Arsenal FC

poruka: 114
|
čitano: 28.415
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Arsenal FC

Evo, koliko vidim o Arsenalu nema nekih tema.

Nadam se da nisam jedini na forumu koji navija za Arsenal. 

U zadnje vrijeme smo loši, i to se vidi po rezultatima. Tko je kriv? 

Po meni, Arsenal je prodao svoje najbolje igrače i dovodio mlađe, koje je opet prodavao. Dakle nismo ni na vrhu ni na zadnjem mjestu, točnije, nismo NIGDJE!

Zato ni ne možemo dobiti nikakve titule...

 

GOALKEEPERS: Wojciech Szczesny, Lukasz Fabianski, Vito Mannone.

 

DEFENDERS: Bacary Sagna, Per Mertesacker, Thomas Vermaelen, Laurent Koscielny, Andre Santos,

            Sebastien Squillaci, Johan Djourou, Carl Jenkinson, Kieran Gibbs.

 

MIDFIELDERS: Abou Diaby, Tomas Rosicky, Mikel Arteta, Jack Wilshere, Aaron Ramsey, Santi Cazorla,

              Francis Coquelin, Andrej Arshavin, Emmanuel Frimpong.

 

STRIKERS: Lukas Podolski, Olivier Giroud, Theo Walcott, Alex Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Marouane Chamakh.

 

COACH: Arsene Wenger

 

 

Trebala bi se malo pojačati obrana kao i dovođenje nekog solidnog golmana.

 

Ostala mišljenja prepuštam vama.

12 godina
offline
Arsenal FC

Nisam vidio prije ovu temu, a vidim da se o ostalim klubovima intenzivno raspravlja.

 

Pratim Arsenal već 7 godina i pratim skoro sve utakmice...

 

Žalosno je gledati da ovako dobra ekipa ima takvih problema, ali svejedno. Arsenal je institucija i svaki pravi njihov fan ili navijač ne odustaje od njih bez obzira na rezultate... Sutra protiv Sunderlanda imaju priliku dokopati se 5. mjesta ako Everton izgubi od ManU.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Baš namjeravao otvoriti temu, a tema već postoji... nadam se da nas ima više od 3. xD

 

Šta kažete, može li se proći Bayerna? Bayern je trenutno jedna od boljih ekipa u Europi, bilo bio pravo čudo da prođemo. No i prošle godine su nas otpisali protiv Milana, pa smo skoro prošli...

 

Ali tada je RVP bio tu. A ove godine su igra i forma stvarno loši i još više varira nego prijašnjih godina. Nada umire zadnja... xD

 

This time next year we' ll be champions!

14 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Evo i ja vam se pridružujem kao dugogodišnji fan Arsenala, još kao mulac od 1997/98 kad su osvojili duplu krunu{#}

 

Arsenal je 8 godina bez trofeja, politika kluba ili samog Wengera mislim da je najviše zaslužna za to... jednostavno su prodavali sve najbolje što su imali... nisu bili spremni igračima koji su jako kvalitetni jako dobri, ponuditi veće ugovore... Wenger je fantastičan trener od dječaka pretvori igrača svjetske klase ali isto tako olako ga se riješi, jednostavno ga proda... Man.City i Chelsea (za mene umjetni klubovi) jednostavno su prejaki naspram Arsenala jer ako Arsenal želi držati korak za njima, naravno uz Man.Utd, jednostavno mora uložiti novce dok je još vrijeme za to, da se ne pretvori u jedan prosječan klub kako se to dogodilo Liverpool-u! Jer Spursi su iz sezone jači i jači, a Everton (svaka čast tom klubu) iz sezone u sezonu je bolji i to sigurno nije ne zasluženo!!! Tako da je sve jača konkurencija za prva četiri! Gazidis, Usmanov, Wenger .. bilo tko, odriješite malo tu kesu, inače objasnite navijačima zašto Arsenal nije više u samom vrhu engleskog nogometa već osam godina!?

 

COME ON ARSENAL!

12 godina
offline
Arsenal FC

Nedavno je potvrđeno iz Arsenala da Wenger ima na raspolaganju 70 mil. € za pojačanja u ljetnom prijelaznom roku. Po meni, trebao bi kupiti kvalitetnog golmana dok Szczesny ne sazrije, jednu vrhunsku špicu (pričalo se o Jovetiću što bi po meni bio vrhunski potez), te uz to nam treba jedan kvalitetan stoper uz Vermaelena. Mertesacker je sposoban odigrati dobru utakmicu, ali je jednostavno pre spor i trom, Koscielny je tip igrača kojem je u krvi da zaj*be nešto.

 

Također, kruže glasine da je Wenger jako zainteresiran za Maria Goetzea. Iako sumnjam da će on htjeti otići iz Dortmunda, bio bi to veliki potez. Mislim da bi to bio jedan od najboljih veznih redova, Wilshere, Cazorla i Goetze.

 

Što se tiče Bayerna, rekao bih da je to završena priča. Treba uvijek vjerovati, ali je teško očekivati neku vrhunsku partiju od ekipe koja ima krizu zabijanja protiv ekipe koja igra u top formi... We'll see...

 

Još samo da se osvrnem na trenutni sustav igre.

 

Mislim da Wenger radi pogrešku forsiranjem Girouda u špicu i igranjem s 2 krila i ofenzivnim veznjakom. To je poprilično agresivna i ofenzivna formacija, i mislim da Arsenal se nikako ne može prilagoditi na tu formaciju igranjem na posjed lopte i upravo tu gubimo utakmice kad dolazi do kontri ili protivnikovog preuzimanja inicijative. Mislim da nakon odlaska Songa, Arsenalu očajnički fali defenzivni veznjak i tu poziciju bi trebalo pothitno popuniti jer Coquelin još nije dovoljno zreo za tu poziciju. Pokazat ću vam svoju ideju sustava...

 

                         Podolski

 

Cazorla                                           Walcott

 

        Wilshere                  Ramsey

 

                          Arteta

 

Monreal Vermaelen Mertesacker Jenkinson

 

                         Szczesny

 

 

Mislim da bi ovakav sustav najbolje funkcionirao s trenutnim kadrom. Naravno, moguće su neke korekcije. Recimo Diaby umjesto Ramseya ili pak Arteta umjesto Ramseya, pa Coquelin na njegovo mjesto. Ili u vrhu napada Walcott, pa Cazorla na njegovo mjesto, a Podolski na lijevo krilo i slično...

13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Čitam nešto da bi Wenger mogao preuzeti PSG ukoliko napusti Arsenal (napucaju ga).

 

http://sportski.net.hr/nogomet/lige-petice/senzacija-arsene-wenger-na-ljeto-preuzima-psg

 

Šta mislite o tome i Wengeru opčenito kao treneru?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Arsenal FC
trap kaže...

Čitam nešto da bi Wenger mogao preuzeti PSG ukoliko napusti Arsenal (napucaju ga).

 

http://sportski.net.hr/nogomet/lige-petice/senzacija-arsene-wenger-na-ljeto-preuzima-psg

 

Šta mislite o tome i Wengeru opčenito kao treneru?

Ja općenito mislim da se pomalo gubi u svome poslu... možda je vrijeme za promjene!?

13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Da, djeluje pomalo kao da se vec gubi u svemu tome, u tom nekom romanticarskom pogledu na nogomet i svojoj filozofiji... od mene ima respekt, smatrm ga dobrim strucnjakom. Stvarno je uspio i od nekih balvana napraviti igrace. Samo steta sto nerijetko te igrace nije uspio zadrzati, no tu je vjetojatno i politika kluba kriva.

 

Tako smo postali filijala za Man City, Chelsea, Barcu, ManU... Steta, zadnjih sezona nas nije ni sreca puno mazila, dosta su nas ozlijede pratile... da je Wenger mozda bio malo cvrsci/zesci i da se politika kluba malo prilagodila pa da su se zadrzali neki bitni igraci + dovelo neko vece pojacanje... danas bi to sasvim drugacije izgledalo.

 

Mozda promjena ne bi bila losa... samo koga staviti na klupu?

 

Paket Klopp + Gotze malo nerealno zvuci, ali ne bi bilo lose. :)

13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Dobro smo krenuli. Lijepa akcija... Giroud 1-0.

12 godina
offline
Arsenal FC

Šteta... Da je barem Gervinho zabio iz one akcije...

14 godina
offline
Re: Arsenal FC
mjaneci3 kaže...

Šteta... Da je barem Gervinho zabio iz one akcije...

sudac...
ona situacija sa Walcottom, nije bio u ofsajdu, cak je bio metar iza i SUDAC SUDI OFSAJD. PROKLETA UEFA BILA

13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Pratio sam Arsenal oko vremena Henrya, znam da su trenutno losi, pratim slabo, neznam niti cijeli sastav, ali definitivno, najdrazi strani klub!

LoL acc THCJoshi
14 godina
neaktivan
offline
Re: Arsenal FC
Jonja kaže...

Pratio sam Arsenal oko vremena Henrya, znam da su trenutno losi, pratim slabo, neznam niti cijeli sastav, ali definitivno, najdrazi strani klub!

Također:) Najvise sam pratio sezone kada je dogurao do finala lige prvaka.

 Svaka cast Arsenalu, nije se predavao

13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Šteta, opet smo ostali malo kratki (kao prošle godine protiv Milana). No pobjeda protuv Bayerna u gostima 2-0 je za respekt. Madam se i da će biti poticaj ekipi da do kraja ugrabe 3. ili 4. mjesto u Premier ligi.

13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC
15 godina
offline
Arsenal FC

Osobno bih vise volio Begovica viditi u Arsenalu...

TrustNo1
15 godina
offline
Arsenal FC

Kako vam se cine dresovi za iducu sezonu?

TrustNo1
12 godina
offline
Re: Arsenal FC
Miki77 kaže...

Kako vam se cine dresovi za iducu sezonu?

Previše "adidovski"...

13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Podsjeca me na neke starije Bayernove dresove...

14 godina
offline
Re: Arsenal FC
Miki77 kaže...

Kako vam se cine dresovi za iducu sezonu?

zar nije Arsenal tek od sezone 2014./2015 u Adidasu? tako mi je frend rekao, a i također sam to pročitao negdje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Arsenal FC
mjaneci3 kaže...

Previše "adidovski"...

Uh, meni se bas sviđa, napokon neki normalniji...

antimadridista kaže...

zar nije Arsenal tek od sezone 2014./2015 u Adidasu? tako mi je frend rekao, a i također sam to pročitao negdje.

Moguce, mozda sam se malo zaletio...

TrustNo1
12 godina
offline
Arsenal FC

Trebali bi vratiti one iz 2008. cini mi se... Kad je Dudu igrao u Arsenalu... Ono su bili prekrasni dresovi...

15 godina
offline
Arsenal FC

Tomas Rosicky - Little Mozart

 

TrustNo1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Arsenal FC

@antimadridista  

 

Mislim da od sljedece sezone pocinju s adidasovim dresovima

 

@Miki77 

 

Lijep je dres cim je arsenalov grb na njemu al sam cuo da ce ovakvi dresovi biti predstavljeni iduce sezone, i mislim da izgledaju fantasticno... svake sezone se vidi da sto se tice dizajna napreduju, jos samo kad bi trofej nekakvi osvojili, ali sve u svoje vrijeme. Navijam za Arsenal od 03/04, DA DA dobro ste me culi ;) kad su napravili savrsenu sezonu od 26 pobjeda 12 remija i 0 poraza.... Sto se tice igraca, najbolji i ujedno i idol u nogometu Thierry Henry, sada mi se jako svida Jack Wilshere, Gibbs i Walcott, fantasticne mlade nade....

 

BMW
13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

E ovi mi se više sviđaju... :)

12 godina
offline
Arsenal FC

Gostujući podsjećaju na Lyonove dresove... Ugl, ako se ne varam to je fantasy design. Ljudi slobodno dizajniraju i predstavljaju svoje ideje za dresove... Inače su lijepi.

 

Btw, danas je utakmica protiv Norwicha. Mislim da je ova situacija nastala ozljedom Balea i dobrom formom Arsenala idealna prilika da se popnemo na to 4. mjesto.

13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Izvukli se protiv Norwicha jučer... ne bi bilo dobro da su izgubili. Taman sam pogledao zadnjih 25-30 minuta.

 

BTW. http://sportski.net.hr/nogomet/lige-petice/arsenal-spreman-izdvojiti-30-milijuna-funti-za-gtzea

15 godina
offline
Arsenal FC

Cijeli dan sam cekao tu utakmicu i na kraju je nisam mogao gledati...kad sam vidio da gube a skoro kraj, bas sam bio ljut ...tek nakon pola sata slucajno pogledao opet rez kad ono pala 3 gola...sretan ko mala beba!

TrustNo1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Arsenal FC
trap kaže...

Izvukli se protiv Norwicha jučer... ne bi bilo dobro da su izgubili. Taman sam pogledao zadnjih 25-30 minuta.

 

BTW. http://sportski.net.hr/nogomet/lige-petice/arsenal-spreman-izdvojiti-30-milijuna-funti-za-gtzea

tesko da ce birati arsenal, on je sad definitivno na meti reala,juventusa malo ''jacih'' klubova.... volio bih da dode david villa u arsenal kao sto su rekli, on bi bio odlicno pojacanje

BMW
13 godina
neaktivan
offline
Re: Arsenal FC

Istina. Vjerojatno mu Arsenal nije bas prvi izbor. No u Arsenalu bi sigurno igrao, i to konstantno... dok mu u Realu ili Barci recimo to nije bas sigurno. Umjesto koga bi igrao u Realu? Imaju igraca i visak.

 

Kad bi dosao u Arsenal... imali bi pravu malu koloniju njemaca... :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice