Midi na mini konfiguracija

poruka: 3
|
čitano: 1.541
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Midi to mini konfa?

Pozdrav imam sljedece:

 

Intel I7 6700K
Coolermaster 612S hladnjak
MSI Z170A TOMAHAWK
Kingstone Fury 16Gb 2400MHz
Gainward GTX 1070 PHOENIX 8Gb
WD 2x2TB Green
Samsung Evo 128Gb ssd
Fortron Hyper 700W

Kučište midi ( coolermaster )

 

Koliko toliko sam zadovoljan performansama no smeta me veličina kučišta i premoran sam ici na mini varijantu.

 

S obzirom da je matična veca pretpostavljam da ne moze ici u neko mini kučište? 

 

da li bi preporučili sve prodat pa iznova složiti uz neki ulog ili probati naci manju matičnu?

Koliko bi po vama uopce ovo vrijedilo?tipa ploca,cpu, ram i hladnjak?

 

Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Midi to mini konfa?

Ne znam kakve ti je velicine kučište, evo ja imam phanteks evolv ITX kučište i po velicini bi se dalo usporedit sa M-atx kučištem.Iskreno bolje da sam odmah uzimao matx ovako sada nemam mogučnosti prelaska na vecu maticnu.Imam SFX napajanje koje ima jako kratak 24pinski kabel i ne moze se provuci nego mora ici ispod graficke tako da mi graficka pritisce kabel sto nije nikako dobro.Pokusao sam spojit i produzne kablove na napajanje ali tad mi pc nece bootat.Inace mogu stavit i ATX napajanje ali mi tad guši grafu.

Osobno ne bi vise slagao ITX konfu osim nekakve apu konfiguracije ili nesto kao Raijintek Ophion i unutra stavit gtx 1650 sa i3/i5 a ne nekakve ryzene ili i7 sa 16/24 threadova i ocekivat cuda normalno da ce pc kuhat.Ovo ti je moje iskustvo.

 

Sto se tebe tice i7 6700 je dosta star sada i sumnjam da ces za njega naci ITX maticnu, uostalom nije isplativo jer ces tesko naci hardver iz 2016 po korektnoj cijeni.Najbolje bi bilo da prodas to kuciste,maticnu i i7 6700 u komadu i uzmes si novo ITX kuciste sa i3 10100/10105f ili ryzen 3100/3400g a mozes i jaci i5 ili ryzen 5 zavisi koliko zelis potrosit.Nekih 200e bi mogao dobit za ovo svoje, mozda bi cak bilo najbolje sve prodat osim diskova.

 

 

 

 

16 godina
offline
Midi na mini konfiguracija

hvala na info...

 

Trebam najmanje moguce kuciste jer cu prenijeti pc u dnevnu sobu gdje imamo telku i manju komodu. Ti je jedini razlog.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice