Studiranje - anglistika

poruka: 7
|
čitano: 21.082
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Studiranje - anglistika

Pozdrav,ima li ovdje ikoga tko studira,planira studirati ili je završio anglistiku? Mene to veoma zanima i želio bih to studirati.Intenzivno se bavim i proučavam engleski jezik već 10 godina.

Molio bih vas da iznesete svoja iskustva vezana uz taj studij. Hvala vam najljepša,vaš kolega Softwaremaniac.
P.S. također su poželjne skripte da vidim što se radi,čisto primjera radi.

14 godina
neaktivan
offline
Studiranje - anglistika

Ja studiram germanistiku, ali imam dosta kolega koji su na engleskom ili imaju kobinaciju njemacki-engleski i jos razne kombinacije. Ako mislis upisati nesto od jezika moras imati dobru podlogu sto se tice gramatike, nije bas da moras doci kao tudum xD

Ugl. nacitat ces se to stoji, i bez ucenja neces zavrsit ni prvu godinu u roku. Ali ako si uporan i spreman na ucenje preporucio bih ti :D

14 godina
online
Re: Studiranje - anglistika
DJecko23 kaže...

Ja studiram germanistiku, ali imam dosta kolega koji su na engleskom ili imaju kobinaciju njemacki-engleski i jos razne kombinacije. Ako mislis upisati nesto od jezika moras imati dobru podlogu sto se tice gramatike, nije bas da moras doci kao tudum xD

Ugl. nacitat ces se to stoji, i bez ucenja neces zavrsit ni prvu godinu u roku. Ali ako si uporan i spreman na ucenje preporucio bih ti :D

Ja planiram isto ić na komb germ ang, eng imam jako dobru podlogu, rješavam proficiency testbuilder doma i stvarno nije neki problem,a njemački moram malo intenzivnije počet učit :) Kakvi su dojmovi s germanistike? Koja si godina?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Studiranje - anglistika
softwaremaniac kaže...
DJecko23 kaže...

Ja studiram germanistiku, ali imam dosta kolega koji su na engleskom ili imaju kobinaciju njemacki-engleski i jos razne kombinacije. Ako mislis upisati nesto od jezika moras imati dobru podlogu sto se tice gramatike, nije bas da moras doci kao tudum xD

Ugl. nacitat ces se to stoji, i bez ucenja neces zavrsit ni prvu godinu u roku. Ali ako si uporan i spreman na ucenje preporucio bih ti :D

Ja planiram isto ić na komb germ ang, eng imam jako dobru podlogu, rješavam proficiency testbuilder doma i stvarno nije neki problem,a njemački moram malo intenzivnije počet učit :) Kakvi su dojmovi s germanistike? Koja si godina?

Sad sam drugi semestar i mogu ti reci tesko je ko vrag...pogotovo njemacka gramatika..morfologija je uzas ..vi cete imati morfosintaksu na engleskom...gadno je ali treba sjesti i naucit..:D

14 godina
online
Studiranje - anglistika

Čekaj znači, nije isključivo na njem,nego je djelomično na eng? :D Koliko predznanje si imao? Ja učim od 4. osnovne, a sada sam 2. srednje :) Što se očekuje na početku?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Studiranje - anglistika
softwaremaniac kaže...

Čekaj znači, nije isključivo na njem,nego je djelomično na eng? :D Koliko predznanje si imao? Ja učim od 4. osnovne, a sada sam 2. srednje :) Što se očekuje na početku?

Ne meni je sve na njemackom..i predavanja i odgovaranja i kolokvij...nego znam da kolege imaju morfosinatksu..i nije bas lagana ali ako si ucio vec godinama i malo sjednes i naucis neces imati problema :D

14 godina
online
Re: Studiranje - anglistika
DJecko23 kaže...
softwaremaniac kaže...

Čekaj znači, nije isključivo na njem,nego je djelomično na eng? :D Koliko predznanje si imao? Ja učim od 4. osnovne, a sada sam 2. srednje :) Što se očekuje na početku?

Ne meni je sve na njemackom..i predavanja i odgovaranja i kolokvij...nego znam da kolege imaju morfosinatksu..i nije bas lagana ali ako si ucio vec godinama i malo sjednes i naucis neces imati problema :D

Kažem učim već 7 godina ,zanima me to i spreman sam raditi. Osim toga sam čuo i da se može dosta zaraditi s dva jezika tako da je to još jedan veliki + :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice