PC za COD2-koliko fps?

poruka: 20
|
čitano: 3.019
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
PC za COD2-koliko fps?

Da... COD2.... nekima smeće, ali ljudima i moga kvarta to je najblji COD ikad.

Uglavnom, želim "sklepati" jedan PC za COD2 da ne opterećujem sadašnje računalo, zapravo to je samo jedan razlog, ostale nema potrebe nabrajati.

Ne želim potrošiti više od 1000-1200KN za kućište, koje sam sam napravio.

U nastavku teksta bit će navedene komponente, ako želite napravite svoju listu i recite mi ali da ne prelazi sovtu od 1200KN i da se nalazi na Ekupi. 

Hvala!

 

Matična ploča http://www.ekupi.hr/Maticna-ploca-Asus-H81M-C-318368.aspx

Procesor http://www.ekupi.hr/Procesor-Intel-Celeron-G1820-369382.aspx

Grafička http://www.ekupi.hr/Gigabyte-GF-N210-1GB-DDR3-HDMI-DVI-DX10-graficka-kartica-270688.aspx

RAM http://www.ekupi.hr/Crucial-RAM-1GB-DDR2-800MHz-CT12864AA800-memorija-698492.aspx

 

Kućište i napajanje već imam.

 

I koliko bi sadašnja konfiguracija potegla FPS-a na COD-u 2?

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PC za COD2-koliko fps?

Za tih 1000-1200kn ti se bolje isplati uzeti neku polovnu konfiguraciju nego ovo navedeno iz trgovine, a FPS sa polovnom konfom bude sigurno i predobar.

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
PC za COD2-koliko fps?

8800gt i imas 333fps lock.. btw i ja sam isto za CoD2, kupio sam preko Steama, al nije radio multiplayer pa su mi vratili pare, a nigdje nema posten torrent za skinut, ak imas kaj baci u DM pa mozemo i odigrat koju zajedno :)

artuditu
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: PC za COD2-koliko fps?
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2015 17:08 (dai53nja).
12 godina
offline
PC za COD2-koliko fps?

ah cod2, zadnji pravi cod, uglavnom razmisli o kakvoj apu kombinaciji, ja sam si za sitnu lovu složio apu htpc, na kojem vrtim i novije igre (doduše na plazmi i 1024x768) i radi sasvim solidno, igram novi tomb raider, dirt, grid itd., itd...

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: PC za COD2-koliko fps?
flpmyslf kaže...

8800gt i imas 333fps lock.. btw i ja sam isto za CoD2, kupio sam preko Steama, al nije radio multiplayer pa su mi vratili pare, a nigdje nema posten torrent za skinut, ak imas kaj baci u DM pa mozemo i odigrat koju zajedno :)

 KRUHA I IGARA!

Evo imam ja, pa ako ti jos uvijek treba, javi se da ti posaljem link od dropboxa.

HAKOSUKA
8 godina
neaktivan
offline
PC za COD2-koliko fps?

ima netko updated pb? Jer nije podrzan za cod2 na evenbalance.com

artuditu
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PC za COD2-koliko fps?
četvrtko kaže...

Uglavnom, želim "sklepati" jedan PC za COD2 da ne opterećujem sadašnje računalo, zapravo to je samo jedan razlog, ostale nema potrebe nabrajati.

 Što ti to znači? Da imaš novca na bacanje ili nešto meni nedokučivo? Ako već sad imaš dovoljno jako računalo, igraj na njemu i ne kompliciraj.

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
9 godina
neaktivan
offline
PC za COD2-koliko fps?

sa ovom konfom koju si sastavio ne budes imao preko 125 fps nazalost... sad ce krenut prodike kako mu ni ne treba vise od 60 fps... ali vjerujte jedino na 250 fps cod2 radi fluidno.. i jednostavno je must have (ako mislis igrat kompetitivno).

 

flpmyslf mogu ti ja poslat pb folder ako ti jos treba.

Clueless gamers shouldn't judge
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2015 16:20 (csgoplayer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PC za COD2-koliko fps?
Arendelle kaže...
četvrtko kaže...

Uglavnom, želim "sklepati" jedan PC za COD2 da ne opterećujem sadašnje računalo, zapravo to je samo jedan razlog, ostale nema potrebe nabrajati.

 Što ti to znači? Da imaš novca na bacanje ili nešto meni nedokučivo? Ako već sad imaš dovoljno jako računalo, igraj na njemu i ne kompliciraj.

 Hahaha... ne.

Nemam novaca na bacanje...

U mojoj obitelji PC-a, imamo sljedece: jedan koji se stalno gasi (nije upaljen već... hmmmm.... 5 godina)

                             jedan koji radi

 

I to je to!

Želim sklepati nes tek toliko da imam jednog za sebe, a drugog da mi mlađi brat ide na FB, igra neke igrice, gleda filmove.....

Tako da sav teret sa ovog skinem na taj novi, i imam PC za sebe. :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: PC za COD2-koliko fps?
četvrtko kaže...
Arendelle kaže...
četvrtko kaže...

Uglavnom, želim "sklepati" jedan PC za COD2 da ne opterećujem sadašnje računalo, zapravo to je samo jedan razlog, ostale nema potrebe nabrajati.

 Što ti to znači? Da imaš novca na bacanje ili nešto meni nedokučivo? Ako već sad imaš dovoljno jako računalo, igraj na njemu i ne kompliciraj.

 Hahaha... ne.

Nemam novaca na bacanje...

U mojoj obitelji PC-a, imamo sljedece: jedan koji se stalno gasi (nije upaljen već... hmmmm.... 5 godina)

                             jedan koji radi

 

I to je to!

Želim sklepati nes tek toliko da imam jednog za sebe, a drugog da mi mlađi brat ide na FB, igra neke igrice, gleda filmove.....

Tako da sav teret sa ovog skinem na taj novi, i imam PC za sebe. :Dc

 

 

pa već sam ti gore napisao, izbaci onaj celeron, stavi G3250, njegova integriruša je bolja of n210, tako da i nju izbaci. i cijena če ti ostat više manje ista.

 

13 godina
offline
Re: PC za COD2-koliko fps?
flpmyslf kaže...

ima netko updated pb? Jer nije podrzan za cod2 na evenbalance.com

 Evo ti pb. Samo raspakiraš u Call of Duty 2 folder.

8 godina
odjavljen
offline
Re: PC za COD2-koliko fps?
četvrtko kaže...

 Hahaha... ne.

Nemam novaca na bacanje...

U mojoj obitelji PC-a, imamo sljedece: jedan koji se stalno gasi (nije upaljen već... hmmmm.... 5 godina)

                             jedan koji radi

 

I to je to!

Želim sklepati nes tek toliko da imam jednog za sebe, a drugog da mi mlađi brat ide na FB, igra neke igrice, gleda filmove.....

Tako da sav teret sa ovog skinem na taj novi, i imam PC za sebe. :D

 Ups, onda se ispričavam. Nećeš valjda zamjeriti. :)

 

Inače, ekipa ti dobro veli - izbaci Celeron, ubaci Pentium s integriranom grafičkom koja nije značajno lošija od ove N210 s DDR3 memorijom i uskom sabirnicom pa ćeš biti na istom. Onda kasnije možeš investirati u mnogo bolju grafičku karticu i na konju si. :)

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
12 godina
offline
PC za COD2-koliko fps?

1200kn PC

 

Ovo je moja preporuka tebi za pc. Ne samo de ce vrtit CoD2 nego i sve druge i novije igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PC za COD2-koliko fps?
Remzi kaže...

1200kn PC

 

Ovo je moja preporuka tebi za pc. Ne samo de ce vrtit CoD2 nego i sve druge i novije igre.

 Nije to baš neka sreća. Nema jamstva, ima grafičku karticu i procesor stare generacije, mogućnost nadogradnje je isto ne baš najbolja... Potpuna suprotnost kombinaciji novog Pentiuma, integrirane grafike i nove ploče.

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
8 godina
neaktivan
offline
Re: PC za COD2-koliko fps?
Arendelle kaže...
četvrtko kaže...

 Hahaha... ne.

Nemam novaca na bacanje...

U mojoj obitelji PC-a, imamo sljedece: jedan koji se stalno gasi (nije upaljen već... hmmmm.... 5 godina)

                             jedan koji radi

 

I to je to!

Želim sklepati nes tek toliko da imam jednog za sebe, a drugog da mi mlađi brat ide na FB, igra neke igrice, gleda filmove.....

Tako da sav teret sa ovog skinem na taj novi, i imam PC za sebe. :D

 Ups, onda se ispričavam. Nećeš valjda zamjeriti. :)

 

Inače, ekipa ti dobro veli - izbaci Celeron, ubaci Pentium s integriranom grafičkom koja nije značajno lošija od ove N210 s DDR3 memorijom i uskom sabirnicom pa ćeš biti na istom. Onda kasnije možeš investirati u mnogo bolju grafičku karticu i na konju si. :)

 Ma nis sve OK.

Tnx, mozda napravim tako.

 

EDIT

 

Je li to ovo?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2015 12:47 (četvrtko).
8 godina
odjavljen
offline
Re: PC za COD2-koliko fps?

To je to. :) Jednostavno staviš procesor u matičnu ploču i VGA/DVI/HDMI/DP kabel spojiš u priključnicu na matičnoj ploči. Poželiš li nešto bolje od rješenja ugrađenog u središnju jedinicu, kupiš grafičku karticu, ugradiš je na matičnu ploču i zaslonski kabel spajaš u priključnicu na grafičkoj kartici.

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
8 godina
neaktivan
offline
PC za COD2-koliko fps?

sve radi, spreman za igru, ak ima kakav mix ili nes pm :)

artuditu
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PC za COD2-koliko fps?

Ako ima ekipe kojoj se puca, posjetite eu.cybergamer.com da odigramo koji mec :D

Regajte se i prijavite ekipu na cod2 laddere, imamo vrhunski anticheat i kvalitetne admine, uz to sve, u 3-ci mjesec 2016-te planiramo i veliki lan turnir u zagrebu (nakon niza uspjesnih turnira u ceskoj, belgiji, hrvatskoj i bosni). Ekipa vidimo se preko nisana :)

Clueless gamers shouldn't judge
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice