his past and stated he wanted to kill everyone around him. That’s why he stopped.

It was making him a man that he did not want to be.

He said that one day is wife was 5 minutes late coming home and wanted to kill her because he was so angry.

That’s when he stopped.

 

 

soren mozda, claims natty?
https://www.youtube.com/shorts/C7UlFoa5vTQ

 taj klik je klaun

6 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Petar hw kaže...
fila2208 kaže...
 kad sam znao čuti,: velik je i zna pun kurac. To je to, ali realno tko nebi radije platio većem liku da ga napravi takvim bez obzira šta ovaj drugi ima certificirano znanje.

 

 

 

ajmo ovako, recimo da zelis pokrenuti poslovanje, jel bi radije poslusao savjet lika bez obrazovanja ali koji vec 10god vodi uspjesnu firmu ili diplomiranog ekonomistu sa 5 dodatnih certifikata ali bez radnog iskustva?

Veliki lik na steroidima ne podrazumjeva da zna što radi, koliko ima takvih likova a da imaju propuh između ušiju.

3 godine
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

bato ne trebas biti akademski obrazovan, znati rjesavati visestruke integrale niti citirati aristotela da bi se nabildao

 

znas li koliko pro sportasa nema niti srednju skolu? od luke modrica, djokovica, ivanisevica ili koga vec gotivis

 

mislis da je taj velik - velik slucajno? cak i da "nezna sto radi" a ima rezultate radivsi po nekoj intuiciji - pitaj ga i analiziraj sto je i kako radio, primijeni na sebi i dozivi djelic njegovih rezultata, umjesto onog kepeca dyel magistra kineziologije sa dodatnih sedam certifikata koji na ocigled nezna sprovesti hipertrofiju ali uspjesno zasprehava klijentelu svojom retorikom

13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Petar hw kaže...

bato ne trebas biti akademski obrazovan, znati rjesavati visestruke integrale niti citirati aristotela da bi se nabildao

 

 tako je, uzmi i diđi, spavaj u međuvbremenu, nemoj bit gladan, a ako želiš bit velik jak kao petar đusni i opet si moćan.

 

ljudi se na napucaju jer rade slabo, u zoni komfora, ne idu do otkaza, nemaju muda probati i probiti granice, a ne jer nisu platili famozne trenere da ih napucaju i uzmu ih novce u procesu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

zanimljiva teorija

3 mjeseca
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Petar hw kaže...

zadnjih par mjeseci xxl2, ali u cirkulaciji su jos xxl1, gyms4you bundek i sada najvj cleverfit miramarska vidim na slikama super novi gym 06-00 i bucice 50kg

 Bio jucer na probnom treningu u cleverfitu, jako dobra teretana.

3 godine
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

lovim jednu zensku u xxl2 pa cu jos uplatiti mjesec tamo, nepotrebne probleme stvara pravi se hard to get iako znam da me hoce, ali ako nastavi komplicirati dodem u cleverfit od kolovoza 

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Jel zna netko gdje se i može li se kod nas kupiti alpha-gpc?
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

našao sam onog lika

charif.sd

 

probajte nać na gramu pa mi recite što mislite, dakle lik komplet natural, izgleda top. ali vređaona u komentarima kad stavi nešto da je mal lol 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice