Bicikl do 1000kn ili manje...?

poruka: 12
|
čitano: 14.594
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Bicikl do 1000kn ili manje...?

trebao bi si kupiti neki bicikl do 1000 kn ili manje :D

14 godina
offline
RE: Bicikl do 1000kn ili manje...?

kladim se da mi nitko neće odgovoriti.. jer je tako bilo i u drugoj temi..... Sry na duplom postu .....

15 godina
neaktivan
offline
Bicikl do 1000kn ili manje...?

Premalo čekaš na odgovor. Nisam ekspert za bicikle, no čini mi se da za te novce ne možeš nabaviti nešto kvalitetno.

Ograničio si se na bicikle iz supermarketa ili eventualno malo višu klasu iz oglasnika.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
14 godina
offline
RE: Bicikl do 1000kn ili manje...?

pa želim si kupiti običan bicikl s amortizerima .... olpran ili neki takve klase...

14 godina
offline
RE: Bicikl do 1000kn ili manje...?

zna netko?

14 godina
odjavljen
offline
Bicikl do 1000kn ili manje...?

Pa odi u trgovinu i koji ti se svidi kupi. Ne može ti nitko reci kakav se tebi bicikli sviđa Namigiva

Ja nemam potpis!?
15 godina
offline
Bicikl do 1000kn ili manje...?

Naj iskrenije, jako teško da ćeš za 1000kn ili manje kupiti dobru biciklu. 

 

Eventualno se možeš prošetati do nekim trgovačkih centara, i tamo pogledati, ali to nisu bicikle koje bih ti ja preporučio.

 

U Turbo sportu su imali nedavno na akciji neke Giant Rock modele od prošle sezone za 1200-1300kn. To ti je moja apsolutna preporuka u tom cjenovnom razredu. 

To su bicikle sa kvalitetnom ramom, imaju v-break kočnice kao nekakav standard, imaju shimano acera-alivio mjenjače što je sasvim ok za neke rekreativce-početnike, SRS Suntour prednje vilice sa amortizerima normalno, i push-pull sustav mjenjanja brzina isto od shimana.

 

Mislim da ti je to sasvim ok bicikla, koja ce izdrzati dugo vremena uz osnovno odrzavanje.

 

Ako te još šta zanima, slobodno pitaj.

 

Edit: Na slici imaš taj model, sasvim pristojna bicikla za malo para.

Giant Rock Giant Rock
I rather like the restless nights
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.7.2010 11:16 (Bladepu).
14 godina
neaktivan
offline
Bicikl do 1000kn ili manje...?

ja cu ti samo iz osobnog iskustva reci da se klonist sprintova jer ja sam kupio jednog za 1000kn i pedala mu otpada i skros je bicikl u *****

i kloni se zadnjih amortizera od nikog nisam cuo da su dobri a i meni jako na k ide

 

14 godina
neaktivan
offline
Bicikl do 1000kn ili manje...?

Sprint je smeće kakvog nema.

Bježi od toga ko od vraga.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
13 godina
neaktivan
offline
Bicikl do 1000kn ili manje...?

Čak ni solidan bic nećeš naći za 1000kn. Minimalno ti treba nekakvih 2500kn i bic kupuj u trgovinama specijaliziranim za bicikle a ne u trgovačkim lancima. Rog Joma ima sada nekakve akcije pa pogledaj kod njih.

GIS/GEO freak
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bicikl do 1000kn ili manje...?

Posalji sliku ako hoces i odakle si??

Mecaa
9 godina
offline
Bicikl do 1000kn ili manje...?

Jel ti uopće čitaš prije nego što postaš? Bezveze dižeš post star gotovo 6 godina. Sigurno ti neće odgovoriti nitko tu.. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice