Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

poruka: 186
|
čitano: 413.347
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
SuperDox kaže...
abajagil kaže...

Može li netko da mi pomognete? Inače da ću imati prijemni ispit na takvih sličnih zadaci

 

2 Indentify these hardware components od the network

 

a______________

Most networks have at least one central computer which all the desktop computers connect to. This is the most important computer on your network. It stores the data files and application software programs that the users need to access or share with others.

 

b______________

This is the desktop computer or notebook computer on your desk. It is linked to the server, and can access files and applications on it.

 

c______________

Once you have a network you can share any number of these, including printers, scanners, CD-ROM drivers, and backup devices.

 

 

II Chose the appropriate verbal form.

1. He ____________ the program. You can use it now.

 a) finishes      b) has finished     c) will finish

2. I _____________ an engineer in 2 years. It's my decision.

a) will be    b) am    c) was

3. I often ___________ SMS messages on my mobile phone.

a) am receiving      b) had received    c) receive

4. I ____________ my sister's pocket PC yesterday.

a) break       b) have broken       c) broke

5. Please don't call tonight. I _____________ part in a videoconference.

a) will take     b) will be talking      c) will have taken

a) msilim da je server

b)

c)

II.

1) has finished

2)will be

3) receving (mislim da je, jer ovo am me ispred buni)

4)broke

5)talking ili taking?

 

 

Da taking, moja greška, ali ipak hvala :)

14 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
abajagil kaže...
SuperDox kaže...
abajagil kaže...

Može li netko da mi pomognete? Inače da ću imati prijemni ispit na takvih sličnih zadaci

 

2 Indentify these hardware components od the network

 

a______________

Most networks have at least one central computer which all the desktop computers connect to. This is the most important computer on your network. It stores the data files and application software programs that the users need to access or share with others.

 

b______________

This is the desktop computer or notebook computer on your desk. It is linked to the server, and can access files and applications on it.

 

c______________

Once you have a network you can share any number of these, including printers, scanners, CD-ROM drivers, and backup devices.

 

 

II Chose the appropriate verbal form.

1. He ____________ the program. You can use it now.

 a) finishes      b) has finished     c) will finish

2. I _____________ an engineer in 2 years. It's my decision.

a) will be    b) am    c) was

3. I often ___________ SMS messages on my mobile phone.

a) am receiving      b) had received    c) receive

4. I ____________ my sister's pocket PC yesterday.

a) break       b) have broken       c) broke

5. Please don't call tonight. I _____________ part in a videoconference.

a) will take     b) will be talking      c) will have taken

a) msilim da je server

b)

c)

II.

1) has finished

2)will be

3) receving (mislim da je, jer ovo am me ispred buni)

4)broke

5)talking ili taking?

 

 

Da taking, moja greška, ali ipak hvala :)

3. je receive jer je u rečenici riječ often, a ona je  priložna oznaka za Present Simple.

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

TREBA mi sastavak o ljetni praznicima-summer holideys barem 5 rečenica..

 

hvala u naprijed. :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
karo kaže...

TREBA mi sastavak o ljetni praznicima-summer holideys barem 5 rečenica..

 

hvala u naprijed. :)

Pa dobro, koliko ti imaš godina da ne možeš sastaviti 5 rečenica o ljetnim praznicima ? 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

dobar dan treba mi pomoc yz sastav na engledkom
tema je moje buduce zanimanje tj. my future proffesion

inace zelim da sastav bude o toma kako zelim postati veterinar

hvala unapred :* 

reljinamala
15 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
reljina mala kaže...

dobar dan treba mi pomoc yz sastav na engledkom
tema je moje buduce zanimanje tj. my future proffesion

inace zelim da sastav bude o toma kako zelim postati veterinar

hvala unapred :* 

Kolika je plaća?

14 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
Alex Mercer kaže...
reljina mala kaže...

dobar dan treba mi pomoc yz sastav na engledkom
tema je moje buduce zanimanje tj. my future proffesion

inace zelim da sastav bude o toma kako zelim postati veterinar

hvala unapred :* 

Kolika je plaća?

Besplatno cijepljenje kera

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
10 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
nul-3 kaže...

Besplatno cijepljenje kera

{#} {#} ^

 

Sad sam pročitao svih pet stranica ove teme i ne mogu vjerovati da doslovno svi koji traže pomoć očekuju da će im netko napisati cijeli sastav i to na engleskom, i još uz to na forum su se registrirali samo zbog ove teme lol

Dajte ljudi bar se potrudite na hrvatskom napisati pa vam možda netko prevede ako ima volje i vremena.

12 godina
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

"Since I was a little boy I always had dreams about puppies, I would woke up with a huge boner and since then I knew my destiny" XDDDD

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Moze neko da mi napise pismo prijatelju treba mi za pismenu iz engleskog neide mi :=)


9 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Zdravo,novi sam i hitno mi treba sastav iz engleskog na temu my first love.Neka to bude satsav od 15 rečenica.Molim vas što prije,hvala unaprijed. {#}

boba
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Pa sto cemo mi pisati tebi sastav o prvoj ljubavi {#}

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Hitno mi jee potreban sastav iz engleskog na temu 'zagadjenje  okolisa '
Eto ako ima neko raspolozan da mi napise sastav  bila bih mu puno zahvalna .. :( :( 

16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Za temu koja je vec na 5 strana ne ide mi u glavu da moderatori nisu reagirali na ovakva moljakanja, a ako je vec dopustaju, onda neka "molioci" ponude nekakvu naknadu... jer jedna stvar je pomoc, a druga stvar ova trazenja da se citavi rad napise za nekog drugog... 

10 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
semis kaže...

Hitno mi jee potreban sastav iz engleskog na temu 'zagadjenje  okolisa '
Eto ako ima neko raspolozan da mi napise sastav  bila bih mu puno zahvalna .. :( :( 

Koliko plaćaš? Primam keš i kartice {#}

wifi kaže...

Za temu koja je vec na 5 strana ne ide mi u glavu da moderatori nisu reagirali na ovakva moljakanja, a ako je vec dopustaju, onda neka "molioci" ponude nekakvu naknadu... jer jedna stvar je pomoc, a druga stvar ova trazenja da se citavi rad napise za nekog drugog... 

Ovu temu treba obrisati. ionako su se ljudi koji traže "pomoć"  registrirali na forum samo zbog nje. Mislim da 99% ljudi koje zanima jedan IT forum i tehnologija nema problema s osnovama engleskog.

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
  • Ljudii hitnoo mi treba sastav iz engleskog na temu THE PERSON I ADMIRE MOST sutraa mi je pismenii :)) heeeeellp
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Daj skužite svrhu ove teme. Tema služi za pomoć u prijevodu, a ne pisanju sastavaka. Pogledaj zadnjih 10 poruka u temi i skuzit ces da nitko nije pisao sastavak nekome. Daj si truda, napisi na hrvatskom i netko ce ovdje prevest.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2014 16:37 (SuperDox).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
Neejla kaže...
  • Ljudii hitnoo mi treba sastav iz engleskog na temu THE PERSON I ADMIRE MOST sutraa mi je pismenii :)) heeeeellp

evo ja cu napisati na hrvatskom samo mi vi prevedite na engleski ako mozete ako ne ipak hvala <33

 

Osoba kojoj se divim je moja mama.Moja mama je veoma dobra i draga osoba.Pored svog posla ona uvijek ima vremena za mene.Ponekad se pitam kako ta zena sve stize.Ona se trudi da sve bude kako treba.Zeli da nas djecu izvede na pravi put da sutra postanemo neko i nesto i podrzava nas u svemu sto odlucimo,naravno tu je i tata koji nam  isto zeli sto i mama i oni su uvijek jednoglasnog misljena.Ali ipak mama je mama.Moja mama pored tolikog umora na poslu,ona dodje kuci nasmijana i vedra,ma koliko bila umorna prica sa nama smijemo se i zabavljamo.Trudim se da pomognem mojoj mami koliko god mogu.I jednog dana zelim da postanem kao ona,bas bas kao ona jer ona je jedno predivno bice dobra zena i majka i stvarno se ponosim sto je ona bas moja mama <33

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

ma nije meni problem napisati na hrvatskom , samo mi je potrebna pomoc da mi neko prevede na engleski,al da bude gramaticki tacno <33

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć!

molim vas pomozite.....treba mi ODMAH sastavak :  My dream .............San moze biti izmišljen HVALA!!

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2015 19:42 (tonoo).
9 godina
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

I meni treba odmah par tisuća kuna.... 

 

Bravo, svaka čast! Najgore je što takvi kao ti što bi sve na gotovo da prstom ne moraju mrdnut bolje prođu od ljudi koji se muče i trude da bi nešto postigli....

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Moze li mi neko pomoci da sastavim sastav o sportu na engleskom , npr. kakav je sport u BiH (na balkanu), zanima me kako da zapocnem i o cemu da pisem :D 

14 godina
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

0 dana na forumu i ovo ti je 1. poruka. Ovo nije forum.hr, nego IT forum.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Zdravo ljudi, pohadjam prvi razred srednje skole zanimanje "tehnicar elektronike". Odlican sam ucenik ali imam problema sa elengeskim pa se nadam da mi vi mozete pomoci oko sastava price "PREDNOSTI I MANE PAMETNIH LJUDI". Danas je 31. utorak 2015 a prica mi treba za 2. cetvrtak 2015. Unapred hvala. :)

 

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

može li mi neko pomoći da sastavim pismeni sastav na temu The future of food 

12 godina
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Može mi netko pomoć oko sastava na temu 'They didn't understend me' ili 'TV-good or bad' hitnooooo potrebno

ivanam.
15 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
ivancicaaaaa kaže...

Može mi netko pomoć oko sastava na temu 'They didn't understend me' ili 'TV-good or bad' hitnooooo potrebno

 Ili ga napiši sam pa ćemo ti ispraviti greške ili pokušaj napisati nešto na hrvatskom pa da ti netko proba prevesti, ali čisto sumnjam da će ti netko uraditi cijelu zadaću, i to još besplatno.

13 godina
offline
Re: Pomoć oko sastava na engleskom jeziku
ivancicaaaaa kaže...

Može mi netko pomoć oko sastava na temu 'They didn't understend me' ili 'TV-good or bad' hitnooooo potrebno

Što se tiče pomoći, nije u pitanju, ali!!! 

 

Osim naslova, koji segment uopće pokrivaš sa sastavom, i u kojem kontekstu, zadaća iz engleskog jezika srednja škola, neki tečaj, neki fakultet, pa trebaš i neke stručne termine, pa možda .....?!?! 

 

Daj nabaci neke parametre, smjernice, da se znamo osvrnuti i od nekuda početi!!!!!

ATJ Lučko
14 godina
offline
Pomoć oko sastava na engleskom jeziku

Teme su mi kao za For and against essay za srednju školu. Pretpostavljam da je o tome riječ. Napiši nešto, pa ću provjeriti. Studiram anglistiku, tako da neće biti problema.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice