Kako mogu zoomirati u Casamia studio 6

poruka: 6
|
čitano: 2.165
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako mogu zoomirati u Casamia studio 6

Kako za vrijeme snimanja destkopa mogu zumirati ono sto hocu??????????Ima li itko iskustva s ovime????

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Kako mogu zoomirati u Casamia studio 6

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';function(large_string)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu zoomirati u Casamia studio 6
Tema ti je u krivom podforumu! Netreba ti toliko upitnika kod postavljanja pitanja
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
offline
Kako mogu zoomirati u Casamia studio 6

pitao si me na pm, odgovorio sam ti tamo, pa ću ti i ovdje

 

ne znam za zumiranje u camtasiji, jer ju ne koristim. probaj faststone capture. ne možeš zumirati ali možeš označiti da snima samo određeni prozor ili regiju desktopa. možda ti to treba

Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako mogu zoomirati u Casamia studio 6
jurluk kaže...

pitao si me na pm, odgovorio sam ti tamo, pa ću ti i ovdje

 

ne znam za zumiranje u camtasiji, jer ju ne koristim. probaj faststone capture. ne možeš zumirati ali možeš označiti da snima samo određeni prozor ili regiju desktopa. možda ti to treba

to može  i u camtasiji...ne mora bez vez instalirati još jedan program za istu stvar...

 a i zumiranje u camtasiji radi bez greške, samo se malo treba poigrat u opcijama...

http://www.youtube.com/user/hoggar001
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2010 19:21 (hogar strašni).
15 godina
offline
RE: Kako mogu zoomirati u Casamia studio 6
hogar strašni kaže...

to može  i u camtasiji...ne mora bez vez instalirati još jedan program za istu stvar...

pa dobro, ja sam samo predložio alternativu, jer camtasiu ne koristim

Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice