Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

poruka: 186
|
čitano: 413.865
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
http://nighthawk-software.blogspot.com/
15 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Napiši nešto o filmu, a ja ću ti prevesti na engleski. Koliko znam. Mada mi je lakše s engleskog na hrvatski. Samo kasnije pošto me sada neće biti kući 1 - 1.5 sat.

16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Napiši na engleskom i mi ćemo ti ispraviti greške.

Tako ćeš i sam učiti..

 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Teme za sastav su The best job for me i The personal I trust most ja bih u ovoj drugoj temi pisala o mami tako da tema moze biti i My mum. Pisite sto pre mozete,treba mi za sutra, hitno je! Unapred hvala!

12 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Kupi mi cs:go na steamu i napisem ti sastavak.

Postoje dvije vrste ljudi; mi s Međimurja i oni koji nam se dive! // Apple♥
15 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
Buckasnoscu kaže...

Teme za sastav su The best job for me i The personal I trust most ja bih u ovoj drugoj temi pisala o mami tako da tema moze biti i My mum. Pisite sto pre mozete,treba mi za sutra, hitno je! Unapred hvala!

My mom.

 

I like to call her mother. She always sleeps during the day. I like to sneak into her room and listen to the snoring. Most of the days she reeks of beer. Around dinner she wakes up and has breakfast while i dine. Then she usually sends me off to bed, and her friends start coming over. Oddly all her friends are male, and most of them don't know her name. She likes to play with them in the bedroom, sometimes it gets loud so i like to sleep with my head under the pillow.

 

I suspect my mother might be a lady of the night.

 

I shall call her Dark Knight.

 

Mom.

 

Evo ti druga tema :*

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

mozel ko provjerit tacnost teksta molim vas potrebno mi je odma
There is a big difference between teenagers this,present time,and teenagers in the past.This is because over time changed the whole society, their way of living, their styles of dressing, music type, the parents changed much. These are all reasons of varying behavior of teenagers. For example, todays teenagers spend much time on computer, more than with friends. They are:awake late into the night,learn poor,exhausted, disorganized. That was not case with their predecessors. They,when were their age, had to know exactly, when to go sleep,when to wake up, when to work, when to rest, but not with computers,already with their friends.Today, teenagers have much more free time,than their predecessors.Their predecessors are must to help they parents with their jobs.These jobs were very hard, and exhausting. Nowadays teenagers are spared these kind of jobs. But, they have some good things. We have so many volunteers, many humanitarian concerts for raising money for social cases, these stuff were not have previous teenagers. Some use internet for education,to help other people,or other people help to them.Nowadays teenagers have some good and bad things but i thing they are better then their predecessors in their age.

pomoc pliz{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2012 20:46 (serijski samoubica).
14 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
serijski samoubica kaže...

mozel ko provjerit tacnost teksta molim vas potrebno mi je odma
There is a big difference between teenagers living here now, present time in the present, and teenagers in the past.This is because as time changed the whole societyThe reasons why this is happening is not only did the time change the whole society but their way of living, their styles of dressing, music type and, the parents changed much as well. These are all the reasons of varying behavior of teenagers. For example, todays teenagers Teenagers spend too much time on the computer nowadays , more than with their friends. They are: awake late into the night, learn poorbad students, exhausted, disorganized. That was not the case with their predecessors. They had to know exactly when to go sleep, when to wake up, when to work, when to rest, but not on the computers, alreadybut with their friends when were their age.Today, Teenagers have much more free time than their predecessors did.Their predecessors are must to help theyhad to help their parents with their jobs.These jobs were very hard, and exhausting. Nowadays teenagers are spared these kinds of jobs nowadays. But, they have some good things. We have so many volunteers, many humanitarian charity concerts that raise money for social cases, these stuff were not have previous teenagers. Previous teenagers did not have any of these things. Some use the internet for education, to help other people, or other people help to themhelping other people or getting help for themselves.Nowadays Teenagers have some good and bad things nowadays, but i thingI think that they are better thenthan their predecessors in their age.

pomoc pliz{#}

Ovo mi je upalo u oko. Kasno je pa mi je možda nešto i promaklo.

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Molim vaas da mi pomognete oko sastava za engleski. Hitno mi treba! Samoo par recenica, da bih dobila neku 2/3 i da je gramaticki ispravno. Tema je da napisem neki e-mail, bilo kako.

Hvallaa unaprijeed, racunam na vas :D 

12 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Pa napiši sama, nije to tako teško.

Postoje dvije vrste ljudi; mi s Međimurja i oni koji nam se dive! // Apple♥
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
Miraaaaa kaže...

Molim vaas da mi pomognete oko sastava za engleski. Hitno mi treba! Samoo par recenica, da bih dobila neku 2/3 i da je gramaticki ispravno. Tema je da napisem neki e-mail, bilo kako.

Hvallaa unaprijeed, racunam na vas :D

  Baš lijepo da si se potrudila sama nešto napisat pa nas pitala da ti ispravimo.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
13 godina
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

molim vas dali mi neko moze napisati sastav na temu : osoba kojoj se divim ili  moj najbolji vikend ili ne ispunjena zelja ili novac pokrece svijet. jedna tema oko 20-tak recenica treba da ima hitno je hitno je ?

13 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
zombie kaže...

molim vas dali mi neko moze napisati sastav na temu : osoba kojoj se divim ili  moj najbolji vikend ili ne ispunjena zelja ili novac pokrece svijet. jedna tema oko 20-tak recenica treba da ima hitno je hitno je ?

Ti napiši na hrvatskom i mi ćemo ga prevesti na engleski..

''Impossible is nothing..'' ''It's on me: To be lighter, fly higher, go further.,,'' ''Train your mind and the body will follow''
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
A da probas sam nesto napisat?
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
13 godina
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
hitno mi treba prevesti jedan tekst sa hrvatskog na engleski jezik. ko mi zeli pomoci neka se ovdje javi PLS ?
11 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Umesto da napisem ovaj sastav, mogla sam da sednem ispred masine koja je postala najvredniji izum-kompjuter-i nadjem odgovarajuci tekst na internetu. 
Internet je postao jedan od najvaznijih u nasem zivotu, nemoguce je zamisliti kako bismo funkcionisali baz njega. Ne bismo mogli da se informisemo o vaznim stvarima: Vremenu, dogadjajima, izgubili bismo kontakt sa drugim ljudima...
Nekada je bilo potrebno ici u biblioteke ako bismo hteli da nadjemo informacije o bilo cemu, a sada je dovoljno da pritisnemo nekoliko dugmica. Ali na internetu vrebaju mnoge opasnosti, od kradje informacija do potpunog unistenja kompjuterskog sistema.
Iako je internet najveca prednost modernog doba, on mu moze naneti veliku stetu na mnogo nacina; na njemu bilo ko moze naci sadrzaj kakav ga zanima ali se takodje moze i potpuno iskljuciti iz sveta i izgubiti sve vidove komunikacije osim preko kompjutera.

 

 

Da li neko moze ovo da mi prevede :D HITNO mi treba :)

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

treba mi sastav za pismeni na temu CIJENA SLAVE treba se pisati o poznatima koji su zbog slave zaradili mnogo novca ali su tragično umrli kao npr. John Lenon, Princeza Dajana ugl u tekstu se mora navesi primjer nekog ko je tako završio i malo njegov život da se opiše... pomozite molim vas

15 godina
online
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
tanjci5 kaže...

treba mi sastav za pismeni na temu CIJENA SLAVE treba se pisati o poznatima koji su zbog slave zaradili mnogo novca ali su tragično umrli kao npr. John Lenon, Princeza Dajana ugl u tekstu se mora navesi primjer nekog ko je tako završio i malo njegov život da se opiše... pomozite molim vas

kakvu pomoc ti tocno trebas?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Treba mi neko ko zna engleski dobro sastav da mi napiše

12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
tanjci5 kaže...

Treba mi neko ko zna engleski dobro sastav da mi napiše

najbolje da ti ga netko sastavi od početka do kraja i još prevede na engleski.

Uloži malo truda i napiši sastav na hrvatskom pa zamoli da ti ga netko prevede.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Paaaaaa možda to i tražim da mi neko samo prevede, ako zna -.-

12 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
tanjci5 kaže...

Paaaaaa možda to i tražim da mi neko samo prevede, ako zna -.-

Napiši na hrvatskom, C/P-aj tu pa ti možda netko i prevede.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
12 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
tanjci5 kaže...

treba mi sastav za pismeni na temu CIJENA SLAVE treba se pisati o poznatima koji su zbog slave zaradili mnogo novca ali su tragično umrli kao npr. John Lenon, Princeza Dajana ugl u tekstu se mora navesi primjer nekog ko je tako završio i malo njegov život da se opiše... pomozite molim vas

Ne vidim kako smrt princeze Dijane ima veze s njenom slavom?

WordPress ❤
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
OriginalEXE kaže...
tanjci5 kaže...

treba mi sastav za pismeni na temu CIJENA SLAVE treba se pisati o poznatima koji su zbog slave zaradili mnogo novca ali su tragično umrli kao npr. John Lenon, Princeza Dajana ugl u tekstu se mora navesi primjer nekog ko je tako završio i malo njegov život da se opiše... pomozite molim vas

Ne vidim kako smrt princeze Dijane ima veze s njenom slavom?

 

Misliš Dajane?  {#}

 

Autorici posta - ne vidim scenarij u kojem će netko, samo zato što ima slobodnog vremena, tebi napisati sastav na bilo koju temu i to na lijepe oči budući da si registrirana danas...

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
15 godina
online
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

pa iz prvog pogleda nema veze sa slavom, no ako uzememo u obzir one teorije da je to bilo namjesteno ubojstvo od vrha(u prijevodu: kraljice) onda ima, u svakom slucaju moguce je.

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
Kad cete naucit da se imena i prezimena ne prevode :)
I hate doing things !!! Things suck !!!
15 godina
online
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
Noxer kaže...
Kad cete naucit da se imena i prezimena ne prevode :)

nisu ovdje svi iz hrvatske..

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Za smrt princeze Dajane su krivi novinari od kojih se pokušavala sakriti tj.izbjegavati ih nakon razvoda. Zbog njihovog uznemiravanja je u saobraćajnoj nesreći poginula.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
mar123 kaže...
Noxer kaže...
Kad cete naucit da se imena i prezimena ne prevode :)

nisu ovdje svi iz hrvatske..

niti u jednom svjetskom jeziku se imena i prezimena ne prevode !!! {#} 

I hate doing things !!! Things suck !!!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
Noxer kaže...
mar123 kaže...
Noxer kaže...
Kad cete naucit da se imena i prezimena ne prevode :)

nisu ovdje svi iz hrvatske..

niti u jednom svjetskom jeziku se imena i prezimena ne prevode !!! {#} 

ali se može pisati onako kako se čita.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice