Sklapanje PC konfiguracija - iznad 1300 EUR izdvojena tema

poruka: 8.015
|
čitano: 1.764.888
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn
FakeDeath kaže...

mene samo zanima posto toliko zaradujes, jel ne bi mogao zaraditi istu svotu love sa duplo jeftinijim laptopom?

Jesam, ali sam laptop dobio za samo 2000 kn :D a sad sam se odlucio za komp jer mi treba i za igrice i svakodnevni rad :)

An3lka555
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn
FakeDeath kaže...

mene samo zanima posto toliko zaradujes, jel ne bi mogao zaraditi istu svotu love sa duplo jeftinijim laptopom?

 

i de mi molim te napiši koji je to laptop po soma eura a da imam mali hard i da se smrzava...mislim imam doma laptop po ravno soma eura,star par dana, pa me zanima kakvu ti to pilu onda imaš jer ovaj moj je prejak za sve živo i neživo bar meni...

Neki Dell neznam tocno model ima 320 gb HDD i5 procesor itd... Ali poceo se je smrzavat jer moram imati vise programa otvoreno na kompu, a imam samo 3gb rama :/

An3lka555
12 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

imas lap po soma eura a ne znas kojeg? :S

 

ne znam,ali i5 lap uzmes za 500e bez problema...

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn
Minoza kaže...

Jel kontaš di si falio Predator? Nije best buy... Best buy = optimalno. Dečko za 10-14k dobije iste performanse i još si kupi neki DSLR fotoaparat ili što mu već srce poželi za ostatak love... Osim ako je baš odluka ulupati 20k kn na komp, al onda bi ja opet potrošio manje, a ostatak stavi u kučište, objesi na plexi sa unutarnje strane pa gledaj u tu lovu i fap fap... nezz, ak te to veseli. I nije sto ljudi sto čudi, neg je mali puko ko kokica, treba mu složit neš optimalno, a kad krene zarađivati bude naknadno stisnuo Hvala.

Kada su mu sastavljali konfe od 10-15 k  kuna njemu je to bilo malo..... tražio je do 20, pa sam mu je dao....

Uostalom mlad je on, neke će stvari shvatit; sutra će pljunit 20 k za komp koji će dogodine vrijedit upola love, ako i tolko. IT tržište je porez na budale, jer tehnologija napreduje strelovito.

Ovako si možeš normalno uzet neki komp i ostatak love zadržat, jer ipak vrime je u ku*cu....

A i sam sam vidio.... jeli nešto novo izišlo, peglaj american..... zadnje što sam uzeo je bio Samsung gsIII, i reko sam sebi NEŠ VIŠE...

28 godina u guzici a ja se hebem s kompovima..... uostalom, za sve ove preinake i dodavanja konponenti moga sam vozit Kawu z750 a ne čekat da iziđe moto GP2013....

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/ZETAEFFE][img]http://g.bf3stats.com/pc/M4Nxixpc/bravko_raznjic.png[/img][/url] Um caruje, DOK SNAGA NE POPIZDI :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn
FakeDeath kaže...

imas lap po soma eura a ne znas kojeg? :S

 

ne znam,ali i5 lap uzmes za 500e bez problema...

Sad da, ali to je bilo prije 2-2.5 god :)

An3lka555
11 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

Večer,nadam se da sam na dobroj temi.

Trebao bih pomoć u vezi konfiguracije za 3d u arhicadu sa artlantisom i nerijetko istovremeno adobe ili 3d max.

Tražili smo neke ponude i dobili proc.Intel i7 3820,matič.asus p9x79,memorija mushkin (32 gb to je bio uvjet )sa mogućom nadogradnjom,ssd 180gb intel,grafička gtx 660 geforce,napajanje 850w corsair ax,cooler scythe mugen 3,kučiste coolmaster silencio 650.Monitor nisam tražio al trebalo bi biti rezolicije 1920x.

Naime kolega mi je rekao da je proc i7 3770k bolji za mene kao i intelova dz77 matična.

Molio bih Vašu pomoć obzirom da radimo zahtjevnije projekte.Igrice me ne zanimaju i ne igraju se na kompu.

Također smo imali prijedlog da se složi radna stanica?Vaše mišljenje.

Cijena...nisam razmišljao iako je ova konfa bila 12 800 kn.

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

INTEL Core i7 3930K

MSI X79A-GD65

AOC I2757FH

Nvidia GeForce GT 630

SSD Intel 180 GB

32GB DDR3

HDD 7K1000.C (3.5",1TB,32MB,SATA II-300)

LG DVD-RW

XFX Core Edition 80 550W PSU

Chassis SILVERSTONE Precision PS01B Midi Tower

Spire X2 Vamper

 

12.835,84 kn

 

konfa sa brutalno jakim procom. grafička tek toliko da šalje sliku i dobro dođu cuda procesori. monitor neznam koju veličinu želiš pa sam stavio 27 inča

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

Možda je malo škrto 550W, a proc definitivno 3930K, bolja je opcija od onog.

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

pa ni je to ms platinum 550 pa da bude škrto!

napajanje je sasvim dosta za taj komp, ja bi čak metnuo Seasonic G 360W ;=)

 

inače,slazem se sa gornjom konfom, samo eto mozda bi bilo bolje da se ide na nesto jaču grafu tipa GTX 650, ne znam koliko su ti programi grafički zahtjevni...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn
zuper kaže...

INTEL Core i7 3930K

MSI X79A-GD65

AOC I2757FH

Nvidia GeForce GT 630

SSD Intel 180 GB

32GB DDR3

HDD 7K1000.C (3.5",1TB,32MB,SATA II-300)

LG DVD-RW

XFX Core Edition 80 550W PSU

Chassis SILVERSTONE Precision PS01B Midi Tower

Spire X2 Vamper

 

12.835,84 kn

 

konfa sa brutalno jakim procom. grafička tek toliko da šalje sliku i dobro dođu cuda procesori. monitor neznam koju veličinu želiš pa sam stavio 27 inča

Hvala,ali nisu li ivy bridge procesori puno bolji od sandy u 3d aplikacijama? Ako znate naravno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

Nisu, kolega je gore stavio Sandy-E procesor, a dogodine ćeš imat mogučnost nadogradnje na Ivy-E.

 

Mene zanima samo kolko se ti baviš s tim programima i naravno dal zarađuješ od toga pošto ti onda treba puno puno skuplja i bolja grafička.

 

Monitor ulazi u ovih 12 800 kn ili on ide dodatno na tu cijenu? Najpametnije bi ti bilo 2 uzet pošto bi dosta profitirao od toga.

11 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

nije cifra od 12000 uvjet,mi se profesionalno bavimo modelitanjem i vizualizacijom i nakon sto mi postojeći intelquad 6600 nije više dovoljan ( tj,sa nadogradnjom još 2GB rama ) i dalje nedostaje memorije i ruši se pri renderu moram nešto ozbiljno uzeti.

 

Za grafičku pričaju da obzirom da ne radimo animacije netreba profi.

Kako je ovo općenit forum i podjeljen je po ciframa a ne po aplikacijama teško mi je odlučiti se za bilo šta.

Po nekim recenzijama za render pišu 3770 da je bolji.

Monitor ću ostavit svoj samsung 23 i uzet 27 ( philips ima akciju 1900 kn ).

Također bi iskoristio svoj HDD 1 tb caviar nešto ako se može kombinirat.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

Ja bi to radje ovako jer mislim da je amd fx x8 bolji za tu namjenu. Takodjer i jaka grafa sa sto vise CUDA jezgri...

 

AMD CPU Desktop FX-Series X8 8320 (3.5GHz,16MB,125W,AM3+) box
Zalman CPU Cooler 110mm PWM
Matična ploča Asus M5A97 R2.0
Kingston DDR3 1600MHz,C11,32GB (2x8GB KIT x2)
MSI GF GTX660 OC TF, 2GB DDR5, DX11
OCZ Vertex4 SATAIII 128GB SSD
DVD RW -RW RAM LG DualLay SATA
Chassis SILVERSTONE Precision PS05B Midi Tower
Fortron napajanje 650W,80+

FuturaIt  7,366.30 Besplatna dostava i slaganje
+
Monitor si uzmi kvalitetan IPS a ne nekakvi na akciji jer sigurno nije ips
npr AOC I2757FM monitor LCD-IPS, 27" 2107Kn

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 16:45 (FakeDeath).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

Ajde sad si pojasnio neke stvari.

 

Pošto imaš lijepu cifru uzmi poštenu stvar koja će te služiti duži period godina,a to je S2011.

 

Hdd možeš iskoristiti, a što se tiče monitora nikakav Philips za 1900 kn već LG IPS23P-BN - treba ti pošten monitor s IPS matricom, tiltom i pivotom, a ako imaš još love idi na DELl U2412M.

 

i7 3930K

SPIRE VAMPER X

INTEL X79

4X KINGSTON HYPER X 8GB 1600 MHZ - 32GB

OCZ VERTEX 4 128 GB

GAINWARD GTX 650 Ti 2GB GOLDEN SAMPLE

LG GH24NS95 SATA

OCZ SILENCER MKIII 500W

FRACTAL DESIGN DEFINE XL

 

11 496 kn besplatno slaganje i dostava

 

*Razmisli o dodavanju još jednog hdd-a jer 1TB nije skup - KLIK.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 16:53 (zober).
14 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn
FakeDeath kaže...

pa ni je to ms platinum 550 pa da bude škrto!

napajanje je sasvim dosta za taj komp, ja bi čak metnuo Seasonic G 360W ;=)

 

inače,slazem se sa gornjom konfom, samo eto mozda bi bilo bolje da se ide na nesto jaču grafu tipa GTX 650, ne znam koliko su ti programi grafički zahtjevni...

 

 

Uopće nije poanta u tome jel to brend ili ne, i kakve su/čije komponente u napajanju, već ako čovjek poželi malo CUDA-e za rendanje, ima problem sa tvojim napajanjem... Uopće ne bi išao na 6xx seriju jer je lošija u CUDA performansama od prethodne, staviš dve 5xx i da vidiš kako rendaju grafe. Ugrubo, GTX 580 ima i do 40% bolje CUDA performanse od 680tke.

 

FakeDeath kaže...

Ja bi to radje ovako jer mislim da je amd fx x8 bolji za tu namjenu. Takodjer i jaka grafa sa sto vise CUDA jezgri...

 

 

Ne... sorry ali FX 8320 nema šta tu tražiti jer ga i 3770K po pitanju rendera dobrano pere, a 3930K je još i bolji izbor kada su u pitanju multithreaded stvari. Što se GPUa tiče, pročitaj gore šta sam napisao.

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 17:14 (Minoza).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

Treba ubrojiti i GTX 4xx seriju, ali čovjek vjerojatno želi sve novo, a izbor kod nas i ponašanje gpu-a što se tiče rendanja je loš.

 

 

 

 

12 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn
Minoza kaže...

 

Uopće nije poanta u tome jel to brend ili ne, i kakve su/čije komponente u napajanju, već ako čovjek poželi malo CUDA-e za rendanje, ima problem sa tvojim napajanjem... Uopće ne bi išao na 6xx seriju jer je lošija u CUDA performansama od prethodne, staviš dve 5xx i da vidiš kako rendaju grafe. Ugrubo, GTX 580 ima i do 40% bolje CUDA performanse od 680tke.

 

 

Ne... sorry ali FX 8320 nema šta tu tražiti jer ga i 3770K po pitanju rendera dobrano pere, a 3930K je još i bolji izbor kada su u pitanju multithreaded stvari. Što se GPUa tiče, pročitaj gore šta sam napisao.

nego u cemu je poanta ako nije u brandu ili dijelovima unutra? u W? po tome sto si napisao ti bi radje metnuo energon-a 650w nego xfx 450....

ok, 5 serija je nesto jača i bolja,ali da li ti znas da su to samo sekunde u pitanju? 580 vs 680 je cc 5s razlika staviš dvije 5xx ma da! pa stavis ti dvije 6xx pa opet razlika mizernih par sekundi...a i u ostalom 5 serije vise skoro niti nema...kako da ju metnem onda?

a ovo 40% bolje cuda perf su nebuloze i gluposti...

 

sto se tice procesora, tu se nikako ne slazem jer imam i 8120 a i 3770k i niko nikoga ne pere, tu su si negdje. Pričam o 8120 sa uključenim turbo modeom,znaci 4ghz... 8320 je brzi od 3770k u rendanju...

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 17:26 (FakeDeath).
13 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

nisu nebuloze i gluposti nego stvarno stari fermi ima dosta bolje GPGPU performanse od keplera

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

znam da ima ali to nije 40%

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

Hvala,procesor i matična će biti te svakakk.Da onda idem na intelov ssd 160 GB?

Da li treba napajanje biti jače...850?

Ako ću trebat nešto nadogradivat tu neću imati problema ( nadam se da sam sad jedno 7 g.miran ).

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

Ako ti treba tolko prostora (180GB je) dapače uzimaj ga. Vertex 4 je nešto brži i nudi veću garanciju.

 

Napajanje ne treba jače, jedino ako se odlučiš ubacivati starije modele grafičkih i to u SLI ili u budučnosti se stvari promijene pa ubaciš malo ozbiljnije grafičke međutim kako godine idu i potrošnja im se smanjuje drastično tako da je to opet li-la.

 

Da skratim rpiču ako želiš jače napajanje uzmi ovo onda.

 

 

14 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn
FakeDeath kaže...

nego u cemu je poanta ako nije u brandu ili dijelovima unutra? u W? po tome sto si napisao ti bi radje metnuo energon-a 650w nego xfx 450....

ok, 5 serija je nesto jača i bolja,ali da li ti znas da su to samo sekunde u pitanju? 580 vs 680 je cc 5s razlika staviš dvije 5xx ma da! pa stavis ti dvije 6xx pa opet razlika mizernih par sekundi...a i u ostalom 5 serije vise skoro niti nema...kako da ju metnem onda?

a ovo 40% bolje cuda perf su nebuloze i gluposti...

 

sto se tice procesora, tu se nikako ne slazem jer imam i 8120 a i 3770k i niko nikoga ne pere, tu su si negdje. Pričam o 8120 sa uključenim turbo modeom,znaci 4ghz... 8320 je brzi od 3770k u rendanju...

 

Omg, baš si zapeo... Uopće nisi shvatio što želim reći, i ne, ne bi radije metnuo energon, radije bi metnuo kvalitetno ali jače, poželjno modularno.

 

Par sekundi po frejmu manje za istu ili manju lovu, ne vidim u čemu je točno problem? Pogotovo ako će raditi animacije... Što se nebuloza tiče, moraš prvo naučiti čitati pozorno, pa onda čitati sa razumijevanjem, to se obično radi u osnovnoj školi. Rekao sam do 40%, što sam i isprobao, ovisi o render engine-u (v-ray, iray...), ali brže su svakako, i dalje ne vidim u čem je točno problem što predlažem brže i bolje za istu ili manju lovu? Naravno, ako ne može čovjek nabaviti, uzet će 6xx...

 

Kakav krvavi turbo mode, mi govorimo o multi threading aplikacijama, halo, rendering? Znači sve jezgre piče na 100%... Nađi mi molim te taj rendering (tipa Cinebench) test gdje su oni podjednaki (ili brži lol?), a da ne govorim da čak nismo niti predlagali 3770K već nešto brži 3930K.

 

 

tomCAd

 

Ovo što ti je zober preporučio to uzmi, odlično je složeno.

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 18:33 (Minoza).
12 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

problem je to što nemas gtx 580 novih...i kao tako ne mozemo onda preporučiti nju...

 

nije nitko preporučio 3770k, ali si mi ti rekao da je on bolji izbor od 8320...a nije

 

Citiram: "sorry ali FX 8320 nema šta tu tražiti jer ga i 3770K po pitanju rendera dobrano pere"

 

u najmanju ruku su isti i ne mogu se nikako sloziti da ga "dobrano pere"

 

takodjer ako nesto pises onda pisi sa razumjevanjem jer citiram "Uopće nije poanta u tome jel to brend ili ne, i kakve su/čije komponente u napajanju" kako se to drugacije moze skuziti nego kao sto sam ja napisao?

 

takodjer mi nije jasno zasto jedan xfx 550W ne bi npr drzao konfu koju je zuper sastavio? jer si na njegov post komentirao da je napajanj škakljivo...

 

i onda sada kazes da je zober dobro slozio, a mi se svadjamo oko gtx 580 vs gtx 680 a u njegovoj konfi gtx 650 ti koja je puno slabija i šta za tu konfu silencer 500 je dosta a za zuperovu nije xfx 550 bio?

 

normalno da ne mogu takve stvari čitati sa razumjevanjem

 

pričamo o rendanju,a stavljaju se takve grafe u konfu, pa hebemu radje bi metnuo fx 8320 + gtx 660/660ti ma i čak i5 + gtx 680 a ne nabijati procesor a grafa za kakicu

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 18:46 (FakeDeath).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

Ako ćeš ići na moju opciju možeš si i smanjit cijenu sa jednako dobrim ramovima - KLIK.

 

GTX 660 je osjetno skuplja, a razlika je minimalna, kakva "puno slabija".

 

1.CPU 2.RAM 3.GPU - to ti je redosljed i pročitaj što je čovjek je napisao da neće raditi ... ovo je sve rasprava oko čega bi se dodatno mogao baviti i što će mu onda za to trebati, a tu se onda povlači i priča s napajanjem.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 18:52 (zober).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn
FakeDeath kaže...

problem je to što nemas gtx 580 novih...i kao tako ne mozemo onda preporučiti nju...

 

nije nitko preporučio 3770k, ali si mi ti rekao da je on bolji izbor od 8320...a nije

 

Citiram: "sorry ali FX 8320 nema šta tu tražiti jer ga i 3770K po pitanju rendera dobrano pere"

 

u najmanju ruku su isti i ne mogu se nikako sloziti da ga "dobrano pere"

 

takodjer ako nesto pises onda pisi sa razumjevanjem jer citiram "Uopće nije poanta u tome jel to brend ili ne, i kakve su/čije komponente u napajanju" kako se to drugacije moze skuziti nego kao sto sam ja napisao?

 

takodjer mi nije jasno zasto jedan xfx 550W ne bi npr drzao konfu koju je zuper sastavio? jer si na njegov post komentirao da je napajanj škakljivo...

 

i onda sada kazes da je zober dobro slozio, a mi se svadjamo oko gtx 580 vs gtx 680 a u njegovoj konfi gtx 650 ti koja je puno slabija i šta za tu konfu silencer 500 je dosta a za zuperovu nije xfx 550 bio?

 

normalno da ne mogu takve stvari čitati sa razumjevanjem

 

 

Dood... i7 3770K je brži procesor od FX 8320. Btw. ja se ne svađam, ne znam s kim se ti svađaš{#} Samo izlažem činjenice.

 

Moj je generalni prijedlog bio jače napajanje, i dalje stojim iza toga da ne vidim smisao škrtariti na tome ali ako mu ne treba CUDA, niti može nabaviti 5xx seriju, onda tako svejedno...

I possess a skill to google.
11 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

Hvala kolege,volim debatu,ali bih zelio čuti više misljenja o Vašoj temi.

 

Zasada stoji kako sam napisao u prethodnom postu iako bih zelio da se javi netko za 3770 i 3820 čisto radi mišljenja.Hvala svima ,usmjerili ste me dobro i nest sam naucio.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

Gledaj, poanta je ova 3930K je najači i najbolji izbor...a poanta je i ako se budes bavio renderingom, treba ti jača grafa...

 

ja bi preporučio ovu konfu samo bez grafičke...i da si onda kupis negdje polovnu grafičku, npr GTX 560 Ti ili npr KLIK i ako uzimas gtx 580 onda uzmi ovo napajanje KLIK

te naravno sam izmjena na SSDu, Intel 330 180Gb

 

zober kaže...

Ajde sad si pojasnio neke stvari.

 

Pošto imaš lijepu cifru uzmi poštenu stvar koja će te služiti duži period godina,a to je S2011.

 

Hdd možeš iskoristiti, a što se tiče monitora nikakav Philips za 1900 kn već LG IPS23P-BN - treba ti pošten monitor s IPS matricom, tiltom i pivotom, a ako imaš još love idi na DELl U2412M.

 

i7 3930K

SPIRE VAMPER X

INTEL X79

4X KINGSTON HYPER X 8GB 1600 MHZ - 32GB

OCZ VERTEX 4 128 GB

GAINWARD GTX 650 Ti 2GB GOLDEN SAMPLE

LG GH24NS95 SATA

OCZ SILENCER MKIII 500W

FRACTAL DESIGN DEFINE XL

 

11 496 kn besplatno slaganje i dostava

 

*Razmisli o dodavanju još jednog hdd-a jer 1TB nije skup - KLIK.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2012 9:00 (FakeDeath).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

Razgovarao sam sa kolegama iz struke i oni preporučuju FX quadro grafičke.Sad cijene su puno veće.Šta Vi  islite?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn
tomCAd kaže...

Razgovarao sam sa kolegama iz struke i oni preporučuju FX quadro grafičke.Sad cijene su puno veće.Šta Vi  islite?

nije istina, geforce je puno bolji evo pročitaj si malo...

 

http://upload.slike.com/slike/zA9jB.jpg

14 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija - iznad 10.000 kn

Definitivno se ne isplati bacati novce na quadro jer tvoj posao neće biti brže odrađen. Kolege jesu donekle u pravu, postoje specifične situacije gdje quadro kartice nude nešto više od GTXica ali to je po ovim cijenama naprosto neisplativo.

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice