Zone Alarm eX, Kaspersky ili trend Micro?

poruka: 13
|
čitano: 5.048
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zone Alarm eX, Kaspersky ili trend Micro?

Zanima me što je od ovoga najbolje:

Zone Alarm eXtreme security

Kaspersky IS

ili Trend Micro IS???

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2009 9:32 (RoyalBlood).
15 godina
neaktivan
offline
Zone Alarm eX, Kaspersky ili trend Micro?

Zone Alarm eXtreme je najbolji i ima najviše opcija.

 

Koja pila? Naravno,motorka.
15 godina
neaktivan
offline
Zone Alarm eX, Kaspersky ili trend Micro?

Neki dan sam skinuo trial verziju ZoneAlarma extreme security i mogu reći da je odličan,ima i ForceField koji ti nakon downloada skenira file,ima dobar firewall ... toliko od mene...

15 godina
neaktivan
offline
Zone Alarm eX, Kaspersky ili trend Micro?

ma znam koristio sam prije zone alarm ali sam čuo da je kaspersky odličan, i da TM nije za baciti... pa rekoh da pitam...

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
neaktivan
offline
Zone Alarm eX, Kaspersky ili trend Micro?

Sada sam prešao na BitDefender Total Security 2009,pa ću ga imati dok ne istekne trial verzija,a onda ću staviti Aviru...

16 godina
neaktivan
offline
Zone Alarm eX, Kaspersky ili trend Micro?

KasperskyIS, a ako ti treba nešto kao forcefield, rađe instalirati sandboxie Namigiva

mama ti je biljna uš
15 godina
neaktivan
offline
Zone Alarm eX, Kaspersky ili trend Micro?

zone alarm...najbolji!!

Hajduk živi vječno!
15 godina
neaktivan
offline
Zone Alarm eX, Kaspersky ili trend Micro?

hvala svima na odgovorima...

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
16 godina
offline
Zone Alarm eX, Kaspersky ili trend Micro?

Najbolji Security Suite je Kaspersky Internet Security 2009  a Zone Alarm mu nije ni do koljena , a kad smo kod Firewalla Zone Alarm Free i Pro isto su presisani debelo od bespaltnih firewalla i tako to je zalosno za tu firmu totalno se srozala no decki se opustili pa su to i zasluzili jasno sve se vidi na fotki a kaj da tek covjek kaze za firewall u Eset Smart Security 4 svasta!!!Cool

http://www.matousec.com/projects/firewall-challenge/results.php

 

 

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2009 15:16 (rambox).
15 godina
neaktivan
offline
Zone Alarm eX, Kaspersky ili trend Micro?

Ja vam mogu iz iskustva reći da to sve usporava jako računalo. Jedino NOD32 stvarno ne uspori nista PC, a Zone alarm i Kaspersky da ne prićamo koliko uspore. NOD32  je sasvim dovoljan, ali nijedan antivirus nije savršen, najvažnije je da se pazi gdje se ide na internetu i što vam se događa s  kompom.

15 godina
neaktivan
offline
Zone Alarm eX, Kaspersky ili trend Micro?

KIS 2010 beta

I7 965 @5.1 , ASUS RAMPAGE II EXTREME , Dominator 12 gb DDR3 1600mhz , EVGA GTX295 & ASUS GTX 295 , HX1000W , WD1000BE X2 ,Coolermaster 932 HAF + monitor u boji .
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zone Alarm eX, Kaspersky ili trend Micro?
c0x0x kaže...

KIS 2010 beta

 što ga ima na netu?
Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
neaktivan
offline
Zone Alarm eX, Kaspersky ili trend Micro?

Kaspersky internet sec.2009 ima sve sto se pozeliti moze, pa i firewall.

I've got yellow card! It's valid until Wed 6.5.2009 2:24
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice